Megdöbbentő beismerés: ezért kellett megműteni Thomas Dollt (Ripost)
A Ferencváros edzője nem látott rendesen az utóbbi években. Pedig az olvasás az egyik nagy szenvedélye.
ápr. 28
16:48
Rossz rajt után mégis dobogóra állhatott Michelisz Norbert (HírTV)
A WTCR programja vasárnap egy újabb időmérő edzéssel, és további két futammal folytatódik a Hungaroringen.
ápr. 28
16:51
Bundesliga 2.: győztes gól a 90. percben, megvan a feljutás (She)
Öt év után visszatér a német élvonalba a Fortuna Düsseldorf: az észak-rajnaiak egy 90. percben szerzett gólnak köszönhetően 2–1-re nyertek a Dynamo Dresden vendégeként a Bundesliga 2. 32. fordulójában, s ezzel biztossá vált, hogy már nem végezhetnek a második helynél rosszabb pozícióban.
ápr. 28
16:54
Azeri Nagydíj: Vettel nyerte az időmérőt (ATV)
A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Azeri Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.
ápr. 28
17:03
Váratlan vereség: a Videoton egy góllal kikapott Pakson (She)
A labdarúgó NB I 28. fordulójában a Paks hazai pályán Haraszti Zsolt góljával 1–0-ra legyőzte a Videotont.
ápr. 28
17:12
Azeri Nagydíj: végsebességek az időmérőn (m4sport.hu)
Meglepetésre egy Red Bull vezeti a listát.
ápr. 28
17:24
A szélárnyék sem segített a Red Bullon – de még nincs vége (m4sport.hu)
A szélárnyékozással sem sikerült kompenzálnia időmérős motormódjának hiányát a Red Bullnak, ám a vasárnapi győzelemre továbbra is látnak esélyt.
ápr. 28
17:39
Vettel volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen (Infostart)
Sebastian Vettel autózta a leggyorsabb kört a Formula-1-es Azeri Nagydíj harmadik szabadedzésén, szombaton.
ápr. 28
17:41
A vb-történet ötven legjobb futballistája: 48. Gordon Banks - az évszázad bravúrja (Infostart)
A labdarúgó-világbajnokságok történetének 50 legjobb játékosát bemutató sorozatunk - hátulról - harmadik szereplője Gordon Banks. A lista első kapusa 1966-ban világbajnok lett az angol válogatottal, két tornán védett hibátlanul, és övé a vb-k történetének talán legnagyobb bravúrja.
ápr. 28
17:43
Eldőlt: nem esik ki a magyar hokiválogatott (Infostart)
A lengyel válogatott zárta az utolsó, kieső helyen a budapesti divízió I/A-s jégkorong-világbajnokságot, miután a szombati zárónapon 6-1-re kikapott a kazah együttestől, amely így versenyben maradt a feljutásért, sőt nagyot lépett felé. Eldőlt, hogy a magyar válogatott nem esik ki, de a feljutáshoz régen nem látott bravúr kellene a britek ellen.
ápr. 28
17:45
Maradonát megint menesztették (Infostart)
Diego Maradonát menesztették az egyesült arab emírségekbeli al-Fujairah labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról.
ápr. 28
17:47
Vettel nyerte az időmérőt az Azeri Nagydíjon (Infostart)
A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Formula-1-es Azeri Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.
ápr. 28
17:48
Dárdaiék ikszeltek, a Bayern simán nyert (m4sport.hu)
A magyar edző csapat 6 perccel a meccs vége előtt még kétgólos hátrányban volt.
ápr. 28
17:54
A frászt hozta magára Vettel (m4sport.hu)
Hibája pillanatában úgy érezte, oda a pole-ja.
ápr. 28
18:00
Szakmáry Gréta bajnok lett Németországban (ATV)
Szakmáry Gréta bajnoki címet szerzett a SSC Palmberg Schwerin röplabdacsapat tagjaként, miután a német döntő harmadik, szombati felvonásán 3-1 legyőzte a Sándor Renátát foglalkoztató Allianz MTV Stuttgart csapatát.
ápr. 28
18:00
Gasly: Pályafutásom legijesztőbb pillanata volt (videóval) (m4sport.hu)
Hartley elnézést kért a csapattárstól.
ápr. 28
18:12
Szakmáry Gréta Németországban is bajnok lett (m4sport.hu)
Válogatottbeli csapattársa, Sándor Renáta sorozatban a negyedik bajnoki ezüstérmét gyűjtötte be.
