Megrohamozta kis rajongója: így reagált Messi, amikor elcsípték a gyereket a biztonságiak – videó (Blikk)
Lionel Messit megrohamozta egy kis srác szombaton Sevillában, amikor a Barcelona megérkezett a Ramón Sánchez Pizjuán-staionba.
ápr. 1
18:45
NB II: potyogtak a gólok Sopronban, 0–2-ről fordított a Nyíregyháza (She)
A labdarúgó NB II 28. fordulójában gólgazdag mérkőzésen 5–4-re nyert a Nyíregyháza a sereghajtó Sopron otthonában. Ugyancsak hátrányból felállva szerezte meg a három pontot a Gyirmót a Kazincbarcika ideiglenes otthonában, Tiszaújvárosban. A Kisvárda otthon győzött a Vác ellen, és megerősítette a második helyét.
ápr. 1
18:45
Győzelemmel kezdte az Extraliga-elődöntőt a Békéscsaba (m4sport.hu)
Eddig érvényesül a papírforma.
ápr. 1
18:47
Férfi kézi BL: a Szeged győzött a visszavágón, de a Kiel örülhet (She)
A Mol-Pick Szeged hazai pályán 28–27-re nyert a Kiel ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, de összesítésben hat góllal a német csapat volt a jobb. A Kiel a Vardar Szkopjéval találkozik a negyeddöntőben, magyar csapat már nincs versenyben.
ápr. 1
18:51
Magyar bajnok a súlyemelő-Eb-n (HírTV)
Két érmet, egy aranyat és egy ezüstöt is nyert Magát Krisztina a Bukarestben zajló súlyemelő-Eb-n.
ápr. 1
18:57
Ökölvívás: Juhász Adrienn aranyérmes az U22-es Eb-n (She)
Juhász Adrienn aranyérmet szerzett a 22 éven aluli ökölvívók romániai Európa-bajnokságán a plusz 81 kilósok kategóriájában.
ápr. 1
19:09
NB III: a PAFC II legyőzésével közeledik az NB II-höz a Rákóczi (She)
A labdarúgó NB III Nyugati csoportjának 21. fordulójában a listavezető Kaposvári Rákóczi otthon 2–0-ra legyőzte a Puskás Akadémia II-t, így visszaállította kilencpontos előnyét az Érddel szemben.
ápr. 1
19:11
PL: 1990 óta először nyert a Spurs a Chelsea otthonában (She)
Harminc nyeretlen mérkőzés után tudott újra nyerni a Tottenham Hotspur a Chelsea otthonában, a vendégek 3–1-re győztek a Premier League 32. fordulójának záró mérkőzésén a címvédő ellen.
ápr. 1
19:13
Női röpi Extraliga: a Nyíregyháza 0:2-ről nyert az Újpest ellen (She)
A címvédő Békéscsaba házigazdaként 3:1-re legyőzte a Jászberényt a női röplabda Extraliga elődöntőjének első, vasárnapi mérkőzésén.
ápr. 1
19:15
8586 méter a cél, oxigénpalack és teherhordók nélkül (Infostart)
Elindult a Kalifa Himalája Expedíció keretében Varga Csaba erdélyi magyar hegymászó, hogy az előzetes tervek szerint május közepén megmássza a Himalája harmadik legmagasabb hegycsúcsát, a 8586 méteres Kancsendzöngát.
ápr. 1
19:15
Juhász Adrienn Európa-bajnok (m4sport.hu)
Viglási Alexandra és Tar Flóra is szépen teljesített a kontinensviadalon.
ápr. 1
19:17
Győzött, de búcsúzott a Szeged a BL-ből (m4sport.hu)
Legutóbb 2012-ben fordult elő, hogy egyetlen magyar csapat sem volt a nyolc között.
ápr. 1
19:21
NB II: kétgólos hátrányból nyert a Szolnok Zalaegerszegen (She)
A labdarúgó NB II 28. fordulójában bravúros diadalt aratott a Szolnok, amely tíz emberre fogyatkozva tudott nyerni Zalaegerszegen. Ugyancsak idegenben győzött a Békéscsaba, amely a Siófokot verte meg.
ápr. 1
19:21
Szívszorító, Pintér Attila élő adásban beszélt focistája gyászáról (Ripost)
Elcsukló hangon szólt az edző. Tőle tudta meg válogatott labdarúgónk az édesapja halálhírét.
ápr. 1
19:33
Tottenham-siker a derbin, tapad a Liverpoolra a Pochettino-legénység (m4sport.hu)
A Manchester City mögött óriási a tülekedés a tabellán.
