Az Építési Vállalkozók Országos Szakszövetkezetek (ÉVOSZ) szerint az építőipar elmúlt években megszokott növekedésének jövőre várhatóan vége lesz: az előrejelzések szerint 2023-ban és 2024-ben ez jócskán le fog lassulni és mindössze 4,5 százalék körül várható az idén.
Megtartották az első „figital”, azaz a fizikai és a digitális világban egyaránt zajló kerekasztal-beszélgetést az Internet Hungary konferencián, amelyet bárki követhetett egy online streamen keresztül.
Orbán közönséges módon hazudik, elferdíti a tényeket, meghamisítja a valóságot és egy népirtó, tömeggyilkos országot és annak véreskezű vezetőjét védelmezi.
Igazságos béke kell - jelentette ki a pozsonyi V4-es elnöki csúcson a házigazda Caputová az orosz-ukrán háború kapcsán. Novák Katalin azt hangsúlyozta, hogy a V4 együttműködés “él és virágzik”. Duda lengyel elnök “szörnyűségesnek” nevezte az orosz rakétatámadást civil ukrán célpontok ellen, amelyet elítéltek. A V4-ek “nem üres doboz” - fogalmazott
De erkölcsi kötelességemnek érzem, hogy megszólaljak Molnár Áron védelmében, ahogy annak idején muszáj volt megszólalnom Homonnay Gergely védelmében is!
Stratégiai partnerségi nyilatkozatot írt alá kedden Klaus Iohannis román és Szalome Zurabisvili georgiai elnök Bukarestben abból az alkalomból, hogy a két ország most ünnepli a diplomáciai kapcsolatok újrafelvételének 30. évfordulóját.
Az Alteo a 20 milliárd forintos kötvénykibocsátás keretében első körben 7,5 milliárd forint értékben bocsát ki 15,5 százalékos kamatozású, valamivel hosszabb, mint 1,5 év (586 nap) futamidejű kötvényeket október 20-i kezdő kamatozással.