2012. március 11. vasárnap

márc. 11
13:45
Így lehet három méterről az üres kapuba nem betalálni - videó (Agroinform)
A Corinthians-Guarani találkozón a hazaiak csatára, Willian három méterről nem talált az üres kapuba.
márc. 11
14:03
Gálázott az Espanyol, könnyedén nyert az Atlético - videó (Agroinform)
Az Espanyol 5-1-re legyőzte hazai pályán a Rayo Vallecano, az Atlético Madrid pedig a Granadát intézte el 2-0-ra.
márc. 11
14:09
Primera División: az Espanyol gálázott, az Atlético két góllal nyert (She)
Az Espanyol 5–1-re megverte a Rayo Vallecanót hazai pályán úgy, hogy a szünetben már négygólos előnyre tett szert a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában. Az Atlético Madrid 2–0-ra győzött a Granada ellen a fővárosban.
márc. 11
14:27
Sílövészet: Martin Fourcade a harmadik aranyérmét szerezte a vb-n (She)
A németországi Ruhpoldingban a férfiak 15 km-es tömegrajtos versenyével folytatódott a sílövők világbajnoksága. Az aranyérmet a francia Martin Fourcade szerezte meg két svéd – Björn Ferry és Fredrik Lindström – előtt.
márc. 11
14:29
Törökország: Lázár a padról nézte végig a Samsunspor döntetlenjét (She)
A Samsunspor gól nélküli döntetlent játszott otthon a Gaziantepsporral a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában. A hazaiak magyar védője, Lázár Pál a kispadról nézte végig az összecsapást.
márc. 11
14:31
Chelsea: Önbizalmat kell merítenünk a két győzelemből - Di Matteo (She)
A Chelsea-nél André Villas-Boas helyére ideiglenes menedzsernek kinevezett Roberto Di Matteo két mérkőzés után százszázalékos a „kékek” élén, és szerdán a Napoli elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen is folytatná a jó sorozatát.
márc. 11
14:39
Tömegrajtban is legyőzhetetlen volt Martin Fourcade (Agroinform)
Martin Fourcade lett a ruhpoldingi biatlon világbajnokság legnagyobb sztárja, aki három arannyal zárta a versenyeket.
márc. 11
14:41
Feladtuk a Larvik elleni meccset - Karl Erik Böhn (Agroinform)
A győriek norvég szakvezetője szerint csapata kiharcolja a Bajnokok Ligája finálét.
márc. 11
14:45
Serie B: Simon Ádám nélkül nyert a Bari a Reggina ellen (She)
A Bari 2–1-re győzött a Reggina ellen hazai pályán az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában. A Bari magyar kölcsönjátékosát, Simon Ádámot nem nevezték a mai mérkőzésre.
márc. 11
14:57
Gianluigi Buffon 40 évesen is a kapuban állhat (Agroinform)
Menedzsere szerint még mindig a Juventus 34 éves kapusa a legjobb a világon.
márc. 11
14:59
Simon Ádám nélkül nyert a Bari (Agroinform)
A Bari 1-0-ra győzött a vendég Reggina ellen, a hazaiaknál nem nevezték a mérkőzésre Simon Ádámot.
márc. 11
15:01
Svéd győztest avattak műlesiklásban Kranjska Gorán (Agroinform)
Idénybeli első győzelmét aratta Andre Myhrer a férfi alpesi sízők Világkupa-sorozatának vasárnapi műlesikló versenyén.
márc. 11
15:15
Lesz főállású kapitánya a férfi kézilabda-válogatottnak? (Agroinform)
Mocsai Lajost, a Veszprém vezetőedzőjét, a válogatott szövetségi kapitányát és Vetési Ivánt, az MKSZ elnökét kérdeztük.
márc. 11
15:17
Boateng tíz másodperc alatt három játékost terített le, hetekre eltilthatják - videó (Agroinform)
A Dnipro - Vorskla találkozó 82. percében a hazaiak légiósa, Derek Boateng finoman szólva is megfeledkezett magáról.
márc. 11
15:33
5 millió forintért posztolt női feneket a Knicks kosarasa - fotó (Agroinform)
Az NBA 25.000 dollárra büntette JR Smith-t, a New York Knicks kosarasát, aki egy női feneket posztolt Twitter-oldalára.
márc. 11
15:35
Csertői Aurél a Gyirmót kispadján térhet vissza (Agroinform)
A klubvezetés megkezdi a tárgyalásokat a lehetséges utódokkal, átmenetileg Boros Lukácsot nevezték ki vezetőedzőnek.
márc. 11
15:39
Championship: kétgólos Leeds-siker a Middlesbrough otthonában (She)
Az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályának (Championship) 36. fordulójában a Leeds United Robert Snodgrass és Luciano Becchio első félidőben szerzett találatával 2–0-ra legyőzte idegenben a Middlesbrough-t. A találkozó krónikájához tartozik még, hogy a hazaiaktól a 87. percben kiállították Barry Robsont.
