2018. április 6. péntek

ápr. 6
16:53
A Ferrarinak és a Mercedesnek fájni fog – a többiek boldogok (m4sport.hu)
Az ellenfeleket meggyőzték a Liberty Media F1-es tervei, és optimistán, igaz, titkolózva beszéltek a pénteki ülésről.
ápr. 6
17:09
Leboeuf szerint a Chelsea játékosi Conte megbuktatásán fáradoznak (m4sport.hu)
Ha ez igaz, a Chelsea szurkolói nem lehetnek túl boldogok.
ápr. 6
17:15
BL: a Barcelona büntetést kap az európai szövetségtől (She)
Az Európai Labdarúgó-szövetség megbünteti az FC Barcelonát szurkolói miatt a Roma elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő első meccsét követően.
ápr. 6
17:27
Bundesliga: döntés született a hétfői meccsekről (She)
Bár a szurkolók nem szeretik, a televíziós szerződés 2021-es lejártáig biztosan marad az idényenkénti öt hétfő esti mérkőzés a német labdarúgó Bundesligában.
ápr. 6
17:27
Bódog Tamás: Már nem olyan bohókás focit játszik a Haladás (m4sport.hu)
A DVTK mestere szerint a szombathelyiek játékán látszik az edzőváltás.
ápr. 6
17:29
Vízilabda: esélye sem volt a válogatottnak az olaszok ellen (She)
Sima vereséget szenvedett a magyar férfi vízilabda-válogatott pénteken Olaszországtól a férfi vízilabda Európa-kupa rijekai nyolcas döntőjének csoportmérkőzésén, így két meccs után egy ponttal áll.
ápr. 6
17:39
Nadal győzelemmel tért vissza, döntetlen az állás a Davis Kupában (m4sport.hu)
6:2, 6:2, 6:3 - Nadal köszöni szépen, már jól van.
ápr. 6
17:51
Arsenal: itt az újabb jelölt a kispadra – sajtóhír (She)
A LÉquipe információi szerint Lucien Favre is esélyes lehet az Arsenal kispadjára. A 60 éves szakember 2016 nyara óta irányítja a Nice csapatát, szerződése 2019-ig érvényes.
ápr. 6
17:53
Tenisz: Nadal Davis-kupás győzelemmel tért vissza (She)
Sérülését követően győzelemmel tért vissza a teniszpályára a világranglistát vezető Rafael Nadal: a Valenciában zajló, németek elleni Davis Kupa-negyeddöntő pénteki nyitó napján három szettben megverte Philipp Kohlschreibert, így egyenlített a párharcban.
ápr. 6
18:03
Kikapott az olaszoktól a pólóválogatott (Infostart)
A magyar férfi vízilabda-válogatott 10-5-re kikapott az olasz együttestől az Európa Kupa rijekai nyolccsapatos Szuperdöntőjében.
ápr. 6
18:03
Céljairól beszélt Michelisz Norbert – Indul a száguldás a megújult túraautó-vb-n (Blikk)
Megújult sorozatban, a túraautó-világbajnokság helyére lépő Világkupában száguld ettől a hét végétől Michelisz Norbert (33).
ápr. 6
18:03
FÉRFI KOSÁRLABDA NB I, 2017–2018 KÖZÉPSZAKASZ (She)
Íme, a 2017–2018-as férfi kosárlabda NB I-es szezon középszakaszának menetrendje.
ápr. 6
18:09
Tréfát űznek Mourinhóból a hétvégi derbi előtt (m4sport.hu)
Ott lesz-e a busz az Etihadban szombaton este?
ápr. 6
18:11
Nem bírt az olaszokkal a magyar vízilabda-válogatott (m4sport.hu)
A második negyedben Olaszország állva hagyta a mieinket.
