A politikus úgy véli, ilyen például a Mol részvények vásárlása, ami több százmilliárd forintba került, ám ezen nem nyert az állam, hanem hatalmasat bukott.
Módosítaná a nemzeti vagyonról szóló törvényt a Fidesz frakcióvezető-helyettese. Kósa Lajos szerint a kisebb területű és értékű önkormányzati ingatlanok esetében a közérdek, illetve a közösségi célra történő hasznosítás elvei nem indokolják az állam elővásárlási jogának biztosítását.
A kormányzati struktúráról, a családpolitikáról, az egészségügyről, az oktatási rendszer átalakításáról és a tandíjról vitázott csütörtök este a Budapesti Corvinus Egyetemen tartott Tárcatükör rendezvényen Réthelyi Miklós, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium (Nefmi) vezetője és Ujhelyi István, az MSZP alelnöke.
Lemaradtál a nap legfontosabb sporthíreiről? Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu napi összefoglalójában egy csokorba szedi a nap legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le.
Sok vállalkozásnál komoly problémát okoz az üzleti terv elkészítése, részleteinek, ok-okozati összefüggéseinek bemutatása - véli a Széchenyi Tőkealap-kezelő Zrt.
A regionális politikáért felelős európai uniós biztos a támogatási programok ellenőrzésének fontosságára hívta fel a figyelmet csütörtöki prágai tárgyalásai után.
Az államháztartás első kéthavi bevételei 2.278,8 milliárd forintra rúgtak, a kiadások 2.565,4 milliárd forintot tettek ki ki - tudatta a Nemzetgazdasági Minisztérium a honlapján csütörtökön.
Magyarország még azelőtt kibocsáthat devizakötvényt, hogy megállapodna az új hitelről az Európai Unióval és a Nemzetközi Valutaalappal (IMF), amennyiben kedvezően alakulnak a piaci feltételek -...