NS: Böde Újpestre vágyik; Filkor, a világjáró – szerda (She)
A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk.
jan. 18
8:12
A tökéletes ollózós gól (Agroinform)
Aki bemutatja, Jeison Murillo, az Inter kolumbiai védője. Elképesztő mozdulat volt, és az Inter ezzel vezetett 1-0-ra a Bologna elleni kupameccsen, amelyet végül hosszabbításban nyert meg a hazai csapat 3-2-re a Nagy Ádámot csereként bevető kiscsapat ellen.
jan. 18
9:24
Obama elől rejtegették a 9/11 kitervelőjének levelét (Behaviour)
Három évet késett a kézbesítés a védelmi minisztérium tilalma miatt.
jan. 18
9:24
Vízilabda: Sorsdöntő meccs vár az OSC-re (Agroinform)
Kombival jelentkezünk a férfi vízilabda BL negyedik körére, szelvényünkön az OSC és az Olimpiakosz meccse szerepel.
jan. 18
10:03
Olimpia 2024: egyre többen támogatják a hazai rendezést (She)
A legfrissebb közvélemény-kutatás szerint a magyar lakosság közel kétharmada (63 százalék) támogatja a 2024-es magyar olimpiai és paralimpiai pályázatot – derült ki a Budapest 2024 Nonprofit Zrt. megbízásából a Kód Piac-, Vélemény- és Médiakutató Intézet által 2016 decemberében elvégzett országos közvélemény-kutatás eredményeiből.
jan. 18
10:16
Kézilabda: Még a magyar válogatott meccsére is fogadtunk - napi tippek a vb-re (Agroinform)
Lássuk, tippmestereink mit gondoltak ki a kézi-vb hetedik napjára. Az odds 1.82-szeres.
jan. 18
10:51
A nap gólja az NHL-ben (Agroinform)
Jared Spurgeon, a Minnesota Wild játékosa lekapta a levegőből a korongot, majd bevágta kapásból, mielőtt a pakk a jégre esett volna. A Minnesota ezzel a góllal vezetett 1-0-ra a New Jersey ellen, de a meccset végül a Devils nyerte 4-3-ra.
jan. 18
11:15
Légiósok: Szalai Ádám újra téma az isztambuli óriásklubnál (She)
„A Besiktas visszatért Szalai Ádámhoz” – írja az isztambuli labdarúgócsapat életét nyomon követő futbol1903.com honlap szerdai híradásában.
jan. 18
11:27
Átigazolás: Mi az esélye a legnagyobb sztárok téli klubváltásának? (Agroinform)
Frank Lampard szinte biztosan visszatér Angliába, míg Depay és Payet Franciaország felé veheti az irányt még januárban.
jan. 18
11:33
Gyász: elhunyt a békéscsabai futballcsapat korábbi edzője (She)
Nyolcvanesztendős korában elhunyt Ondrik István főiskolai tanár, a Békéscsabai Előre Spartacus egykori elnökhelyettese, aki két éven át vezetőedzője is volt az akkoriban NB I-es békéscsabai labdarúgócsapatnak.
jan. 18
12:09
Edzősors: fordulat, Louis van Gaal mégsem vonul vissza? (She)
A korábbi hírekkel ellentétben lehetséges, hogy Louis van Gaal rövid pihenőt követően folytatja edzői pályafutását.
jan. 18
12:11
Férfi kézi-vb: Amit lehetett, Dujsebajev bizonytalanná tett – Mocsai (She)
Mocsai Lajos, a magyar férfi és női kézilabda-válogatott korábbi szövetségi kapitánya volt a DIGI Sport Reggeli Start című műsorának vendége. A 62 esztendős szakember Talant Dujsebajevről, a jelenlegi keret fiataljairól, valamint a mai, Szaúd-Arábia elleni világbajnoki csoportmérkőzésről is beszélt.
jan. 18
12:39
Spanyol Király Kupa: Az idei év egyetlen tökéletes csapatát fogadja a Real Madrid (Agroinform)
A Real Madrid az erőtartalékolás jegyében már az első meccsen eldöntheti a továbbjutást a kupában.
jan. 18
13:03
Aus. Open: Murray simán nyert, a volt US Open-bajnok kiesett (She)
A világelső Andy Murray három sima szettben (6:3, 6:0, 6:2) legyőzte a világranglista 152. helyén álló Andrej Rubljovot az Australian Open férfi egyesének második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 32 közé, ahol az amerikai Sam Querreyvel találkozik. A 2014-es US Open-bajnok Marin Cilic négy játszmában kikapott a brit Daniel Evanstől.
jan. 18
13:54
Kép: egy orosz csapat kőkeményen megtrollkodta az új Juve-logót (She)
Mint arról beszámoltunk, hétfőn a Juventus labdarúgócsapata bemutatta új logóját, amelyet a drukkerek világszerte egy emberként utálnak. Természetesen a trollok is előbújtak, sőt, egy orosz együttes is odaszúrt a torinóiaknak.
