2018. október 26. péntek

okt. 26
0:00
Európa-liga – Hibátlan maradt a Chelsea (Azenpenzem)
Harmadik mérkőzésén a harmadik győzelmét aratta a Chelsea a labdarúgó Európa-liga csoportkörében: a londoni csapat csütörtök este Ruben Loftus-Cheek mesterhármasával 3-1-re verte otthon a BATE Boriszovot.
okt. 26
0:03
A Bambino átka – Moncz Attila publicisztikája (She)
Igazából akkor szembesültem először azzal, hogy az észak-amerikai profi baseball-ligát (MLB) mennyi legenda kíséri, amikor a kétezres évek elején regi...
okt. 26
0:07
El: 2004 óta nem láttunk olyan bravúrt, mint amit a Vidi bemutatott (She)
Mint beszámoltunk róla, a Vidi FC 2–0-ra legyőzte a PAOK-ot Szalonikiben, a labdarúgó Európa-liga L-csoportjában. A kvartettet százszázalékos teljesítménnyel vezeti a favorit Chelsea, a PAOK-nak, a Vidinek, valamint a BATE Boriszovnak egyaránt 3 pontja van. A Vidi győzelme az első idegenbeli magyar siker egy európai kupa csoportkörében 2004 óta.
okt. 26
0:15
El: Taktikai szempontból tökéletes meccset játszottunk – Nikolics (She)
A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 3. fordulójában a Vidi 2–0-ra nyert a PAOK vendégeként, így napra pontosan hat év után ünnepelhetett ismét győzelmet magyar csapat az európai kupaporondon. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón a fehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolcs értékelte a látottakat.
okt. 26
0:19
Arany, ezüst, bronz – Simon József jegyzete (She)
Pillanatnyilag a magyar férfi kézilabdában – hála istennek! – nem ez a legeslegfontosabb kérdés, de azért a rend kedvéért szögezzük le: már csak...
okt. 26
3:03
Összefogtak a focilegendáért: visszaköltözött leégett otthonába az Újpest egykori játékosa (Blikk)
Visszaköltözhetett leégett otthonába az Újpest labdarúgócsapatának legendás játékosa, Tóth József (66).
okt. 26
3:12
Ilyen a magyar virtus, harcművészek csapnak össze (Ripost)
Szombaton rendezik meg a K-1 küzdősport egyik legnagyobb magyar eseményét, a Super Fight Series-t.
okt. 26
7:06
Vettel: Jogosan kritizálnak (m4sport.hu)
De mi az ő válasza a többek által furcsállt megpördülésekre?
okt. 26
7:12
Vétkük és mentségük is a dilettantizmus (Azenpenzem)
Szerdán késő este fejeződött be – illetve nem fejeződött be, mert hétfőn délelőtt folytatódik – a Magyar Ökölvívó-szakszövetség (MÖSZ) elnökségi ülése.
okt. 26
7:15
NBA: óriási fordítás, megvan James és a Lakers első hazai sikere (She)
A Los Angeles Lakers 121–114-re nyert a Denver Nuggets ellen az NBA legutóbbi játéknapján, a Lakers ezzel megszerezte első hazai sikerét a LeBron James-érában. James tripla duplával (28 pont, 11 lepattanó, 11 assziszt) vette ki a részét a győzelemből. A Boston Celtics az Oklahoma City Thunder otthonában diadalmaskodott, míg a Cleveland ismét kikapo
okt. 26
7:21
NFL: Watson gálázott, a Texans kiütötte a Dolphinst (She)
A Houston Texans 42–23-ra legyőzte a Miami Dolphins csapatát az NFL 8. fordulójában.
okt. 26
7:27
Juhász Roland: "innentől kezdve nincs megállás” (Infostart)
Csapatom a legjobbját nyújtotta - mondta a Vidi FC szerb edzője azt követően, hogy együttese a PAOK elleni 2-0-val megszerezte első győzelmét a labdarúgó Európa-liga csoportkörében. Juhász Roland csapatkapitány szerint megvalósították, amit elterveztek.
okt. 26
7:30
Bundaperben hallgatták meg Nyilasi Tibort (BorsOnline)
A 2011 óta húzódó bundaperben tanúként állt a bíróság elé a Fradi-legenda Nyilasi Tibor, aki kellemetlennek tartja, hogy magyarázkodnia kell.
okt. 26
7:45
Bundaperben hallgatták meg Nyilasi Tibort – Ez derült ki a lehallgatott telefonbeszélgetésekből (Blikk)
Kellemetlen pillanatokat élt át a volt Fradi-legenda, Nyilasi Tibor a Pesti Központi Kerületi Bíróságon, ahol tanúként hallgatták ki a 7 éve húzódó magyarországi bundaperben.
okt. 26
7:51
WTCR: Comte a pole-ban, Michelisz a negyedik sorban Szuzukában (She)
Aurélien Comte indulhat a pole pozícióból az első versenyen a túraautó-világkupa (WTCR) szuzukai állomásán. Michelisz Norbert a 8. lett, míg Szabó Zsolt a 24., Nagy Norbert a 25. helyen zárta az első kvalifikációt Japánban.
