2019. január 6. vasárnap

jan. 6
14:42
Tartozásai miatt lett Brazília rabja Ronaldinho (BorsOnline)
Se ki, se be. Mármint egyelőre nem távozhat Brazíliából Ronaldinho, a volt világbajnok brazil focista, akinek a dél-amerikai ország bírósága bevonta az útlevelét.
jan. 6
14:48
Gyorskorcsolya: Dieterle és Nagy győzött a sprint ob-n (She)
A férfiaknál Dieterle Fábián, a nőknél a címvédő Nagy Alexandra nyerte meg a gyorskorcsolyázók vasárnap befejeződött sprint országos bajnokságát.
jan. 6
14:54
Topligás csapatok hívják a magyar futballistát (Infostart)
Olasz sajtóértesülések szerint a Fiorentina mellett a Genoa is bejelentkezett Nagy Dominikért, a Legia Warszawa magyar válogatott labdarúgójáért.
jan. 6
14:54
Bombameglepetéssel rajtolt az Ázsia Kupa (m4sport.hu)
Meglepő pofonba szaladt bele a címvédő.
jan. 6
15:06
Kaká eljegyezte a gyönyörű brazil modellt (She)
Kaká, az AC Milan és a Real Madrid korábbi labdarúgója az Instagram-oldalán jelentette be, hogy eljegyezte modell barátnőjét, Carolina Diast.
jan. 6
15:06
Két magyar is a legdrágább focisták között külföldön (Ripost)
Holman Dávid és Kalmár Zsolt holtversenyben a szlovák labdarúgó-bajnokság harmadik legdrágább játékosai lettek. A két középpályás kiváló formában játszott az ősszel.
jan. 6
15:08
FFT: sztárok, akiknek júniustól nincs csapatuk (She)
A jelenlegi állás szerint az alábbi topfutballistáknak a szezon végén lejár a szerződése, így el kell hagyniuk munkaadó csapatukat. A FourFourTwo gyűjtése.
jan. 6
15:42
F1: ismét kórházba szállították Niki Laudát (She)
Öt hónappal sikeres tüdőátültetését követően ismét kórházban ápolják a háromszoros Formula–1-es világbajnok Niki Laudát.
jan. 6
15:54
Ismét kórházban ápolják Niki Laudát (m4sport.hu)
Jövő héten valószínűleg elhagyhatja a kórházat.
jan. 6
16:06
Kórházban kezelik a legendás autóversenyzőt (Azenpenzem)
Az legendás osztrák Forma-1-es pilóta Ibizán töltötte vakációját, onnan január elején szállították Bécsbe, ahol intenzív osztályon influenzával kezelik.
jan. 6
16:06
Remek lovas a válogatott focikapus felesége (BorsOnline)
Bár korábban lábra kapott egy olyan pletyka, mely szerint a német fociválogatott kapusa, Manuel Neuer a saját neméhez vonzódik, ez messze nem igaz. Többek között azért sem, mert boldog házasságban él.
jan. 6
16:09
Most jelentették be, intenzív osztályra került a világsztár (Ripost)
Az osztrákok legendája nehezen gyógyul őszi műtéte után.
jan. 6
16:12
Mindjárt más – ezúttal mi győztünk Dániában (She)
A magyar férfi kézilabda-válogatott felkészülési mérkőzésen csütörtökön 33–19-es vereséget szenvedett a hamarosan kezdődő világbajnokság egyik házigazdájától, Dániától. Az újabb összecsapáson mindenképpen javítani kellene. Vajon sikerül a roppant élesnek látszó hazaiak ellen? Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percről frissülő
jan. 6
16:12
Megint kórházba került Niki Lauda (444.hu)
5 hónappal a tüdőátültetése után lett influenzás.
jan. 6
16:18
Pogba beszéde, Umtiti parfümje – nem látott jelenetek a francia vb-címről (m4sport.hu)
„Azt akarom, hogy minden francia emlékezzen ránk.”
jan. 6
16:30
Tour de Ski: norvég diadalmenet a záró szakaszon (She)
Az olaszországi Val di Fiemmében szabad stílusú üldözéses versennyel zárult a sífutók Tour de Ski-sorozata. Az éllovasok megtartották pozíciójukat, azaz a nőknél a norvég Ingvild Flugstad Östberg, a férfiaknál pedig honfitársa, Johannes Hösflot Klaebo ért elsőként a célba.
jan. 6
16:36
Alpesisí-vk: Hirscher nyerte a zágrábi szlalomot (She)
Horvátországban, férfi műlesiklással folytatódott az alpesisí-világkupa. A zágrábi versenyt az osztrák Marcel Hirscher nyerte meg.