jan. 18
13:56
Gyirmót: a Napoli utánpótlás-válogatott védője érkezik – sajtóhír (She)
Olasz sajtóértesülés szerint a labdarúgó NB I-ben szereplő Gyirmótnál folytatja a pályafutását Giuseppe Nicolao, a Napoli olasz utánpótlás-válogatott balhátvédje.
jan. 18
14:09
Olasz foci: Nem várunk csodát az olasz meccseken (Agroinform)
A Lazio még mélyebb gödörbe taszíthatja a Genoát, a Sassuolo pedig elbúcsúztathatja az utolsó másodosztályú csapatot.
jan. 18
14:30
Felkészülés: alig kezdődött el a meccs, Mervó máris gólt lőtt (She)
Mervó Bence gólt szerzett, csapata, a lengyel élvonalbeli Slask Wroclaw pedig 3–3-as döntetlent játszott a harmadik ligás Warta Poznannal a szerdai felkészülési mérkőzésen.
jan. 18
14:42
Újabb földrengések Olaszországban - Videó! (Behaviour)
jan. 18
14:45
Australian Open: Pályán Serena, Djokovics és Nadal - napi tippek (Agroinform)
Górcső alá vettük az ausztrál nyílt teniszbajnokság csütörtöki játéknapjának fogadási kínálatát.
jan. 18
14:48
Atlétika: Bekele pénteken célba veszi a maratoni világcsúcsot (She)
A világcsúcs megdöntését tűzte ki célul a pénteki dubai maratonira Kenenisa Bekele, az etiópok háromszoros olimpiai bajnok hosszútávfutója.
jan. 18
15:06
Felkészülés: FTC–BKV Előre – élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I tavaszi szezonjára készülő Ferencváros az NB III-as BKV Előre ellen folytatja a felkészülési mérkőzések sorozatát. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
jan. 18
15:08
MU: terrorelhárítási szakembert neveztek ki főállásban (She)
Első angol sportklubként teljes állású terrorelhárítási szakembert vett fel a Premier League-ben szereplő Manchester United – számolt be róla a BBC.
jan. 18
15:15
"Népítélet" a közoktatásról - Csatlakozik a Párbeszéd (Behaviour)
Még a télen visszatérnek a Tanítanék mozgalom demonstrációi, az elsőt február elsejére szervezik.
jan. 18
15:24
Válogatott: ötezer forintos jegyek a portugálok elleni meccsre (She)
Szerdán (ma) kezdődik a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatottnak az Európa-bajnok Portugália elleni világbajnoki selejtezőjére, amelyet március 25-én Lisszabonban játszanak.
jan. 18
15:42
Felkészülés: a Videoton ikszelt az orosz élcsapattal (She)
A Videoton 1–1-es döntetlent játszott az orosz élvonalbeli bajnokság második helyén álló Zenittel a két labdarúgócsapat szerda délutáni dubai felkészülési mérkőzésén. Idehaza a DVTK és a Paks NB II-es csapatot győzött le.
jan. 18
15:44
Férfi kézi-vb: 13 gólos győzelmet aratott a magyar csapat (She)
A férfi kézilabda-világbajnokság C-csoportjának 4. fordulójában Magyarország 37–24-re legyőzte Szaúd-Arábiát.
jan. 18
15:54
Bulvár: Íme az öt legidiótább szabálymódosítási terv a labdarúgásban (Agroinform)
Marco van Basten eltörölné a sárga lapot és a tizenegyes helyett is egy nézőbarátabb alternatívája van.
jan. 18
16:15
Férfi kézi-vb: Egy meccs alatt bármi megtörténhet – Sabaté (She)
A magyar férfi kézilabda-válogatott 37–24-re legyőzte Szaúd-Arábiát a franciaországi világbajnokságon. Nemzeti csapatunk szövetségi kapitánya, Xavier Sabaté elégedett volt a látottakkal.
jan. 18
16:17
Újpest: visszatért az Afrika-kupára készülő játékos (She)
Hétfőn visszatért Magyarországra a Mali válogatottjába behívót kapó újpesti futballista, Souleymane Diarra.
jan. 18
16:33
Felkészülés: nem bírt orosz ellenfelével a Honvéd (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd 0–0-s döntetlent játszott az orosz Amkar Permmel a két csapat szerda délutáni törökországi felkészülési mérkőzésén.
jan. 18
16:35
Férfi kézi NB I: amerikai válogatottat igazolt az Orosháza (She)
Az Orosházi FKSE-Linamar NB I-es férfi kézilabdacsapat szerződtette a New York-i születésű, hússzoros amerikai válogatott Domagoj Srsent.
