Párbajtőr: A legek versenye jön a hétvégén (HírTV)
A BOK-csarnokban elkezdődött és vasárnapig tart a budapesti párbajtőr Grand Prix.
A FIFA elutasította a Chelsea fellebbezését: marad az „átigazolási eltiltás” (m4sport.hu)
A londoniak nemzetközi Sportdöntőbíróságnál (CAS) támadhatják meg a döntést.
márc. 8
16:57
Chelsea: Még fejlődnie kell, mert... – Sarri Hudson-Odoiról (She)
Maurizio Sarri, a Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere sajátos módon dicsérte meg a harmadik gólt szerző Callum Hudson-Odoit a Dinamo Kijev elleni Európa-liga-győzelem után.
márc. 8
17:12
Ranieri lett a AS Roma vezetőedzője (m4sport.hu)
Szinte még ki sem hűlt a kis pad.
márc. 8
17:18
Fucsovics Márton edzőt váltott (Azenpenzem)
A férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján a karriercsúcsot jelentő 31. helyen szereplő klasszis szakmai munkáját a jövőben nem Sávolt Attila irányítja.
márc. 8
17:21
Roma: Claudio Ranieri veszi át a csapatot – hivatalos (She)
Az AS Roma labdarúgócsapata hivatalos közleményben tudatta, hogy Claudio Ranieri lesz a csütörtökön menesztett Eusebio Di Francesco utódja az együttes élén.
márc. 8
17:23
Kép: hogy került PSG-logó a Manchester United mezére? (She)
Mint ismert, a Manchester United idegenben 3–1-re legyőzte a Paris Saint-Germaint a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, ezzel továbbjutott a negyeddöntőbe. Ole Gunnar Solskjaer a sérülések és eltiltások miatt nyolc saját nevelésű rutintalan fiatallal a keretben érkezett Párizsba. Úgy tűnik, erre az MU felszerelésért felelős munkatársai
márc. 8
17:27
Triatlon: Bicsák lett a legjobb magyar a nyitó versenyen (She)
A négy magyar triatlonos közül Bicsák Bence végzett a legelőkelőbb helyen a világbajnoki sorozat nyitó versenyén Abu-Dzabiban: pénteken a férfiak versenyében a 17. helyen ért célba.
márc. 8
17:30
További alkatrészeket egységesítenek (m4sport.hu)
Több pályázat kiírására is rábólintott az FIA.
márc. 8
17:33
Csak egy hétig volt állás nélkül Ranieri (Infostart)
Claudio Ranieri lett az AS Roma labdarúgócsapatának vezetőedzője.
márc. 8
17:33
Egy magyar gyerek is cselezhet úgy, mint Cristiano Ronaldo! (She)
Manapság egyre többet halljuk, hogy labdarúgásunk hosszú távú fejlesztése szempontjából kulcsfontosságú az a munka, amelyet 6–12 éves korban végeznek a gyerekek, amikor elsajátítják a futball alapjait. Csakhogy a nyilvánosság előtt az ezekkel a korosztályokkal dolgozó edzőkről esik a legkevesebb szó. Ezért most őket, a gyereket futballozni tanító é
márc. 8
17:35
Jöjjön a VAR-kompatibilis futball? (She)
Esküszöm, nem szívesen írom azt, hogy „Na ugye, megmondtam!”, de a videobíróval pontosan az történik a futballban, amit jóval a bevezetése előtt mondtam róla: szinte senkinek sem tetszik.
márc. 8
17:39
márc. 8
17:39
Áll a bál Madridban, betelt a pohár a Real sztárjánál (Ripost)
Az Ajax elleni vereség után Florentino Pérez leszidta a sztárokat, Sergio Ramos aztán visszaszólt az elnöknek. Ebből alakult ki egy heves szóváltás.
márc. 8
17:45
Nagy változás jön a Forma-1 pontozásában (Infostart)
Extra pont járhat a leggyorsabb körért a Forma-1-ben, már a jövő héten kezdődő 2019-es idénytől kezdődően.
márc. 8
17:45
Válogatott: Marco Rossi alig várja a szlovák meccset – kép (She)
Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya Facebook-bejegyzésében osztotta meg a nagyvilággal, hogy már alig várja a 13 nap múlva kezdődő selejtezősorozatot, amelynek sikeres megvívásával az Európa-bajnokságra kvalifikálhatnak a legjobbak. A magyarok Szlovákiával találkoznak az első összecsapáson.
