Bár Berki Krisztián (33) több mint egy éve nem versenyezhetett vállműtétje miatt, de a 2012-es, londoni olimpián aranyérmet szerző tornász már „látja a fényt az alagút végén”.
A magyar labdarúgó-válogatott pénteken 1-0-ra kikapott Athénban Görögország vendégeként a Nemzetek Ligája C osztályában, így a harmadik fordulót követően a harmadik helyre csúszott vissza a csoportjában.
Már csak egy hajszálnyira van attól a legendás német autóversenyző, Michael Schumacher (49) fia, Mick (19), hogy megnyerje a Forma–3-as Európa-bajnokságot, és ezzel hatalmas lökést kapjon a karrierje.
Már hangja is fiatalosan cseng a telefonban, még nagyobb meglepetés, amikor megpillantja az ember az OSC vívócsarnokában Boros Pétert, a 85 esztendős vívót.
A szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott az 1-0-s vereség dacára talán még jobban is játszott Görögország ellen Athénban, mint egy hónapja Budapesten.
A 73 éves Noskó Ernő, az Újpest egykori válogatott labdarúgója egyike azoknak, akik magyar futballistaként – eddig – utoljára nyertek olimpiai bajnokságot.
Tegnap késő este hét mérkőzést bonyolítottak le, de ezekből csak egyet a legfelső kategóriában, a 3. csoportban, a Lengyelország–Portugália összecsapást., de Ronaldo ezúttal sem lépett pályára.
Az utóbbi évek legértékesebb magyar labdarúgó-válogatottját irányíthatja Marco Rossi (54) szövetségi kapitány. Persze ez leginkább amiatt van, mert a német állampolgársággal is rendelkező Willi Orban (25) úgy döntött, Magyarország címeres mezét szeretné magára ölteni.
Hollandfóbiában szenved Sebastian Vettel (31). A Ferrari négyszeres világbajnok Forma–1-es pilótája és Max Verstappen (21) az elmúlt két esztendőben már hatszor akaszkodott össze a pályán – legutóbb a múlt vasárnapi Japán Nagydíjon.
De akárhonnan is fogunk neki a számolgatásnak, mindig oda lyukadunk ki, a magyar válogatottnak már csak akkor van esélye az első helyre a csoportban, ha a folytatásban nem hibázik.
Másodszor is diadalmaskodott az OSC a férfi vízilabda Eurokupa-selejtező második fordulójában: a magyar csapat a spanyol CN Barcelonát verte hét góllal.