2013. március 18. hétfő

márc. 18
20:23
Öt számban négy győztes a hétvégi hódeszka ob-n (Agroinform)
Az öt versenyszámban négy versenyző szerzett magyar bajnoki címet a Murauban vasárnap zárult hódeszka ob-n.
márc. 18
20:25
Ilyen egy tömegbunyó a cserepadon belül - videó (Agroinform)
Egy AHL-es mérkőzésen szabadultak el annyira az indulatok, hogy a cserepadon is csetepaté alakult ki.
márc. 18
20:30
DVTK: Az időjárásban és a Győr ellen bármi megtörténhet - Seydi (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőri VTK támadója, L’Imam Seydi szerint együttesének jól jött a plusz szünet a Győr elleni bajnoki előtt, érzése szerint akár a három pontot is begyűjtheti csapata a listavezető ellen – adta hírül a dvtk.eu.
márc. 18
20:39
Győr hozta össze Trajkovicsot és Lunde Haraldsent (Agroinform)
A Győri ETO FC szerb középpályása és a Győri Audi ETO KC norvég kapusa hónapok óta egy párt alkot.
márc. 18
20:41
Kroos és a két Bender kidőlt a németektől (Agroinform)
Három játékos is kidőlt a Nationalelf középpályájáról a két, Kazahsztán elleni világbajnoki selejtező előtt.
márc. 18
20:48
Belgium: a magyar légiós örül, hogy mellőzése után gólt lőtt (She)
Bodor Boldizsár, a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság osztályozójára készülő Beerschot magyar légiósa elmondta: a sorozatos kispadozás megacélozta, és örül, hogy a hét végén góllal tudta bizonyítani, számíthat rá edzője.
márc. 18
20:50
Egri FC: PL-ben is megforduló korábbi bolgár válogatottat teszteltek (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Egri FC a korábban az angol West Hamben, a Portsmouthban és a Wiganben is megforduló 34 éves Szvetoszlav Todorovot tesztelte.
márc. 18
20:52
Videó: Királyt már kővel is dobálták a román szurkolók (She)
A magyar–román világbajnoki selejtező mérkőzést érthető módon hatalmas várakozás előzi meg. Király Gábornak, a válogatott sokat megélt hálóőrének már vannak tapasztalatai a soron következő ellenféllel szemben. Az NSO Tv-nek ezeket az emlékeket elevenítette fel.
márc. 18
20:54
Női röplabda NB I: bejutott a döntőbe a Gödöllő (She)
A Gödöllő idegenben négy szettben legyőzte a TF gárdáját a női röplabda NB I elődöntős párharcának hétfői negyedik mérkőzésén, ezzel 3–1-es összesítéssel bejutott a fináléba, ahol a címvédő Vasas lesz az ellenfele.
márc. 18
20:56
Haladás: szerdán az azeri U21-es válogatottal játszanak (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás a válogatott szünetet kihasználandó szerdán a Rohonci úti stadionban az azerbajdzsáni U21-es válogatottal vív felkészülési mérkőzést – tudatta klub hivatalos honlapja.
márc. 18
20:57
Vezérré válik Dwight Howard a Lakersben (Agroinform)
A játékos saját elmondása szerint nagyon sokat tanult a csapat veteránjaitól, és sokat fejlődött emiatt a játéka.
márc. 18
20:59
A Kecskemét a Váccal mérkőzik meg (Agroinform)
Az időjárás miatt elmaradt bajnoki forduló és a válogatott szünet miatt pénteken edzőmeccset játszik a Kecskemét a másodosztályú Váccal.
márc. 18
21:01
Megpróbálta a góllövést a Washington kapusa - videó (Agroinform)
Braden Holtby a Buffalo üres kapujába igyekezett bejuttatni a korongot a saját térfeléről.
