Budapest — Budapesten csapott hatalmas bulit a jamaikai zenész Ky-Mani Marley (40), az egykori legendás reggae-ikon, Bob Marley fia. Nem egyedül érkezett, a német Gentleman (41) is elkísérte, közös albumukat mutatták be a közönségnek.
Csaknem 675 millió forint értékű hamis edényszállítmányt foglaltak le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei az ekáer-ellenőrzéskor (elektronikus közútiáruforgalom-ellenőrző rendszer) – közölte az adóhivatal csütörtökön az MTI-vel.
Szörnyű dolgokat osztott meg családjáról az Eb-fináléban győztes gólt szerző Éder egy portugál tévének adott interjúban. A játékos elmondása szerint édesapja hamarosan letölti 16 éves börtönbüntetését, amiért megölte nevelőanyját.
Közel 660 milliárd eurónyi kibocsátott kötvénnyel rendelkeznek az olasz bankok, ebből mintegy 250 milliárd eurónyi lakossági befektetőknél lehet. Ezért is annyira érdekes, mi sül ki Európa újabb...
A feljegyzések kezdete óta először emelkedett 30 év fölé a szülő nők átlagéletkora Angliában és Walesben, és 70 év után tavaly fordult elő ismét, hogy több 40 év fölötti nő hozott világra gyermeket, mint 20 év alatti.
Fenntartotta a Fővárosi Törvényszék Tarsoly Csaba előzetes letartóztatását, felesége házi őrizetét, valamint a harmadrendű vádlott előzetes letartóztatását a csütörtöki, késő estébe nyúló tárgyaláson a Quaestor-ügy büntetőperében. (MTI)
Budapest - Negyven milliós kártérítésért perelte be az állami Hunvald György, egykori erzsébetvárosi polgármester, amiért ok nélkül tartották előzetesben csaknem három évig. Jogerősen végül csak egy évet kapott a politikus, amiért jóvá hagyott egy a jogosnál egy szobával nagyobb lakáskiutalást egy lakáscserében.
A csütörtökön Röszkén tartott miniszteri találkozó is arról tanúskodik, hogy nem csak a visegrádi négyek, hanem Ausztria is partner tud lenni a határvédelemben - mondta Kovács Zoltán az M1 aktuális csatornán
Egyre népszerűbbek a képmegosztó közösségi oldalak, felhasználóik száma és aktivitása is jelentősen emelkedett az utóbbi két évben - derült ki a KutatóCentrum Social Media Report 2016 kutatásából.
Eljárás indult egy 91 esztendős német nő ellen, aki nekilátott megfejteni egy nürnbergi múzeumban kiállított, keresztrejtvényt ábrázoló avantgárd műalkotást.
Pep Guardiola Manchester Cityje nyerte a versenyt Európa egyik legkeresettebb futballtehetségéért, a 20 éves, német válogatott támadó Leroy Sanéért - írja a Bild csütörtöki beszámolójában.
A 2018-as oroszországi labdarúgó-világbajnokság ősszel induló selejtezősorozatának eredményeitől függetlenül Bernd Storck marad a magyar válogatott szövetségi kapitánya - jelentette ki Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke a közmédiának adott exkluzív interjúban
Szexuális erőszak miatt indított nyomozást a rendőrség a Balaton Soundon történtek miatt - közölték a fesztivál szervezői csütörtökön a saját közösségi oldalukon
A büntetőt is hibázó MTK Budapest 2-1-re kikapott Gyirmóton az azeri Gabala együttesétől a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójának első, csütörtöki mérkőzésén
A Videoton az utolsó bő tíz percben emberhátrányban játszva is két góllal legyőzte hazai pályán a szerb Cukarickit a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójának csütörtöki első mérkőzésén
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) zéró toleranciát alkalmaz a szabályokat megszegő alkalmazottakkal szemben - közölte a hivatal csütörtökön az MTI-vel.
Nagy-Britanniának az Európai Unióból való kilépésével és az EU reformjával kapcsolatos magyar elvi álláspontról adott tájékoztatást Dublinban Takács Szabolcs, a Miniszterelnökség európai uniós ügyekért felelős államtitkára.
