2018. április 21. szombat

ápr. 21
15:21
Újra csodát tehet a magyar férfij égkorong-válogatott (Blikk)
Bravúrra készül a magyar férfijégkorong-válogatott a holnap kezdődő, hazai rendezésű divízió 1/A-s világbajnokságon!
ápr. 21
15:27
Verekedett a feleségével és a pályán is – ő vár a soproni kosarasokra (She)
A Sopron női kosárlabdacsapata bravúros győzelemmel bejutott az Euroliga döntőjébe, annak megnyerése viszont már kisebb csodával érne fel. Az ellenfél ugyanis az UGMK Jekatyerinburg lesz, amely egy világválogatottnak felel meg. Az orosz csapat egyik legjobbja az amerikai Brittney Griner, akinek a története minden, csak nem tündérmese.
ápr. 21
15:39
Negyedik lett a magyar bajnok, megvan az Euroliga végeredménye is (Infostart)
Negyedikként zárt az UVSE női vízilabdacsapata az Euroliga négyes döntőjében, miután a szombati helyosztón - a 6-6-ot követő ötméteres-párbajban - alulmaradt az olasz Orizzonte együttesével szemben. Az első helyet a házigazda orosz Kirisi szerezte meg, amely a spanyol Sabadellt győzte le, ugyancsak ötméteresekkel.
ápr. 21
15:39
PL: most Szalah sem volt elég, a hajrában megtréfálták a Poolt (She)
A Liverpool 2–2-es döntetlent játszott a West Bromwich Albionnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójában.
ápr. 21
15:41
Női vízilabda: orosz siker a döntőben – ötméteresekkel (She)
Amint arról beszámoltunk, az UVSE női vízilabdacsapata a 4. helyen végzett az Euroliga négyes döntőjében, miután a szombati helyosztón – a 6-6-ot követő ötméterespárbajban – alulmaradt az olasz Orizzonte együttesével szemben. A finálét a házigazda, orosz Kirisi nyerte meg.
ápr. 21
15:45
A Real Madrid és a Bayern München is Magyarországra érkezik (Ripost)
Sztárcsapatok lépnek pályára a Pancho Arénában.
ápr. 21
15:54
Időntúli gól miatt megóvta a Békéscsaba elleni meccsét a Budaörs (m4sport.hu)
Az utolsó percben, mintegy tíz másodpercig nem ment a meccs órája.
ápr. 21
16:00
Euroliga: Negyedik lett az UVSE (HírTV)
A magyar csapat büntetőkkel kapott ki a bronzmeccsen.
ápr. 21
16:06
Történelmet írt a Sopron női kosárlabdacsapata (HírTV)
Bejutottak az Euroliga döntőjébe.
ápr. 21
16:12
Yvonne Turner: Mi a Sopron Basket vagyunk (m4sport.hu)
A soproniak légiósai úgy vélik, nekik már semmi vesztenivalójuk nincs a Final Four döntőjében.
ápr. 21
16:15
Videó: Gulácsi a csatár elé ütötte a labdát – gól lett belőle (She)
Sajnos nem indult jól a Bundesliga 31. fordulójának „magyar rangadója” az RB Leipzig kapusa, Gulácsi Péter szempontjából: a 14. percben Nico Schulz lövését követően messzire pattant tőle a labda, amelyre az érkező Mark Uth lecsapott, vezetést szerezve a Hoffenheimnek. A vendégek magyarja, Szalai Ádám a kispadon kezdte a találkozót.
ápr. 21
16:15
Hat futballcsapat vív élet-halál harcot a kiesés ellen (Blikk)
Óriási csata zajlik a kiesés elkerüléséért a labdarúgó-NB I-ben. A tizenkét csapatos élvonalban hét fordulóval a vége előtt hat együttes küzd a bennmaradásért: hogy mennyire szoros a versengés, jól mutatja, a jelenleg utolsó Vasas és a hetedik helyen álló Haladás között mindössze négy pont a különbség, ami gyorsan ledolgozható.
ápr. 21
16:39
Női kézi NB I: az FTC feltörölte a padlót az Érddel (She)
Kiütést hozott a női kézilabda NB I szombat délutáni rangadója: a listavezető FTC hazai pályán 32–15-re legyőzte a bronzéremre hajtó Érdet.
ápr. 21
16:51
F1: már nem a korábbi világbajnok menedzseli Kubicát (She)
A Williams tartalék pilótája, Robert Kubica bejelentette, már nem tagja a menedzseri csapatának a 2016-os Formula–1-es világbajnok, Nico Rosberg.
ápr. 21
16:54
A vártnál is simábban nyert a Ferencváros (Azenpenzem)
A Ferencváros 17 góllal legyőzte a tabellán harmadik helyezett Érd HC csapatát a női kézilabda NB I szombati játéknapján.
