2012. január 28. szombat

jan. 28
12:36
Mainz: Stieber kisebb sérülése után ismét szerepet kaphat (She)
Újra a csapattal edz Stieber Zoltán, a Mainz szélsője, aki egy hete bokasérülése miatt kimaradt a Leverkusenbe utazó keretből. A 23 esztendős labdarúgó úgy érzi, csütörtökön és pénteken is jó formát mutatott az edzésen, s bízik benne, hogy vasárnap a Freiburg elleni rendkívül fontos bajnokin szerepet kap (a Mainz a 15., riválisa a 17. a tabellán).
jan. 28
12:48
A Veszprém kölcsönadta Tatabányára Hud Vedrant (Agroinform)
A tavaszi szezont a Tatabánya Carbonex csapatánál tölti az MKB Veszprém horvát utánpótlás-válogatott kézilabdázója.
jan. 28
12:54
Alpesi sí: Lindsey Vonn 49. győzelme, beérte az osztrák legendát (She)
Lindsey Vonn elsőségével ért véget St. Moritzban a női alpesi síelők lesikló világkupaversenye. Az amerikai mögött az összetett vk címvédője, a német Maria Höfl-Riesch végzett. Vonn ezzel már 49 vk-győzelemnél tart, és beért egy nagy legendát is.
jan. 28
12:56
Stuttgart: Hajnal nem érti, miért „tette ki” a kezdőből a helyi lap (She)
Mint arról pénteken beszámoltunk, a Stuttgarter Zeitungban megjelent elemzés szerint Vedad Ibisevic érkezésével Hajnal Tamás kiszorulhat a VfB Stuttgart kezdőcsapatából, mivel Bruno Labbadia átalakítja a játékrendszert – a magyar válogatott futballista a Nemzeti Sportnak reagált a cikkre.
jan. 28
13:24
A lesiklásban a 39. lett a pénteken Vk-pontot szerző Miklós Edit (Agroinform)
A győzelmet az amerikai Lindsey Vonn szerezte meg Maria Höfl-Riesch és Tina Weirather előtt.
jan. 28
13:26
Carroll a Liverpool csatársorában, De Gea a United kapujában (Agroinform)
A menedzserek, Kenny Dalglish és Sir Alex Ferguson kihirdették a kezdőcsapataikat az FA Kupa-mérkőzés előtt.
jan. 28
13:30
Felkészülés: a Haladás 5-1-re nyert Artner Tamás volt csapata ellen (She)
A Haladás NB I-es labdarúgócsapata 5–1-re győzött Artner Tamás vezetőedző korábbi együttese, az Ajka elleni felkészülési mérkőzésen.
jan. 28
13:42
Csak Bíró jutott a főtáblára Párizsban, de ő is korán búcsúzott (Agroinform)
A magyarok közül egyedüliként Bíró Péter jutott fel pénteken a főtáblára a férfi tőrözők párizsi Világkupa-versenyén.
jan. 28
13:48
Felkészülés: szenvedve nyert a Vasas az NB III-as Maglód ellen (She)
A Vasas labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 3–2-es győzelmet aratott az NB III-ban szereplő Maglód ellen.
jan. 28
13:50
Férfi röplabda NB I: a címvédő Kaposvár simán verte a Sümeget (She)
A férfi röplabda NB I címvédője, a Kaposvár hazai pályán magabiztosan, szettveszteség nélkül győzte le a Sümeget.
jan. 28
13:52
FA-kupa: Liverpool-Manchester United mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójának egyértelmű slágermérkőzése a Liverpool és a Manchester United összecsapása az Anfielden: a Pool hét, az MU tizenegy alkalommal nyerte meg eddig a futballvilág legrangosabb országos kupáját. Kövessék a mérkőzést folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
jan. 28
13:54
Vívás: Bíró Péter volt az egyedüli magyar főtáblás a párizsi tőr vk-n (She)
A magyarok közül egyedüliként Bíró Péter jutott fel pénteken a főtáblára a férfi tőrözők párizsi világkupa-versenyén, amelyen aztán szombaton a 63. helyen végzett.
jan. 28
13:56
Férfi vízilabda Eb: a németek az 5., a spanyolok a 7., a horvátok a 9. helyen (She)
Három helyosztóval folytatódott szombaton az eindhoveni vízilabda Eb férfitornája: az 5. helyet Németország, a 7. helyet Spanyolország, a 9. helyet Horvátország szerezte meg.
jan. 28
14:00
A "másik" Manchester, a United sem tudott ellenállni a Liverpoolnak (Agroinform)
Néhány nappal az után, hogy a Manchester Cityt búcsúztatták a Ligakupából, a Unitedet az FA Kupából ütötték ki Kuyték.
jan. 28
14:06
Magyar futballedző kapott emléktáblát a milánói Meazza Stadionban (Infostart)
A Holokauszt világnapján egy magyar futballedző tiszteletére lepleztek le emléktáblát a milánói Giuseppe Meazza Stadionban. Az Internazionale vezetői és a meghívottak Weisz Árpádra emlékeztek.