A Videoton az utolsó bő tíz percben emberhátrányban játszva is növelni tudta előnyét, és két góllal legyőzte hazai pályán a szerb Csukaricskit a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójának csütörtök esti első mérkőzésén. Az MTK viszont - a Lokihoz hasonlóan - messze került a továbbjutástól. A büntetőt is hibázó fővárosiak 2-1-re kaptak ki a vendég, tavaly csoportkörbe jutott azeri…
Fenntartotta a Fővárosi Törvényszék Tarsoly Csaba előzetes letartóztatását, felesége házi őrizetét, valamint a harmadrendű vádlott előzetes letartóztatását a csütörtöki, késő estébe nyúló tárgyaláson a Quaestor-ügy büntetőperében
A franciaországi Nizzában járókelők közé hajtott egy teherautó csütörtök este, a helyszíni beszámolók szerint legalább 50 ember életét vesztette. A hatóságok arra gyanakodnak, hogy terrortámadás történt. A halálos gázolást követően lövöldözés is volt a francia városban. A járókelők éppen a július 14-ei nemzeti ünnep alkalmából rendezett tüzijátékot nézték.
Kedvező pályán marad a magyar államadósság-dinamika a 2016-2017-es időszakban a gazdasági növekedést terhelő kihívások és az államháztartási hiánycélok revíziói ellenére is - áll a Moody's Investors Service csütörtök este Londonban ismertetett féléves helyzetértékelésében.
Az Európa-bajnok magyar női vízilabda-válogatott két góllal kikapott az ausztrál együttestől a Margitszigeten zajló BENU Kupa olimpiai felkészülési torna csütörtöki, második napján, így két meccs után két vereséggel áll. Az ausztrálok ellen csak Keszthelyi Rita szerzett gólt.
A franciaországi Nizzában járókelők közé hajtott egy teherautó csütörtök este, a helyszíni beszámolók szerint legalább 84 ember életét vesztette. Francois Hollande bejelentette, terrortámadás történt. A halálos gázolást követően lövöldözés is volt a francia városban. A járókelők éppen a július 14-ei nemzeti ünnep alkalmából rendezett tűzijátékot nézték. A francia városból érkező felvételeken az…
Bocsánatot kért Donald Trumptól, a republikánusok várható elnökjelöltjétől a Legfelső Bíróság tagja Ruth Bader Ginsburg, mert a napokban többször is bírálta őt. Trump lemondásra szólította fel őt.
Terrortámadás történt Nizzában, ahol a tűzijátékot néző járókelők közé hajtott egy teherautó, majd lövöldözni kezdtek a merénylők a tömegben. Lángok csaptak fel az Eiffel-toronynál is, nem tudni egyelőre, hogy van e összefüggé a két eset között.
Nizzában járókelők közé hajtott egy teherautó este, az első beszámolók szerint több tucat halálos áldozat van, a hatóságok szerint ez terrorcselekmény.
Az Európai Bizottság (EB) nem ellenzi a budapesti 3-as metró felújítását, ugyanakkor a testület szakértői azt javasolják, hogy a főváros hitelt vegyen fel a beruházásra, mert az megtérül - mondta Lázár János csütörtökön Budapesten sajtótájékoztatón kérdésre válaszolva.
Romániában 13,2 százalékkal csökkent a külföldi működőtőke beruházások értéke az első öt hónapban a tavalyi hasonló időszakhoz mérten - közölte csütörtökön a román nemzeti bank.
Pánik, sikolyok és menekülő emberek. Ez látható azon a felvételen, amelyet a csütörtök éjjeli nizzai terrortámadásról készítettek. A merényletben több mint 70 ember vesztette életét.
Az Európai Unió az egyetlen lehetséges jövőt jelenti Csehország számára, de szükség van arra, hogy a szervezet kevésbé bürokratikus legyen, és emberközelibb arcot vegyen fel - vélekedett Bohuslav Sobotka cseh miniszterelnök csütörtökön Prágában, a parlamenti felsőházban, a szenátusban elhangzott felszólalásában.