A NASCAR Cup Series Bristol dirt versenyén sok minden történt, és most a rádiózásoknak köszönhetően még jobban betekinthetünk a kulisszák mögé. A rekordnézettséget hozó Bristol dirt versenyről még sokáig fognak beszélni mind a nézők, mind a garázsban. Most a NASCAR jóvoltából publikált rádiózásoknak köszönhetően betekinthetünk például Chase Briscoe
Az FTC férfi labdarúgó-csapata tizenegy pontos előnnyel vezet a Puskás Akadémia előtt az OTP Bank Liga 29. fordulója előtt. Amennyiben a különbség az első és a második helyezett között a vasárnap esti, Újpest elleni derbi végére legalább tizenkét pontra nő, a zöld-fehérek a hátralévő mérkőzésektől függetlenül sorozatban negyedszer is bajnokok.
Az eső miatt sokat csúszott a kezdés, így csak kb. 4 órát tudott tesztelni Indianapolisban az IndyCar mezőnye. Az eső helyi idő szerint délelőtt 10-ről 14:30-ra tolta a tesztelés kezdetét az Indianapolis Motor Speedwayen rendezett esemény csütörtöki napján. Newgarden Chevy-motoros Team Penske versenygépe volt a leggyorsabb a 31 versenyző közül, aki
Egészen hihetetlen: már húsz éve, hogy Simon Tibort meggyilkolták. A Fradi szurkolók egykori nagy kedvence, akinek a tiszteletére a halála után az FTC visszavonultatta a 2-es számú futballmezt, még mindig csak ötvenhat esztendős lenne.
Ralf Rangnick elárulta, hogy szombaton, az Arsenal ellen újra a pályára léphet Cristiano Ronaldo, Paul Pogba viszont valószínűleg ebben a szezonban már nem veszi ki a részét a játékból a Manchester United színeiben.
Harmadszor alakította az IMSA a mezőnynek kiosztott Balance of Performance-pluszsúlyok mennyiségét. Továbbra is a Corvette-eken a célkereszt. Az IMSA az idei szezon négy versenye alatt immár harmadszor módosított BoP mennyiségét a Chevrolet Corvette C8.R GTD számára. A Corvette így még tovább hízott, Laguna Secában további 20 kilóval nehezebben fut
A Krími Parlament az ukrán hivatásos nehézsúlyú ökölvívó világbajnok Olekszandr Uszik összes kitüntetését visszavonta, mivel a szülőhazáját elözönlő orosz hadsereg ellen kezében géppisztollyal harcolt.
Max Verstappen, a Red Bull holland pilótája nyerte a Forma-1-es Emilia Romagna Nagydíj pénteki időmérő edzését, így ő indulhat az élről a szombati sprintfutamon.
A híres Talladega Superspeedway egy olyan pálya, amelyet az akciódús futamok és kiszámíthatatlansága miatt szeretnek. És ezek a jelzők a NASCAR Cup Series idei szezonjának versenyére is találóak, hiszen az első kilenc futamon nyolc különböző győztes volt. A NASCAR Cup Series legbrutálisabb, leghosszabb pályája, a 2,66 mérföldes (4,281 km) Talladega
Max Verstappen nem hagyta ki a Lewis Hamilton által kínált ziccert, és odaszúrt legnagyobb riválisának. A Forma–1 mezőnye már javában a hét végi Emilia Romagna Nagydíjra (M4 Sport, 15) készül, a csapatok pénteken a szabadedzésen próbálgatták a legjobb beállításokat a lapzárta után véget ért időmérőre, ám a holland címvédő a lelki hadviselésről sem
A sereghajtó MTK Budapest négygólos vereséget szenvedett a vendég Mezőkövesdtől a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. Az immár öt kör óta nyeretlen kék-fehérek hátránya így továbbra is hat pont az éppen bennmaradó, 10. helyezett Budapest Honvéddal szemben, amely ráadásul eggyel kevesebb meccset játszott.