Nyon – A következő három idényben nőhetnek a labdarúgó Bajnokok Ligájában érdekelt klubok pénzdíjai, mivel a korábbinál közel harminc százalékkal több bevétele lesz marketingjogokból a sorozatnak.
Kápolnai Andrást nevezte ki az Antenna Hungária Zrt. vezérigazgatójának Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter 2014. szeptember 10-i hatállyal - közölte a nemzetfejlesztési tárca az MTI-vel kedden.
A metformin a 2-es típusú cukorbetegség kezelésére használt készítmény. Egy kutatás szerint a gyógyszer a nem diabéteszes egyének egészségét is kedvezően befolyásolja.
Túrakalauz jelent meg a Karancs-Medves vidékéről. Szepessy Gábor panorámarajzokkal, térképvázlatokkal, túrametszetekkel és fényképekkel ellátott kalauza részletes túraleírásokkal mutatja be a Salgótarján környéki és Szlovákiába irányuló kirándulási lehetőségeket és hegyikerékpáros útvonalakat.
Nincsenek működési problémák a BKV-nál, az adósságállomány esedékes törlesztőrészletét és a béreket is ki tudják fizetni - jelentette ki a főpolgármester a HírTV Magyarország élőben című műsorában kedd este.
Az előzetes várakozásoknak megfelelően kedden benyújtotta lemondását Donald Tusk lengyel miniszterelnök, akit az augusztus 30-i rendkívül EU-csúcstalálkozón az Európai Tanács elnökévé választottak.
Budapest – Nem a pénzen múlik Pintér Attila (48) menesztése. A futballválogatott szövetségi kapitányát rengeteg bírálat éri a vasárnapi, Észak-Írország elleni, hazai pályán, Európa-bajnoki-selejtezőn elszenvedett 2-1-es vereség után, sokan azonnal elküldenék a nemzeti csapattól.
Kiközösítették az általános iskolában céltudatossága miatt az X-Faktor első adásában feltűnt lányt, ám a sorozatos bántások csak megerősítették Ilyés Jenifert. A szépségversenyeket nyerő, tehetséges fiatal hölgy mindenáron színpadra vágyik.
Összecsúsztak a csigolyái, a csípője elkopott, és most már szeretné, ha megszűnnének a fájdalmai. Esztergályos Cecília azzal szembesült, hogy mozgásszervi problémái miatt sántítani kezdett. Szerepeibe azonban ez bőven belefér.
Gellei Imre, az MLSZ szakmai bizottságának elnöke elárulta: a szakma támogatja Pintér Attila szövetségi kapitány azonnali leváltását. Döntő lehet Kovács Ferenc véleménye.
Bemutatták a Miss Universe Hungary koronáját, amit hétfőn este érdemelhet ki egy ma még ismeretlen lány. Vajna Tímea a Borsnak elmondta: férjével azonos az ízlésük, ami a szépségeket illeti.
Sokan rossz szemmel nézik, ha a hírességek intim pillanatokat osztanak meg a közösségi oldalakon. Így tett Hódi Pamela is, aki kislányával együtt fürdik. A szakember szerint az édesanya ez esetben önmaga mutogatására használta fel Natit.
Zagyvaszántó—Budapest - György Zsolt (38) haldoklik, ezt a családja is jól tudja. A férfi nyolcvan még élő és száz, azbesztmérgezésben már elhunyt sorstársa miatt is küzd: beperelte az államot.
A törvényben meghatározott határidőig, vagyis szeptember 24-ig valamennyi pénzintézeti keresetről határozatot hoz a Fővárosi Törvényszék - közölte a bíróság elnöke kedden Budapesten, sajtótájékoztatón.
Tököl – Immár harmadszor „ünnepelte" rács mögött születésnapját Damu Roland (40), aki már kitöltötte 4,5 éves börtönbüntetése felét. Kedvezményi tárgyalásán hamarosan arról dönthetnek, hogy mikor tarthatja meg a nászéjszakáját.
Több mint kétmilliárd forint értékű, 232 karátos, 46,4 grammos nagy fehér gyémántot bányásztak a dél-afrikai Cullinan bányában - közölte kedden a bánya tulajdonosa.
Kilencen szerepelhetnek a főpolgármester-jelöltek szavazólapján, mert Thürmer Gyula, a Magyar Munkáspárt jelöltje nem tudta összegyűjteni a választáson való induláshoz szükséges ötezer érvényes ajánlást.
"A sajtószabadság halála" - így jellemezte a Blikk újságírója azt, ahogyan vele szemben eljárt a Központi Nyomozó Főügyészség. Koós Szabolcs a tanúkihallgatásán nem volt hajlandó elárulni, ki adott neki információkat Oszter Sándor balesetéről. Az ügyészség ezután a bírósághoz fordult, ott pedig arra kötelezték, árulja el informátora nevét. Ő azonban ezt nem tette meg, az ügyészség erre rendőri…
A Parasztbecsület és a Bajazzók című operák Georges Delnon által rendezett premierjével veszi kezdetét szombaton az Operaház új évada, másnap pedig az Erkel Színházban is elindul a szezon Dohnányi vígoperájával, A tenorral.
Hiába bombázzák az Iszlám Állam terroristáit a Közel-Keleten, ha a csoport a világ minden tájáról toborozza tagjait. Az ENSZ éppen ezért most arra kötelezné a tagországokat, hogy akadályozzák meg, és szorítsák vissza a dzsihádturizmust. Azt, hogy fiatal és radikális muszlimok Szíriába vagy Irakba utazzanak és a szélsőséges szervezethez csatlakozzanak.