jan. 18
16:37
Férfi kézi-vb: a francia kapitány ismét világversenyen ünnepel (She)
Szerdán ünnepli negyvenedik születésnapját Didier Dinart, a világbajnoki címvédő és házigazda francia férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya.
jan. 18
16:48
Átigazolás: A világ legértékesebb kapusát venné meg Guardiola (Agroinform)
A katalán mester aligha elégedett Claudio Bravóval, így nyáron ajánlatot tehetnek Jan Oblakért.
jan. 18
17:24
Spanyol foci: A Sevilla profitálhat a Real és a Barca brutális programjából (Agroinform)
A két nagy 11, illetve 10 meccset játszhat egy hónap alatt, viszont a Sevillának kell a legtöbbet utaznia.
jan. 18
17:42
Ez fájhatott (Agroinform)
jan. 18
18:03
FTC: Doll döntött – nincs szükség a ghánai próbajátékosokra (She)
Thomas Doll döntése alapján a két ghánai próbajátékos, Princebell Addico és Abdul Sameed Seidu nem igazol a Ferencvároshoz.
jan. 18
18:21
Vélemény: Ekkora idiótát sem látott még a teniszvilág... (Agroinform)
Nick Kyrgios ismét alkotott, ezúttal saját közönsége előtt maxolta ki a kreténséget.
jan. 18
19:33
Karrier: Befejezi a spanyol aranygeneráció egyik emblematikus figurája (Agroinform)
Xabi Alonso ezt az idényt még lenyomja, aztán elköszön a profi futballtól. Nyert ezt-azt.
jan. 18
19:51
Női kézi NB I: fölényes fehérvári győzelem (She)
A női kézilabda NB I 10. fordulójából elhalasztott mérkőzésen az Alba Fehérvár hazai pályán 32–20-ra legyőzte a Budaörsöt.
jan. 18
19:53
Női röplabda KEL: sima békéscsabai siker (She)
A Linamar-Békéscsaba három szettben nyert szerdán a vendég cseh Olomouc ellen a női röplabda Közép-európai Ligában.
jan. 18
20:09
Röplabda MK: óriási szolnoki bravúr az első mérkőzésen (She)
Három szoros játszmában győzte le a címvédő Fino Kaposvárt az Openhouse–Szolnoki RKSI hazai pályán, a férfi röplabda Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén. A párharc visszavágóját január 25-én rendezik Kaposváron.
jan. 18
20:27
Anglia: a másodosztályba száműzték Mike Deant (She)
Mike Dean számára nem alakult fényesen a december az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League), és most a másodosztályba vezényelték a játékvezetőt.
jan. 18
21:03
Férfi vízilabda BL: a Szolnok nyert, az OSC döntetlent játszott (She)
A Szolnok könnyed, 17-4-es győzelmet aratott az Olympic Nice ellen a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában, az OSC pedig 7–7-es döntetlent játszott a Bresciával.
jan. 18
21:05
Férfi röpi NB I: fordított, és tapad a Pénzügyőrre a Vegyész (She)
Szerda este a Vegyész RC Kazincbarcika 3:1-re legyőzte a HÉP-Kecskeméti RC-t a férfi röplabdabajnokság alapszakaszában, így fontos három pontot szerzett a második helyért folyó csatában.
jan. 18
21:07
Aus. Open: a közönség a címvédőnek énekelt – videó (She)
Angelique Kerber ma ünnepli a 29. születésnapját. Ez alkalomból énekelte el neki a melbourne-i közönség a Happy birthday című nótát. A német címvédő egyébként győzelemmel ünnepelte a jeles napot, három szettben múlta felül honfitársát, Carina Witthöftöt. A világranglistát vezető Kerber ellenfele a cseh Kristyna Plísková lesz a legjobb 32 között.
jan. 18
21:21
Videó: Otigba gólt fejelt, csapata fölényesen nyert (She)
A labdarúgó Török Kupa csoportkörének 5. fordulójában Otigba Kenneth gólt szerzett a csapata, a Kasimpasa fölényes győzelme során.
jan. 18
21:23
Király-kupa: a 88. percben beállt, duplájával nyert a klubja (She)
Kétgólos előnybe került az Alavés a labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjében, miután az első felvonáson 2–0-ra nyert a másodosztályú Alcorcón vendégeként.
jan. 18
22:15
Real Madrid: kidőlt az alapember, BL-meccsről is lemaradhat (She)
Dani Carvajal, a Real Madrid jobbhátvédje a Sevilla elleni hétvégi bajnokin combsérülést szenvedett, és emiatt hosszú időre kidőlt.
jan. 18
23:09
Olasz Kupa: a Lazio hatgólos találkozón jutott tovább a kupában (She)
A Lazio 4–2-es győzelmet aratott a Genoa felett, így továbbjutott az Olasz Kupa negyeddöntőjébe.