okt. 26
8:09
Remek visszatérés: gyermeke születése után ötödikként zárt a budapesti birkózó-vb-n Sastin Marianna (Blikk)
– Sastin Marianna 2-0-ra elveszítette bronzmérkőzését, így ötödik helyen zárt a nők 62 kilogrammos kategóriájában a budapesti birkózó-világbajnokság csütörtöki napján.
okt. 26
8:09
Atlétikai vb: a kormánygarancia megvan (Infostart)
A magyar kormány pénzügyi garanciát vállal a 2023-as atlétikai világbajnokság esetleges budapesti megrendezésére.
okt. 26
8:11
Tovább él a remény: ezt mondta a Vidi trénere az Európa-ligában aratott bravúros siker után (Blikk)
A Vidi megszerezte első győzelmét a labdarúgó Európa-liga csoportkörében.
okt. 26
8:21
Két magyar is döntőzik a birkózó-vébén - sportműsor (Infostart)
Bácsi Péter és Korpási Bálint is aranyérmes lehet. Fucsovics Márton a negyeddöntőben játszik a bécsi tenisztornán. Mexikóban folytatja a Formula-1 mezőnye.
okt. 26
8:24
Csoknyai: Nagy Laci nélkül nincs válogatott (BorsOnline)
Császárt Gábort is megkeresi a régi-új kapitány.
okt. 26
8:27
Nem kertel, végre aranyat nyerne a magyar sztár (Ripost)
Lőrincz Viktor nem kertel, egyértelműen világbajnoki címet szeretne nyerni a budapesti birkózó-világbajnokságon.
okt. 26
8:39
WTA-vb: Babosék bejutottak az elődöntőbe párosban (She)
A címvédő Babos Tímea és párja, a francia Kristina Mladenovic két játszmában (6:0, 6:2) legyőzte a Gabriela Dabrowski, Hszü Ji-fan kanadai, kínai kettőst a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság párosversenyének negyeddöntőjében.
okt. 26
8:51
NHL: a Pittsburgh kilenc gólt lőtt Calgaryben (She)
A Pittsburgh Penguins 9–1-re nyert a Calgary Flames vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.
okt. 26
8:57
Real Madrid: Tudom, hogy több gólt kell szereznem – Benzema (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Real Madrid támadója, Karim Benzema az AS-nek elmondta, tudja, hogy több gólt kell szereznie.
okt. 26
9:00
Kezdődik a sízők világkupaidénye – Hirscher és Vonn lehet a főszereplő (m4sport.hu)
Lindsey Vonn történelmet írna visszavonulása előtt.
okt. 26
9:03
Óriási fordítás, a Lakers állította meg az eddig veretlen Denvert (She)
A back-to-back sem jelentett akadályt a Lakersnek az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, LeBron Jamesék az eddig veretlen Denver ellen szerezték meg idei második győzelmüket – a Boston közben nagyot hajrázva nyert Oklahoma Cityben, a Detroit megőrizte veretlenségét, Damian Lillard pedig 41 ponttal vezette sikerre a Portlandet.
okt. 26
9:05
NFL: ilyenek léteznek – megvannak az idény legszürreálisabb elkapásai? (She)
A péntek hajnali Houston Texans–Miami Dolphins NFL-mérkőzésen (42–23) két egészen hihetetlen jelenetsor is lejátszódott.
okt. 26
9:12
Babosék könnyedén jutottak a szingapúri elődöntőbe (m4sport.hu)
Mindössze 53 perc kellett a győzelemhez.
okt. 26
9:21
Babos Tímeáék vb-elődöntőben, úton a címvédés felé (Infostart)
Babos Tímea - oldalán a francia Kristina Mladenoviccsal - könnyed győzelmet aratott a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság párosversenyének negyeddöntőjében.
okt. 26
9:24
Juhász: Már tudjuk, mi kell ahhoz, hogy az EL-ben is sikeresek legyünk (m4sport.hu)
„Nem tartottunk a Viditől…” – kezdte értékelését a PAOK trénere.
okt. 26
9:30
Bundaügyben tett tanúvallomást a Fradi-legenda (Ripost)
Bíróság elé állt a Ferencváros labdarúgó-csapatának korábbi játékosa, aki edzőként is dolgozott a klubnál.
okt. 26
9:36
Legálisnak minősítette az FIA bírósága a Mercedes vitatott kerekét (m4sport.hu)
És az is kiderült, hogy az austini gumigondok teljesen más okra vezethetők vissza.
okt. 26
9:36
A Klopp-érát idézi a mai Dortmund (BorsOnline)
A legsúlyosabb vereségét szenvedte el Diego Simeone irányítása alatt az Atlético Madrid, amely a Dortmund otthonában kapott ki 4-0-ra a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában. A német együttes szárnyal, mióta Lucien Favre átvette a csapatot. Edzősége alatt mindhárom meccsét megnyerte a BL-ben, nyolc gólt szerzett és egyszer sem kapitu
okt. 26
9:45
El: amatőr módon önmmagát verte meg a PAOK – lapszemle (She)
Bravúros, 2–0-s győzelmet aratott a Vidi a PAOK otthonában az Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában. A hazaiak román edzője, Razvan Lucescu úgy fogalmazott, nincs mit elemeznie, egyszerűen nagyon rosszul játszott a csapata, és ez teljes mértékben az ő felelőssége.
