2018. október 13. szombat

okt. 13
17:39
A PSG edzőjének köszönhetjük, hogy Orbán minket választott (BorsOnline)
Lőw Zsolt, a PSG másodedzőjének nagy szerepe volt abban, hogy Willi Orbán a német és a lengyel válogatott helyett – felmenői okán mindkét válogatottat választhatta volna – végül a magyar nemzeti együttest erősíti.  Lőw éveken át volt a Red Bull Leipzig csapatának másodedzője, míg Orbán a védelmet erősítette.  – Folyamatosan téma volt közöttünk,
okt. 13
17:57
Eldőlt, hol lesz vízilabda Európa-bajnokság (Infostart)
A horvátországi Split rendezheti meg 2022-ben a kontinensviadalt.
okt. 13
17:57
F3: Mick Schumacher megnyerte az Eb-t (She)
A hétszeres Formula–1-es világbajnok Michael Schumacher fia, Mick behozhatatlan előnyre tett szert, ezzel megnyerte az F3-as Európa-bajnokság 2018-as idényét.
okt. 13
17:57
Lássuk Késely és Milák triplázását és a magyar kajakos aranyat! (m4sport.hu)
Íme a hatodik nap összefoglalója és videón a magyarok érmei!
okt. 13
17:59
Női NB I: a szünet után hengerelt a Fradi; Süle Dóra 12. gólja (She)
A női labdarúgó NB I 7. fordulójában a listavezető Ferencváros hazai pályán 5–0-ra kiütötte a magát a második félidő elejéig jól tartó Astrát.
okt. 13
17:59
Új bajnok a családban: Mick Schumacher fején az F3-as korona! (m4sport.hu)
Versenyzői pályafutása legnagyobb sikerét aratva lett a Forma–3 Európa-bajnoka!
okt. 13
18:01
Teqball-vb: Sipos Árpád egyéniben ezüstérmes (She)
Sipos Árpád ezüstérmet szerzett a franciaországi Reimsben zajló teqball-világbajnokságon, mivel a döntőben 20:11, 20:15-re kikapott a román színekben versenyző Szécsi Barnától.
okt. 13
18:21
Megvan, ki lesz a házigazda: itt rendezik meg a 2022-es vízilabda Eb-t (Blikk)
Kiderült Split rendezheti meg majd a 2022-es vízilabda Európa-bajnokságot.
okt. 13
18:21
Férfi kézi BL: elképesztő hullámvasút, nyert Ligetvári csapata (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 5. fordulójában a Barcelona az egyaránt öt gólig jutó Dika Mem, Casper Mortensen, Aleix Gómez trió vezérletével 29–21-re győzött Bresztben.
okt. 13
18:39
Puskás Akadémia: Orbán Viktor és Mészáros Lőrinc nyitotta meg az új felcsúti sportközpontot (She)
Szombaton Felcsúton Orbán Viktor és Mészáros Lőrinc megnyitotta az új sportközpontot. A Pancho Aréna méreteit is meghaladó, makoveczi épületegyüttes két sportcsarnokot, két konferenciatermet, öltözőket, irodákat foglal magába.
okt. 13
18:57
Női kosár NB I: remek ZTE-siker Győrben, óriási Csata-fordítás (She)
A ZTE 65–63-ra győzött az eddig hibátlan Győr vendégeként a női kosárlabda NB I 3. fordulójának szombati játéknapján. Meglepő idegenbeli diadalt aratott az NKE-Csata is az Aluinvent DVTK otthonában (67–64), míg a legutóbbi két döntős, a Sopron és a Szekszárd könnyedén érvényesítette a papírformát.
okt. 13
19:03
Egerszegi Krisztina három barcelonai aranyérme inspirálta Késely Ajnát (m4sport.hu)
„Azzal, hogy hittem önmagamban, valóra vált az álmom.”
okt. 13
19:09
Ajánló: szauna a mínusz 110 fokos hűtőkamrában (She)
Üldögéltél már mínusz száztíz fokban egy szál fürdőruhában? Ma már sokan ezt teszik. A krioszaunában néhány percnyi fagyoskodás jótékony hatással lehet szervezetünkre.
okt. 13
19:11
Férfi kézi BL: drámai Veszprém-siker a címvédő otthonában (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 5. fordulójában a Telekom Veszprém David Davis vezetőedző első mérkőzésén 30–29-re nyert a címvédő Montpellier vendégeként.
okt. 13
19:27
Férfi kosár NB I: a Sopron legyőzte a Szolnokot (She)
A Sopron egy ponttal legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda NB I 3. fordulójának szombati játéknapján. A Szombathely a Kaposvár ellen megszerezte szezonbeli első győzelmét, a Zalaegerszeg elrontotta a TF hazai bemutatkozását, míg a Jászberény Debrecenben nyert.
