Korábban a Barcelonába, most a PSG-be csábította a franciát.
okt. 7
15:30
Bundesliga: Sallai 90 percet kapott, ikszelt a Freiburg (She)
Sallai Roland egyedüli légiósként kapott szerepet a Freiburg kezdőcsapatában. Együttese 0–0-s döntetlent játszott a Bayer Leverkusennel hazai pályán a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) hetedik fordulójában.
okt. 7
15:32
Real Madrid: Nem érdemeltünk vereséget – Lopetegui (She)
A Real Madrid labdarúgócsapatának vezetőedzője, Julen Lopetegui csalódottan nyilatkozott a Deportivo Alavéstől a La Liga 8. fordulójában elszenvedett 1–0-s vereség után, és úgy érzi, csapata nem azt érdemelte, hogy kikapjon.
okt. 7
15:48
Ifi olimpia: Rabb Krisztián éremért vívhat (She)
A magyar idő szerint vasárnapra virradóra megtartott megnyitót követően Buenos Airesben megkezdődött az ifjúsági olimpia első hivatalos versenynapja. A magyar fiataloknak is sűrű lesz a programjuk: a vívóknál a kadét Európa-bajnok Rabb Krisztián, a tornászoknál az Eb-érmes Balázs Krisztián küzdhet. Úszófavoritjaink – Késely Ajna és Milák Kristóf
okt. 7
15:54
Gálameccsel hengerelt az Arsenal (Infostart)
Az Arsenal a második félidőben négy gólt szerezve nyert 5-1-re a Fulham vendégeként vasárnap, az angol labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában.
okt. 7
16:00
Vettel kiakadt: „Jó nagy rakás szart hoztunk össze, ennél nagyobb már nem is lehet!” (Blikk)
Úgy tűnik, a hétvégi Japán Nagydíj nem volt izgalmaktól mentes, ugyanis Charles Leclerc kiakadását követően Vettel is kiborult.
okt. 7
16:00
Sorozatban hatodik bajnokiján győzött az Arsenal (m4sport.hu)
A PL történetében egyedülálló, amit az Ágyúsok cseréi műveltek.
okt. 7
16:12
Kapkodnak a sztárklubok az újpesti tinifocistáért (BorsOnline)
A Juventus, az Inter és a West Ham is verseng a 15 éves újpesti focistáért. Sztojka Dominik szemtelenül fiatalon edzett az olaszoknál, és másodszor járt Angliában próbajátékon.
okt. 7
16:36
22 év választja el őket, mindketten világrekordot döntöttek Budapesten (m4sport.hu)
A Duna Arénában több világcsúcs is megdőlt, hárman örülhettek a 10 ezer dolláros csekknek.
okt. 7
16:42
MU: B***átok meg az anyátokat – Mourinho a sajtónak üzent? (She)
A Manchester United kétgólos hátrányból fordított szombaton a Newcastle ellen a Premier League 8. fordulójában. A hármas sípszó után José Mourinhóból is kitört az utóbbi hetek feszültsége.
okt. 7
16:42
Liu Shaoang és Jászapáti Petra is megvédte címét (m4sport.hu)
Vasárnap befejeződött a rövidpályás gyorskorcsolyázók országos bajnoksága.
okt. 7
16:48
Már csak a korona hiányzik Hamilton fejéről (BorsOnline)
Ha matematikailag még nem is, gyakorlatilag Lewis Hamilton már ötszörös világbajnoknak vallhatja magát. Rajt-cél győzelmet aratott.
okt. 7
16:54
Hosszú Katinka: hamarabb ment, mint gondoltam (Infostart)
Arról is beszélt, hogy voltak benne kételyek, amikor Petrov Árpáddal elkezdte a közös munkát.
okt. 7
17:00
NB II: négy vereség után nyert újra a Soroksár, a Budaörs simán megverte az Óvárt (She)
Megszakadt a Soroksár rossz sorozata a labdarúgó NB II 12. fordulójában. Lipcsei Péter együttese négy vereség után, hátrányból fordítva verte az újonc Monort. Házon kívül szerzett újabb három pontot a Kazincbarcika, a Budaörsnek nem okozott gondot a Mosonmagyaróvár legyűrése.
okt. 7
17:00
Védelmébe vette Vettelt a Mercedes: Az ajtó nyitva volt (m4sport.hu)
A Mercedes főnöke megvédte Sebastian Vettelt, és a Red Bullé is úgy látja, versenybaleset volt a Max Verstappennel történt ütközése.
okt. 7
17:06
Serie A: magabiztos Milan-siker, a Lazio megverte a Fiorentinát (She)
A Milan spanyol középpályása, Suso három gólpasszal vette ki a részét a Chievo legyőzéséből, a Lazio és a Sampdoria pedig egy góllal nyert az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) nyolcadik fordulójában – előbbi a Fiorentina, utóbbi az Atalanta ellen.
okt. 7
17:18
PL: Hazard remekelt, a Chelsea újabb három pontot gyűjtött (She)
A Chelsea folytatta remek szereplését az angol Premier League-ben: a londoni csapat a Southampton vendégeként nyert 3–0-ra, így továbbra is veretlen a bajnokságban.