okt. 26
9:47
Videó: a mondat, amit senki nem várt Dárdaitól (She)
A Hertha BSC szombaton a bombaformában lévő Borussia Dortmund ellen lép pályára a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában. Dárdai Pál, a berliniek vezetőedzője a találkozó előtti sajtótájékoztatón mosolyogtatott meg mindenkit.
okt. 26
9:49
WTCR: nagy előnnyel Cecconé a pole, Michelisz lemaradt a Q3-ról (She)
Remek formában van a túraautó-világkupában (WTCR) mindössze negyedik hétvégéjét teljesítő Kevin Ceccon. Az Alfa Romeo-versenyző szerezte meg ugyanis a pole-pozíciót a harmadik versenyre Gabriele Tarquini és Aurélien Comte előtt. Michelisz Norbert nem jutott be a Q3-ba, magyar Hyundai-pilóta a 7. rajthelyet szerezte meg. A Zengő Motorsport versenyző
okt. 26
10:12
Végre beindult a magyar henger (Azenpenzem)
Birkózóink kivágták a rezet a hazai világbajnokságon, ebből ma még két arany is kisülhet: a kötöttfogásúak mezőnyében Korpási Bálint a 72 kg-ban, Bácsi Péter a 82 kg-ban döntőbe jutott!
okt. 26
10:15
El: amatőr módon önmagát verte meg a PAOK – lapszemle (She)
okt. 26
10:17
NBA: mennyi? A Rockets megaüzlettel törné meg a GSW-uralmat (She)
Az ESPN információi szerint az NBA-ben szereplő Houston Rockets négy darab első körös választási cetlit kínált Jimmy Butlerért a Minnesota Timberwolvesnak.
okt. 26
10:18
Alonso: Lehetne versenyképes autóm, önszántamból távozom (m4sport.hu)
Állítja, a sikertelenségnek nincs köze az F1-es búcsúhoz, hiszen már minden célját elérte a sorozatban.
okt. 26
10:30
Nem tér vissza Kobe Bryant (BorsOnline)
A Los Angeles Lakers legendás kosarasa, Kobe Bryant azt mondta a gárda Phoenix Suns elleni meccse előtt, hogy ha az első öt találkozó után is nyeretlenek ma­radnak LeBron Jamesék, elgondolkodik a visszatérésen.  Úgy látszik, a kaliforniaiak nem nagyon akarják, hogy a 2016-ban visszavonult, idén 40 éves sztár reaktiválja magát: a csapat 131-113-r
okt. 26
10:33
Bácsi Péter: „Akinek ilyen szurkolói vannak, annak bármi sikerülhet” (Blikk)
Bácsi Péter a fiaival is szokott birkózni, akik természetesen szorítanak édesapjuk sikeréért a vb-n.
okt. 26
10:42
"Megérdemelten győztek": a Vidit dicsérik a görög lapok is (ATV)
A görög napilapok internetes kiadásai túlnyomórészt a PAOK labdarúgócsapatának felforgatott összeállításáról, valamint a Vidi FC megérdemelt sikeréről írtak, miután a székesfehérvári együttes csütörtök este vendégként 2-0-ra legyőzte a szaloniki gárdát az Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában.
okt. 26
10:42
Babosék elődöntőbe jutottak (HírTV)
Két sima szettben arattak győzelmet.
okt. 26
10:45
El: A helyén kell kezelni a sikert – Juhász Roland (She)
A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 3. fordulójában a Vidi 2–0-ra nyert a PAOK vendégeként. A lefújás után a fehérváriak két játékosa, Juhász Roland és Kovácsik Ádám értékelte a találkozót.
okt. 26
10:51
El Clásico: „Azért jönnek ide, hogy bizonyítsanak" (She)
Kicsit sem írná le az FC Barcelona vasárnapi ellenfelét, a Real Madridot Ernesto Valverde. A katalánok vezetőedzője szerint a fővárosiak mindent megtesznek az el Clásicón, hogy bizonyítsák: több van bennük az eddig mutatottnál.
okt. 26
10:54
Dárdai sziporkázott, válaszán jót nevettek az újságírók (m4sport.hu)
A Hertha trénere egykori mesterével csap össze a Bundesligában.
okt. 26
10:56
170 grammért zárták ki Magnussent – a Haas elmagyarázta (m4sport.hu)
A csapat vállalta a felelősséget az austini túlfogyasztás miatti diszkvalifikációért.
okt. 26
11:00
„A vendégek tisztességesen nyertek a gyenge PAOK ellen” (m4sport.hu)
Görög sajtóvisszhang a Vidi FC győzelme után.
okt. 26
11:03
Lapszemle a mesés siker után: a Vidi megérdemelt győzelmétől hangos ma a görög sajtó (Blikk)