Szilárd útburkolattal látják el a budapesti földutakat egy négyéves útépítési program keretében, amelynek első körében tizenhárom kerületet érintően 8,3 milliárd forintot fordítanak a célra - jelentette be a főpolgármester pénteki budapesti sajtótájékoztatóján.
Levelet kaptak a Mátrai Erőmű dolgozói a napokban - írja az Index. A vezetőség a levél elején megköszöni a dolgozóknak az elmúlt hónapok kitartó munkáját, a fáradozások meghozták gyümölcsüket: az egyik bányát továbbnyitották, a második naperőművet üzembe helyezték, a pénzügyi egyensúlyt sikerült megteremteni. A kitűzött célokat elérték, a munkáltat
Egyre drágábbak lesznek a sütőipari alapanyagok: mind a liszt, mind a búza ára jelentősen emelkedett már eddig is, és még hol van a vége. Az áremelkedést pedig végső soron a vásárlóknak kell megfizetnie. Megnéztük, melyik hiper mondott...
Szilárd útburkolattal látják el a budapesti földutakat egy négyéves útépítési program keretében, amelynek első körében tizenhárom kerületet érintően 8,3 milliárd forintot fordítanak a célra - jelentette be a főpolgármester pénteki budapesti sajtótájékoztatóján.
A horvát határrendészeti szervek tájékoztatása szerint műszaki hiba miatt 2019. február 22-én 13 órától a Beremend Közúti Határátkelőhelyen a rendőrök nem tudják ki- és beléptetni a harmadik ország állampolgárait. A szakemberek a hiba elhárításán már dolgoznak.
Az MSZP szerint Budapestnek egy új, a várostól 30-40 kilométerre elhelyezkedő repülőtérre van szüksége a ferihegyi zaj- és légszennyezettség csökkentése érdekében.
Orbán Viktor "meghekkelte" a néppárti Juncker kiplakátolásával a Néppárt csúcsjelöltjének, Manfred Webernek a kampányát – mondták az atv.hu-nak brüsszeli fideszes források, akik úgy látják, nagyon nehéz kérdés a Fidesz kizárása, „de most van esély rá”.
Horváth Csaba kijelentette: kizárólag azokkal a jobbikos politikusokkal hajlandók stratégiai együttműködést kötni, akiknek a múltjában nincsenek vállalhatatlan tettek, kijelentések."
Az újabb magyar kormányzati kampány miatt ismét felerősödtek a Fidesz kizárását követelő hangok az Európai Néppártban (EPP), de egyesek szerint Orbán Viktor miniszterelnök éppen ezt szeretné elérni - írta a Politico pénteken.
Az 1990-es országgyűlési választás éjszakájához kapcsolódó emlékeit elevenítette fel az Eötvös Csoport rendezvényén Tölgyessy Péter alkotmányjogász, aki beszélt arról is, szerinte hogyan változott meg a sajtó szerepe a kilencvenes évekre.
Három év börtönre ítélte Mengyi Roland volt fideszes országgyűlési képviselőt költségvetési csalás kísérlete és befolyással üzérkedés miatt a Fővárosi Törvényszék csütörtökön kihirdetett elsőfokú ítéletében. A volt fideszes országgyűlési képviselő a tárgyalóteremből távozva nyilatkozott az ATV-nek, szerinte félreértés történt, ezért fellebbeznek.
A Demokratikus Koalíció (DK) európai parlamenti listáját Dobrev Klára, Gyurcsány Ferenc felesége vezeti. A DK elnöke közösségi oldalán a döntés hátterét is bemutatja.
2017-ben Magyarországon 6,81 százalék volt a közlekedésben használt megújuló energiaforrásokból származó energia aránya. Ez több mint 3 százalkkal marad el egyelőre a 2020-ra tervként kitűzött 10 százaléktól. És bár a régióban...
A 18 év fegyházbüntetésre ítélt édesanya ügyvédje közölte: védence komoly anyagcsere- és egyéb genetikai problémákkal küzd, melyeket gyerekei is örököltek.
Szilárd útburkolattal látják el a budapesti földutakat egy négyéves útépítési program keretében, amelynek első körében tizenhárom kerületet érintően 8,3 milliárd forintot fordítanak a célra - jelentette be a főpolgármester.
Rendkívüli kongresszust tart a Jobbik szombaton. Az ellenzéki párt nagy bajban van: majdnem egymilliárd forintot kellene befizetnie az államnak, de nincs ennyi pénze. A párt csődben van, és a megszűnés fenyegeti.
Újra érkeznek adatok Zoltánról, a GPS-jeladóval ellátott gemenci fekete gólyáról, amelyik már harmadik alkalommal teszi meg 13 ezer kilométeres útját Baja környéki fészke és a Közép-Afrikai Köztársaságban lévő telelőhelye között.
Az egészségügy és a betegek érdeke is, hogy egy korszerű, jól működő orvosi kamara jöjjön létre – mondják azok az orvosok, akik belülről reformálnák meg a több mint 40 ezer tagot tömörítő szervezetet.
Átadták öt pontjukat a városvezetésnek, amit 300-nál többen írtak alá. Kóborkutyák, szemét, tragikus utak, betörések, lopások, háziorvoshiány - ezek miatt protestálnak.