Már a vb-n másik válogatottban szerepelhet a Barcelona csatára (m4sport.hu)
Munir El Haddadi a nemzetközi Sportdöntőbírósághoz fordult.
ápr. 10
17:27
Megbukott a doppingteszten az olimpiai bajnok Pars Krisztián, súlyos büntetést kapott (Blikk)
Jövő év júliusáig mindennemű sporttevékenységtől eltiltották az olimpiai bajnok kalapácsvető Pars Krisztiánt – értesült az SzPress Hírszolgálat.
ápr. 10
17:36
A csehekkel csap össze a magyar válogatott a bennmaradásért (HírTV)
A cseh csapattal vív osztályozót a magyar férfitenisz-válogatott a Davis-kupa világcsoportjában maradásért.
ápr. 10
17:39
2019. júliusig eltiltották Pars Krisztiánt (444.hu)
Az olimpiai bajnok kalapácsvető szervezetében január 13-án egy szombathelyi ellenőrzésen tiltott szert találtak.
ápr. 10
17:51
Barca: inkább marokkói válogatott lenne a spanyol játékos (She)
Az egyszeres spanyol válogatott labdarúgó, Munir El Haddadi a jövőben Marokkó nemzeti csapatában szeretne szerepelni.
ápr. 10
17:53
F1: változás a McLaren-istálló vezetőségében a gyenge kezdés miatt (She)
A Formula–1-es világbajnokságon az első két futam után a McLaren-istálló a 4. helyet foglalja el a konstruktőrök vb-pontversenyében, ám a wokingi csapatnál mégsem elégedettek a mutatott teljesítménnyel, ezért úgy döntöttek, némi változást eszközölnek az istálló vezetőségében.
ápr. 10
17:54
Nem erre számított a McLaren (m4sport.hu)
Elismerik, nehezebben indult az év a vártnál.
ápr. 10
17:55
RB Leipzig: PSG? Lőw Zsolt reagált a Bild hírére (She)
Korábban beszámoltunk róla, a Bild szinte biztosra veszi, hogy Thomas Tuchel a PSG vezetőedzője lesz a következő szezontól, és állítólag Lőw Zsoltot szeretné maga mellé segédedzőnek. A magyar szakember készséggel, ugyanakkor – érthetően – szűkszavúan reagált a Nemzeti Sport megkeresésére.
ápr. 10
17:57
Lehet, hogy az én hibám (Azenpenzem)
A Manchester Citynek és az AS Romának egyaránt háromgólos hátrányt kellene ledolgoznia a Liverpool, illetve a Barcelona ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.
ápr. 10
18:00
A Haladás fegyelmi eljárást kért a csonttörő DVTK-védő ellen (m4sport.hu)
Bódog Tamás sportszerűen elnézést kért Michal Hipptől a sérülésért, Dejan Karan azonban nem jelentkezett.
ápr. 10
18:03
Kína: nyolcmeccses eltiltást szabtak ki könyöklésért (She)
A Kínai Labdarúgó-szövetség nyolc mérkőzésre eltiltotta Alan Carvalhót, a bajnok Kuangcsou Evergrande brazil csatárát, aki könyökkel eltalálta ellenfele arcát egy márciusi mérkőzésen.
ápr. 10
18:05
FIFA: titokzatos befektetők, 25 milliárd dollár – erre mit lépnek? (She)
Márciusban Bogotában ülésezett a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) tanácsa, Gianni Infantino elnök pedig a tagok elé tárt egy titokzatos ajánlatot. Sajtóhírek szerint egy közel-keleti és ázsiai befektetőkből álló csoport 25 milliárd dollárt sem sajnálna a klubvilágbajnokság, valamint egy másik, nemzetközi klubokat felvonultató világesemény
ápr. 10
18:07
U19: nagy verést kapott a női válogatott az elitkör zárásként (She)
A magyar női U19-es válogatott 6–0-ás vereséggel zárta szereplését az Európa-bajnoki elitkörben. A Turtóczki Sándor vezette együttes a szünetben még gól nélküli döntetlenre állt Hollandia ellen, ám a második félidőben az ellenfél rákapcsolt, és miután a szünet után gyorsan megszerezte a vezetést, a végén meg sem állt fél tucat gólig – a 78. pe
ápr. 10
18:12
Dzsudzsák is csatlakozott Tőzsér felajánlásához (m4sport.hu)
Többen is támogatják az akciót.
ápr. 10
18:15
Légiósok: Guzmicsékat harmadosztályú csapat ejtette ki (She)
Guzmics Richárd csapata, a Jenpien nem jutott be a legjobb 32 közé a kínai FA-kupában, miután tizenegyespárbajban 4–3-ra alulmaradt a harmadosztályú Senjang Urbannal szemben.
ápr. 10
18:18
Robbanószer miatt vették őrizetbe a futballsztárt (Ripost)
Sokba került neki a botrányos jelenet a Los Angeles-i repülőtéren. Van, amivel manapság nagy hiba viccelődni.