márc. 18
21:24
KTE: pénteken a Vácot fogadják felkészülési mérkőzésen (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE-Phoenix Mecano pénteken felkészülési mérkőzésen fogadja a Vácot – adta hírül a kecskemetite.hu.
márc. 18
21:26
NB II: továbbra sincs döntés a Vác licencéről (She)
A klub facebook-oldala számolt be róla, hogy a 8 napos hiánypótlási határidőn belül a Dunakanyar-Vác Labdarúgó Kft. további 5 nap haladékot kért, amit az MLSZ megadott, így továbbra sincs döntés a Vác licencének esetleges megvonásáról.
márc. 18
21:33
Jani Réka idei harmadik tornáját nyerte (Agroinform)
Jani Réka diadalmaskodott vasárnap a madridi salakpályás ITF-versenyen, idei harmadik tornagyőzelmét aratta.
márc. 18
21:35
Nagy a potenciál a fiatalokban - Chernomaz (Agroinform)
Szombaton és vasárnap is egymás elleni mérkőzésekkel folytatódott a hokiválogatott felkészülése a világbajnokságra.
márc. 18
21:37
Hivatalosan is egy párt alkot Tiger Woods és Lindsey Vonn (Agroinform)
A 37 éves golfsztár azt írta, egy ideje már barátságban volt Vonn-nal, az utóbbi hónapokban kapcsolatuk szorosabb lett.
márc. 18
21:39
A New England még csak ajánlatot sem tett Wes Welkernek (Agroinform)
A Patriotsnál megijedtek az elkapó tavalyi követelőzéseitől és ezért nem is erőltették a marasztalását.
márc. 18
21:42
Újpest: „harmadik edzőtábor” a válogatott szünetben (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest megbízott edzője, Marc Leliévre a klub hivatalos honlapjának adott nyilatkozatában elmondta, kilenc edzés szerepel a heti programban, felkészülési mérkőzés viszont nem.
márc. 18
21:44
Videó: újabb fantomgól, a bíró fél métert tévedett (She)
A spanyol labdarúgó-bajnokság negyedosztályában a Quintanar del Rey–Toledo mérkőzésen 3–3-ra végzett egymással a két csapat. A találkozó után azonban nem az eredményről beszéltek inkább, hanem egy tévesen megítélt gólról. Ugyanis a vonal előtt fél méterre pattant le a labda, a bíró viszont nem így látta és gólt ítélt.
márc. 18
21:46
Futsal NB I: a szegediek újra legyőzték a Bikákat (She)
A szegedi UTC 5–3-ra győzött a Gödöllői Bikák vendégeként a futsal NB I felső ági rájátszásának hétfői mérkőzésén, és hárompontnyira megközelítette a tabella harmadik helyén álló riválisát.
márc. 18
22:00
Pécs: A Videoton kerete kimagaslik az NB I-ben - Lőrincz (She)
A Videoton elleni Ligakupa-elődöntőre készülő PMFC vezetőedzője, Lőrincz Emil a klub hivatalos honlapjának adott interjújában elmondta, a fehérvári keret erőssége kimagaslik az NB I-ben, keményebb mérkőzés lesz a csütörtöki első, Sóstói Stadionban megrendezendő felvonás, mint eddig bármelyik összecsapás.
márc. 18
22:02
Ökölvívás: Meg sem éreztem Bradley ütéseit - Provodnyikov (She)
Veszített ugyan, de a vereséggel egyúttal rendkívül sokat nyert is a múlt hétvégén a váltósúlyú WBO-bajnok Timothy Bradleyt kihívó Ruszlan Provodnyikov, aki egy kőkemény meccsen padlóztatta és számos alkalommal a kiütés szélére sodorta a veretlen amerikait.
márc. 18
22:04
Gyász: elhunyt az egyszeres válogatott Fradi-fedezet (She)
Életének 79. évében elhunyt Szabó László, a Ferencvárosi Torna Club korábbi kiváló labdarúgója – adta hírül a fradi.hu.
