Hat évet várt olimpiai bajnoki címére a kanadai súlyemelő (m4sport.hu)
Ellenfelei doppingvétsége miatt léphetett előrébb.
ápr. 22
13:51
Curling: újabb magyar siker a vegyespáros-vb-n (She)
Második mérkőzését is megnyerte a magyar kettős a svédországi curling vegyespáros-világbajnokságon, Östersundban.
ápr. 22
14:03
Dél-Afrika: véres botrányba torkollott a Kaizer Chiefs kupaveresége (She)
Súlyos zavargásba torkollott a dél-afrikai kupasorozat első elődöntője, a Kaizer Chiefs ugyanis hazai pályán kikapott a Free State Starstól, és ezt a szurkolók nem bírták elviselni. A pályára berohanó drukkerek az öltözőbe kergették a játékosokat, Steve Komphela edző pedig azonnali hatállyal lemondott.
ápr. 22
14:15
BL: ezt az SMS-t küldte Dzeko Szalahnak a meccsük előtt (She)
Mint ismert, a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében a Liverpool az AS Romával csap össze a fináléba kerülésért, azaz Mohamed Szalah korábbi együttese ellen lép majd pályára. Egykori csapattársa ennek kapcsán üzent is a bomba formában lévő egyiptomi támadónak.
ápr. 22
14:17
La Liga: ritkán látható bravúrt ért el az Espanyol (She)
Öt nyeretlen bajnoki után Gerard Moreno duplájával idegenben, a Girona vendégeként 2–0-ra győzött az Espanyol. A csapat a szezonban korábban csupán egyszer volt sikeres távol az otthonától: januárban a sereghajtó Málagát verte meg 1–0-ra.
ápr. 22
14:19
Sznúker: a világelső búcsúzott, O’Sullivan küszködve nyert (She)
A világelső és vb-címvédő Mark Selby vereségével kezdődött meg az idei sznúker-világbajnokság Sheffieldben.
ápr. 22
14:39
Atlétika: Helebrandt és Kovács a bajnok 20 kilométeren (She)
A férfiaknál Helebrandt Máté, a nőknél pedig Kovács Barbara győzött a gyaloglók 20 kilométeres országos bajnokságán vasárnap Békéscsabán.
ápr. 22
14:41
Serie A: Nagy Ádám becserélése sem segített a Bolognán (She)
Gól nélküli döntetlent játszott a Bologna a Cagliari vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának szombati mérkőzésén. A vendégeknél Nagy Ádám a 77. percben lépett pályára csereként.
ápr. 22
14:48
Helebrandt és Kovács a bajnok 20 kilométeres gyaloglásban (m4sport.hu)
A férfiaknál szoros volt a befutó.
ápr. 22
14:51
Atlétika: Kipchoge és Cheruiyot győzött a London Maratonin (She)
Kenyai győzelmek születtek a vasárnapi London Maratonin: a férfiaknál – 2015 és 2016 után harmadszor – Eliud Kipchoge, a nőknél pedig Vivian Cheruiyot nyert.
ápr. 22
14:51
Tragédia történt az edzésen, 17 sportoló vesztette életét (Ripost)
Közel 200 mentős próbált segíteni rajtuk.
ápr. 22
15:00
Megállíthatatlan a vb-n a magyar curling vegyespáros (m4sport.hu)
Második meccsét is megnyerte a kettős.
ápr. 22
15:03
Jégkorong-vb: meglepetéssel indult a budapesti torna (She)
A brit jégkorong-válogatott 3–1-re legyőzte Szlovéniát a Budapesten zajló divízió 1/A-világbajnokság nyitó meccsén.
ápr. 22
15:06
Megdöbbentő hiba kellett a Videoton góljához (m4sport.hu)
A debreceni védő újabb értelmezhetetlen megoldással rukkolt elő. Pedig már 21 éves.
ápr. 22
15:18
Brit meglepetésgyőzelem a hoki-vb nyitónapján (m4sport.hu)
A brit válogatott két harmadot is megynert.
ápr. 22
15:21
Továbbra is bombaformában: győzelmet ért Nikolics újabb találata (Blikk)
Továbbra is bízhat Nikolics Nemanja (30) góljaiban az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Chicago Fire, amely a legutóbbi játéknapon a New York Red Bulls otthonában nyert 2-1-re.
ápr. 22
15:21
A 17 éves Czipó Vivien ezüstöt nyert a németországi szupertornán (She)
Czipó Vivien ötszörös utánpótlás Európa-bajnok dartsversenyzőt senkinek sem kell bemutatni a sportág hazai rajongóinak körében. Mostantól azonban a nemzetközi elit tagjai is alighanem megjegyzik majd a 17 éves versenyző nevét, miután a második helyen végzett a németországi Kalkarban rendezett rangos BDO-WDF verseny 112 fős felnőttmezőnyében.