jan. 6
17:12
FA-kupa: kiütéses győzelemmel ment tovább a Man. City (She)
A Manchester City hazai pályán 7–0-ra legyőzte az angol labdarúgó-másodosztályban szereplő Rotherham Unitedet az FA-kupa 3. fordulójában, így bejutott a legjobb 32 csapat közé a sorozatban.
jan. 6
17:18
Chelsea: ajánlat készül a PSG támadójáért – sajtóhír (She)
A BBC információi szerint a Chelsea 50 millió fontos ajánlattal készül Edinson Cavaniért, a PSG támadójáért.
jan. 6
17:36
Portugália: Mourinho nemet mondott a hazatérésre (She)
Lapértesülések szerint a Rui Vitória vezetőedzőt pénteken menesztő Benfica ajánlatot tett José Mourinhónak, a három hete munkanélküli portugál tréner azonban visszautasította a megkeresést.
jan. 6
17:36
Komoly ajánlatot készül tenni a Chelsea a PSG támadójáért (m4sport.hu)
Segíthet a londoniak csatárproblémáin.
jan. 6
17:38
Hirscher nyerte a zágrábi műlesikló-vk-t (m4sport.hu)
Összetettben óriási az előnye az osztrák klasszisnak.
jan. 6
17:54
Férfi kézi: győztes főpróba – visszavágtunk a dánoknak (She)
A magyar férfi kézilabda-válogatott 28–25-re nyert Dánia ellen a csütörtökön kezdődő világbajnokság előtti utolsó felkészülési mérkőzésén, ezzel visszavágva a három nappal korábbi súlyos vereségért.
jan. 6
17:54
Nagyszerű főpróbát tartott a kézilabda-válogatott (Infostart)
A magyar férfi kézilabda-válogatott 28-25-re nyert Dánia ellen Odensében világbajnoki felkészülési mérkőzésen.
jan. 6
17:56
Francia Kupa: negyedosztályú csapat búcsúztatta a Marseille-t (She)
Folytatódott az Olympique Marseille mélyrepülése, a három bajnoki óta nyeretlen, az Európa-ligából és a francia Ligakupából is kiesett csapat vasárnap már a legjobb 32 között elvérzett a Francia Kupában. Ráadásul a negyedik ligás ASF Andrézieux ellen.
jan. 6
18:00
Micsoda fordulat – biztató győzelem Dániában, jöhet a vb! (m4sport.hu)
Komoly javulást mutatott a magyar válogatott a csütörtöki mérkőzés után.
jan. 6
18:06
Műkorcsolya: Tóth Ivett a legjobb tízbe vágyik az Eb-n (She)
Tóth Ivett célja, hogy a legjobb tízben végezzen a januári műkorcsolya Európa-bajnokságon.
jan. 6
18:18
La Liga: a Barcelona örülhet a Sevilla–Atlético eredményének (She)
Egy-egyes döntetlent játszott egymással a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) harmadik helyén álló Sevilla és a második helyezett Atlético Madrid a 18. fordulóban. A hazaiak Ben Yedder góljával szereztek vezetést, amire a szintén francia Griezmann válaszolt szabadrúgásból.
jan. 6
18:18
Szerezd meg, add tovább! (444.hu)
Film készült a közelmúlt legnagyobb focicsapatáról, Pep Guardiola Barcelonájáról. Majdnem minden főszereplő megszólal benne, de Xavitól ezúttal sem lehet elvenni a labdát.
jan. 6
18:20
La Liga: a Barcelona örülhet a Sevilla–Atlético végeredményének (She)
Egy-egyes döntetlent játszott egymással a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) harmadik helyén álló Sevilla és a második helyezett Atlético Madrid a liga 18. fordulójában. A hazaiak Ben Yedder góljával szereztek vezetést, amelyre Griezmann válaszolt szabadrúgásból.
jan. 6
18:30
Döntetlen a spanyol rangadón (Infostart)
A tabellán második Atlético Madrid 1-1-es döntetlent játszott a harmadik helyezett Sevilla vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának vasárnapi rangadóján.
jan. 6
18:48
Női kézi NB I: Budaörsön nyert az Újváros (She)
A Dunaújváros 28–23-ra nyert a Budaörs otthonában a női kézilabda NB I egyetlen vasárnapi mérkőzésén.
jan. 6
18:48
Férfi kézilabda vb-felkészülés: sikerült visszavágni a dánoknak (Azenpenzem)
A két csapat 41. alkalommal találkozott egymással, 17 dán siker és három döntetlen mellett ez a mostani 28-25 volt a 21. magyar győzelem.
