Szekszárdi és zalaegerszegi előny a negyeddöntőben (m4sport.hu)
A Zete még nagyot fog meccselni a miskolciakkal.
ápr. 4
20:13
Magyar Kupa: elkészítették az elődöntő párosítását (She)
Az MTK–Újpest (3–2) negyeddöntő visszavágó után kisorsolták a Magyar Kupa elődöntőjének párosítását, melynek értelmében a DVSC a Puskás Akadémiával, az Újpest pedig a Balmazújvárossal találkozik.
ápr. 4
20:15
Nagy büntetéseket szabott ki az MLSZ (Infostart)
Több mint négymillió forint pénzbüntetést szabott ki a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága az OTP Bank Liga szombati, 24. fordulójában történtek miatt.
ápr. 4
20:15
Papírforma győzelmet aratott a Kazincbarcika (m4sport.hu)
Nem adta könnyen magát a fővárosi együttes.
ápr. 4
20:15
Az Újpest az MTK-t, a Puskás a Diósgyőrt búcsúztatta (HírTV)
Kialakult a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének mezőnye.
ápr. 4
20:17
Elkerülte egymást az Újpest és a Loki a kupaelődöntőben (m4sport.hu)
Elsőbálozók is vívhatják majd a döntőt.
ápr. 4
20:21
Férfi kosár NB I: a Szolnok és a Körmend is vereséggel zárt (She)
Az alapszakasz utolsó fordulójában a már biztosan élen végző Szolnok Kaposváron vérzett el, a Körmend a Kecskemét otthonában maradt alul. Kötelezőnek mondható meccset nyert meg a Falco, az Alba Fehérvár és a Szeged, bravúrgyőzelmet aratott a DEAC és a Jászberény.
ápr. 4
20:27
Vért izzadt, de ott lesz a legjobb négy közt az Újpest a Magyar Kupában (Blikk)
Ugyan az Újpest 3-2-re kikapott a másodosztályban éllovas MTK vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének szerdai visszavágóján, de idegenben szerzett több góllal négy közé jutott.
ápr. 4
20:33
Négy között az Újpest és a Puskás Akadémia (Infostart)
Az Újpest, a Puskás Akadémia és a Balmazújváros is bejutott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe.
ápr. 4
20:33
Férfi röpi NB I: háromjátszmás meccsen került előnybe a Barcika (She)
A Magyar Kupa-győztes és az alapszakaszban első Kazincbarcika hazai pályán 3:0-ra legyőzte a tavaly bajnoki ezüstérmes Pénzügyőrt a férfi röplabda NB I elődöntőjének első, szerdai összecsapásán.
ápr. 4
20:33
Kaposvári vereséggel zárt az alapszakaszgyőztes (m4sport.hu)
A Falco nem adta hazai veretlenségét.
ápr. 4
20:45
Serie A: döntetlennel ért véget a milánói derbi (She)
Nem született gól a Milan–Inter derbin az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában.
ápr. 4
20:45
Most kell a sarkára állnia az FIA-nak és a Libertynek? (m4sport.hu)
A McLaren és a Force India szerint is csak keménységgel törheti le a Ferrari és a Mercedes szarvát az FIA és a Liberty.
ápr. 4
20:47
Liverpooli gólvihar: plusz háromról folytatják a Man. City ellen (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a Liverpool az Anfielden szenzációs első félidei játékának köszönhetően 3–0-ra legyőzte a Manchester Cityt, és így jókora előnyből várja a visszavágót. A Pool legnagyobb sztárját, az első gólt szerző Mohamed Szalahot sérülés miatt le kellett cserélni.
ápr. 4
20:49
BL: a Pool-szurkolók tönkretették a Man. City csapatbuszát (She)
Nem érkezett nyugodt körülmények között a Premier League-et vezető Manchester City csapata a Liverpool stadionjához: hazai szurkolók egy csoportja megdobálta a City csapatbuszát a felek szerda esti Bajnokok Ligája-negyeddöntője előtt. A „vörösök” rajongói olyan nagy kárt tettek a járműben, hogy teljesen tönkrement, és nem lehet visszamenni vele Man
ápr. 4
20:51
BL élőben: Barcelona–Roma, Liverpool–Manchester City (Infostart)
Két mérkőzést játszanak ma este a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. A barcelona az AS Romát, a Liverpool a Manchester Cityt fogadja.