ápr. 6
18:15
Sífutás: bejelentette visszavonulását szocsi olimpiai bajnoka (She)
Alekszandr Legkov (34) a nyugat-szibériai Hanti-Manszijszkban elmondott beszédében köszönetét fejezte ki mindenkinek, aki segítette a pályafutását. Legkov aranyérmet nyert 50 kilométeren a 2014-es, szocsi téli olimpia szabadstílusú, tömegrajtos versenyében, a 4x10 kilométeres váltó tagjaként második lett.
ápr. 6
18:39
Verrasztó Dávid pénteki mérlege Marseille-ben: egy arany, egy bronz (m4sport.hu)
A versenysorozat a francia nagyvárosban ér véget.
ápr. 6
18:41
Räikkönen vezetésével kettős Ferrari elsőség – szépséghibával (m4sport.hu)
Ez történt a Bahreini Nagydíj második szabadedzésén!
ápr. 6
18:51
F1: Räikkönen volt a leggyorsabb a második szabadedzésen (She)
A Formula–1-es Bahreini Nagydíj második szabadedzésén a Ferrari finn pilótája, Kimi Räikkönen bizonyult a leggyorsabbnak, 11 ezredmásodperccel megelőzve csapattársát, Sebastian Vettelt. A harmadik helyen a Mercedes finn pilótája Valtteri Bottas zárt, a világbajnoki címvédő, Lewis Hamilton előtt.
ápr. 6
18:53
El: Gulácsi, Özil és Lacazette egy csapatban (She)
Gulácsi Péter is bekerült az Európa-liga e heti álomcsapatába. A magyar kapus mellett Emil Forsberg is ott van a listán az RB Leipzigból. Rajtuk kívül a Lazióból és az Atlético Madridból is egyaránt ketten kaptak helyet a csapatban, illetve az Arsenalból öten.
ápr. 6
18:55
Női kézi: a Kisvárda öttel verte az MTK-t, az Érd hárommal a DVSC-t (She)
A női kézilabda NB I 19. fordulójában a Kisvárda hazai pályán öt góllal, 26–21-re legyőzte az MTK-t. A hazaiaknál Triscsuk Krisztina, a vendégeknél Dakos Noémi volt a legeredményesebb, mind a ketten 6 gólt szereztek. Rjtuk is túltett z érdi Katarina Krepzs-Slezák, az érdiek szlovák jobbszélsője 8 gólt dobott, amikor csapata otthonában 24–21-re legy
ápr. 6
18:57
Úszás: Verrasztó Dávid két érmet szerzett Marseille-ben (She)
Verrasztó Dávid egy aranyérmet és egy bronzérmet nyert pénteken az úszók Golden Tour elnevezésű franciaországi sorozatának harmadik állomásán, Marseille-ben.
ápr. 6
18:57
Bilincsben McGregor, ezt a balhét nem ússza meg olcsón – videó (Blikk)
Bilincsben vezették el Conor McGregor UFC-sztárt egy New York-i bíróságról. Az ír ketrecharcossal és a szintén küzdősportoló Cian Cowley-val szemben a vád testi sértés.
ápr. 6
19:03
Férfi kézilabda: Magyarország–Ausztria élőben az NSO-n! (She)
A Szlovénia elleni világbajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kézilabda-válogatott Ausztriával találkozik a siófoki felkészülési tornán. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 6
19:05
MLSZ: a válogatott reagált az ukrán játékosról szóló hírekre (She)
A magyar labdarúgó-válogatott sajtófőnöke cáfolta azokat az ukrán sajtóértesüléseket, melyek szerint az MLSZ felvette volna a kapcsolatot Vjacseszlav Csurkóval, a Sahtar Doneck játékosával, aki a hírek szerint magyar válogatott lehet.
ápr. 6
19:15
Kép: félmeztelen képet tett közzé CR gólja után modell rajongója (She)
Mirtha Sosa Paraguay legszenvedélyesebb Real Madrid-szurkolójának tartja magát. Ő maga Playboy-modell, kedvenc játékosa Cristiano Ronaldo. A portugál klasszis remekelt a Juventus elleni keddi BL-meccsen, a hölgy ennek örömére megszabadult a melltartótól.