jan. 6
18:51
A magyar férfi kézilabda-válogatott három góllal legyőzte Dániát (ATV)
A magyar férfi kézilabda-válogatott 28-25-re legyőzte az olimpiai bajnok Dánia csapatát az Odensében rendezett vasárnapi felkészülési mérkőzésen.
jan. 6
18:54
FA-kupa: kínos elütés, Fuchs új nevet kapott – kép (She)
A Newport County–Leicester City (2–1) FA-kupa-mérkőzés előtt a sajtó munkatársainak kiosztott kezdőcsapatok névsora nem teljesen stimmelt, ráadásul az elütött betű miatti új jelentés egyszerre humoros, de egy picit kínos is. A képet Gary Lineker is megosztotta a Twitteren.
jan. 6
19:00
Skócia: 57-szeres angol válogatott támadót igazolt a Rangers (She)
A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Rangers a hivatalos honlapján jelentette be, hogy 2020 nyaráig kölcsönbe megszerezte Jermain Defoe-t.
jan. 6
19:06
Csoknyai Nagy Lászlóról: a rutinja aranyat ér a csapatnak (m4sport.hu)
Kicsit helyrebillent a játékosok önbizalma, öt nappal az argentinok elleni vb-bemutatkozó összecsapás előtt.
jan. 6
19:06
Joshua csak a pénzre hajt (BorsOnline)
Egyhamar aligha lesz profi nehézsúlyú vb-címmérkőzés a két brit, Anthony Joshua és Tyson Fury között. Ezt szögezte le az utóbbi bunyós edzője, Ben Davison.
jan. 6
19:12
Női kosár NB I: 9 ponttal nyert a ZTE a DVTK ellen (She)
A ZTE 80–71-re legyőzte a DVTK női kosárlabdacsapatát az élvonalbeli bajnokság alapszakaszának 12. fordulójában. A Szekszárd és a Győr is fölényes sikert aratott idegenben.
jan. 6
19:30
Tízszeres vasember lett: emberfeletti teljesítményt nyújtott Mindum Károly (SzMo)
Nem is sejtette, hogy ilyen eredményt ér majd el. Ő csak az egyes feladatokra összpontosított.
jan. 6
19:36
NB II: az ETO szerződést bontott másodedzőjével (She)
A Nemzeti Sport információja szerint anyagi okokra hivatkozva szerződést bontott pénteken az ETO FC Győr labdarúgócsapatának vezetősége Stark Péter másodedzővel.
jan. 6
19:36
Rooneyt letartóztatták az USA-ban (m4sport.hu)
A repülőtéren okozott galibát a futballista.
jan. 6
19:42
FA-kupa: negyedosztályú csapat ütötte ki a Leicester Cityt (She)
Hatalmas meglepetésként a Premier League-ben szereplő Leicester City 2–1-es vereséget szenvedett a negyedosztályú Newport County otthonában, így kiesett az angol labdarúgó FA-kupa 3. fordulójában.
jan. 6
19:48
Csupasport: futás, ami megizzaszt a négy fal között is (She)
Az edzőtermek kardiorészlegének egyik közkedvelt darabja a futópad – a Csupasport most induló sorozatában ezzel az eszközzel foglalkozik, amely nagy segítséget nyújthat a tréningekben, főleg télen, ha nem akarunk kimerészkedni a hidegbe.
jan. 6
19:54
Bayern: Ribéry megint üzent a Twitteren! (She)
Steakes balhéja után ismét a Twitteren üzent Franck Ribéry, a Bayern München labdarúgója. A trágár szóhasználatért a klubtól pénzbüntetést kapó francia szélső jól van, erről biztosította szurkolóit is.
jan. 6
20:00
EBEL: Hári találatára már nem érkezett válasz (She)
Három vereség után ismét győzött a Fehérvár AV19 jégkorongcsapata az osztrák bajnokságban (EBEL), a vasárnapi játéknapon a Linzet 3–2-re verte meg idegenben.
jan. 6
20:00
Baráth Botond érzelmes búcsút vett a Budapest Honvédtól (m4sport.hu)
Könnyeket csal a Honvéd-szurkolók szemébe.
jan. 6
20:06
Tipsport Liga: kiütéses MAC-vereség Nyitrán, DVTK-siker otthon (She)
A MAC 6–1-es vereséget szenvedett Nyitrán a szlovák jégkorongliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján. A DVTK egy góllal bizonyult jobbnak a tabellán mögötte álló liptószentmiklósi riválisnál.