ápr. 4
20:51
Nem élt a lehetőséggel az Inter (m4sport.hu)
A játéknap bravúrját a Sassuolo érte el.
ápr. 4
20:53
Meghalt a Chelsea legendája (Infostart)
Hatvanegy éves korában elhunyt Ray Wilkins, az angol labdarúgó-válogatott korábbi csapatkapitánya.
ápr. 4
20:57
Köszönte szépen a Barca: két öngól és két gólpassz az ellenféltől (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a Barcelona 4–1-re megverte a két öngólt is lövő AS Romát, ezzel nagyon közel került a továbbjutáshoz.
ápr. 4
20:59
Jégkorong: az első mérkőzést megnyertük Ausztria ellen (She)
A magyar jégkorong-válogatott felkészülési mérkőzésen 4–3-ra nyert hosszabbításban Ausztria ellen Székesfehérváron.
ápr. 4
21:09
Ligue 1: a Monaco és a Rennes sorozata is folytatódott (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 31. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Monaco 1–1-et játszott Rennes-ben.
ápr. 4
21:21
Vívás: a kadétkorú Pusztai Liza bronzérmes a junior kardozók között (She)
Ismét Pusztai Lizáról szólt a kardozók versenye, a BVSC-Zugló versenyzője bronzérmet nyert a junior-világbajnokságon Veronában. A 17 éves, még kadétkorú versenyző ezzel ötödik érmét szerezte meg az idei korosztályos világversenyeken. A fiúk közül klubtársa, Nagy Martin szerepelt a legjobban, ő a 27. helyen végzett.
ápr. 4
21:21
A csoportos ellenfelet vert a vb-re készülő hokiválogatott (m4sport.hu)
A magyarok hosszabbítás után győztek az osztrákok ellen.
ápr. 4
21:23
Ritka honi pólóikszek egyikét hozták össze Kaposváron (m4sport.hu)
A Szentes sem utazott haza üres kézzel.
ápr. 4
21:25
Egy sikerre az osztályozótól az MTK és a Haladás (m4sport.hu)
A fővárosiak a Budaörs vendégeként diadalmaskodtak, míg a Haladás hazai pályán győzte le a Gödöllőt.
ápr. 4
21:33
Győzelemmel kezdett a hokiválogatott (Infostart)
Hosszabbításban nyerte meg első felkészülési mérkőzését a magyar jégkorong-válogatott a budapesti divízió I/A-világbajnokság előtt.
ápr. 4
21:33
Videó: egy félidő alatt háromgólos előnybe került a Liverpool! (She)
Mohamed Szalah közeli és Alex Oxlade-Chamberlain távoli lövésével, valamint Sadio Mané fejesével háromgólos előnybe került a Liverpool a Manchester City elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő első félidejében.
ápr. 4
21:33
Megnyerte első vb felkészülési mérkőzését a magyar jégkorong válogatott (Azenpenzem)
A hosszabbításban Sarauer Andrew fejezett be egy szép akciót, így a mieink 4-3-as sikerével zárult az osztrákok elleni összecsapás.
ápr. 4
21:45
MK: az MTK vizsgálja az óvás lehetőségét – NS-információ (She)
Annak ellenére, hogy a hármas sípszó már órák óta elhangzott az Új Hidegkuti Stadionban az MTK–Újpest MK-elődöntő után, könnyen lehet, hogy mégsem áll meg a pályán elért eredmény, vagyis az MTK 3–2-es győzelme és az Újpest idegenbeli gólokkal történő továbbjutása. A Nemzeti Sport értesülései szerint a kék-fehérek ugyanis vizsgálják annak a lehetősé
ápr. 4
21:45
Ibrahimovic nem kegyelmezett, beszólt Cristiano Ronaldónak (Ripost)
A portugál klasszis Juventus elleni gólját kritizálta Ibra.
ápr. 4
21:58
A Roma ellen is működött a Barcelona öngólátka – videó (m4sport.hu)
Messiék már a nyolcadik öngólnak örülhettek a szezonban.
ápr. 4
22:15
Videó: öngóllal szerzett vezetést a Barcelona a Roma ellen (She)
Daniele De Rossi szerencsétlen mozdulatának köszönhetően az első félidőben egygólos előnybe került a Barcelona a Roma elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőn.
ápr. 4
22:17
Férfi vízi ob I: döntetlen Kaposváron az elhalasztott meccsen (She)
A Kaposvár döntetlent játszott a vendég Szentessel a férfi vízilabda ob I második fordulójából elhalasztott mérkőzésen.
