A tűzeset Charlestonban történt. Valamennyi gyerek 8 éven aluli volt.
márc. 24
23:03
A Zagreb, a Köbenhavn és a Koper már a nyolc között (Agroinform)
A Kiel sima továbbjutása után szombaton újabb három együttes biztosította helyét a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.
márc. 24
23:05
Horváthék döntetlent játszottak a bajnokesélyessel (Agroinform)
A Horváth Gábort végig a soraiban tudó Den Haag 1-1-et játszott a Twentével az Eredivisie 27. fordulójában.
márc. 24
23:07
Bodor nélkül kapott ki a Panától a Kréta (Agroinform)
Hazai pályán szenvedett 1-0-s vereséget a Panathinaikosztól a görög bajnokság 26. fordulójában az OFI Kréta.
márc. 24
23:09
Férfi kézilabda: Grebenár hét góllal segítette KEK-elődöntőbe az Aragónt (She)
Két magyar érdekeltségű csapat is bejutott a férfi kézilabda KEK elődöntőjébe. Mocsai Tamás együttese, a német Flensburg ugyan a negyeddöntő visszavágóján kikapott a Motor Zaporizzsjától, ám így is simán jutott tovább a négy közé (Mocsai nem szerzett gólt az összecsapáson). Grebenár Gábor csapata, a spanyol Aragón ugyanakkor négygólos sikere után kettős győzelemmel lépett tovább, ráadásul a…
márc. 24
23:11
Serie A: az Udinese a 84. percben egyenlített Palermóban (She)
Az élvonalbeli olasz labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában az Udinese 1–1-es döntetlent játszott a Palermo otthonában, s ezzel – ha átmenetileg is – de feljött a harmadik helyre a bajnokságban.
márc. 24
23:13
Sportlövészet: Sidi Péter újabb győzelme - ezúttal Kuvaitban (She)
Sidi Péter nyerte meg a Kuvait GP férfi szabadpuska 3x40 összetett versenyét. A magyar sportoló 1171 körös teljesítménnyel zárta a viadalt.
márc. 24
23:15
Eredivisie: tart Vadóczék jó sorozata, megelőzték Némethéket (She)
Sorozatban ötödik bajnoki mérkőzésén sem talált legyőzőre a három magyart játékba küldő NEC: a nijmegeniek az NAC Breda vendégeként 1–1-et értek el a holland labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szombati játéknapján.
márc. 24
23:21
Könnyedén lefocizta a Real Madrid a Sociedadot - videó (Agroinform)
A Real Madrid 5-1-es győzelmet aratott a Real Sociedad ellen a Primera División 29. fordulójában.
márc. 24
23:27
Női kézilabda: dániai győzelmükkel Eb-résztvevők a horvátok (She)
Kijutott a hollandiai Európa-bajnokságra a horvát női kézilabda-válogatott, miután idegenben négy góllal nyert Dánia ellen. Vladimir Canjuga együttese a szünetben nyolc góllal vezetett (20–12), és a folytatásban is jól sáfárkodott előnyével, így ünnepelhetett. A horvátok mellett a svédek is csatlakoztak a címvédő norvégokhoz és a rendező hollandokhoz: a sárga-kékek „visszavágtak” az osztrákoknak a…