ápr. 10
18:27
Real Madrid: az ügynök megszólalt, tisztázta Bale jövőjét (She)
Gareth Bale ügynöke is megszólalt a Real Madrid játékosának jövőjével kapcsolatban, amit egyáltalán nem kérdőjelez meg a futballista képviselője: szerinte a védence távozásáról szóló pletykák teljesen alaptalanok.
ápr. 10
18:30
Sztrájkolnak a játékosok Puskás és Guttmann egykori klubjánál (m4sport.hu)
Október óta nem kaptak pénzt, ezért nem járnak edzésre.
ápr. 10
18:36
Nagy zakóba szaladt bele a női U19-es futballválogatott (m4sport.hu)
Egy hatossal zártuk az elitkört.
ápr. 10
18:39
MLSZ: a Ferencváros ismét fizethet szurkolói miatt (She)
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a keddi ülésén 200 ezer forintra büntette az NB I éllovasát, a Ferencvárost.
ápr. 10
18:42
Újabb büntetés a Ferencvárosnak (m4sport.hu)
Ezúttal 200 ezer forintos bírságot szabott ki az MLSZ.
ápr. 10
18:51
Atlétika: „Pontosan ismerjük a szert” – az Antidopping Csoport vezetője a Pars-ügyről (She)
Mint megírtuk, jövő év júliusáig mindennemű sporttevékenységtől eltiltották az olimpiai bajnok kalapácsvető Pars Krisztiánt. Az esettel kapcsolatban Tiszeker Ágnes, a Magyar Antidopping Csoport vezetője is megszólalt.
ápr. 10
19:00
Szerkezeti átalakítás a McLarennél (m4sport.hu)
Egyszerűsítettek az eddigi felépítésen.
ápr. 10
19:03
Tenisz: simán győzött az első kiemelt a marrákesi salakon (She)
Az első helyen kiemelt spanyol Albert Ramos-Vinolas magabiztos győzelmet aratott az 560 ezer euró (174.7 millió forint) összdíjazású marokkói salakpályás férfi tenisztorna keddi játéknapján. A világranglista 23. helyezettje az első fordulóban hetven perc alatt nyerte meg a mérkőzését a marokkói Amin Ahudával szemben, aki szabadkártyával került
ápr. 10
19:15
Bizony, van ilyen is: íme az ember, akire még Zlatan Ibrahimovic is felnéz – fotó (Blikk)
USA – Zlatan Ibrahimovic a szó minden értelmében felnéz a kosaras legendára, Shaq O'Nealra.
ápr. 10
19:18
Vége Emre Can szezonjának (m4sport.hu)
Az is kérdéses, hogy a nyár vb-n pályára léphet-e a német válogatottban.
ápr. 10
19:24
Fucsovics Márton szerint a borítás dönthet a Davis-kupa-osztályozón (m4sport.hu)
Richer Attila úgy véli, akkor is nyernénk, ha a csehek egykori top 10-es játékosukat is hoznák.
ápr. 10
19:26
BL vagy bajnoki cím? Zidane meglepő választ adott (m4sport.hu)
A Real Madrid edzője nem tudja, miért van különbség a La Ligában és a Bajnokok Ligájában nyújtott teljesítményük között.
ápr. 10
19:27
Liverpool: a mostani idényben már nem futballozhat Emre Can (She)
Hátsérülése miatt ebben a szezonban már nem futballozhat Emre Can, a Liverpool német válogatott védekező középpályása.
ápr. 10
19:30
Elődöntőben a zalaegerszegi kosarasok (m4sport.hu)
A Zete ellenfele a Magyar Kupa- és alapszakaszgyőztes Szekszárd lesz a négy között.
ápr. 10
19:39
Real Madrid: újabb brazil fiatallal állapodtak meg – sajtóhír (She)
Nem csupán Vinícius Júnior érkezhet Brazíliából a Real Madrid labdarúgócsapatához, a Marca úgy tudja, hogy a királyi gárda Ramon szerződtetéséről is megállapodott már.
ápr. 10
19:48
Risztov: Olyan példaképek legyünk, akik miatt érdemes csinálni (m4sport.hu)
Tele van tettvággyal az Olimpiai Bajnokok Testületének elnöke.
ápr. 10
19:50
City–Pool: Guardiola hat támadóval rohamoz; Salah is kezd (m4sport.hu)
Megvannak a BL-negyeddöntő kezdőcsapatai!
ápr. 10
19:51
BL: Szalah és Nainggolan is felépült – kezdőcsapatok (She)
Kedd este már a negyeddöntők visszavágóit rendezik a labdarúgó Bajnokok Ligájában: a Manchester City a Liverpool, míg a Roma a Barcelona ellen igyekszik eltüntetni az első mérkőzésen összeszedett háromgólos hátrányt. Íme, a kezdőcsapatok!