ápr. 4
22:19
Női röpi NB I: egy sikerre az osztályozótól az MTK és a Haladás (She)
Az MTK és a Haladás is megnyerte a női röplabda NB I elődöntőjének második mérkőzését szerdán.
ápr. 4
22:24
Tessék, libernyákok, POKOLI nagy gólt lőtt Deutsch Bence (444.hu)
Kösz, Orbán!
ápr. 4
22:30
Az MTK nem nyugszik bele a kupabúcsúba: óvást fontolgat az Újpest ellen (m4sport.hu)
A visszavágó fordulatosan alakult, de a párharcban lehet még egy csavar.
ápr. 4
22:42
Két öngóllal segítette a Roma a Barcelona győzelmét (m4sport.hu)
Három római is betalált, mégis a Barcelona nyerte a BL-negyeddöntő odavágóját.
ápr. 4
22:48
A Liverpool lerohanta a Cityt, Guardiola csapata óriási bajban (m4sport.hu)
Az első félidő közepére kialakult a háromgólos különbség.
ápr. 4
22:50
Négy centin múlt a Roma tizenegyese Barcelonában (m4sport.hu)
Jó szem kellett ezt kiszúrni.
ápr. 4
22:51
BL: a saját dolgát nehezítő Roma négy gólt kapott Barcelonában (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a Barcelona 4–1-re megverte a két öngólt is lövő Romát, ezzel közel került a továbbjutáshoz.
ápr. 4
22:53
BL: a Liverpool húsz perc alatt elintézte a Man. Cityt (She)
A Liverpool labdarúgócsapata 3–0-ra győzött hazai pályán a Manchester City ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
ápr. 4
23:03
Légiósok: Holman kupaelődöntőben adott gólpasszt (She)
Szerdán több légiósunk is pályára lépett. Guzmics Richárd meccséről korábban beszámoltunk, az Európában játszók közül Holman Dávid és Sallai Roland volt aktív részese csapata eredményének.
ápr. 4
23:05
MK: Bódog szerette volna, de senki nem forgatta meg az ujját a sebében (She)
Hiába szerzett Felcsúton egygólos előnyt a DVTK, 3–0-s mezőkövesdi sikerével a Puskás Akadémia jutott a Magyar Kupa elődöntőjébe. A mérkőzés után természetesen Pintér Attila és Bódog Tamás is sajtótájékoztatót tartott – utóbbié nem mindennapira sikeredett.
ápr. 4
23:12
A Liverpool 3-0-ra verte a Manchester City-t, a Barcelona 4-1-re a Rómát (444.hu)
A Bajnokok Ligájában nem lesznek nagy izgalmak a negyeddöntők visszavágóin.
ápr. 4
23:12
Fél óra alatt minden eldőlt? (Azenpenzem)
A nyolc között az első mérkőzéseken a Liverpool 3-0-ra verte a Manchester Cityt, a Barcelona 4-1-re nyert az AS Roma ellen.
ápr. 4
23:18
A külföldi sajtó főleg a Liverpool győzelmét dicsőíti (m4sport.hu)
Többek szerint eldőlt, hogy kik jutnak a legjobb 4 közé a BL-ben.
ápr. 4
23:27
NS: Milák Phelps nyomában; Mi van a Honvéddal? – csütörtök (She)
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk:
ápr. 4
23:39
Gyerünk, Komló! – Sinkovics Gábor publicisztikája (She)
Íme hát, sporttársak, itt állunk megint az útelágazásnál. Nem könnyű kiejteni ezt a szót, ám annál is nehezebb felfogni, feldolgozni, mit is je...
ápr. 4
23:41
Útközben – Malonyai Péter jegyzete (She)
Szerencsére nem nekem kell megfejtenem, mi az oka a Bp. Honvéd mélyrepülésének, nagyobb baj, hogy azok sem jutnak a témában egyről a kettőre, ak...
ápr. 4
23:51
Női vízi ob I: a Dunaújváros került közelebb a döntőhöz (She)
A női vízilabda-bajnokság elődöntőjében a Dunaújváros az orrtörése miatt maszkban játszó Garda Krisztina vezérletével 11–9-re legyőzte a BVSC-t, így az egyik fél második győzelméig tartó párharcban előnyt szerzett. Folytatás pénteken.