2013. március 31. vasárnap

márc. 31
20:49
Egy igazi stílus kezd kialakulni a válogatottnál - Pisont István (Agroinform)
A magyar U17-es labdarúgó-válogatott egy hosszabbításban kapott gól miatt maradt le az Európa-bajnokságról.
márc. 31
20:54
Győzött a listavezető Győr (Metropol)
A listavezető Győr 2-0-ra nyert a vendég Diósgyőr ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
márc. 31
21:03
Megyeri Balázs egy pontot kapott a társaktól 23. születésnapjára (Agroinform)
A már bajnok Olimpiakosz Pireusz gól nélküli döntetlent ért el a PAOK ellen, a kaput ünnepelt honfitársunk védte.
márc. 31
21:05
A szezonban ötödször vesztettek pontokat Megyeriék (Agroinform)
Gól nélküli döntetlennel zárult a már bajnok Olimpiakosz Pireusz és a PAOK mérkőzése a görög bajnokság 27. fordulójában.
márc. 31
21:07
Öngól miatt nem nyert az Espanyol a Real Sociedad ellen (Agroinform)
Az Espanyol hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott a Real Sociedaddal a Primera División 29. fordulójában.
márc. 31
21:12
Tartja előnyét a Győr (Infostart)
A listavezető Győr hazai környezetben 2-0-ra legyőzte vasárnap a Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójában, ezzel megőrizte kilencpontos előnyét a második MTK-val szemben, amely szombaton a Budapest Honvédnál bizonyult jobbnak egy góllal.
márc. 31
21:12
Görögország: már 385 perce érintetlen Megyeri hálója (She)
A görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Super League) 27. fordulójában az első helyét korábban már bebiztosító Olympiakosz Pireusz hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a PAOK-kal.
márc. 31
21:14
Újpest: Lázár szalagjai épek maradtak, nem kell műteni (She)
Szerencsére nem igazolódtak be a félelmek, a Lázár Bence vállízületében található szalagok nem szakadtak el, így nem kell megműteni a Újpest labdarúgóját, aki a DVSC-Teva elleni idegenbeli bajnokin sérült meg.
márc. 31
21:16
Videó: Murray óriási csatában nyert Ferrer ellen Miamiban (She)
Andy Murray szetthátrányból fordítva és mérkőzéslabdát hárítva 2:6, 6:4, 7:6-ra legyőzte David Ferrert a Miamiban rendezett tenisztorna döntőjében, így 2009 után másodszor diadalmaskodott a floridai mestertornán.
márc. 31
21:30
Primera División: már 11 meccs óta veretlen a Sociedad (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 29. fordulójában az Espanyol kétszer is vezetett otthon a Real Sociedad ellen, végül azonban meg kellett elégednie az iksszel.
márc. 31
21:32
Jégkorong, EBEL: a Klagenfurt már 2-0-ra vezet a döntőben (She)
Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) döntőjének második mérkőzésén a Klagenfurt hazai környezetben túlórás mérkőzésen nyert a Vienna ellen. A finálé az egyik fél negyedik győzelméig tart, a Klagenfurt 2–0-ra vezet.
márc. 31
21:34
Férfi kosár: Hanga második félidei remeklése sem segített (She)
Hanga Ádám sokat segédkezett abban, hogy csapata, a Basquet Manresa végig szoros meccset tudjon játszani a lényegesen esélyesebb Estudiantes Madrid otthonában, de végül nem jött össze az égetően fontos bravúr a katalánok számára és ezzel megint a szakadék szélére kerültek Hangáék.
márc. 31
21:48
NHL: állkapocstörés miatt Crosby egy ideig nem játszhat (She)
Állkapocstörés miatt bizonytalan ideig nem léphet pályára Sidney Crosby, az NHL-ben szereplő Pittsburgh Penguins jégkorongozója.
márc. 31
21:48
Verekedés Debrecenben a DVSC-Újpest futballmeccs után (Metropol)
A rendőrök 30 személyt állítottak elő vasárnap este.
márc. 31
21:50
NB I: 30 főt állítottak elő a DVSC-Újpest mérkőzés után (She)
Tömegverekedést követően 30 főt állítottak elő a vasárnap délután lejátszott DVSC-Teva–Újpest első osztályú labdarúgó-mérkőzés (0–1) után.
márc. 31
21:57
Murray legyőzte Ferrert és előzi Federert (Agroinform)
A brit nyerte a férfiak versenyét a Miamiban rendezett, 9,5 millió dollár összdíjazású, keménypályás tenisztornán.
márc. 31
21:59
Távolról lőtte szét a Diósgyőr állásait a Győr - videó (Agroinform)
Varga Roland és Völgyi Dániel góljaival nyert a Győr a Diósgyőr ellen az OTP Bank Liga vasárnap esti mérkőzésén.
márc. 31
22:01
Kiegyensúlyozott mérkőzés volt, csak nem találtuk el a kaput - Szentes Lázár (Agroinform)
A Győr 2-0-ra legyőzte a Diósgyőrt az OTP Bank Liga 21. fordulójának zárómérkőzésén vasárnap este.
márc. 31
22:06
NB I: Sok ilyen mérkőzésre lenne szükség – Pintér Attila (She)
Szentes Lázár, a DVTK szakmai igazgatója szerint rossz helyzetkihasználásuk miatt kaptak ki 2–0-ra az éllovas Győri ETO otthonában a labdarúgó NB I 21. fordulójában.