ápr. 21
17:03
NB I: Vasas FC–Mezőkövesd élőben az NSO-n! (She)
Vasas FC–Mezőkövesd találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 21
17:05
NB I: Honvéd–Újpest – élőben az NSO-n! (She)
Honvéd–Újpest találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 21
17:15
NB I: Ferencváros–Paks élőben az NSO-n! (She)
Ferencváros–Paks találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 21
17:17
Serie A: a Roma szakította meg az újonc szép sorozatát (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában a Roma 3–0-ra győzött a SPAL otthonában.
ápr. 21
17:30
Könnyedén nyert az újonc otthonában a Roma (m4sport.hu)
A rómaiak három góllal terhelték a SPAL kapuját.
ápr. 21
17:39
Bundesliga: Gulácsiék ötöt kaptak Szalai csapatától; nyert a Hertha (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójában a Gulácsi Péterrel a kapujában felálló RB Leipzig hazai pályán 5–2-re kikapott a Hoffenheimtől. A vendégeknél Szalai Ádám kispados volt. A már bajnok Bayern München nyert Hannoverben, a Dárdai Pál irányította Hertha a kupadöntős Eintracht Frankfurt otthonából vitte el a pontokat.
ápr. 21
17:41
Tenisz: Nadal magabiztos sikerrel döntős Monte-Carlóban (She)
A világelső Rafael Nadal döntőbe jutott a 4.9 millió euró (1.5 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán. A spanyol játékos Nisikori Kejjel küzd meg a vasárnapi fináléban.
ápr. 21
17:48
Gulácsiék súlyos zakóba szaladtak bele, Dárdaiék simán nyertek (m4sport.hu)
A lipcsei csapat hazai pályán kapott ki a Hoffenheimtől.
ápr. 21
17:51
Férfi kosár NB I: az edző távozik, a klubikon marad Körmenden (She)
A férfi kosárlabda NB I 4. helyén álló Egis Körmend vezetőséges szombaton szerződést bontott a csapatot irányító Gasper Potocnikkal és segítőjével, Ziga Mravljakkal.
ápr. 21
17:51
Durva, erre biztosan nem számított Gulácsi Péter (Ripost)
Esélye sem volt a lipcsei klubnak.
ápr. 21
17:53
Női kézi NB I: a Budaörs megóvta az elveszített meccset (She)
A Budaörs óvást nyújtott be a Békéscsaba elleni csütörtöki bajnoki mérkőzés (25–26) hajrájában történtek miatt – olvasható a budaörsi NB I-es női kézilabdacsapat honlapjának szombati közleményében.
ápr. 21
18:00
Víz vagy gáz? Fővárosi matiné a Mennyeiben (m4sport.hu)
Gázgyár-Vízművek BLSZ összecsapás vasárnap 11-kor az m4sport.hu-n.
ápr. 21
18:03
Indiában varázsolt a négyszeres világbajnok magyar sportoló (Blikk)
Meghódította Indiát a négyszeres világbajnok freestyle-focista, Szász Kitti (26)!
ápr. 21
18:06
Fucsovics selejtezős ellenféllel kezd a budapesti tornán (m4sport.hu)
A második budapesti ATP-viadal főtáblás küzdelmei hétfőn rajtolnak.
ápr. 21
18:27
FA-kupa: Manchester United–Tottenham élőben az NSO-n! (She)
Az angol labdarúgó FA-kupa elődöntőjében a Manchester United a Tottenham csapatával csap össze a londoni Wembleyben. A másik ágon vasárnap a Chelsea és a Southampton mérkőzik meg. Tartsanak velünk, kövessék a találkozót a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével!
ápr. 21
18:29
PL: a Crystal Palace egy ponttal menekül a kiesés elől (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójában az immáron hat meccse nyeretlen Watford hazai pályán játszott 0–0-t a kiesőzóna közelében tanyázó Crystal Palace-szal.
ápr. 21
18:31
Női NB I: 20 perc után 3–0, a Fradi simán verte meg az MTK-t (She)
A listavezető Ferencváros hazai pályán 4–1-re legyőzte a címvédő MTK-t a női labdarúgó NB I felsőházi rájátszásának harmadik fordulójában.
ápr. 21
18:39
Tenisz: Fucsovics selejtezőssel, Piros Juzsnijjal kezd Budapesten (She)
Fucsovics Márton a selejtezőből érkező ellenféllel kezdi meg szereplését a jövő heti, budapesti 501 ezer euró (156 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.