okt. 13
19:29
Még nem jutottak tovább az U19-esek a Koszovó elleni döntetlennel (She)
A magyar U19-es válogatott Eb-selejtezőn a Szlovénia elleni győzelem után Koszovó ellen jelentős fölényben játszott, de gólt nem tudott szerezni, így még nem dőlt el, hogy sikerül-e a továbbjutás a csoportból. A harmadik meccsen, Ausztria ellen a döntetlen is elég a továbbjutáshoz.
okt. 13
19:31
Férfi vízi Eurokupa: az OSC simán legyőzte a Barcelonát is (She)
Az A-Híd-OSC-Újbuda az első csoportmérkőzése után a másodikat is magabiztosan megnyerte a férfi vízilabda Eurokupa-selejtező második fordulójában.
okt. 13
19:33
Férfi kosár NB I: korábbi horvát válogatott a Körmendben (She)
Mario Delas személyében korábbi horvát válogatott játékost, az Euroligában is játszó kosárlabdázót szerződtetett az NB I-es Körmend.
okt. 13
19:33
Teqball-vb: elképesztő izgalmak után párosban is ezüst jutott (She)
A Bányik Csaba, Blázsovics Ádám kettős döntő szettben kikapott montenegrói riválisától a franciaországi Reimsben megrendezett teqball-világbajnokság döntőjében, így az egyéniben induló Sipos Árpádhoz hasonlóan ezüstérmet szerzett.
okt. 13
19:39
Újabb Mikler-hőstett – egygólos veszprémi győzelem a BL-ben (m4sport.hu)
A veszprémi kapus elképesztően védett!
okt. 13
19:57
Férfi kézi NB I: tovább menetel a Csurgó, magabiztos FTC-siker (She)
A Csurgó a Ceglédet, a Ferencváros a Mezőkövesdet, a DVTK-Eger a Vecsést győzte le, míg a Budakalász egészen rendkívüli végjáték után döntetlenre végzett a Dabassal a férfi élvonalbeli kézilabda-bajnokság 6. fordulójában.
okt. 13
20:03
NL: fél lábbal a playoffban Grúzia és Macedónia (She)
A labdarúgó Nemzetek Ligája D-divíziójának két csoportja is eldőlni látszik: az 1. csoportban Grúzia, a 4. csoportban Macedónia meglépett üldözőitől – mindkét válogatott magabiztosan győzött szombaton.
okt. 13
20:09
Videó: a nehézsúlyú bajnok eltörte a kabala állkapcsát… (She)
Deontay Wilder, nehézsúlyú ökölvívó-világbajnok decemberi címmérkőzésére készül a brit Tyson Fury ellen, és közben promótálja a meccset, ahol tudja. A 32 esztendős amerikai most az ESPN egyik műsorában tűnt fel, ahol eltörte egy kabala állkapcsát, bevallása szerint ugyanis nem gondolta, hogy a jelmezben egy élő ember van…
okt. 13
20:15
NL: a bolgárok remek gólokkal fordítottak odahaza (She)
A szünetben még hátrányban volt, aztán 2–1-re legyőzte vendégét, Ciprust a bolgár labdarúgó-válogatott a Nemzetek Ligája C-divíziójában. Korábban Norvégia hazai pályán 1–0-ra győzött Szlovénia ellen.
okt. 13
20:21
Európa-bajnok a kis Schumacher (Infostart)
A hétszeres Forma-1-es világbajnok Michael Schumacher fia, Mick nyerte a Forma-3-as Európa-bajnokság 2018-as idényét.
okt. 13
20:21
A legnehezebb időkben sem adta fel, most az álmait éli Schumacher (m4sport.hu)
Mick Schumacher nem gondolta, hogy így hat majd rá az első bajnoki sikere.
okt. 13
20:45
Hollandia három csattanós pofont adott a németeknek (She)
Hollandia labdarúgó-válogatottja Amszterdamban Virgil van Dijk, Memphis Depay és Georginio Wijnaldum góljával 3–0-ra legyőzte Németországot a Nemzetek Ligájában. A hollandok 2002 óta először tudták legyőzni legnagyobb riválisukat.
okt. 13
20:45
A Szolnok már a harmadik fordulóban bukta a veretlenségét (m4sport.hu)
Sopronban tréfálták a bajnokot.
okt. 13
20:51
Olimpiai bronzérmes a lány strandkézilabda-válogatott (m4sport.hu)
Remekül játszott a magyar csapat.
okt. 13
20:57
Tartja a tempót Sopron és a Szekszárd (m4sport.hu)
Hibátlan mérlegek megőrzése – pipa.
okt. 13
21:03
Női kosárlabda NB I: megőrizte veretlenségét címvédő Sopron (Blikk)
- Megőrizte veretlenségét a címvédő Sopron, amely a PINKK Pécs vendégeként könnyedén nyert a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.
okt. 13
21:03
Válogatott: Marco Rossi csapata megérkezett Tallinnba (She)
A pénteki, Görögország elleni 1–0-s vereséget követően szombaton még Athénban edzett a magyar labdarúgó-válogatott, majd az ebédet követően a görög fővárosból elutazott Tallinnba, az Észtország elleni hétfői Nemzetek Ligája-mérkőzés helyszínére.