márc. 11
15:51
Elégedettek a német légiósokkal Egerváriék (Agroinform)
Egervári Sándor és segítői, Kenyeres Imre és Csábi József ezen a hétvégén Németországban néztek meg két mérkőzést.
márc. 11
15:53
Lázár padozott az egy pontot szerző Samsunsporban (Agroinform)
A Lázár Pált foglalkoztató Samsunspor gólnélküli döntetlent ért el a vendég Gaziantepspor ellen.
márc. 11
15:57
Fedett pályás vb: Baji nem jutott be a 60 méter gát döntőjébe (She)
Baji Balázs nem jutott döntőbe 60 méter gáton az Isztambulban zajló fedett pályás atlétikai világbajnokságon.
márc. 11
15:59
Steaua: Becali szélnek ereszti a légiósokat, csak a románok maradhatnak (She)
A Reuters hírügynökség jelentése szerint a Steaua Bucuresti labdarúgócsapatának tulajdonosa, Gigi Becali a szezon végével szélnek ereszti az összes légióst, és a jövőben csak román játékosokat alkalmaz.
márc. 11
16:01
Női vízilabda: a hollandok most egy góllal voltak jobbak a magyaroknál (She)
Ha csak egyetlen góllal is, de utolsó – negyedik – mérkőzését is elveszítette a magyar női vízilabda-válogatott a Fryslan Trophy elnevezésű hollandiai nemzetközi tornán: a vasárnapi záró meccsen a házigazdák legjobbjai az esemény honlapja szerint 13–12-re nyertek Merész András Európa-bajnoki bronzérmes alakulatával szemben.
márc. 11
16:09
Joe Hart a hatodik percben büntetőt hárított - videó (Agroinform)
A Manchester City angol válogatott portása a Swensea City elleni találkozó elején védte ki Scot Sinclair tizenegyesét.
márc. 11
16:11
Baji nem jutott be a 60 méter gát döntőjébe (Agroinform)
A magyar versenyzőnek egyéni csúcsot kellett volna futnia a fináléhoz.
márc. 11
16:15
NB I: Pécs-Ferencváros bajnoki mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 19. fordulójában az egyik meglepetéscsapat, az újonc Pécs a Ferencvárost fogadja. Kövesse a mérkőzést élő szöveges közvetítésünk segítségével!
márc. 11
16:17
Videó: az MU hátvédje a lendülettől átszaltózott a hirdetőtáblán (She)
A jelenleg is zajló Manchester United–West Bromwich Albion Premier League-meccs első félidejében történt az alábbi eset. Phil Jones, a hazaiak hátvédje a lendülettől átszaltózott a hirdetőtáblán.
márc. 11
16:27
Türkoglu fogdosta a bírót, egy meccsre elmeszelték - videó (Agroinform)
Egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott Hedo Türkoglu, az Orlando Magic török játékosa, amiért tiszteletlenül viselkedett.
márc. 11
16:33
Úszás: Alsógödön búcsúztatta a telet a „Nemzet rozmárja” (She)
Alsógödön búcsúztatta a telet március 10-én Schirilla György, aki idei szezonjának hetedik állomása alkalmával úszott a közel jéghideg Dunában.
márc. 11
16:35
Bundesliga 2.: Drezdában 32 ezren vettek jegyet a zárt kapus meccsre (She)
Három mérkőzést játszottak vasárnap a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban, s a legkülönösebbet Drezdában: a Dynamo Dresden–Ingolstadt találkozót (0–0) korábbi szurkolói rendbontások miatt zárt kapuk mögött kellett megrendezni, de a hazai drukkerek egy szolidaritási akció keretében 32 066 (más források szerint még több, 34 683) jegyet vettek meg – majd óriás kivetítőkön nézték a…
márc. 11
16:45
Magyarjaival győzte le a NEC a bajnokesélyes Twentét (Agroinform)
A NEC bravúros, 3-1-es győzelmet aratott a Twente felett, Babos, Szélesi és Vadócz Krisztin is végig a pályán volt.
márc. 11
16:47
Sir Alex Ferguson személyesen nézte meg Hazardot (Agroinform)
A fél Európa által csábított belga szélső nem tudott róla, hogy az MU menedzsere is a lelátón van.
márc. 11
16:51
Eredivisie: magyarjaival okozott meglepetést a NEC, az Ajax a fő nyertes (She)
A holland labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 25. fordulójában a Babos Gábort, Szélesi Zoltánt és Vadócz Krisztiánt végig a soraiban tudó NEC 3–1-re legyőzte az élmezőnyhöz tartozó Twentét, így mivel a PSV korábban kikapott a NAC otthonában, a három pontot begyűjtő Ajax a játéknap igazi nyertese.
márc. 11
16:53
NB II: az MTK elgázolta a szomszédot, növelte az előnyét (She)
Kiütéses, 4–0-s győzelmet aratott a labdarúgó NB II Nyugati csoportját vezető MTK a szomszédja, a BKV Előre ellen a Sport utcában.