ápr. 1
19:39
Christian Eriksen gólján ámulnak a Premier League-ben (444.hu)
Nem csak nagy volt, de fontos is: nagy lépést tett a jövő évi BL felé a Tottenham.
ápr. 1
19:39
Nagy Péter két bronzérmet szerzett a súlyemelő Eb-n (m4sport.hu)
A magyar súlyemelő összetettben és szakításban is a második helyen végzett.
ápr. 1
19:45
Ökölvívás: tatai szorítóban zajlott az utánpótlás Magyar-kupa (She)
Miközben az U22-esek, vagyis a hátország legfelső korosztályába tartozó legjobbak Romániában vetélkedtek Európa-bajnoki érmekért, a honi 13-16 esztendősek Tatán küzdöttek meg az utánpótlás Magyar-kupáért.
ápr. 1
19:51
Húsvétvasárnapi magyar éremeső a súlyemelő Eb-n (Azenpenzem)
Magát Krisztina egy aranyat és két ezüstöt szerzett a nők vasárnapi plusz 90 kilogrammos versenyében, míg Nagy Péter a férfi plusz 105 kg-osok között két bronzot nyert.
ápr. 1
19:57
Súlyemelő Eb: Nagy Péter két Európa-bajnoki bronzot villantott (She)
Magát Krisztina éremesője után Nagy Péter hat hibátlan kísérletet bemutatva remekelt, összetettben életében először állhatott dobogóra világversenyen, és szakításban sem adta alább a bronznál.
ápr. 1
20:09
Juhász Adrienn Európa-bajnok az U22-es ökölvívó Eb-n (Azenpenzem)
A romániai kontinensviadal vasárnap délutáni programjában, a legnehezebb női kategória döntőjében a magyar bokszoló a hazaiak versenyzőjét, Alina Gabrie Enét győzte le.
ápr. 1
20:09
Idegenben szerzett előnyt a Haladás a női röplabda NB I-ben (m4sport.hu)
Az MTK gond nélkül verte a Budaőrs együttesét.
ápr. 1
20:21
Női röpi NB I: előnyben az MTK és a Haladás az elődöntőben (She)
A Haladás 3:1-re győzött Gödöllőn a női röplabda-bajnokság alsóházát jelentő NB I elődöntőjében, a párharc vasárnapi, első mérkőzésén.
ápr. 1
20:21
Tovább robog a Werder, ikszelt a Mainz (m4sport.hu)
Néhány fordulóval ezelőtt még a kiesés réme fenyegette a brémaiakat, most már az európai kupaindulás sem elérhetetlen.
ápr. 1
20:23
Teke: negyedik lett a Szeged a Bajnokok Ligájában (She)
Negyedik lett az Alabárdos Szegedi TE tekecsapata a Bajnokok Ligájában.
ápr. 1
20:23
Három magyar bronz a nyitónapon a junior vívó-vb-n (m4sport.hu)
A párbajtőrözők hozták az érmeket.
ápr. 1
20:27
Az utolsó magyar csapat is elvérzett a BL-ben (Infostart)
Hat éve nem volt ilyenre példa a férfi kézilabdában.
ápr. 1
20:45
Ettől a hírtől nem csak a bábuk borulnak meg: negyedik lett a Szeged tekecsapata a BL-ben (Blikk)
ápr. 1
20:45
La Liga: az utolsó szalmaszálba kapaszkodott bele a Málaga? (She)
A sereghajtó Málaga hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Európa-liga-indulásért csatázó Villarrealt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójában.
ápr. 1
20:45
Tovább zuhan a magyar kézilabda: nem lesz csapatunk a férfi BL negyeddöntőiben (444.hu)
A Veszprém után a Szeged is kiesett a legjobb 16 között.
ápr. 1
20:47
Férfi kézi BL: a Kielce idegenben is legyőzte a Löwent (She)
A Nantes 28–28-as döntetlent játszott hazai pályán a Meskov Breszttel a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, így összesítésben nyolc góllal volt jobb. A Kielce kettős győzelemmel búcsúztatta a Löwent.
