Nem titok, hogyan szedett magára nyolc kiló színtiszta izmot a világsztár (BorsOnline)
Súlyzók, gépek nélkül, egyszerűen egy hevederrel fogynak, izmosodnak Hollywood sztárjai. A modellek, színésznők csodás dekoltázst, karcsú derekat, a férfiak pedig kockahasat és látványos izmokat akarnak. A TRX-szel mindenkinek teljesül a kívánsága.
márc. 31
18:09
Varga Győzőéknél válóok lenne a megcsalás (Blikk)
Budapest - Böbe szerint nagyon hangosak a veszekedéseik, Győző szerint rövidek. Az asszonyt idegesíti, hogy az ura minden üvegbe beleiszik, a férj ki nem állhatja, hogy a párja naponta ötször megkérdezi: nem vagyok dagi? Az irigylésre méltóan boldog Varga házaspárnál jártunk.
márc. 31
18:09
Félszáz esetben intézkedtek az OKF munkatársai (Infostart)
Mintegy félszáz esetben intézkedtek az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) tűzoltóegységei a viharos szél okozta károknál szombaton országszerte - közölte a szervezet helyettes szóvivője.
márc. 31
18:09
NB I: nem bírt egymással a Kecskemét és a Haladás (She)
A labdarúgó NB I 22. fordulójában a vendég Haladás kihagyott egy tizenegyest, a hazaiak viszont belőtték a magukét. A küzdelmes, fordulatos mérkőzés végül 2–2-vel ért véget.
márc. 31
18:11
Végezhetett magával a tűzoltó (Blikk)
Budapest – Nincs már életben egy látnok szerint Futó János (45), a hatvani tűzoltóparancsnok-helyettes. A férfi március 20-án egyszer csak felpattant székéből és elviharzott a laktanyából, azóta gyakorlatilag mintha a föld nyelte volna el. Így fogalmazott egyik családtagja, Őszi Gusztávné is, bár ő egy kicsit többet tud a férfi útjáról.
márc. 31
18:11
Premier League: Man. City-iksz, Arsenal-vereség, Chelsea-siker (She)
A Manchester City hazai pályán kétgólos hátrányból felállt ugyan, de így is 3–3-as döntetlenre volt csak képes a Sunderland ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 31. fordulójában. Az Arsenal 2–1-re kikapott a QPR otthonában (Buzsáky Ákos nem játszott a Rangersben), a Chelsea viszont 4–2-re győzött az Aston Villa vendégeként. A Bolton Bogdán Ádámmal a kapujában verte meg…
márc. 31
18:12
Schmitt-ügy: már Orbánnak üzennek (hirado.hu)
Az egyik lap egész oldalas összeállítást közölt.
márc. 31
18:13
Asztalitenisz, csapat-vb: a franciák elleni sikerrel a 17. helyen zártak a férfiak (She)
A magyar férfi válogatott utolsó, szombati mérkőzésén legyőzte a francia együttest, ezzel a 17. helyen fejezte be az asztaliteniszezők dortmundi csapat-világbajnokságát.
márc. 31
18:15
Premjer-liga: Husztiék újra nyertek Moszkvában, nőtt az előnyük (She)
Huszti Szabolcs csapata, a Zenit szombaton 2–1-re győzött idegenben a Szpartak Moszkva ellen az orosz labdarúgó-bajnokság rájátszásának 7. fordulójában, és növelte előnyét a tabella élén.
márc. 31
18:21
A Sunderland pontot lopott az Etihadből, az Arsenal kikapott a QPR-tól (Agroinform)
A Fekete Macskák megszakították a City százszázalékos hazai mérlegét. A Chelsea az Aston Villa vendégeként győzött.
márc. 31
18:23
Csupa "magyar" győzelem az olasz másodosztályban (Agroinform)
Hazai pályán nyert a Sampdoria, idegenben a Livorno és a Bari a Serie B 33. fordulójának szombat délutáni mérkőzésein.
márc. 31
18:25
A sírból hozta vissza az egyik pontot a Manchester City - videó (Agroinform)
A 85. percben még 3-1-re a Sunderland vezetett, de Balotelli és Kolarov két perc alatt egalizált.