jan. 28
14:06
Alpesi sí: szoros lesiklóversenyt nyert meg Didier Cuche Garmischban (She)
Didier Cuche nyerte meg a férfiak számára Garmisch-Partenkirchenben megrendezett lesikló világkupaversenyt. A 37 éves svájci, aki az évad végén visszavonul, 27 századdal előzte meg a második kanadai Erik Guayt.
jan. 28
14:24
Videó: Priskin Tamásnak jót tehet a környezetváltás - Takács Rita (She)
Takács Rita szerint az utóbbi évekhez képest „felüdülést" jelenthet Priskin Tamásnak, hogy az orosz Alanyija Vlagyikavkaz játékosa lesz. A magyar válogatottról, továbbá Böde Dánielről, André Alvesről, Buzsáky Ákosról és a többiek helyzetéről mondja el a véleményét a Sport Tv műsorvezetője.
jan. 28
14:26
Női kézilabda: hatalmas csatában, 27-26-ra győzött a Fradi Vácon (She)
A női kézilabda NB I rangadóján a Ferencváros 27–26-ra győzött Vácon. A végig kiélezett, fordulatokban gazdag mérkőzés az utolsó másodpercekben dőlt el, amikor Tápai Szabina büntetőt hibázott.
jan. 28
14:28
Asztalitenisz: elődöntős a Póta, Tóth duó Velenjében (She)
A Tóth Krisztina, Póta Georgina duó bravúros játékkal bejutott a legjobb négy közé a párosversenyben az asztaliteniszezők World Tour-sorozatának szlovéniai viadalán, Velenjében.
jan. 28
14:30
Női vízilabda Eb: magyar-orosz bronzmeccs élőben az NSO-n (She)
A magyar válogatott Oroszországgal csap össze a harmadik helyért a hollandiai női vízilabda Európa-bajnokságon. Kövesse figyelemmel a mérkőzés alakulását folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
jan. 28
14:36
Póta egyesben búcsúzott Velenjében (Agroinform)
Póta Georgina a nyolcaddöntőben fejezte be szereplését az asztaliteniszezők World Tour-sorozatának szlovéniai viadalán.
jan. 28
14:42
Felkészülés: Elek Bence és Orbán Gáspár góljával győzött a Videoton PFA (She)
A Videoton Puskás Ferenc Akadémia labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen Elek Bence és Orbán Gáspár góljával 2–0-ra győzött a szintén NB II-es Balmazújváros ellen.
jan. 28
14:54
Indiai, cseh siker férfi párosban, Paes és Stepanek legyőzte a Bryan-fivéreket (Agroinform)
A Paes, Stepanek indiai, cseh duó a döntőben két szettben legyőzte az első helyen kiemelt amerikai Bryan-ikreket.
jan. 28
15:12
A Chelsea ajándékszagú tizenegyessel búcsúztatta Buzsákyékat (Agroinform)
A Chelsea 1-0-ra nyert a Queens Park otthonában a negyedik fordulóban, ezzel a Kékek jutottak tovább a nyolcaddöntőbe.
jan. 28
15:18
Felkészülés: az Újpest ikszelt Telkiben a Gyirmóttal (She)
Az Újpest labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott Telkiben az NB II-es Gyirmóttal.
jan. 28
15:20
FA-kupa: Mata büntetőjével nyert a Chelsea Buzsákyék ellen (She)
Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában a Chelsea Juan Mata büntetőből szerzett góljával 1–0-ra legyőzte idegenben Buzsáky Ákos együttesét, a QPR-t, így bejutott a nyolcaddöntőbe. A magyar középpályás a kezdő tizenegyben szerepelt és 79 percet kapott, kiemelkedni azonban ő sem tudott a hazai csapatból.
jan. 28
15:22
Felkészülés: a Torghellét és Danilót elvesztő Honvéd 4-2-re verte az ETO-t (She)
Szombaton a labdarúgó NB I tabellájának második helyén telelő Győri ETO látogatott a negyedik Honvéd otthonába – a kispestiek a próbajátékosokkal és a Győrből kölcsönbe érkező Nicolas Ceolinnal a soraikban álltak fel a vendégek ellen, és a félidei 3–1-es vezetés után végül 4–2-re nyerték meg a találkozót. A Honvéd gólerőssége figyelemre méltó, hiszen a Sionhoz távozó Danilóval és a Videotonhoz…
jan. 28
15:30
Kötelező győzelem előtt áll a Barcelona és a Real is (Agroinform)
Papíron könnyű mérkőzés vár a két spanyol gigászára, a Real a Zaragozával, míg a Barca a Villarreallal találkozik.
jan. 28
15:32
Nem tudom, mit hogy csináltam - Viktorija Azarenka (Agroinform)
Az Australian Openen élete első Grand Slam-sikerét arató fehérorosz eufórikus hangulatba került győzelme után.
jan. 28
15:36
Bronzérmes a női vízilabda-válogatott (Infostart)
Bronzérmet szerzett a magyar női vízilabda-válogatott az eindhoveni Európa-bajnokságon, miután 9-8-ra legyőzte Oroszországot.