márc. 31
22:08
Videó: távoli bombákkal győzött a Győr a DVTK ellen (She)
A labdarúgó NB I 21. fordulójának záró mérkőzésén az éllovas Győri ETO a hetedik helyezett Diósgyőrt fogadta az ETO-parkban, és 2–0-s győzelmet aratott a vékony jég borította pályán.
márc. 31
22:24
Férfi kézi: a Berlin csak 16 gólt lőtt otthon a Flensburgnak (She)
Totális csődöt mondott a Füchse Berlin támadójátéka a német férfi kézilabda-bajnokság 27. fordulójában. A fővárosiak 10–12-es félidőt követően 27–16-ra kaptak ki hazai pályán a Flensburgtól, amelynek svéd kapusa, Mattias Andersson 27 védést mutatott be.
márc. 31
22:26
Sakkvilágbajnok-jelölti torna: sötéttel győzött Carlsen (She)
Magnus Carlsen sötéttel nyert a Londonban zajló sakkvilágbajnok-jelölti torna 13. fordulójában, ezzel utolérte az élen a vasárnap világossal csak döntetlent játszó Vlagyimir Kramnyikot.
márc. 31
22:28
Férfi kosár, MK: szolnoki bukta, kupagyőztes a Fehérvár (She)
Az Alba Fehérvár férfi kosárlabdacsapata nyerte meg a Magyar Kupát, miután a paksi rendezésű négyes döntő fináléjában bravúros teljesítménnyel nyert a favorit, előző két idényben győztes Szolnoki Olaj ellen. A fehérváriak a klub történetének harmadik kupasikerét aratták.
márc. 31
22:30
Videó: Ilyen meccsekre van szüksége a magyar futballnak – Pintér (She)
A labdarúgó NB I 21. fordulójának záró mérkőzésén az éllovas Győri ETO a hetedik helyezett Diósgyőr ellen 2–0-s győzelmet aratott. A találkozó után Pintér Attila kifejezetten örült, hogy mindkét csapat a támadásra helyezte a hangsúlyt nyílttá téve ezzel a meccset.
márc. 31
22:33
Önbizalommal és már-már a bajnoki címmel készül a Juve a Bayern ellen - lapszemle (Agroinform)
A Juventus visszavágott az őszi vereségért, és a San Siróban Alessandro Matri a győztes góljával nyert az Inter ellen.
márc. 31
22:42
Harmadszor aranyérmes a Fehérvár (Infostart)
Fennállása során harmadszor nyert aranyérmet az Alba Fehérvár a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután vasárnap a paksi döntőben fordulatos csatában legyőzte a címvédő Szolnokot.
márc. 31
22:42
Görögország: harmadszor váltott edzőt az idény során a Pana (She)
Menesztették a Panathinaikosz labdarúgócsapatának éléről Fabriciano González vezetőedzőt, akivel a zöld-fehérek nem tudtak előre lépni, a 27. forduló után csak a 6. helyen állnak a görög élvonalbeli bajnokságban.
márc. 31
22:51
A Szolnok csak hat percig állt nyerésre az Alba elleni döntőben (Agroinform)
Fennállása során harmadszor nyert aranyérmet az Alba Fehérvár a férfi kosárlabda Magyar Kupában.
márc. 31
23:00
Primera División: az Atlético nem bírt Madridban a Valenciával - videó (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 29. fordulójában az Atlético nem bírt Madridban a Valenciával. A 1–1-es döntetlent hozó rangadón egy perc alatt született a két gól: a vendégek 5. percben szerzett vezető találatára Falcao révén a 6. percben feleltek meg a házigazdák. Az első félidőben a Valencia, a másodikban az Atlético volt a kezdeményezőbb, a hajrában paprikás…
márc. 31
23:09
Korai gólváltás után csatázott egy jót az Atlético és a Valencia (Agroinform)
Nagyot küzdött egymással a két csapat a madridi esőben, de nem tudták eldönteni a vasárnap esti rangadót.
márc. 31
23:11
A vártnál hamarabb térhet vissza a lejtőkre Lindsey Vonn (Agroinform)
Az orvosok kilenc hónapos kihagyást jósoltak Lindsey Vonn számára, aki talán már szeptemberben visszatérhet.
márc. 31
23:13
A Lyon egyre távolabb a bajnoki címtől, a Gerland-ban nyert a Sochaux (Agroinform)
Bafétimbi Gomis hiába egyenlített a tizenegyespontról, a vendégek az utolsó percekben 2-1-re megnyerték a mérkőzést.
márc. 31
23:36
Ligue 1: Lyonban nyert eggyel a Sochaux (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 30. fordulójában Sochaux Lyonban nyert egy góllal. A gól nélküli első félidőt követően a vendégek vezető találatát a házigazdák büntetőből egyenlítették ki a felvonás közepén, Bakambu 88. percben szerzett találata azonban a kiesés elől menekülő Sochaux-t juttatta három ponthoz.
márc. 31
23:45
Törött állkapocs ütötte ki Sidney Crosbyt (Agroinform)
Saját csapattársának, Brooks Orpiknak a lövésébe nézett bele a Pittsburgh Penguins centere.