okt. 13
21:03
Renitens vendég a kalászi katlanban (m4sport.hu)
Különben csupa hazai győzelem a férfi kéziligában.
okt. 13
21:05
Női kézi BL: Ambros Martínék a végén buktak pontot (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 2. fordulójában a norvég Larvik a kilencgólos Mari Kristine Molid vezérletével 23–22-re legyőzte a montenegrói Buducsnoszt Podgoricát, megszerezve első sikerét.
okt. 13
21:09
Férfi röplabda NB I: a MAFC ellen nyert a Kazincbarcika (She)
A Kazincbarcika idegenben nyert a férfi röplabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. A címvédő négy szettben győzte le a MAFC-BME csapatát a fővárosban.
okt. 13
21:15
Hazai győzelmek a kézilabda NB I-ben (Infostart)
Egyedül a Dabas tudott döntetlenre végezni a Budakalász otthonában.
okt. 13
21:15
Ifi olimpia: bronzérmes a női strandkézilabda-válogatott (She)
A magyar együttes két játszmában (16:13, 20:18) győzte le a holland csapatot a Buenos Aires-i ifjúsági olimpia strandkézilabda-tornájának bronzmérkőzésén.
okt. 13
21:15
Csak a Vegyész győzött idegenben (m4sport.hu)
A B csoport a lehető legsimábban alakult.
okt. 13
21:21
Hét góllal győzött az OSC (Infostart)
Másodszor is diadalmaskodott az OSC a férfi vízilabda Eurokupa-selejtező második fordulójában: a magyar csapat a spanyol CN Barcelonát verte hét góllal.
okt. 13
21:33
Női kosárlabda NB I - Hibátlan maradt a címvédő Sopron és a Szekszárd (Infostart)
okt. 13
21:33
U19-es Eb-selejtező: döntetlen Koszovó ellen (She)
A magyar U19-es válogatott Eb-selejtezőn a Szlovénia felett aratott győzelem után Koszovó ellen jelentős fölényben játszott, de gólt nem tudott szerezni, így még nem dőlt el, hogy sikerül-e a továbbjutás a csoportból. A harmadik meccsen, Ausztria ellen a döntetlen is elég a továbbjutáshoz.
okt. 13
21:45
Videó: Neuer azt sem tudta, hol a labda, Hollandia betalált (She)
A 30. percig kellett várni az első gólra a Hollandia– Németország találkozón a Nemzetek Ligájában. A kiegyenlített találkozón a hazaiak szerezték meg a vezetést Virgil van Dijk fejes góljával, miután a szögletet követően Manuel Neuer – a német védőkkel együtt – többször is elnézte, merre jár a labda a feje felett.
okt. 13
21:57
Az OSC és a BVSC is megnyerte Eurokupa-selejtezőjét (m4sport.hu)
A második fordulóban már tudtak nyerni a zuglóiak.
okt. 13
22:03
Koszovó kemény dió, az U19-es válogatott nem tudta feltörni (m4sport.hu)
Két meccs után négy ponttal vezetik a magyarok a csoportot.
okt. 13
22:09
Férfi vízi Eurokupa: ötgólos BVSC siker a Primorje ellen (She)
A BVSC-Zugló végig vezetett a rijekai csapat ellen és magabiztosan nyert, ezzel életben tartva a továbbjutási esélyeit a vízilabda Eurokupában.
okt. 13
22:15
Ifi olimpia: Gulyás Michelle harmadik lett öttusában (She)
Gulyás Michelle a vívásban 10. lett, az úszást megnyerte, a kombinált számban hatodikként futott be, ami összesítésben elég volt az éremhez a Buenos Aires-i ifjúsági olimpián.
okt. 13
22:27
Kiss Ádám olimpiai bajnok – megvan a magyar küldöttség 12. aranyérme (m4sport.hu)
Fantasztikus versenyzéssel!
okt. 13
22:33
Ifi olimpia: „tucatsiker” Argentínában – megvan a 12. magyar arany (She)
A férfi kajakozók között Kiss Ádám magabiztos teljesítménnyel jutott el a fináléig, ahol több mint egy másodperccel verte meg ellenfelét. A kenus Gönczöl Laura szintén döntőt evezett, ám üzbég ellenfele 10 másodperccel előtte ért célba.
okt. 13
22:39
Kiesésre áll a német válogatott Nemzetek Ligája A divíziójában (m4sport.hu)
Hollandiában letaglózták Löw együttesét.
okt. 13
22:51
NL: sima holland győzelem Amszterdamban Németország ellen (She)
Hollandia labdarúgó-válogatottja Amszterdamban Virgil van Dijk, Memphis Depay és Georginio Wijnaldum góljával 3–0-ra legyőzte Németországot a Nemzetek Ligájában. A hollandok 2002 óta először tudták megverni legnagyobb riválisukat.