márc. 18
22:09
Nem tudjuk, milyen hatással lesz a románokra a nézők hiánya - Koman Vladimir (Agroinform)
Az FK Krasznodar középpályása mellett Dzsudzsák Balázs, Rudolf Gergely és Kovács István is kameránk előtt nyilatkozott
márc. 18
22:11
Az Európát büntető mediterrán ciklon Stramaccioninak időt adott? (Agroinform)
Úgy maradt le a közvetlen élmezőnytől az Inter, hogy nem játszhatott pontokért a hétvégén. Talán jobban is járt?
márc. 18
22:18
Videó: két méterről üres kapu fölé lőtt a mexikói középpályás (She)
A szezon talán egyik legnagyobb helyzetét hagyta ki a mexikói pontvadászatban szereplő Tigres labdarúgója, Damian Álvarez. A Guadalajara elleni bajnokin, a hazaiak egyik játékosa remek akció után találta telibe a kereszt lécet, majd a kipattanóra lecsapó Álvarez, két méterről lőtt az üresen tátongó kapu fölé.
márc. 18
22:20
Chelsea: 20 millió euróért engednék el Courtois-t - sajtóhír (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Chelsea 20 millió euróban állapította meg fiatal kapusa, Thibaut Courtois vételárát, miután a belga játékost időről időre összeboronálják az őt kölcsönben foglalkoztató Atlético Madriddal.
márc. 18
22:36
Bundesliga 2: két forduló, két fontos dupla a Köln légiósától (She)
Tovább építette veretlenségi sorozatát a Köln: a patinás Rajna-parti csapat 2–0-ra győzött a Dynamo Dresden vendégeként hétfő este, és egypontnyira megközelítette a harmadik helyezett Kaiserslauternt a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság tabelláján.
márc. 18
22:38
Olaszország: kétséges Chiellini brazilok elleni játéka (She)
A Juventus olasz labdarúgó-válogatott védője, Giorgio Chiellini bokasérülést szenvedett, így igencsak kérdéses a Brazília elleni játéka.
márc. 18
22:45
Ahmad Bradshaw a Steelersszel és a Packersszel kacsintgat (Agroinform)
A New York Giants korábbi futójátékosa iránt a Pittsburgh és a Green Bay érdeklődik.
márc. 18
23:03
Romániában ma még játszottak, de minek (Agroinform)
A román labdarúgó-bajnokságban hétfőn két összecsapást is rendeztek, gól egyik meccsen sem született.
márc. 18
23:12
Tenisz: Czink magabiztos sikerrel kezdett Miamiban (She)
Győzelemmel kezdte a miami női tenisztorna selejtezőjét a világranglista 94. helyén álló Czink Melinda, az amerikai Julia Cohen ellen 80 perc alatt 6:4, 6:1-re nyert.
márc. 18
23:30
Egri FC: a svájci ötödik vonalban kötött ki a légiós (She)
A labdarúgó NB I újoncától, az Egri FC-től télen távozó Petr Knakal a svájci ötödik vonalban szereplő FC Linth 04-ben folytatja a pályafutását.
márc. 18
23:32
Videó: Balotelli remek megmozdulásai a Palermo ellen (She)
Mario Balotelli kiváló rajtot vett új csapatában, első hat mérkőzésén már hétszer volt eredményes. A hétvégi bajnoki is róla szólt, két góljával gyakorlatilag egymaga döntötte el a Palermo elleni bajnoki találkozót. Azonban az olasz csatár nem csak a találataival hívta fel magára a figyelmet, hanem remek cseleivel is. Az alábbi videóban két védőt is „hatástalanít” egy köténnyel és egy szemfüles…
márc. 18
23:34
Eurofutball: gyenge meccsel hangolt a CFR a Fradi ellen (She)
Gól nélküli döntetlennel ért véget a CFR és vendége, a bukaresti Rapid gyengécske vasutasrangadója a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának hétfői játéknapján.