Alpesisí-vb: Lindsey Vonn éremmel zárta pályafutását (She)
A svédországi Aréban a női lesiklással folytatódott az alpesisí-világbajnokság. Az aranyérmet a szlovén Ilka Stuhec szerezte meg, aki ezzel megvédte címét.
febr. 10
13:30
PL: Salán gúnyolódtak a lelátón, kitilthatják a drukkereket (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 26. fordulójának szombati játéknapján Cardiff City 2–1-re nyert a Southampton otthonában. A walesi együttesnek ez volt az első mérkőzése azóta, hogy hivatalossá vált, Emiliano Sala holttestét emelték ki a lezuhant és elsüllyedt repülőből, így ezúttal is megemlékeztek az elhunyt argentin labd
febr. 10
13:54
Karate: magyar arany és újabb ezüst a korosztályos Eb-n (She)
Aranyérmes lett a karatésok dániai korosztályos Európa-bajnokságán Ilankovic Aleksandra küzdelemben, a junior lányok 53 kilogrammos súlycsoportjában.
febr. 10
13:56
La Liga: sporttörténelmi mesterhármas okozta a Betis vesztét (She)
A Leganés 3–0-s győzelmet aratott a Real Betis felett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójának vasárnapi játéknapján. A madridi együttesben mesterhármast szerzett a marokkói Jusszef en-Nesziri.
febr. 10
14:06
NB II: élő eredménykövetés a 23. forduló mérkőzéseiről! (She)
A 23. fordulót rendezik vasárnap a labdarúgó NB II-ben. A játéknap rangadóján a Békéscsaba a ZTE-t fogadja, míg a listavezető Gyirmót Vácon vendégszerepel. A Kaposvár a Budaörsöt látja vendégül, a Vasas a Csákvár otthonában lép pályára. Kövesse a mérkőzések eredményének alakulását élőben az NSO-n!
febr. 10
14:18
Magyar arany és újabb ezüst a korosztályos karate Eb-n (Infostart)
febr. 10
14:24
Szép búcsú: Vonn és Svindal is világbajnoki érmes (Síelők)
Nagyon sokan várták az alpesi világbajnokság első hétvégéjét. Nemcsak azért, mert most rendezték a sportágon belül is királykategóriának számító lesikló versenyeket, hanem azért is, mert utoljára láthattunk versenyezni a két korszakos zsenit, Lindsey Vonn-t és Aksel Lund Svindalt.
febr. 10
14:24
102 évesen hunyt el a West Ham legidősebb bérletese (m4sport.hu)
Az idős hölgy a 101. születésnapját még a klubbal ünnepelte.
febr. 10
14:30
Serie A: a kolumbiai gólvágónál idén senki sem jobb! (She)
A Bologna 1–1-es döntetlent játszott a Genoával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 23. fordulójában.
febr. 10
14:36
Hertha: Mint egy kézilabdameccs – Dárdai a Gladbach-verésről (She)
Mint beszámoltunk róla, a Hertha BSC idegenben 3–0-ra legyőzte a fordulót megelőzően még a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) második helyén álló Borussia Mönchengladbachot. A berlini együttes kispadján ülő Dárdai Pál szerint kulcsfontosságú volt, hogy csapata gyorsan túllépjen a hétközi Német Kupa-kiesésen és jól sáfárkodjon a hely
febr. 10
14:48
Vasrudakkal támadták meg a pólósokat, az egyikük a tengerbe ugrott (Ripost)
A szerb Crvena Zvezda vízilabdázóira támadtak horvát huligánok Split városában, a játékosok könnyebb sérüléseket szenvedtek.
febr. 10
15:00
Nagy és Schäfer a kispadról nézte végig a Bologna és a Genoa döntetlenjét (m4sport.hu)
A két magyar nem jutott szóhoz vasárnap.
