Eseménytelen meccsen ikszelt a Vasas és a Kövesd (m4sport.hu)
A két kiesőjelölt gól nélkül hozta le a bajnokit.
ápr. 21
19:26
Nagy melegben langyos meccset játszottak a dobogóra törők Kispesten (m4sport.hu)
Lanzafame kapufája jelentette a csúcspontot.
ápr. 21
19:27
Ligue 1: akkorát hengerelt az OM, mint 1991 óta egyszer sem (She)
A Marseille hazai pályán 5–1-re verte a bennmaradásért harcoló Lille-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 34. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén.
ápr. 21
19:29
Videó: Alexis Sánchez fejjel egyenlített a Tottenham ellen! (She)
Nem a fejes góljairól híres a Manchester United támadója, Alexis Sánchez, az FA-kupa elődöntőjében, Dele Alli gólja után 13 perccel mégis fejjel egyenlített a Tottenham ellen.
ápr. 21
19:30
Továbbra is ott lebeg a kiesés a Haladás és a Balmaz feje fölött (m4sport.hu)
A szombathelyiek kapusa ráijesztett a szurkolókra.
ápr. 21
19:32
94. perces büntetővel legalább egy pontot otthon tartott a Fradi (m4sport.hu)
Közel volt a Paks az igazán nagy bravúrhoz.
ápr. 21
19:33
Fucsovics verhető ellenféllel kezd Budapesten (Infostart)
Fucsovics Márton a selejtezőből érkező ellenféllel kezdi meg szereplését a jövő heti, budapesti 501 ezer euró (156 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.
ápr. 21
19:34
A szakadék szélén a Diósgyőr (m4sport.hu)
A DVTK zsinórban hatodik meccsén maradt nyeretlen.
ápr. 21
19:39
Sokat ért a Loki elleni „szokásos” siker a Videotonnak (She)
Marko Scsepovics találatával legyőzte Felcsúton a Videoton a Debrecent a labdarúgó NB I 27. fordulójának záró mérkőzésén.
ápr. 21
19:45
Súlyos vereséget szenvedtek Gulácsiék, Dárdai csapata nyerni tudott (Infostart)
Gulácsi Péter csapata, az RB Leipzig házigazdaként 5-2-re kikapott a Hoffenheimtől a német labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának szombati játéknapján.
ápr. 21
19:51
Videó: majd szétlőtte a kaput, mégsem örülhetett Reus (She)
Még a Marco Reus-szintű klasszisoknak is akadnak olyan napjai, amikor elpártol mellőlük a szerencse. A Borussia Dortmund játékosa a Bayer Leverkusen ellen először óriási bombával vette be a vendégek kapuját, ám leshelyzet miatt nem adták meg a gólt. Néhány perccel később Christian Pulisic harcolt ki tizenegyest, Ramazan Özcan azonban kivédte a csap
ápr. 21
19:53
NB III: 5–0-s kiütés a nyugati rangadón, nyert a Kaposvár is (She)
Az éllovas Kaposvár és üldözője, az Ajka is győzött a labdarúgó NB III 24. fordulójának szombati játéknapján, továbbra is két pont a különbség közöttük a Nyugati csoport tabelláján. A Közép-csoportban a Tiszakécske 5–2-re megverte a Dabast, és átvette az első helyet.
ápr. 21
19:57
Most érkezett, ennek a hírnek örülhet Fucsovics Marci (Ripost)
Hétfőn kezdődnek a főtáblás küzdelmek.
ápr. 21
20:03
Kosárlabda: kikapott a Vasas Szekszárdon a kadét leánybajnokságban (She)
A KSC Szekszárd kadét leánycsapata magabiztosan győzte le a Vasas Akadémia alakulatát a korosztályos bajnokság felsőházának rájátszásában. Harsányi Mária, a Szekszád kadétjainak vezetőedzője értékeli az együttes teljesítményét.
ápr. 21
20:05
Férfi vízi ob I: a Ferencváros simán nyert az OSC ellen (She)
A Ferencváros magabiztosan, négy góllal győzött az OSC vendégeként a férfi vízilabda ob I középszakaszának utolsó fordulójában, szombaton. A BVSC-Zugló házigazdaként 11–10-re legyőzte a Miskolcot, az alsóházban a Vasas 10–10-es döntetlent játszott a Szentes otthonában, az UVSE nagyon megverte a Szegedet.
ápr. 21
20:15
Serie A: a Sassuolo nagyszerű góllal győzte le a Fiorentinát (She)
Az olasz élvonalbeli bajnokság 34. fordulójában a Sassuolo Bryan Dabo 30. perces kiállítása után 60 percig emberelőnyben futballozva 1–0-ra legyőzte a Fiorentinát. A győztes gólt Matteo Politano szerezte az első félidő 41. percében – szép csavarással nyerte meg a mérkőzést csapatának.
