Franciaország péntektől folytatja a koronavírus-elleni oltási programot az AstraZeneca-vakcinával, miután azt biztonságosnak és hatékonynak minősítette az Európai Gyógyszerügynökség (EMA) - jelentette be Jean Castex miniszterelnök csütörtökön.
Többek között Spanyolország, Franciaország, Németország és Szlovénia is folytatja az oltást a biztonságosnak minősített oltóanyaggal, ugyanakkor van kivétel is.