febr. 10
15:02
Vb-bronzzal zárta fantasztikus pályafutását Lindsey Vonn (m4sport.hu)
A legidősebb női vb-érmes, az első nő, aki hat vb-n is dobogós lett, a vk-sorozat legeredményesebb női sízője.
febr. 10
15:06
Férfi kézi: a szegedi szurkolók is megemlékeztek Cozmáról – kép (She)
A Mol-Pick Szeged kézilabdacsapatának – a Celje elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésre tartó – szurkolói is a helyszínen emlékeztek meg a Veszprém tíz évvel ezelőtt meggyilkolt román kézilabdázójáról, Marian Cozmáról.
febr. 10
15:18
Asztalitenisz: a spanyol Cartagena lesz a Budaörs elődöntős ellenfele (She)
A spanyol Cartagena lesz a SH-ITB Budaörsi 2i SC női asztalitenisz-csapatának ellenfele az ETTU-kupa elődöntőjében.
febr. 10
15:42
Atlétika: Baji Balázs megsérült, ugrott a fedett pályás szezonja (She)
Edzésen sérülést szenvedett Baji Balázs, aki emiatt nem léphet már pályára a fedett pályás szezon hátralévő versenyein – adta hírül a magyar szövetség.
febr. 10
15:42
Háttér: mi és miért változik a 2019-es F1-es autókon (m4sport.hu)
A bemutatók hete előtt megvizsgáltuk az előzéskönnyítő intézkedéseket, a mögöttük rejlő elméletet és a várható hatásokat.
febr. 10
15:51
Sztárklubok állnak sorba a fiatal magyar focistáért (Ripost)
Újabb és újabb klubok jelentkeznek be a 18 éves magyar labdarúgóért.
febr. 10
15:54
Megsérült Baji Balázs, véget ért számára a fedettpályás szezon (m4sport.hu)
Pedig nagyon készült a közelgő Európa-bajnokságra.
febr. 10
15:56
Kevés kiállás, de jobb színvonal a 2019-es gumiszabályokkal? (m4sport.hu)
Drámai változást a nevek és a megjelölések jelentenek, de a Pirelli is szemléletet vált 2018 tanulságai után.
febr. 10
16:06
NB II: a hajrában egyenlített a Gyirmót, négyet vágott a Szpari (She)
A labdarúgó NB II 23. fordulójában a listavezető Gyirmót FC Győr a hajrában egyenlített a Vác otthonában, míg a Nyíregyháza 4–1-re legyőzte a Ceglédet. A Vasas gólgazdag meccsen Csákváron nyert, a Mosonmagyaróvár nyolc mezőnyjátékossal harcolt ki döntetlent Tiszakécskén, míg a kiesési helyosztón a Budafok felülmúlta a Siófokot.
febr. 10
16:08
Medvegyev 81 perc alatt összetörte Fucsovics szófiai álmait (She)
A világranglista-47. Fucsovics Márton egész héten remekül teniszezve jutott a szófiai kemény pályás torna fináléjába, ahol a viadal 3. kiemeltje, az ATP-rangsorban 16. helyen álló orosz Danyiil Medvegyev 81 perc alatt legyőzte a magyar kiválóságot.
febr. 10
16:12
Ezek az újdonságok várnak ránk a 2019-es F1-es szezonban (m4sport.hu)
Ha új szezon, akkor szabályváltozások! Az autóbemutatók hete előtt sorra vettük, milyen újdonságokat tartogat az idei évad.
febr. 10
16:14
Ki legyen Hosszú Katinka csapattársa? Szavazás! (m4sport.hu)
Kit látnának szívesen a magyar együttesben az ISL idén induló versenysorozatában?
febr. 10
16:24
Tenisz: kazah siker a budapesti ATP-tornán (She)
Alekszandr Bublik nyerte a 42 ezer euró (13.3 millió forint) összdíjazású budapesti férfi challenger-tenisztornát.