ápr. 21
20:27
MotoGP: már a megbeszélés elején egymásnak estek (She)
Itthon már éjfélt ütött az óra, amikor Austinban a MotoGP-pilóták összeültek Carmelo Ezpeletával és a versenyigazgatóság két tagjával a szokásos Biztonsági Tanács (Safety Commission) ülésre, amelyen bőven volt mit megtárgyalniuk.
ápr. 21
20:29
Férfi kézi NB I: a szünetig bírta a Szeged tempóját a Budakalász (She)
A Mol-Pick Szeged remek második félidei játékának köszönhetően 33–26-ra győzött a Budakalász vendégeként a férfi kézilabda NB I-ben szombaton. Idegenben nyert az FTC és a Balatonfüred is, a Csurgó azonban ikszelt Gyöngyösön.
ápr. 21
20:31
Női kézi NB I: Görbicz volt az ETO vezére Kisvárdán (She)
A hét gólig jutó Görbicz Anita vezérletével a Győri Audi ETO KC 25–17-re győzött a Kisvárda vendégeként a női kézilabda NB I szombati játéknapján. A Fehérvár és a Vác otthon tartotta a pontokat, a Siófok idegenben nyert.
ápr. 21
20:33
FA-kupa: elsőként a Manchester United jutott be a döntőbe (She)
Elsőként a Manchester United jutott be az angol labdarúgó FA-kupa döntőjébe, miután a Wembley Stadionban 2–1-re legyőzte a Tottenham Hotspurt. A Spurs korán megszerezte a vezetést Dele Alli góljával, ám Alexis Sánchez bravúros fejesével az MU még az első félidőben egyenlített, hogy aztán Ander Herrera 62. percben esett találatával kivívja a fi
ápr. 21
20:35
Férfi kosár NB I: győzelmével biztos bennmaradó a JKSE (She)
A férfi kosárlabda NB I középszakaszának alsóházi csoportjában a Jászberény 84–81-re legyőzte a Debrecent, ezzel biztosította a bennmaradást az élvonalban.
ápr. 21
20:39
Tenisz: vezetnek a csehek a Fed-kupa elődöntőjében (She)
A címvédő amerikai válogatott 1–1-re áll a franciák vendégeként, Aix-en-Privence-ban, míg a csehek 2–0-ra vezetnek Stuttgartban a németek ellen a női tenisz Fed-kupa elődöntőjének első napja után.
ápr. 21
20:42
Kovács Sarolta és a KSI aratott győzelmet az öttusa-ob-n (m4sport.hu)
A viadal rendhagyó módon kezdődött.
ápr. 21
20:45
Huszadszor döntős a Manchester United (Infostart)
A Manchester United 2-1-re legyőzte a Tottenham Hotspur csapatát az angol labdarúgó FA Kupa szombati elődöntőjében, a londoni Wembley Stadionban.
ápr. 21
20:51
Bundesliga: négyet kapott a Leverkusen a Dortmundtól (She)
Rangadónak indult, végül mégis sima hazai győzelem született a német élvonalbeli bajnokság 31. fordulójának szombati záró mérkőzésén: a harmadik helyen álló Borussia Dortmund meglepő könnyedséggel, 4–0-ra verte meg a találkozó előtt vele azonos pontszámmal, de eggyel mögötte, a 4. helyen álló Leverkusent.
ápr. 21
20:54
Hét góllal győzött a Szeged (m4sport.hu)
A szegediek továbbra is másodikok a tabellán.
ápr. 21
21:03
Curling: jól kezdett a magyar vegyes páros a vb-n (She)
Nagy György és Szekeres Ildikó 11–4-re legyőzte az angol kettőst az östersundi curling vegyespáros-világbajnokság első fordulójában, szombaton.
ápr. 21
21:05
Légiósok: Dzsudzsákék már nem lehetnek bajnokok (She)
Nem volt a saját kezükben a sorsuk, és a szombati vereségükkel biztossá is vált: Dzsudzsák Balázs és csapattársai nem lesznek bajnokok az Arab Emírségek 2017–2018-as labdarúgó-bajnokságában – az al-Vahda másodikként zár majd az al-Ain mögött.
ápr. 21
21:06
Győzött a magyar curlingkettős a vegyespáros vébén (m4sport.hu)
Vasárnap a horvátokkal mérkőzik a magyar páros.
ápr. 21
21:07
Öttusa ob: Kovács Sarolta győzött a nők versenyében (She)
Kovács Sarolta nyerte a nők versenyét az öttusázók budapesti országos bajnokságán. Csapatban a KSI SE győzött.