ápr. 28
18:15
Dárdai csapata feltámadt a hajrában (Infostart)
Dárdai Pál vezetőedző csapata, a Hertha BSC döntetlent játszott a vendég Augsburggal a német labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának szombati játéknapján.
ápr. 28
18:18
Hihetetlen, a feljutásért játszik a magyar válogatott (444.hu)
Szlovénia kikapott, ha a briteket megverjük, A csoportos a jégkorongválogatott.
ápr. 28
18:18
Hatodik lett a magyar duó a curling-világbajnokságon (m4sport.hu)
Japántól kapott ki a magyar páros.
ápr. 28
18:21
Szalai Ádám otthagyja a Bundesligát? (Blikk)
Angol másodosztályú csapat viheti a népszerű magyar labdarúgót, Szalai Ádámot.
ápr. 28
18:33
Ha este 60 perc alatt nyert a hokiválogatott feljut a legmagasabb osztályba (Infostart)
Az olasz válogatott végletekig kiélezett mérkőzésen 4-3-ra legyőzte a szlovén együttest a budapesti divízió I/A-s jégkorong-világbajnokság szombati zárónapján. Ha a magyar válogatott az alapjátékidőben legyőzi Nagy-Britanniát a zárómérkőzésen, feljut a világelitbe.
ápr. 28
18:48
Räikkönen nem szépíti: Ezt el****tam! (m4sport.hu)
Kimi Räikkönen nem köntörfalazott: jól tudja, csakis rajta múlt, hogy nem lett övé a bakui pole.
ápr. 28
18:54
Ettől elolvadsz: így szurkolt egyéves kislánya Michelisz Norbinak (Ripost)
A magyar sztárpilóta hazai pályán szerezte meg első trófeáját ebben a szezonban.
ápr. 28
18:57
Lemondott Diego Maradona (Blikk)
Lemondott az al-Fudzsairah csapatának vezetőedzői státuszáról Diego Maradona.
ápr. 28
19:06
Baranyai rangadóval jön a Mennyei megyei! (m4sport.hu)
Ez a tavasz megyeszerte arról szól, mekkora menetet tol a Bóly!
ápr. 28
19:12
Pakson szakadt meg a Vidi 8 meccses veretlenségi sorozata (m4sport.hu)
Az atomvárosiak két forduló alatt 4 pontot szereztek a bajnokaspiránsok ellen.
ápr. 28
19:12
Hiába nyomultak Fürjes és Seszták emberi Thaiföldön (HírTV)
Két magyar delegáció is lobbizott egy budapesti sportrendezvényért, de Orbán végül nemet mondott a rendezésre.
ápr. 28
19:18
Pakson botlott a Vidi, Debrecenben győzött a Vasas (HírTV)
A Puskás Akadémia 3–1-re verte a Balmazújvárost.
ápr. 28
19:24
A menekülő Vasas egyet megőrzött háromgólos előnyéből Debrecenben (m4sport.hu)
A Debrecen a hajrában majdnem ikszre hozta a 81. percben még 0–3-at.
ápr. 28
19:26
Magabiztos Honvéd-siker Mezőkövesden (m4sport.hu)
Az első félidőben bő tíz perc alatt eldőltek a lényegi kérdések.
ápr. 28
19:30
15 másodperccel a vége előtt kapott gólt, ezzel nem jutott fel a magyar hokicsapat az A csoportba (444.hu)
Óriási esély volt, az utolsó pillanatban buktuk el.
ápr. 28
19:30
Úgy néz ki, Diósgyőrben nem az edzővel volt a gond (m4sport.hu)
Kilátástalan játékot nyújtottak Újpesten, csak a hazaiak gyenge helyzetkihasználása miatt úszták meg a nagy zakót.
ápr. 28
19:32
Ötödik meccse veretlen a Puskás Akadémia (m4sport.hu)
Egyre veszélyesebb helyzetbe kerülnek a balmazújvárosiak.
ápr. 28
19:36
Újpesti vereséggel mutatkozott be a DVTK új edzője (Azenpenzem)
A diósgyőriek legutóbb március elején nyertek bajnoki mérkőzést, azóta két döntetlen mellett az ötödik vereségüket szenvedték el.
ápr. 28
19:36
Michelisz-dobogó a WTCR első hungaroringi futamán – galéria (m4sport.hu)
Beszéljenek a képek!