ápr. 21
18:41
La Liga: könnyen szerezhető pontokat hullajtott el a Valencia (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 34. fordulójában a Valencia vezetett, és számos helyzetet dolgozott ki, ám be kellett érnie az 1–1-es döntetlennel a Celta Vigo vendégeként.
ápr. 21
18:42
Euroliga négyes döntő – Székely Norbert: a csapatjáték lehet a döntő kulcsa (Azenpenzem)
Székely Norbert, a házigazda Sopron korábbi vezetőedzője szerint a csapatjáték lehet a kulcs a jóval esélyesebb Jekatyerinburg ellen a női kosárlabda Euroliga vasárnapi döntőjében.
ápr. 21
18:42
Újabb óriást viccelt meg a West Brom (m4sport.hu)
A Liverpool két góljára kettővel válaszoltak a házigazdák.
ápr. 21
18:51
NB I: borzasztó ütközés, két játékost mentő vitt el a Hali-pályáról (She)
Hosszú percekig állt a játék Szombathelyen, a Haladás–Balmazújváros NB I-es bajnoki labdarúgó-mérkőzésen, miután a vendégek támadója, Harsányi Zoltán ütközött Gyurján Mártonnal, a hazaiak kapusával.
ápr. 21
19:00
Osztozott a pontokon a Celta Vigo és a Valencia (m4sport.hu)
Mindkét csapat három forduló nyeretlen.
ápr. 21
19:03
Labdarúgás: éllovasok vágtában az U19-eseknél (She)
A bajnoki címért küzdő Budapest Honvéd-MFA és az Illés Akadémia-Haladás is győzött az U19-es kiemelt labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában. A játéknap meglepetése, hogy a Ferencváros idegenben diadalmaskodott a Puskás Akadémia ellen, így a felcsútiak egyre távolodnak az aranyéremtől, illetve az azzal járó nemzetközi kupaszerepléstől.
ápr. 21
19:05
NB I: nem született gól a Honvéd és az Újpest találkozóján (She)
A Honvéd gól nélküli döntetlent játszott hazai pályán az Újpest ellen a labdarúgó NB I 27. fordulójában. A Honvéd végig aktívabbnak bizonyult a keveset mutató, de jól védekező Újpestnél, de ez sem volt elég a győzelemhez.
ápr. 21
19:06
Megvan Nadal ellenfele (m4sport.hu)
A finálét vasárnap rendezik.
ápr. 21
19:12
A gól nélküli döntetlen volt a sláger az NB I-ben, botlott a Fradi (m4sport.hu)
A Ferencváros a Paks ellen veszített pontokat, megint kikapott a Diósgyőr.
ápr. 21
19:15
NB I: Haladás–Balmazújváros élőben az NSO-n! (She)
Haladás–Balmazújváros találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 21
19:17
NB I: nem esett gól a kiesőjelöltek összecsapásán (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójában a sereghajtó Vasas a Szusza Ferenc Stadionban gól nélküli döntetlenre végzett a Mezőkövesddel.
ápr. 21
19:18
A bajnokságban is bemutatkozott, és jól védett a Fradi 16 éves kapusa (m4sport.hu)
A zöld-fehérek nagy különbségű győzelmet arattak az Érd felett.
ápr. 21
19:19
NB I: az FTC a 95. percben egyenlített a Paks ellen (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójában a listavezető Ferencváros Varga Roland 95. percben szerzett góljával 2–2-es döntetlent játszott a 76. perctől kezdve emberhátrányban futballozó Pakssal a Groupama Arénában.
ápr. 21
19:21
Nadal magabiztos sikerrel döntős (Infostart)
A világelső Rafael Nadal döntőbe jutott a 4,9 millió euró (1,5 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.
ápr. 21
19:21
NB I: a Puskás Akadémiától is kikapott a DVTK (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójában a Puskás Akadémia 1–0-ra legyőzte a DVTK-t Mezőkövesden. A mindent eldöntő gólt Szakály Péter szerezte.
ápr. 21
19:23
NB I: sérülésből sok, gólból kevesebb a Haladás–Balmazon (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójában gól nélküli döntetlennel zárult a Haladás–Balmazújváros találkozó, amely gólt nem, sérülést annál többet hozott. A második félidőben a hazaiak kapusa, Gyurján Márton és a vendégek támadója, Harsányi Zoltán ütközött egymással, előbbi rövid időre eszméletét vesztette, mindkettejüket kórházba szállították az esetet kö
ápr. 21
19:24
Otthon botlott a Fradi, így a Debrecen elleni sikerével élre állt a Videoton (Azenpenzem)
Marco Scepovic góljával a Videoton 1-0-ra legyőzte a Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának záró mérkőzésén, és ezzel a bajnokság élére állt.