ápr. 10
20:00
„Annyira hülye vagyok! Olyan hülye vagyok” – rádiós üzenetek Bahreinből (m4sport.hu)
Így szólt a rádió Szahírban.
ápr. 10
20:03
Férfi kézi NB I: a Veszprém sima sikerével alapszakaszelső lett (She)
A férfi kézilabda NB I 24. fordulójában a Telekom Veszprém hazai pályán 35–25-re legyőzte a Budakalászt, így bebiztosította alapszakasz-elsőségét.
ápr. 10
20:12
Fél Patrícia: Elvesztettük a fonalat (m4sport.hu)
Az ikrek az M4 Sportnak azt is elárulták, miről szokták őket megkülönböztetni.
ápr. 10
20:24
A Sopron vezet az elődöntőben a női kosárlabda bajnokságban (m4sport.hu)
A másik elődöntőben a ZTE és a Szekszárd találkozik.
ápr. 10
20:27
Videoton: a fehérváriaknál már nem téma a tavalyi „döntő” (She)
Szerdán késő délután pótolják a felek a 21. fordulóban elmaradt Budapest Honvéd–Videoton NB I-es találkozót, amelynek kapcsán a fehérváriak egyszeres válogatott kapusa, Kovácsik Ádám elárulta, érzése szerint klubja játékosállománya erősebb, mint a Honvédé, és csapattársai már nem foglalkoznak az előző bajnokságot eldöntő utolsó fordulóban lejátszot
ápr. 10
20:29
Ronaldinho csinos ismerőse a labdával sem ügyetlen – KÉP, VIDEÓ (She)
A footvolley – gyakorlatilag lábbal játszott röplabda – egyik jeles képviselője Natalia Guitler. A 28 éves hölgy argentin, de Brazíliában nőtt fel. Amellett, hogy nagyon ügyesen bánik a labdával, még csinos is, Ronaldinhóval pedig már öt éve jó barátságban van. A versenyek mellett másra is jut ideje: jelenleg sportmarketinget tanul, és szüleivel kö
ápr. 10
20:30
Mégsem fenyegetett az Arsenal középpályása (m4sport.hu)
Az angol szövetség eltörölte az eltiltást.
ápr. 10
20:31
PL: eltörölték az Arsenal középpályásának eltiltását (She)
Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) kedden eltörölte Mohamed el-Neni eltiltását. Az Arsenal egyiptomi válogatott játékosát vasárnap, a Southampton elleni bajnoki mérkőzés 93. percében állították ki, mert fenyegetően felemelte a kezét az ellenfél portugál védőjére, Cédricre.
ápr. 10
20:32
Söpréssel döntős a Kazincbarcika (m4sport.hu)
Szettet sem nyert a Pénzügyőr a harmadik meccsen.
ápr. 10
20:36
Tízgólos veszprémi győzelem a kézilabda NB I-ben (m4sport.hu)
A bajnoki listavezető a Budakalászt verte 35-25-re.
ápr. 10
20:39
Női kosár NB I: elődöntőben a ZTE; előnyben a Sopron (She)
A címvédő Sopron 80–55-re legyőzte a Győrt a női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén. A ZTE 66–59-re nyert a DVTK ellen a negyeddöntő harmadik összecsapásán, így bejutott a legjobb négy közé.
ápr. 10
20:41
BL: Roma–Barcelona negyeddöntő élőben az NSO-n! (She)
Az AS Roma háromgólos hátrányt igyekszik ledolgozni az FC Barcelona ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 10
20:51
BL élőben: a Manchester City és a Roma ritkán látott bravúrban reménykedik (Infostart)
Két mérkőzést rendeznek ma este a labdarúgó Bajnokok Ligájában, a Manchester City a Liverpoolt (az első mérkőzésen 0-3), az AS Roma a Barcelonát fogadja (1-4)
ápr. 10
20:51
BL: Manchester City–Liverpool negyeddöntő élőben az NSO-n! (She)
A Manchester City hazai pályán fogadja a Liverpoolt a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján. Josep Guardiola együttese háromgólos hátrányból várja a „vörösök” elleni párharc második mérkőzését. Kövessék nálunk élő, szöveges tudósításunkon keresztül az összecsapás alakulását!
ápr. 10
21:03
Videó: az egyetlen esély? Két perc sem kellett a City-gólhoz (She)
Már a második percben megszerezte a vezetést a Manchester City a Liverpool elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján. A 3–0-s liverpooli sikerrel végződő odavágót követően Pep Guardiola csapata ezzel megkezdte a felzárkózást…
ápr. 10
21:09
Három góllal tért vissza Nagy László (Infostart)
Nagy László, a Telekom Veszprém kézilabdázója a kézsérülését követően három góllal tért vissza kedden, amikor csapata házigazdaként tíz találattal legyőzte a Budakalászt.