ápr. 6
19:27
Bundesliga: a Bayernnél nem lesz ünneplés a hétvégén (She)
A Bayern Münchennél akkor sem lesz ünnepség szombaton, ha a csapat biztosítja címvédését a német labdarúgó-bajnokságban.
ápr. 6
19:33
Verrasztó Dávid két éremmel kezdett Marseille-ben (Azenpenzem)
A győzelmet - nagy fölénnyel - 400 méter vegyesen aratta: a szám kétszeres Európa-bajnoka, kétszeres vb-ezüstérmese 4:17.03 perccel végzett az élen.
ápr. 6
19:33
Megúszta a hátrasorolást Räikkönen (m4sport.hu)
Eldőlt, az edzéselsőséget megszerző Kimi Räikkönen nem lesz büntetés áldozata a Bahreini Nagydíjon.
ápr. 6
19:39
MK: íme, az elődöntő pontos menetrendje (She)
A héten lejátszották a Magyar Kupa negyeddöntőjének mérkőzéseit, ami után kialakult a legjobb négy mezőnye, és mint ismert, szerda este az elődöntő sorsolását is megejtették. Az MLSZ-ben péntekre az elődöntő pontos menetrendjét is elkészítették. Ennek értelmében az első mérkőzéseket április 17-én, kedden, majd másnap, szerdán rendezik, míg a vissza
ápr. 6
19:48
Balhé a válogatottnál, újabb sztárfocista fordult szembe a kapitánnyal (Ripost)
Stieber Zoltánnak nagyon fáj, hogy az új szövetségi kapitány nem játszatta.
ápr. 6
19:51
BL: lefutottak a BL-párharcok a visszavágók előtt? Szavazzon! (She)
A Barcelona 4–1-re legyőzte a Romát, a Liverpool 3–0-ra kiütötte a Manchester Cityt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai játéknapján. Ezek alapján a keddi visszavágó mindkét esetben formalitás. Vagy mégsem? Szavazzon!
ápr. 6
19:51
Gólgazdag Vidi–Újpest meccset ígér a statisztika (m4sport.hu)
Az aktuális bajnoki szezonban eddig kétszer találkoztak a felek, ám egyszer sem bírtak egymással.
ápr. 6
19:53
PL: Budapesten fürdőzött az angol válogatott csatár (She)
Villámlátogatást tett Budapesten Andy Carroll, a West Ham United angol válogatott labdarúgója, aki a rehabilitációja utolsó fázisának szánta a magyar túrát.
ápr. 6
19:57
Manhercz Krisztián: Puhán szálltunk be az olaszok elleni mérkőzésbe (m4sport.hu)
A Fradi pólósa szerint a játék minden elemében fejlődniük kell az Eb-ig.
ápr. 6
20:03
Női kosár NB I: a Sopron sikerrel vette a negyeddöntőt (She)
A női kosárlabda NB I negyeddöntőjének második meccsén a Sopron Basket gond nélkül jutott túl a PEAC-Pécsen, míg a CMB Cargo-Uni Győr Cegléden is szoros meccset nyert meg, és bejutott a legjobb a négy közé.
ápr. 6
20:09
Elődöntőbe jutott a Győr és a Sopron is (m4sport.hu)
A címvédő Pécsen, a győriek a Cegléd otthonában jutottak tovább.
ápr. 6
20:11
Előnyben a Kaposvár az Extraliga helyosztóján (m4sport.hu)
Négy szettben győztek a Vasas ellen.
ápr. 6
20:13
Túl korán tekerte föl motorját a Ferrari? (m4sport.hu)
Toto Wolffnak meggyőződése, ezért a nagy differencia, de Sebastian Vettelt meglepné, ha tartani tudnák előnyüket.