febr. 10
16:30
PL: Vardy gólt lőtt, mégis antihős lett; 3–1-re verte a Spurs a Leicestert (She)
A Tottenham saját közönsége előtt 3–1-es sikert ért el a Leicester City ellen, ezzel továbbra is öt pont a hátránya a tabella élén álló Liverpoollal szemben. A vendégeknél Jamie Vardy csereként beállva – első labdaérintéséből – tizenegyest hibázott; később ugyan szépített, ám a vereséget már így sem tudta elkerülni a csapata.
febr. 10
16:48
Női kézi EHF-kupa: a Siófok a 6. csoportmeccsét is megnyerte (She)
A hatodik csoportmeccsét is megnyerte a Siófok KC a női kézilabda EHF-kupában, a német Metzingen ellen 32–25-re győzött a magyar csapat.
febr. 10
16:54
Alilovic remekelt, Maqueda gólja döntött – Szlovéniában nyert a Szeged (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 11. fordulójában a Mol-Pick Szeged kiélezett mérkőzésen 29–28-ra nyert a szlovén Celje otthonában. Mivel a német Flensburg kétgólos vereséget szenvedett az  ukrán Motor Zaporizzsja vendégeként, eldőlt, hogy a Tisza-parti csapat a második helynél már nem végezhet hátrébb a B-csoportban.
febr. 10
16:54
Patkányokkal fogadták Courtois-t az Atléti-drukkerek (m4sport.hu)
Nem kímélték az árulónak tartott kapust a hazai szurkolók.
febr. 10
16:56
Veretlenül zárta csoportját az EHF Kupában a Siófok (m4sport.hu)
Készülhet a negyeddöntőre a Balaton-parti együttes.
febr. 10
17:00
Agüero rekorder lett, a City a Chelsea elleni 6–0-val ismét az élen! (She)
Az angol labdarúgó Premier League 26. fordulójának rangadóján a Manchester City a Chelsea 6–0-s kiütésével állt vissza a tabella első helyére, megelőzve a Liverpoolt. A mérkőzés hőse a három gólt elérő Sergio Agüero volt, aki a City történetének legjobb bajnoki gólszerzőjévé avanzsált. Ez volt a Chelsea legsúlyosabb veresége a Premier League-érában
febr. 10
17:06
Ligue 1: hiába vezetett kétszer is, döntetlent játszott a Monaco (She)
Az AS Monaco hiába vezetett kétszer is, végül 2–2-re végzett a Montpellier otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 24. fordulójában. A Nantes kétgólos előnyről kapott ki 4–2-re saját közönsége előtt, míg a Toulouse döntetlent játszott a Reimsszel.
febr. 10
17:24
PSG: Cavani és Neymar után még egy alapember kidőlt (She)
Fogynak a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának alapemberei: Neymar és Edinson Cavani után Thomas Meunier is kidőlt a sorból, a jobbhátvéd sem léphet pályára a keddi, Manchester United elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőn.
febr. 10
17:30
Szász-Kovács Emese nélkül lett vk-ötödik a női párbajtőrcsapat (m4sport.hu)
A magyarok Budai Dorina, Kun Anna, Muhari Eszter, Nagy Kinga összeállításban vívtak.
febr. 10
17:36
Bundesliga: az Augsburg ezúttal nem volt mumus a Werder számára (She)
A Werder Bremen hazai pályán 4–0-s győzelmet aratott az Augsburg ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 25. fordulójában. A brémai együttes az első félidőben 23 perc alatt háromszor is betalált ellenfele kapujába.
febr. 10
17:36
Nem sikerült az éremszerzés Bácskai Sárának 1000 méteren (m4sport.hu)
A vegyesváltó megnyerte a B döntőt.
febr. 10
17:38
Tenisz: Fucsovics nem bírt Medvegyevvel a döntőben (She)
Fucsovics Márton két szettben kikapott (4:6, 3:6) Danyiil Medvegyevtől a szófiai kemény pályás ATP 250-es tenisztorna döntőjében.