ápr. 22
15:23
Kép: „retróbb” mezt még nem csináltak, mint az argentinoké (She)
Egészen különleges mezzel rukkolt elő az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Independiente. A csapat a klub történetének harmadik bajnoki címét szerezte meg 70 évvel ezelőtt, most, az évfordulón pedig a klub a Puma segítségével piacra dobott egy új trikót – amely a megszólalásig hasonlít az 1948-as bajnokcsapatéra!
ápr. 22
15:25
Fed-kupa: az Egyesült Államok csapata megvédheti címét (She)
Elsőként a csehek jutottak be a női tenisz Fed-kupa novemberi döntőjébe, ellenfelük a címvédő Egyesült Államok lesz.
ápr. 22
15:27
Légiósok: jó napot zártak a kazahsztáni magyarok (She)
Győzelemmel folytatta szereplését a Kajrat Almati és az Asztana a kazah labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában.
ápr. 22
15:39
Már az edző is alig hiszi: még az ág is húzza a Haladást, amelynek hétvégén ájultra rúgták fiatal kapusát (Blikk)
Ijesztő jelenet játszódott le a Haladás–Balmazújváros labdarúgó-mérkőzésen.
ápr. 22
15:39
Rg: orosz tarolás Taskentben, szép 6. hely a magyar csapattól (She)
A felnőtt magyar ritmikus gimnasztika kéziszercsapat a 6. helyen végzett a taskenti világkupaverseny 3 labda + 2 karika szerenkénti fináléjában, az 5 karika döntőjében pedig a 7. helyen zárt. A taskenti viadal összes aranyérmét az orosz versenyzők szerezték meg.
ápr. 22
15:54
Óriási meglepetés Budapesten, erre senki sem számított (Ripost)
Váratlan eredménnyel kezdődött a világbajnokság.
ápr. 22
16:03
Négyperces rövidzárlat okozta a vesztünket a hoki-vb nyitányán (She)
A magyar jégkorong-válogatott 3–0-ra kikapott Kazahsztántól a 2018-as budapesti divízió 1/A-világbajnokság első fordulójában. A mieink 40 percen keresztül jól játszottak, ám az utolsó harmadban egy négyperces rövidzárlat megpecsételte a sorsunkat.
ápr. 22
16:05
Real Madrid: ezt tiltotta meg C. Ronaldónak Zidane (She)
Cristiano Ronaldo továbbra is jó formában futballozik, a szerdai,  Athletic Bilbao elleni meccsen a portugál szupersztár góljával mentett pontot a Real Madrid. Az ötszörös aranylabdás támadó frissebb, mint valaha, ehhez pedig természetesen Zinédine Zidane-nak is van némi köze.
ápr. 22
16:15
Óriási csata az aranyért: ez vár a Videotonra és a Fradira a hátralévő hetekben (Blikk)
Óriási versengés zajlik a bajnoki címért a labdarúgó-NB I-ben. A Videoton és a Ferencváros párharcában jelenleg előbbi áll jobban: a székesfehérvári alakulat 1-0-ra legyőzte Felcsúton a Debrecent, és hat fordulóval a vége előtt megelőzte az eddig éllovas FTC-t, amely hazai pályán botlott a Paks ellen (2-2).
ápr. 22
16:24
Nem szenvedett maradandó károsodást a Haladás kapusa (m4sport.hu)
Az orrcsonttörés, az agyrázkódás és az öt centis nyílt seb ellenére jobban van, sok pihenésre lesz szüksége.
ápr. 22
16:36
Kettős kenyai győzelem és akadozó eredményközlés a londoni maratonon (m4sport.hu)
Az érmek felét a kenyai futók szerezték meg.
ápr. 22
16:39
Tenisz: Nadalnak megvan a 31., letaszította Djokovicsot az élről (She)
A címvédő spanyol Rafael Nadal diadalával ért véget a monte-carlói férfi tenisztorna, mivel a fináléban két sima szettben legyőzte a japán Nisikori Keit.
ápr. 22
16:48
Ön szerint bent volt a Honvéd lövése? És Lazovic kezezett a Vidi-gólnál? (m4sport.hu)
Kérdéses szituációk a befalazott kapuk fordulójában.
ápr. 22
16:51
Premier League: jól hajrázva ütötte ki ellenfelét az Arsenal (She)
A 82. percig döntetlenre állt a West Ham United ellen az Arsenal az angol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának vasárnapi mérkőzésén, végül  Alexandre Lacazette duplájával 4–1-re győzött. A Stoke City sorozatban a tizenegyedik bajnokiján maradt nyeretlen.
ápr. 22
16:53
Férfi vízi ob I: az Eger sikerével az FTC nyerte a középszakaszt (She)
Az Eger legyőzte a Szolnokot a férfi vízilabda ob I első vasárnapi mérkőzésén. A hazai csapat vezetett 6–2-re és 8–4-re is, végül mégis csak egy góllal nyert.
ápr. 22
16:54
Az Eger legyőzte a Szolnokot, így az elődöntőben is összecsapnak (m4sport.hu)
Az egriek négy góllal is vezettek a BL-címvédő ellen.
ápr. 22
16:54
Nadal esélyet adott Nisikorinak a döntőben (HírTV)
A spanyol tizenegyedik alkalommal diadalmaskodott Monte-Carlóban.