ápr. 6
20:15
BL: elképesztő fizikai adatok kerültek elő C. Ronaldóról (She)
A keddi Juventus–Real Madrid Bajnokok Ligája-mérkőzés óta a nemzetközi sportsajtó megállíthatatlanul ontja magából a Cristiano Ronaldo ollózós góljával foglalkozó cikkeket. Azt már korábban megtudhattuk, hogy a portugál klasszis milyen magasról eresztette el a lövést, most a Deportes Cope révén arra is fény derült, hogyan lehetséges, hogy végre
ápr. 6
20:15
A Kisvárda legyőzte az MTK-t, a Loki otthon kapott ki (m4sport.hu)
A dobogóért küzdő érdiek végig vezetve nyertek a DVSC vendégeként
ápr. 6
20:27
Súlyemelés: váratlanul elhunyt a kétszeres olimpiai bajnok (She)
Váratlanul meghalt Alekszandr Kurlovics kétszeres olimpiai bajnok súlyemelő pénteken – adta hírül a sportág budapesti székhelyű nemzetközi szövetsége (IWF).
ápr. 6
20:29
Női röpi Extraliga: előnyben a Kaposvár a helyosztón (She)
A Kaposvár házigazdaként 3:1-re legyőzte a Vasas Óbuda csapatát a női röplabda Extraligában, az 5. helyért zajló párharc pénteki, első mérkőzésén.
ápr. 6
20:31
Anglia: másodosztályú klub edzője lehet a korábbi Vidi-tréner (She)
Az angol másodosztályban szereplő Ipswich Town felkereste José Gomest, a Videoton korábbi edzőjét, mert ő is a jelöltek között van az angol klub kispadjára.
ápr. 6
20:45
Irreálisnak tartja a Mercedes a Liberty költségplafonját (m4sport.hu)
„De legalább jó tudni, miről beszélünk.”
ápr. 6
20:51
Férfi kézilabda: a válogatott 11 góllal verte meg Ausztriát (She)
A magyar férfi kézilabda-válogatott tizenegy góllal, 33–22-re legyőzte Ausztriát a két csapat Siófokon lejátszott felkészülési mérkőzésén.
ápr. 6
20:51
Lebukott, lesifotó készült a szexi magyar sportolónőről (Ripost)
A női pólóválogatott kapusáról készült a kép.
ápr. 6
20:53
Rögbi: 14 létesítményt fejlesztenek a kormány támogatásával (She)
A magyar kormány a rögbisport előremozdítása érdekében 300 millió forintos keretösszeggel támogatja a magyar rögbiklubok által használt sportlétesítmények fejlesztését – tudatta közleményében a Magyar Rögbiszövetség.
ápr. 6
20:57
Biztosan nyert a Vranjes-csapat (Infostart)
A magyar férfi kézilabda-válogatott 11 góllal legyőzte Ausztria csapatát a siófoki felkészülési torna pénteki nyitónapján. Ez volt a tavaly nyáron kinevezett Ljubomir Vranjes hatodik mérkőzése és első győzelme magyar szövetségi kapitányként.
ápr. 6
21:03
Gyász: elhunyt a kétszeres olimpiai bajnok (Blikk)
Váratlanul meghalt Alekszandr Kurlovics kétszeres olimpiai bajnok súlyemelő pénteken – adta hírül a sportág i székhelyű nemzetközi szövetsége (IWF).
ápr. 6
21:03
Légiósok: Szoboszlai végig pályán volt, Pintér Ádám 13 percet játszott (She)
Az osztrák másodosztályban szereplő FC Liefering a 27. fordulóban 2–0-ra győzni tudott a Wiener Neustadt (Bécsújhely) otthonában, így továbbra is őrzi a harmadik helyét a tabellán – Szoboszlai Dominik végigjátszotta a mérkőzést. A német másodosztály 29. fordulójában a Megyeri Balázst és Pintér Ádámot foglalkoztató Greuther Fürth gól nélküli dön