jan. 28
15:48
Legyőztük az oroszokat, bronzérmes női vízilabda-válogatottunk! (Agroinform)
Parádés magyar kezdés (6-2) után a második negyedtől kiegyenlítettebb lett a játék, de végig a mieink vezetettek.
jan. 28
15:54
FA-kupa: a legvégén csikarta ki a győzelmet a Liverpool az MU ellen (She)
Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójának egyértelmű slágermérkőzése a Liverpool és a Manchester United összecsapása volt az Anfielden, amelyet drámai küzdelemben a hazaiak nyertek meg.
jan. 28
15:56
Felkészülés: Sowunmi hármat vágott, a Siófok simán legyőzte a Vácot (She)
Sima 4–1-es győzelmet aratott a BFC Siófok labdarúgócsapata az NB II-ben szereplő Vác ellen. A mérkőzés legjobbja Sowunmi Thomas volt, aki háromszor talált be a dunakanyariak hálójába.
jan. 28
15:57
Vízilabda Eb - Bronzérmes a magyar női csapat (Behaviour)
A magyar női válogatott bronzérmet szerzett az eindhoveni vízilabda Európa-bajnokságon, miután a szombati helyosztón 9-8-ra nyert a tornára háromszoros címvédőként érkezett oroszok ellen.
jan. 28
16:06
A Honvéd simán legyőzte a Győrt (Agroinform)
Az NB I negyedik helyezettje már a félidőben 3-1-re vezetett a tabella másodikja ellen.
jan. 28
16:08
Megműtötték a körmendi Németh Istvánt, öt hét múlva visszatérhet (Agroinform)
Az egykori válogatott irányítónak a gyűrűs ujja törött el, pontosan nem tudni mikor térhet vissza.
jan. 28
16:12
Videó: erősen vitatható büntetővel győzött a Chelsea Buzsákyék ellen (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában a Chelsea Juan Mata büntetőből szerzett góljával 1–0-ra legyőzte idegenben Buzsáky Ákos együttesét, a QPR-t, így bejutott a nyolcaddöntőbe. Íme, a találkozó összefoglalója!
jan. 28
16:24
Karakas Hedvig hetedik lett Szófiában (Agroinform)
Az 57 kg-os Karakas Hedvig hetedikként zárt az olimpiai kvalifikációs cselgáncs Világkupa-sorozat szófiai állomásán.
jan. 28
16:30
Felkészülés: a Debrecen félidei vezetés után ikszelt az eperjesiekkel (She)
A DVSC-Teva labdarúgócsapata szombaton két mérkőzést is játszik – kettéosztott kerettel – a szlovák élvonalbeli FC Tatran Presov ellen. Az első találkozón 1–1-es döntetlen született.
jan. 28
16:32
Australian Open: a Paes, Stepánek duó nyerte a férfipárosok versenyét (She)
A cseh Radek Stepánek megszerezte pályafutása első Grand Slam-trófeáját, miután az ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon a férfipárosok döntőjében az indiai Leander Paes oldalán 7:6, 6:2-re legyőzte az első helyen kiemelt amerikai Bryan testvéreket, Bobot és Mike-ot.
jan. 28
16:33
Bronzérmes a női vízilabda válogatottunk (Metropol)
jan. 28
16:34
FTC: véget ért a törökországi edzőtábor, hazafelé tart a Fradi (She)
Véget ért a törökországi edzőtábor, a Ferencváros NB I-es labdarúgócsapata szombaton útnak indult Budapest felé – adta hírül a klub hivatalos Facebook-oldala.
jan. 28
16:42
Íme, Sturridge büntetőt és továbbjutást érő produkciója a QPR ellen - videó (Agroinform)
Daniel Sturridge produkcióját sárga helyett tizenegyessel jutalmazta a játékvezető, így továbbjutott a Chelsea.
jan. 28
16:44
Elsőre ikszelt a Debrecen a Presovval (Agroinform)
A DVSC labdarúgócsapata szombaton két felkészülési mérkőzést játszik a szlovákiai Eperjes csapatával.
jan. 28
16:46
Agger fejesét még kiegyenlítette Park, de a hajrában jött Kuyt - videó (Agroinform)
A Manchester United 2-1-re kikapott szombaton a Liverpool vendégeként, így kiesett a labdarúgó FA Kupa 4. fordulójában.
jan. 28
16:48
Australian Open: a Paes, Stepánek duó nyerte meg a férfipárosok versenyét (She)
jan. 28
16:50
Felkészülés: félidőnként egy gól, a Pápa megverte a Veszprémet (She)
A Lombard FC labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 2–0-ra győzött az NB II Nyugati csoportjában szereplő Veszprém ellen. A pápaiak az exvasasos Lazar Arszics, illetve Goran Marics góljával győztek.
jan. 28
16:51
Kiesett a Manchester United (Metropol)
A Manchester United 2-1-re kikapott szombaton a Liverpool vendégeként, így kiesett a labdarúgó FA Kupa 4.fordulójában.
jan. 28
16:52
London 2012: nem jutott ki magyar tekvondós az olimpiára (She)
Nem lesz magyar tekvondós a londoni olimpián, miután a sportág utolsó kvalifikációs versenyén nem sikerült kvótát szerezni.