ápr. 28
19:39
Egykori játékosa góljával kapott ki Pakson a Videoton (Infostart)
A Paks hazai pályán nyert az éllovas Videoton ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában. Ez volt a székesfehérváriak első veresége a tavaszi idényben. A harmadik helyért harcoló csapatok közül győzött az Újpest és a Bp. Honvéd, a kiesés ellen menekülők közül pedig a Puskás Akadémia és a Vasas.
ápr. 28
19:42
Amikor Hamiltonék már egy szoros vereségnek is örülni tudnak… (m4sport.hu)
A brit szerint fordult a kocka: már a Ferrari a legyőzendő csapat!
ápr. 28
20:00
Az ETO győzelemmel érkezik a Fradi-meccsre (m4sport.hu)
A félidőben még szoros volt a váci kirándulás.
ápr. 28
20:03
Tizenegy ember ellen nem ment, otthon kapott ki a DVSC (She)
A labdarúgó NB I 28. fordulójában a kiesés elől menekülő Vasas 3–0-ra vezetett Debrecenben, amikor a hazaiak – már emberelőnyben – nagy hajrát nyitottak, de csak 3–2-re tudták alakítani a végeredményt.
ápr. 28
20:05
NB I: Ferencváros–Haladás élőben az NSO-n! (She)
Ferencváros–Haladás találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 28
20:07
Bundesliga: óriási hajrával, kétgólos hátrányból jött vissza a Hertha (She)
A Bayern München simán, 4–1-re legyőzte az Eintracht Frankfurtot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 32. fordulójában. A Dárdai Pál irányította Hertha kétgólos hátrányból jött vissza az Augsburg ellen, és szerzett így végül egy pontot. A Freiburgban elszenvedett vereségével kiesett az első osztályból a Köln.
ápr. 28
20:09
Technikai hiba miatt állt a Nemzeti Sport Online (She)
Az elmúlt mintegy két és fél órában technikai probléma miatt nem frissült a Nemzeti Sport Online. Köszönjük kedves olvasóink türelmét, reményeink szerint a hírek mostantól ismét akadálytalanul áramlanak.
ápr. 28
20:11
Hoki-vb: Magyarország–Nagy-Britannia élőben az NSO-n! (She)
A magyar jégkorong-válogatott a szombati mérkőzések kedvező alakulásának köszönhetően az elitbe jutás esélyével lép jégre a budapesti divízió 1/A világbajnokságon. A briteknek a rendes játékidős döntetlen is elég lenne a boldogsághoz. Kövesse velünk a sorsdöntő összecsapást!
ápr. 28
20:13
NB I: Pakson a Videoton, Újpesten a Diósgyőr, Felcsúton a Balmaz kapott ki (She)
A labdarúgó NB I 28. fordulójában nagy meglepetésre kikapott a Paksra látogató listavezető Videoton. Vereséggel mutatkozott be az NB I-ben trénerként a DVTK hét közben kinevezett új vezetőedzője, Fernando, csapatát az Újpest verte meg 1–0-ra hazai pályán. Ötgólos mérkőzésen nyert a Vasas, Debrecenben a hazaiaktól Haris Tabakovic, a vendége
ápr. 28
20:15
NB III: a Kaposvár nyerte a Nyugati csoport rangadóját (She)
Íme, a labdarúgó NB III 25. fordulójának eredményei a szombati játéknapról!
ápr. 28
20:15
Október óta először nyert idegenben a Honvéd (She)
A labdarúgó NB I 28. fordulójában a Budapest Honvéd Davide Lanzafame vezetésével vitte el a három pontot Mezőkövesdről. Az olasz előbb szabadrúgásból gólpasszt adott Eppelnek, majd Tóth Bence gyönyörű egyenlítő gólja után pár perccel maga is betalált Katanec hibáját kihasználva. Mindez a mérkőzés első 25 percében történt, a továbbiakban már ne
ápr. 28
20:17
Hiába dobták ki a kanapét: kikapott a Diósgyőr Újpesten (She)
Az Újpest hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Diósgyőri VTK-t a labdarúgó NB I szombaton megrendezett 28. fordulójában.
ápr. 28
20:18
Jöhet az újabb csúcspárharc: döntős a Szeged (m4sport.hu)
Matematikailag is biztossá vált.
ápr. 28
20:19
Női kézi NB I: sokáig szoros volt, de a Győr felőrölte a Vácot (She)
A címvédő Győr 31–23-ra győzött a Vác vendégeként a női kézilabda NB I 23. fordulójának szombati mérkőzésén.