ápr. 22
16:57
Hosszú Katinka olyat tett, hogy szikrázott körülötte a levegő (Ripost)
Máris kiderült, miért utazott Japánba az olimpiai bajnok úszó.
ápr. 22
17:03
Labdarúgás: Mészöly Kálmán túl van a súlyos műtéten (She)
Mészöly Kálmán, a Vasas legendás labdarúgója és edzője túl van a súlyos műtéten, és immár az otthonában lábadozhat.
ápr. 22
17:05
UEFA Futsal Cup: Rába ETO–Barcelona – élőben az NSO-n! (She)
A Rába ETO vereséget szenvedett a Sporting CP-től az UEFA Futsal Cup elődöntőjében, de még van esélye érmet szerezni, ám ehhez újabb csodára lesz szüksége a Barcelona ellen. A találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvass
ápr. 22
17:07
NB II: nem bírt az MTK a Szegeddel, ikszelt a Várda a Budaörssel (She)
Vasárnap délután játszották a labdarúgó NB II 31. fordulóját. A játéknap egyik kiemelkedő találkozóján a Békéscsaba kétgólos hátrányból felállva szerzett egy pontot Gyirmóton. Érdekesség, hogy mind az éllovas MTK, mind a második Kisvárda csak döntetlenre volt képes idegenbeli fellépésén. A Zalaegerszeg emberhátrányban játszva mentett meg egy pontot
ápr. 22
17:15
Serie A: az Inter majdnem elszórakozta kétgólos előnyét (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában az Inter 2–1-re nyert a Chievo otthonában. Az utolsó perchez érkezve a milánóiak két góllal vezettek, ehhez képest a végén majdnem egyenlített a házigazda.
ápr. 22
17:39
Ligue 1: bombagóllal nyert odahaza a Nice (She)
Egyetlen, de annál nagyobb góllal tartotta odahaza a Nice a három pontot a szebb napokat is megélt Montpellier ellen a francia labdarúgó-bajnokság, a Ligue 1 34. fordulójában.
ápr. 22
17:41
Légiósok: Vida betalált, újabb lépést tett Európa felé a DAC (She)
A múlt heti hazai siker után ezúttal Zsolnán aratott bravúros, 3–2-es győzelmet a DAC labdarúgócsapata az MSK Zilina felett a szlovák élvonalban, amiből Vida Kristopher góllal vette ki a részét.
ápr. 22
17:48
Fucsovics szerencsés vesztes ellen kezd a budapesti tornán (m4sport.hu)
A magyar teniszező eddig egyszer mérkőzött német riválisával, akkor három szettben nyert.
ápr. 22
17:51
Bundesliga: elképesztő gólt kapott a Mainz a hajrában (She)
Odahaza 2–0-ra nyert Torghelle Sándor egykori klubja, a kiesést így már mindenképp megúszó Augsburg a német labdarúgó-bajnokság, a Bundesliga 31. fordulójában a Mainz ellen, amely viszont továbbra is veszélyben van.
ápr. 22
17:53
Vb 2018: a svéd kapitány elárulta, beszélt-e már Ibrával (She)
Az utóbbi hetekben rengeteg olyan pletyka napvilágot látott, miszerint Zlatan Ibrahimovic visszatérhet a svéd labdarúgó-válogatottba és ott lehet az oroszországi világbajnokságon. Most Janne Andersson szövetségi kapitány is megszólalt a találgatásokkal kapcsolatban.
ápr. 22
18:00
Megható pillanat, ritkán látni így a világsztár focistát (Ripost)
Lecserélése után a könnyeivel küszködött Iniesta.
ápr. 22
18:03
Férfi kosár NB I: ciprusi edzővel folytatja a Körmend (She)
A szombaton távozott Gasper Potocnik helyett Antonisz Konsztantinidesz lett a férfi kosárlabda NB I 4. helyén álló Egis Körmend új vezetőedzője. Az 1974-ben született tréner – aki legutóbb a ciprusi APOEL-t irányította – a szezon végéig írt alá.
ápr. 22
18:05
FA-kupa: csatárai juttatták döntőbe a Chelsea-t (She)
A gól nélküli első félidőt követően a Chelsea gyors találattal vezetést szerzett, majd a hajrában még egyszer bevette a Southamtpon kapuját az angol labdarúgó FA-kupa elődöntőjében, így története során tizenharmadszor bejutott a fináléba.
ápr. 22
18:15
Tenisz: Fucsovics szerencsés vesztes ellen kezd Budapesten (She)
Fucsovics Márton a selejtezőből érkező német Yannick Maden ellen kezdi majd szereplését a jövő heti, budapesti, 501 ezer euró (156 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.
ápr. 22
18:24
Hazájában kétszer választották az év edzőjének a Körmend új trénerét (m4sport.hu)
A ciprusi szakember az idény végéig írt alá.
ápr. 22
18:24
Vereséggel kezdett a hokiválogatott a hazai vb-n (HírTV)
4 perces rövidzárlat okozta a magyar csapat vesztét.