febr. 10
17:54
Triatlon: 16. lett az egyetlen magyar induló Fokvárosban (She)
Bragmayer Zsanett egyetlen magyar indulóként a 16. helyen végzett a triatlonosok világkupa-sorozatának idei első állomásán Fokvárosban.
febr. 10
17:54
Nem bírt a világranglista 16. helyezettjével Fucsovics (m4sport.hu)
Kikapott a szófiai tenisztorna döntőjében.
febr. 10
17:57
Megszólalt a Vidi edzője, ez az oka a rossz formának (Ripost)
A címvédő Mol Vidi a Puskás Akadémia után a Diósgyőrtől is kikapott hazai pályán a labdarúgó NB I-ben. Ebben a naptári évben még nem szereztek pontot a fehérváriak.
febr. 10
18:06
Fucsovics Márton kikapott a döntőben (Infostart)
Egy 22 éves orosz játékos győzte le.
febr. 10
18:06
Rp. gyorskorcsolya: magyar ötödik helyek zárásként (She)
Legjobb magyar eredményként vasárnap a vegyes váltó és Bácskai Sára Luca 1000 méteren ötödik lett a rövid pályás gyorskorcsolyázók világkupa-sorozatának utolsó, torinói állomásán.
febr. 10
18:06
Szófiai tenisztorna: Fucsovics kikapott a döntőben (ATV)
Fucsovics Márton két szettben, 6:4, 6:3-ra kikapott a harmadik helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyevtől az 524 ezer euró (166 millió forint) összdíjazású szófiai keménypályás férfi tenisztorna vasárnapi fináléjában.
febr. 10
18:08
Vívás: ötödik lett a női párbajtőrcsapat Barcelonában (She)
A magyar női párbajtőrcsapat ötödik helyen végzett a barcelonai világkupaversenyen.
febr. 10
18:12
Guardiola földre rogyott a „kihagyhatatlan” helyzet után (She)
Pep Guardiola, a Manchester City menedzsere alig hitte el, hogy Sergio Agüero kihagyta a kihagyhatatlant a Chelsea elleni angol bajnoki mérkőzés 8. percében 1–0-s vezetésnél. Az argentin támadó aztán kompenzált, rövid időn belül két gólt is szerzett, így a City már 4–0-ra vezetett a félidőben.
febr. 10
18:12
Fucsovics kikapott a szófiai döntőben (444.hu)
A harmadik helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyevtől.
febr. 10
18:18
Női kézi BL: nem rontott a CSM, továbbment a Metz és a Rosztov (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. csoportjában a CSM Bucuresti idegenben 38–30-ra legyőzte a Thüringer HC-t, így a Győri Audi ETO KC után másodikként biztosította a helyét a negyeddöntőben.
febr. 10
18:42
Síugró-vk: Stoch tönkreverte a mezőnyt Lahtiban (She)
Lahtiban folytatódott a síugrók világkupa-sorozata, vasárnap a lengyel Kamil Stoch diadalmaskodott. Ugyancsak a finn városban a nőknél a svédek, a férfiaknál a norvégok nyerték meg a sífutók sprint csapatversenyét, míg északi összetettben a norvég Jörgen Graabak győzött.
febr. 10
18:48
Férfi kézi BL: szoros meccsen nyert a Szeged Celjében (She)
A Mol-Pick Szeged 29–28-ra megverte idegenben a Celjét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 11. fordulójában. A magyar csapat a szünetben két góllal vezetett, és bár a hajrában egyenlített a szlovén együttes, az utolsó percben a Tisza-partiak szerezték meg a győztes találatot.
febr. 10
19:00
Atlétika: Krizsán Xénia megvédte a címét az ob-n (She)
Az esélyeknek megfelelően a címvédő Krizsán Xénia nyerte meg a női ötpróbázók versenyét vasárnap a BOK-csarnokban rendezett fedett pályás összetett országos bajnokságon.