2013. május 6. hétfő

máj. 6
21:42
Vadóczék a közvetlen riválistól kaptak ki otthon (Agroinform)
Hazai pályán szenvedett egygólos vereséget az Odensea a Midtjyllandtól a dán bajnokság 30. fordulójában.
máj. 6
21:48
Sakk Eb: Almási a második fordulóban is győzni tudott (She)
Almási Zoltán a vasárnapi első fordulóhoz hasonlóan hétfőn is győzni tudott a lengyelországi Legnicában zajló sakk Európa-bajnokságon.
máj. 6
21:50
Sznúker-vb: Ronnie O'Sullivan ötödszörre világbajnok (She)
Az első helyen kiemelt Ronnie O'Sullivan nyerte meg Sheffieldben a sznúker-világbajnokságot. A címvédő angol a döntőben 18:12-re győzött honfitársa, Barry Hawkins ellen. O'Sullivan 1996 óta az első, aki meg tudta védeni címét.
máj. 6
21:52
Videó: Ramos igen, Kaká nem állt meg fotózkodni (She)
Az éppen tréningre igyekvő Real Madrid-labdarúgókat próbálta megállítani egy csapat lány, egy fotó erejéig. A madridi együttesből csak Sergio Ramos állt meg, a többiek tovább hajtottak, hiába a fiatal hölgyek csábítása.
máj. 6
22:00
Az újpesti polgármester üzent Puhlnak és az MLSZ-nek (Agroinform)
A csapat nem kerített nagy feneket a győriek lesgóljának, a kerület első embere azonban finoman, de célzottan kritizált.
máj. 6
22:06
A finnek legyőzték a franciákat (Metropol)
A társrendező finn válogatott 3-1-re legyőzte a bentmaradást célul kitűző francia csapatot a jégkorong vb-n.
máj. 6
22:18
Hrepkáék a 95. percben kapott gól miatt vesztettek (Agroinform)
1-0-ra kikapott a Bnei Jehuda együttese a Hapoel Tel Avivtól az izraeli bajnokság rájátszásának 8. fordulójában.
máj. 6
22:24
Izrael: elszálltak Hrepkáék dobogós álmai (She)
Hrepka Ádám csapata, a Bnei Jehuda hazai pályán 1–0-ra kikapott a Hapoel Tel-Avivtól az izraeli labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásának hétfői játéknapján, és ezzel biztossá vált, hogy az idény végén nem léphet fel a dobogóra.
máj. 6
22:26
Videó: Drogba ismét kipróbálta magát a mikrofon másik végén (She)
A Galatasaray Sivasspor elleni sikerével bebiztosította bajnoki címét a török első osztályú labdarúgó-bajnokságban. Didier Drogba, a csapat januárban érkezett sztárja az örömittas szurkolókkal próbált gyorsinterjút készíteni. Az elefántcsontparti csatárnak nem volt idegen a szituáció, ugyanis még chelsea-s éveiben Emmanuel Adebayorral készített egy mérkőzés utáni értékelést.
máj. 6
22:36
Chernomaz csapatában folytatja a válogatott "hátvédcsatára" (Agroinform)
A német harmadosztályú Frankfurtba igazolt Vas Márton, a magyar jégkorong-válogatott játékosa.
máj. 6
22:38
Ronnie O'Sullivan ötödször világbajnok (Agroinform)
Pályafutása során ötödször nyerte meg Ronnie O'Sullivan a sznúker-vb-t, az idei fináléban Barry Hawkinst győzte le.
máj. 6
22:42
Jégkorong-vb: kiszenvedett svéd siker a fehéroroszok ellen (She)
A svéd válogatott egygólos hátrányból fordítva 2–1-re nyert Fehéroroszország ellen a Svédországban és Finnországban zajló jégkorong-vb negyedik játéknapján.
máj. 6
22:54
Gardner széttaposta Adam lábfejét, mégsem értette a pirosat - videó (Agroinform)
Craig Gardner már az első félidőben a kiállítás sorsára jutott, miután kőkeményen Charlie Adam lábfejére csúszott.
máj. 6
23:00
Tenisz: kétszer hat játék kevés volt Azarenka ellen (She)
A harmadik kiemelt Viktorija Azarenka 7:6, 7:6-ra nyert a múlt heti portugáliai versenyt megnyerő Anasztaszija Pavljucsenkova ellen a madridi tenisztorna női egyesének első fordulójában.
máj. 6
23:12
Nem dőlhet hátra a Stoke, de a Sunderland sem örülhet nagyon a pontnak (Agroinform)
Hajtós, brusztolós meccsen ikszelt a Sunderland és a Stoke, így mindkét csapat izgulhat még a folytatásban.
máj. 6
23:18
Premier League: a Sunderland emberhátrányban egyenlített - videó (She)
Döntetlennel (1–1) ért véget a kiesés ellen harcoló két klub, a házigazda Sunderland és a jóval kényelmesebb helyzetben lévő Stoke City hajtós mérkőzése az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 36. fordulójának hétfői játéknapján.
máj. 6
23:20
Futsal NB I: a brazil Roni triplájával fordított az Aramis (She)
Az UTC hazai pályán 5–4-re nyert a Gödöllő ellen a futsal NB I felsőházi rájátszásának 7. fordulójában, de így sem került közelebb a harmadik helyhez, mivel az Aramis szintén begyűjtötte a három pontot.
máj. 6
23:22
Videó: Mourinho galacsinnal dobálta a Bernabéu őrét (She)
José Mourinhót minden bizonnyal nem kötötte le csapata végletekig kiélezett Valladolid elleni (4–3) bajnokija. A portugál tréner egy biztonsági őrt vett célba egy galacsinnal, majd mint egy nyolcéves kisgyerek, úgy tett, mintha mi se történt volna.
máj. 6
23:54
Eurofutball: nagy bajba sodorta magát a Benfica (She)
A Benfica hazai pályán nem bírt az Estorillal a portugál labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának hétfő esti mérkőzésén: könnyen lehet, hogy az 1–1 a lisszaboniak bajnoki címébe kerül majd!