márc. 8
18:03
Az öltözőben halt meg az MTK edzője (Infostart)
Tragikus hirtelenséggel elhunyt Radovan Vukovics, az NB I A csoportjában szereplő MTK-Budapest női kosárlabdacsapatának szerb másodedzője.
márc. 8
18:06
A Sopron ma le akarja zárni a párharcot (Azenpenzem)
Csak egyszer sikerült, de nézhetjük úgy is, hogy egyszer már sikerült. Kereken tíz éve a Sopron női kosárlabda-csapata ugyanígy Euroliga-negyeddöntőt játszott Bourges-ban, és 68-65-re nyert.
márc. 8
18:15
Dzsudzsák a zsebeit tömi, de nem tudom ezért hibáztatni – Van Gerwen (She)
Michael van Gerwent, a PDC háromszoros dartsvilágbajnokát – nem mellesleg hatalmas PSV-szurkolót – arról is kérdeztük a Budapest Darts Gála előtt, hogy mit gondol Dzsudzsák Balázsról, az eindhoveni csapat korábbi játékosáról. A holland dartsos meglepődött, mikor elárultuk neki, hol futballozik jelenleg a magyar válogatott csapatkapitánya.
márc. 8
18:21
Női kézi: „Neagunak nagyon jó ajánlata van a Bresttől” (She)
Herbert Müller, a Thüringer HC női kézilabdacsapatának vezetőedzője a CSM Bucuresti elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt beszélt a románok legnagyobb sztárja, Cristina Neagu helyzetéről.
márc. 8
18:23
Kézilabda: nyolc másodperccel elcsalták a bosnyák bajnokit (She)
A futballban állandó vitatéma, hogy egy játékvezető mennyit hosszabbít, mikor gondolja úgy, hogy végre lefújja a mérkőzést. Sokkal egyszerűbb a helyzet kézilabdában, ahol 30 vagy 60 perc letelte után már maximum időn túli szabaddobást vagy hétméterest lehet elvégezni. Kivéve Bosznia-Hercegovinában, ahol a rendes játékidő lejárta sem volt akadál
márc. 8
18:25
Párbajtőr GP: jól sikerült férfiselejtező, tíz magyar a főtáblán (She)
Nagyszerű teljesítménnyel tíz magyar vívó került fel a főtáblára a budapesti WestEnd párbajtőr Grand Prix férfiversenyében.
márc. 8
18:27
Man. City: az UEFA után a Premier League is vizsgálódik (She)
Egy nappal az Európai Labdarúgó-szövetség után pénteken az angol Premier League is bejelentette, hogy vizsgálatot folytat a Manchester City ellen, kiderítendő, hogy a klub megsértette-e a liga pénzügyi előírásait, azon belül elsősorban az utánpótláskorú játékosok szerződtetésére vonatkozó szabályokat.
márc. 8
18:42
A Haas minden nap gyakorolta a kerékcseréket (m4sport.hu)
Mindent megtesznek azért, hogy elkerüljék a tavalyi bakit.
márc. 8
18:48
Az öltözői vita után békülőben Ramos és a Real elnöke (m4sport.hu)
Végül is, egy hajóban eveznek.
márc. 8
18:51
Női kézi BL: feltámadt a THC, még előzhet a Fradi (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában a CSM Bucuresti hazai pályán nagyon elrontotta a második félidőt a német Thüringer HC ellen, és biztos előnyét leadva végül a döntetlennek is örülhetett. Mindez azt jelenti, hogy ha a Ferencváros vasárnap legyőzi a Krim Ljubljanát, akkor a románokat megelőzve a harmadik helyen vége
márc. 8
19:09
Légiósok: becserélték a 17 éves magyart, első gólját lőtte (She)
Bukta Csaba góljával a Liefering 1–1-es döntetlent harcolt ki az Austria Wien II vendégeként az osztréák másodosztályú labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának pénteki játéknapján.
márc. 8
19:12
Hatalmas tömeg várta Érden a világ legjobb dartsosait (BorsOnline)
Ezekben a percekben kezdődik meg az első Budapest Darts Gála, amire az ország minden tájáról, sőt a határon túl, például Felvidékről is érkeztek a sportág rajongói. A világelső, háromszoros világbajnok holland Michael van Gerwen, az osztrák Mensur Suljovic, a szintén holland Vincent van der Voort, valamint az ausztrál Simon Whitlock a teltházas
márc. 8
19:30
Tíz magyar vívó a férfiaknál a budapesti GP főtábláján (m4sport.hu)
A nőknél szombaton jön a selejtező.
