2020. szeptember 20. vasárnap

szept. 20
23:33
Bírságot kapott egy szombathelyi rádió és egy répcei televízió (ProfitLine)
Százezer forint bírságot rótt ki a médiatanács egy szombathelyi rádióra szerződéses vállalásainak mulasztása miatt, valamint egy répcei televíziót engedély nélküli hálózatba kapcsolódásért húszezer forintra büntettek - tájékoztatta a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (Nmhh) Kommunikációs Igazgatósága szombaton az MTI-t.

Keresés