okt. 7
17:24
„Maradt bennünk hiányérzet” – 220 napja veretlen a Fradi az NB I-ben (Blikk)
Huszonkét meccs óta őrzi bajnoki veretlenségét az NB I-ben a Ferencváros labdarúgócsapata. A 10. fordulóban a listavezető emberhátrányban futballozva tudott kétszer is egyenlíteni a Debrecen elleni hazai összecsapáson (2-2).
okt. 7
17:24
FFT: Morata készen áll, hogy feledtesse Diego Costát (She)
Nettó nyolcmillió fontért a Chelsea tavaly lecserélt egy halálos, de forrófejű csatárt egy öt évvel fiatalabb, gondolkodó típusra.  Álvaro Morata Martin küldetése Maurizio Sarri keze alatt teljesedhet ki: el kell feledtetnie honfitársát a szurkolókkal.
okt. 7
17:26
Újra kikapott a Bayern (Blikk)
Újabb váratlan pofonba szaladt bele a német labdarúgóbajnokság 7. fordulójában a címvédő Bayern München csapata.
okt. 7
17:30
Győzelmet ért Mikler védése (Blikk)
Drámai küzdelemben tudott győzni a kézilabda-Bajnokok Ligájában a Telekom Veszprém.
okt. 7
17:36
PL: Liverpool–Manchester City élőben az NSO-n! (She)
Az angol labdarúgó Premier League 8. fordulójának záró rangadóján a Liverpool az Anfielden csap össze a Manchester Cityvel. Ha valamelyik csapat nyeri tud, az pontelőnnyel az élen zárja ezt a kört, a döntetlen a Manchester Cityt tenné az első helyre, igaz, azonos pontszámmal a Chelsea-vel és a Liverpoollal. Tartson velünk, kövesse a mérkőzés élő, s
okt. 7
17:42
Parlamenti válogatott: jótékonysági mérkőzéssel hangoltak Londonra (She)
Egy gyermekotthon megsegítésére játszottak gálameccset a képviselők a jászsági közéleti válogatottal. Londonban az Aranycsapat 6:3-as diadalának 65. évfordulójának apropójából lépnek majd pályára.
okt. 7
17:48
Bundesliga: Szalaiék bosszantó vereséget szenvedtek (She)
A Szalai Ádámot végig a soraiban tudó Hoffenheim hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett az Eintracht Frankfurttól a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 7. fordulójában. Szalaiék hiába találták el kétszer is a felső lécet az első félidőben, majd játszottak emberelőnyben a 64. perctől kezdve, csak szépíteni tudtak a mérkőzésen.
okt. 7
17:48
Csapata mentális erejét dicsérte az elitkörbe jutott U17-esek szövetségi edzője (m4sport.hu)
„Megdolgoztunk a szerencsénkért” – mondta Preisinger Sándor.
okt. 7
17:50
PL: a hétvége legnagyobb lúzere a besokalló MU-szurkoló (She)
A hétvége vesztese minden bizonnyal az a Manchester United-szurkoló, aki a Newcastle United elleni mérkőzés félidejében besokallt, és úgy döntött, inkább hazamegy.
okt. 7
17:54
Mo Farah Európa-csúcsot futott Chicagóban (Infostart)
A négyszeres olimpiai bajnok brit Mo Farah 2:05:11 órás új Európa-csúccsal nyerte meg vasárnap a Chicago Marathont.
okt. 7
17:54
A Szalai Ádámot végig a soraiban tudó Hoffenheim hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett az Eintracht Frankfurttól a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 7. fordulójában. Szalaiék hiába találták el kétszer is a lécet az első félidőben, majd játszottak emberelőnyben a 64. perctől kezdve, csak szépíteni tudtak a mérkőzésen.
okt. 7
17:54
A Real-játékosok az edző mellé állnak: A halálba is követjük a Mistert (m4sport.hu)
Nehéz időszakot él át a Real Madrid. Négy meccs, három vereség, nulla szerzett gól.
okt. 7
18:00
NB I: Mol Vidi–MTK mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Mol Vidi–MTK találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
okt. 7
18:06
NB III: szárnyal a Szentlőrinc; nincs már nyeretlen Nyugaton (She)
A labdarúgó NB III 9. fordulójának eredményei!
okt. 7
18:12
Otthonában kikapott a Hoffenheim, a Freiburg pedig ikszelt (m4sport.hu)
Volt jobb mérkőzése mindkét magyar támadónak.
okt. 7
18:14
Mo Farah Európa-csúccsal nyerte a Chicago Marathont (m4sport.hu)
Az utolsó kilométereken szakította le ellenfelét a 35 éves futó.
okt. 7
18:24
La Liga: kiszenvedte a győzelmet az Atlético (She)
Rangadót nyert az Atlético Madrid labdarúgócsapata, amely a La Liga 8. fordulója előtt hajszálpontosan ugyanúgy állt, mint a Betis, a vasárnapi meccset végül Ángel Correa 74. percben szerzett góljával 1–0-ra megnyerte.