ápr. 1
20:57
Női kézi MK: Fontos ez a győzelem a BL-negyeddöntő előtt – Görbicz (She)
A Győr nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát, amelynek döntőjében izgalmas, fordulatos meccsen múlta fölül az Érdet 27–23-ra. Görbicz Anita szerint nagyon fontos győzelmet arattak a Bajnokok Ligája negyeddöntője előtt, míg Puhalák Szidónia az NSO Tv-nek elmondta, melyek azok a hibák, amelyeket jövő szombaton már nem követhetnek el a Buducsnoszt P
ápr. 1
21:09
Barátnője miatt került a címlapokra az angol U-válogatott játékos – KÉPEK (She)
Adam Clayton a Manchester City akadémiáján nevelkedett, 2009-ben az U20-as angol labdarúgó-válogatott színeiben a korosztályos világbajnokságon is szerepelt – a Premier League-ben azonban mindössze egy szezont húzott le, jelenleg a másodosztályban szereplő Middlesbrough-t erősíti. Annak ellenére, hogy a 29 éves középpályásnak játékával eddig nem ig
ápr. 1
21:21
NB II: megint nem tudott nyerni az MTK a Dorog ellen (She)
A labdarúgó NB II 28. fordulójának záró mérkőzésén a Torghellét és Lencsét nélkülöző MTK nem tudta feltörni a vendég Dorog védelmét, amely ősszel a mezőnyből elsőként győzte le az éllovas fővárosi együttest.
ápr. 1
21:57
Barca: Messi ezt a két utasítást kapta, mielőtt beállt Sevillában (She)
Mint arról beszámoltunk, a listavezető Barcelona kétgólos hátrányból felállva 2–2-es döntetlenre végzett a Sevilla vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójában, ezzel 37 meccsesre nyújtotta bajnoki veretlenségi sorozatát. A katalánok egyenlítő találatát Lionel Messi szerezte, akit a szakmai stáb speciális ut
ápr. 1
21:59
Tenisz: negyedjére sikerült, Isner mesterversenyt nyert (She)
John Isner 6:7, 6:4, 6:4-re legyőzte Alexander Zverevet a Miamiban rendezett kemény pályás tenisztorna döntőjében, ezzel megszerezte első mestertorna-győzelmét.
ápr. 1
22:09
Férfi kézi: Ilyés Ferenc is tagja a válogatott keretének (She)
Ljubomir Vranjes szövetségi kapitány kihirdette a magyar férfi kézilabda-válogatott keretét az április 2–8. közötti siófoki összetartásra és válogatott tornára.
ápr. 1
22:09
Megszakadt a listavezető MTK hazai sikersorozata (m4sport.hu)
Utolsó két mérkőzésén nem nyert az MTK a bajnokságban.
ápr. 1
22:15
Vranjes három játékosra nem számíthat Siófokon (m4sport.hu)
Pénteken az osztrákokkal, vasárnap a brazilokkal mérkőzik a válogatott.
ápr. 1
22:17
A Hertha és a BBC is megemlékezett Király Gábor születésnapjáról (m4sport.hu)
Isten éltesse sokáig Király Gábort!
ápr. 1
22:57
La Liga: nyert az Atlético, kilenc pont a Barca előnye (She)
Az Atlético Madrid hazai pályán 1–0-ra legyőzte a kieső helyen álló Deportivo La Corunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójában, ezzel kilenc pontra csökkentette hátrányát a Sevillában döntetlent játszó Barcelona mögött. A fővárosiak győztes gólját az első félidőben Kévin Gameiro szerezte tizenegyesből.
ápr. 1
22:57
Büntetővel győzött az Atlético Madrid (m4sport.hu)
Nem engedik közelebb a vetélytársakat a Matracosok.
ápr. 1
23:09
Ligue 1: a Lyon tartja a lépést a Marseille-jel (She)
A Lyon 2–0-ra nyert hazai pályán a Toulouse ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, így a 31. forduló után is csak két ponttal van lemaradva a harmadik helyen álló Marseille-től.
ápr. 1
23:21
Útban a Kancsendzöngára (She)
Varga Csaba erdélyi magyar hegymászó Erőss Zsoltnak és Kiss Péternek állít emléket az alaptáborban, majd meghódítaná negyedik nyolcezres hegyét is.
ápr. 1
23:45
Jégkorong: négy ország csapatai mérkőztek meg a III. Méri Janka Emléktornán (She)
Idén harmadik alkalommal került megrendezésre a Kanadai Magyar Hokiklub szervezésében a Méri Janka Emléktorna.
ápr. 1
23:47
Hétfői sportműsor: spanyol és belga bajnoki a tv-ben (She)
Mérkőzést rendeznek a spanyol és a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. Hétfőn kerékpárt, motorsportot, sznúkert és teniszt is nézhetünk a tv-ben.