márc. 8
19:32
Pochettino el tudná képzelni magát a Real Madrid kispadján (m4sport.hu)
Londonban remek munkát végez az argentin. A Spurs kispadja azért mégsem olyan kemény, mint a Realé.
márc. 8
19:36
Összetettebb már nem is lehetne a Toro Rosso autója (m4sport.hu)
Meghozta gyümölcsét a Hondával való szoros együttműködés.
márc. 8
19:38
Karakas harmadik a marokkói GP-n (m4sport.hu)
Csak az Európa-bajnok fogott ki rajta.
márc. 8
19:45
Női kézi NB I: idegenben nyert a Vác és a DVSC (She)
A Vác a nyolc gólig jutó Kácsor Gréta vezérletével nehéz meccset nyert meg Békéscsabán a női kézilabda NB I-ben. A másik pénteki találkozón Kisvárdáról hozta el a két pontot a DVSC, ezzel beérte közvetlen riválisát.
márc. 8
19:47
Cselgáncs-vk: Karakas Hedvig bronzérmes Marrákesben (She)
Az 57 kilogrammos Karakas Hedvig bronzéremmel zárta pénteken a cselgáncsozók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának marrákesi Grand Prix-versenyét.
márc. 8
19:57
Férfi kosár NB I: a szünet után fordított a Falco és a KTE (She)
A Falco 65–57-re nyert a PVSK vendégeként a férfi kosárlabda NB I 21. fordulójának pénteki játéknapján. A szombathelyiek ugyanúgy a második félidőben fordítottak, mint a KTE, amely a sereghajtó TF-et győzte le 78–68-ra hazai pályán.
márc. 8
20:03
Erste Liga: kiharcolta a hetedik meccset a gyergyói hokicsapat (She)
Bár kétszer is egyenlített, mégsem tudta megszerezni a továbbjutáshoz szükséges negyedik győzelmet a DEAC jégkorongcsapata, amely végül 4–2-es vereséget szenvedett a Gyergyói HK-tól az Erste Liga-negyeddöntő hatodik mérkőzésén. A mindent eldöntő hetedik összecsapásra vasárnap, Debrecenben kerül sor.
márc. 8
20:05
Műkorcsolya: Sebestyén edzi az Ausztriából hazatért Bereit (She)
Az Európa-bajnok Sebestyén Júlia irányítja az Ausztriából hazatért Berei Mózes József műkorcsolyázó felkészülését.
márc. 8
20:06
A Kecskemét és a Falco is nyert a férfi kosárlabda NB I-ben (m4sport.hu)
Komoly csata zajlik a tabella második helyéért.
márc. 8
20:09
Férfi kézi NB I: hárommal nyert Cegléden a Komló (She)
A félidőben négy góllal vezetett, végül hárommal győzött a Komló Cegléden a férfi kézilabda NB I-ben.
márc. 8
20:21
látta már focizni José Mourinhót? Itt az alkalom! (She)
Mint ismert, a legutóbb a Manchester Unitedet irányító José Mourinho márciustól az RT orosz állami televíziós csatornán a saját műsorán dolgozik, amelyben Bajnokok Ligája-meccseket elemez. A portugál edzővel azonban nemrég egy lazább hangulatú anyagot is készítettek: a videón az látható, ahogyan a hétéves profi karrierje alatt középpályásként szere
márc. 8
20:30
Sajtóhír: Guardiola lesz a Juventus trénere (m4sport.hu)
Legalább annyira valószínűtlennek hangzik, mint anno Ronaldo távozása a Realból.
márc. 8
20:39
Csupasport: Lewandowski a feleségének köszönheti a formáját (She)
Sok sztárfocista alkalmaz külön személyi edzőt, táplálkozási szakértőt, sőt még saját séfet is, hogy a legjobb legyen. Robert Lewandowskinak, mondhatni, szinte minden házhoz jön, hiszen a felesége, Anna Lewandowska mindez egy személyben.
márc. 8
20:48
Kitálalt a kapcsolatáról Liu Shaolin Sándor (Ripost)
Az olimpiai bajnok és a fiatal énekesnő az első perctől fogva megtalálta az összhangot, és most boldogabbak, mint valaha.