ápr. 21
21:12
Pintér Attila: A szerdai meccs miatt nem rúgtunk hármat vagy négyet (m4sport.hu)
Puskás Akadémia vezetőedzője szerint a bajnokság hajrájához közeledve már nem spórolhat csapatával.
ápr. 21
21:24
Huszadszor FA Kupa-döntős a Manchester United (m4sport.hu)
A másik elődöntőt vasárnap játsszák.
ápr. 21
21:27
Férfi kézi BL: nehéz elképzelni, hogy a PSG nem jut tovább (She)
A Paris Saint-Germain idegenben 35–28-ra legyőzte a Kielcét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán, így magabiztos előnyről várhatja a hazai visszavágót. A párizsiak gyakorlatilag fél lábbal már a kölni final fourban érezhetik magukat.
ápr. 21
21:29
Eurofoci: thaiföldi tulajdonba kerül a Panathinaikosz (She)
Thaiföldi tulajdonba kerül az anyagi gondokkal küzdő görög Panathinaikosz labdarúgóklub.
ápr. 21
21:30
Ferenczi a Vasasról: „Hitehagyott csapat vagyunk” (m4sport.hu)
Mezőkövesden pozitívabban szemlélik a helyzetüket.
ápr. 21
21:39
NB I: fontos győzelmet aratott a Videoton a Debrecen felett (She)
ápr. 21
21:41
Címvédés, zsinórban negyedszer a Barcelonáé a Király-kupa (She)
A 116. Király-kupa döntőjét a Barcelona magabiztos játékkal nyerte meg a Sevilla ellen (5–0), így megvédte kupaelsőségét, sőt sorozatban negyedszer, összességében pedig 30. alkalommal hódította el a trófeát.
ápr. 21
21:42
Bódog Tamás: Akartunk, csak nem tudtunk (m4sport.hu)
A diósgyőri vezetőedző szerint csapata szép kihívás elé néz a bajnokság hátralévő részében.
ápr. 21
21:45
Thaiföldi megmentőt kap a Panathinaikosz (Infostart)
ápr. 21
21:51
Liverpool: Klopp keményen beszólt a vendéglátóknak (She)
Egyáltalán nem volt boldog csapata 2–2-es döntetlenje után a Liverpool menedzsere, Jürgen Klopp. A német szakember úgy gondolja, a hazai West Bromwich Albionnak nem érte meg a pontszerzés, hiszen mindenképpen kiesik az élvonalból, ezenkívül a pálya talajával sem volt túlságosan elégedett.
ápr. 21
21:51
Megelőzte a Videoton a Fradit (ATV)
Marko Scepovic góljával a Videoton 1-0-ra legyőzte a vendég Debrecent szombaton a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának záró mérkőzésén, és ezzel a bajnokság élére állt.
ápr. 21
21:54
Thaiföldi kézbe kerül a patinás görög klub (m4sport.hu)
Az üzletet a jövő héten köthetik meg.
ápr. 21
21:56
Élre állt a Videoton (m4sport.hu)
A Debrecen csak megszorongatni tudta az új elsőt.
ápr. 21
21:58
Agyrázkódást és orrcsonttörést szenvedett a Haladás kapusa (m4sport.hu)
Hosszú ideig mozdulatlanul feküdt a szombathelyiek labdarúgója.
ápr. 21
22:00
A PEAC-Pécs lett a 7. a női kosárbajnokságban (m4sport.hu)
A pécsi csapat 2-0-ra nyerte a párharcot városi riválisa ellen.
ápr. 21
22:03
Női kosár NB I: a PEAC nyerte meg a pécsi párharcot (She)
A női kosárlabda NB I rájátszásában a PEAC-Pécs nagyot fordítva megverte a PINKK-Pécsi 424-et ezzel megszerezte a hetedik helyet. A Vasas Akadémia az MTK legyőzésével biztosította a bennmaradást.
ápr. 21
22:03
Új szerepben a magyar sztár, erre biztosan nem számított (Ripost)
A műben többek között Kemény Dénes és Benedek Tibor is megszólal.
ápr. 21
22:05
Mesés nyeremény, milliókért küzdenek a magyar sztárok (Ripost)
A magyar jégkorong-válogatott 25-60 millió forint prémiumra számíthat, ha feljut a világelitbe.
ápr. 21
22:12
A Chelsea-n múlik, hogy a belga gólvágó maradhat-e Dortmundban (m4sport.hu)
A német klubnak körülbelül 40 millió eurót kellene fizetnie a csatárért.
ápr. 21
22:30
Horváth Ferenc: Akik ma pályára léptek, mind hősök voltak (m4sport.hu)
A balmazújvárosiak vezetőedzője szerint nem a játék minőségével volt a baj a Haladás elleni 0–0 során.