márc. 11
17:03
A hollandok most egy góllal voltak jobbak a magyar női pólósoknál (Agroinform)
Ha csak egyetlen góllal is, de utolsó mérkőzését is elveszítette a magyar válogatott a hollandiai nemzetközi tornán.
márc. 11
17:05
Újabb Juve-iksz után négypontos Milan-előny (Agroinform)
Genovában sem tudtak nyerni a torinóiak, az újabb botlást pedig a Ibrahimovic vezette Milan kihasználta.
márc. 11
17:07
A City kikapott Walesben, élre állt a West Bromot legyőző United (Agroinform)
Szezonbeli negyedik vereségét a Swansea otthonában szenvedte el a City. A United simán legyőzte a West Bromot.
márc. 11
17:09
Növelte előnyét a Milan (Infostart)
A címvédő és listavezető Milan 2-0-ra verte a Leccét az olasz labdarúgó-bajnokságban.
márc. 11
17:09
Sílövészet: Tora Berger is a harmadik aranyérmét nyerte a vb-n (She)
A németországi Ruhpoldingban a nők 12.5 km-es tömegrajtos versenyével zárult a sílövők világbajnoksága. Az aranyérmet a norvég Tora Berger szerezte meg a francia Marie-Laure Brunet és a finn Kaisa Mäkäräinen előtt.
márc. 11
17:11
Serie A: a Milan győzött, a Juventus döntetlent játszott (She)
A Milan 2–0-ra győzött a Lecce ellen hazai pályán, míg a Juventus gól nélküli döntetlent játszott a Genoa otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában, így a piros-feketék előnye már négy pont a tabella élén a torinóiak előtt.
márc. 11
17:13
Premier League: a váratlan Man. City-vereség után élen az MU (She)
Az angol labdarúgó-élvonal (Premier League) 28. fordulójában a Manchester United hazai pályán Wayne Rooney duplájával 2–0-ra legyőzte Gera Zoltán és Fülöp Márton együttesét, a West Bromwichot, míg a Manchester City a csereként beálló Luke Moore hajrában szerzett találatával 1–0-s vereséget szenvedett a Swansea otthonában, így a „vörös ördögök” átvették a vezetést a tabellán.
márc. 11
17:15
Labdarúgó NB II - Menetel az MTK (Metropol)
A Nyugati csoportban toronymagasan listavezető MTK vasárnap négygólos győzelmet aratott a BKV Előre vendégeként a labdarúgó NB II 18. fordulójában.
márc. 11
17:21
Már a sílövőknél is van tömegbaleset - videó (Agroinform)
A ruhpoldingi biatlon világbajnokság utolsó számában több versenyzőt érintő bukás történt a stadion bejáratánál.
márc. 11
17:23
Továbbra is versenyben a kvótáért a női párbajtőr-válogatott (Agroinform)
A St. Maurban két hét múlva esedékes Vk-fordulón dől el, hogy ott lehet-e a nyári játékokon a magyar válogatott.
márc. 11
17:27
Videó: a City kapusa büntetőt védett, mégis nyert a Swansea (She)
Az angol labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában hazai pályán aratott győzelmet a Swansea City a játéknapot megelőzően még listavezető Manchester City ellen. A hazaiak a 6. percben tizenegyeshez jutottak, miután Wayne Routledge ellen a büntetőterületen belül Joe Hart, a vendégek kapusa szabálytalankodott. A 83. percben egy eladott manchesteri labda után a bal oldalról érkező beadást Luke Moore…
márc. 11
17:39
Tovább menetel az élvonal felé az MTK (Agroinform)
A Nyugati csoportban toronymagasan listavezető MTK vasárnap négygólos győzelmet aratott a BKV Előre vendégeként.
márc. 11
17:41
Ibrahimovic hatalmas bombagólt lőtt a Leccének - videó (Agroinform)
A svéd támadó egy igazi "ibrahimovicos" bombát eresztett meg, ami talán a hétvége legszebb találata címet is elnyerheti.
márc. 11
17:43
A Werder Bremen magabiztosan verte otthon a Hannovert (Agroinform)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Wertder Bremen 3-0-ra nyerni tudott a Hannover ellen.
márc. 11
17:45
Rooney duplázott a WBA ellen, már 20 gólnál jár a bajnokságban - videó (Agroinform)
A címvédő United biztosan verte vasárnap a West Bromwich Albion együttesét, s ezzel az élre került a tabellán.
márc. 11
17:45
Helyet cserélt a két manchesteri csapat (Infostart)
Manchester egyik fele vigad, a másik búsul: a United 2-0-ra győzött a West Bromwich Albion ellen, míg a City kikapott a Swansea-től.
márc. 11
17:45
Bundesliga: a Werder esélyt sem adott Brémában a Hannovernek (She)
Sima hazai győzelem a német labdarúgó Bundesliga 25. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén: a Werder Bremen 3–0-ra legyőzte a Hannovert.