okt. 7
18:48
Olimpiai bajnokként is előre akar lépni Csipes Tamara (Infostart)
A Honvéd kajakosa megkezdte a felkészülést az új versenyszezonra.
okt. 7
18:48
Csupasport: mégis, milyen drága, ha squasholni akarunk? (She)
A csupasport.hu munkatársa utánajárt, mennyibe kerül, ha a nem éppen a legolcsóbb sportág hírében álló squash mellett tesszük le voksunkat.
okt. 7
19:00
Hosszú Katinka bebizonyította, amit mind tudtunk (Blikk)
Bizonyította Hosszú Katinka (29), hogy még mindig ő a világ egyik legjobb úszója! A háromszoros olimpiai bajnok klasszis négy arany- és két bronzérmet gyűjtött be a Világkupa-sorozat aktuális állomásán, a budapesti Duna Arénában – ezzel ő lett a háromnapos viadal legeredményesebb versenyzője.
okt. 7
19:06
Leszólta a Vidi szurkolótáborát egy szlovák kommentátor (Blikk)
Rosszallóan beszélt a magyar szurkolótáborról egy szlovák kommentátor a Chealsea-Vidi mérkőzésen.
okt. 7
19:06
NB II: élre ugrott Zete, pontot vesztett a Vasas és a Csaba, kikapott a Gyirmót (She)
A labdarúgó NB II 12. fordulójában a Zalaegerszeg a hosszabbításban harcolta ki a győzelmet a Gyirmót ellen, és ezzel átvette a vezetést. A Békéscsaba hazai pályán nem bírt az újonc Kaposvárral, míg a Nyíregyháza második meccsét is megnyerte új edzője, Lengyel Roland vezetésével.
okt. 7
19:12
Ligue 1: gyülekeznek a viharfelhők Monaco fölött (She)
Tovább tart a Monaco labdarúgócsapatának szenvedése: a hercegségbeliek hazai pályán kaptak ki 2–1-re a Rennes-től a francia bajnokság (Ligue 1) 9. fordulójában, így immár minden sorozatot figyelembe véve tíz mérkőzés óta nyeretlenek.
okt. 7
19:12
Gond nélkül verte a Pécs az MTK-t (m4sport.hu)
Hozták a kötelezőt a pécsi hölgyek.
okt. 7
19:18
Tipsport Liga: lenullázták a Jegesmedvéket Trencsénben (She)
Gólt sem sikerült ütnie a DVTK Jegesmedvék jégkorongcsapatának a Dukla Trencín vendégeként a szlovák jégkorongliga (Tipsport Liga) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A MAC Újbuda otthon kapott ki 4–2-re a HC 07 Detvától.
okt. 7
19:24
Újabb három pontot szerzett a Chelsea (Infostart)
A Chelsea 3-0-ra nyert a Southampton vendégeként vasárnap, az angol labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában.
okt. 7
19:30
Románia: oda a Sepsi OSK hazai veretlensége (She)
Először kapott ki hazai pályán a Sepsi OSK labdarúgócsapata a román élvonal jelenlegi szezonjában, a medgyesi Gaz Metan vert helyzetből fordítva szerzett három pontot vasárnap délután Háromszéken. Prossert Dánielt ezúttal nem nevezte a mérkőzésre Eugen Neagoe, a székelyföldi csapat edzője, aki Fülöp István sérülése miatt már a 15. percben elvesztet
okt. 7
19:30
A Gyirmót legyőzésével élére ugrott a ZTE, a Vasas újra ikszelt (m4sport.hu)
A zalaegerszegi csapat újra álmodhat az első osztályról, ha így folytatja.
okt. 7
19:32
Három magyar érem született a glasgow-i cselgáncs világkupán (m4sport.hu)
Krizsán Szabolcs egy év kihagyás után rögtön dobogóra állhatott.
okt. 7
19:36
PL: a tizenegyest rontó City egy pontot vitt el az Anfieldről (She)
Az angol labdarúgó Premier League 8. fordulójának záró rangadóján 0–0-ra végzett a Liverpool és a Manchester City az Anfielden. A kiegyenlített mérkőzés eldöntésére a Citynek volt a legnagyobb esélye, ám Rijad Mahrez kihagyott a 86. percben egy büntetőt.
okt. 7
19:42
Lovassport: Ungvári Miklós 3. lett a távlovas ob-n (She)
Új sportágban próbálta ki magát Ungvári Miklós olimpiai ezüstérmes cselgáncsozó, aki a hétvégén a harmadik helyen zárt a távlovasok Izsákon rendezett országos bajnokságán.
okt. 7
19:48
Atlétika: Farah Európa-csúccsal győzött Chicagóban (She)
okt. 7
19:54
Wales-rali: a címvédő Ogier sikere, közelít az éllovashoz (She)
A címvédő Sebastien Ogier győzelmét hozta a vasárnap zárult Wales-rali, a világbajnoki sorozat 11. futama.