márc. 31
18:27
Szabicsék kilenc emberrel szereztek pontot (Agroinform)
A Szabics Imrét foglalkoztató Sturm Graz gól nélküli döntetlent játszott a vendég Rieddel.
márc. 31
18:27
Videó: Pölöskey tizenegyese döntött az FTC-Vasas bajnokin (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, a Ferencváros hazai pályán 1–0-s győzelmet aratott a Vasas ellen, a találatot Pölöskey Péter szerezte büntetőből. A mérkőzés összefoglalójában látható, hogy a második félidőben az előny ugyan a zöld-fehéreknél volt, de fölényben az angyalföldiek játszottak és alakítottak ki több gólszerzési lehetőséget.
márc. 31
18:29
NB II, Kelet: a 90. percben egyenlített a Békéscsaba Szegeden (She)
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 21. fordulójában a Szeged 2011 hazai pályán 1–1-re végzett a Békéscsabával. A házigazdák már a 11. percben előnybe kerültek, a vendégek a 90. minutumban mentették döntetlenre a meccset. A Szeged a mérkőzés utolsó fél óráját emberhátrányban játszotta Bamba kiállítása miatt.
márc. 31
18:30
Botka: a következő két év feladata, hogy bizonyítsuk kormányzóképességünket (Alternatív Energia)
Az MSZP új választmányi elnöke szerint a szocialisták új vezetőségének feladata, hogy a következő két évben bizonyítsa a párt kormányzóképességét.
márc. 31
18:30
MSZP-kongresszus: Botka László az új választmányi elnök (hirado.hu)
Az ellenzéki párt elnökhelyettese a leköszönő választmányi elnök, Simon Gábor lett.
márc. 31
18:31
Oroszország: Priskin Tamás nélkül veszített rangadót az Alanyija (She)
Priskin Tamás nélkül lépett pályára az Alanyija az orosz labdarúgó-bajnokság másodosztályában: a vlagyikavkazi csapat szombaton hazai pályán 4–2-re kikapott egyik legnagyobb riválisától, a Mordovija Szaranszktól.
márc. 31
18:33
Atlétika: Muhari Gábor világcsúcsot ért el a veszprémi futóversenyen (She)
Muhari Gábor világcsúcsot ért el szombaton a veszprémi hatórás futóversenyen. A szervezők tájékoztatása szerint a magyar futó – aki március 10-én az ausztriai Lasseében 89 451 méteres teljesítménnyel megjavította Bogár János országos csúcsát – ezúttal 92 613 métert tett meg, így 425 méterrel felülmúlta a lengyel Tomasz Chawawko világrekordját.
márc. 31
18:35
NB II, Nyugat: Tatabányán egygólos hátrányból nyert a Gyirmót (She)
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Nyugati csoportjának 21. fordulójában Tatabányán egygólos hátrányból nyert minimális különbséggel a Gyirmót. A házigazdák az első félidő közepén jutottak előnyhöz, de a vendégek a 69. percben egyenlítettek, majd a hajrában a győztes gólt is megszerezték.
márc. 31
18:36
24 madár volt a nadrágjában (ProfitLine)
A nadrágjában próbált 24 madarat Szingapúrba csempészni egy malajziai férfi - sikertelenül
márc. 31
18:39
A Békéscsaba botlásával nőtt a Szolnok előnye (Agroinform)
A Békéscsaba 1-1-es döntetlent játszott a Szeged vendégeként, így a Szolnok kétpontos előnyre tette szert az élen.
márc. 31
18:41
Robben góljával zárkózott a Bayern a Dortmundra - videó (Agroinform)
Arjen Robben 69. percben szerzett góljával győzött a Bayern München a Nürnberg otthonában a Bundesliga 28. fordulójában.
márc. 31
18:45
Hét hónap különbséggel, ugyanúgy haltak meg a 6 éves ikerfiúk (BorsOnline)
Szétválasztva, nevelőszülőknél élt egy amerikai autista ikerpár. Mindkét kisfiú meghalt, hét hónap különbséggel.
márc. 31
18:45
Női röplabda NB I: a Palota három szettben nyert a Tatabánya ellen (She)
Az élvonalbeli női röplabdabajnokság alsóházi (9–13. helyért) rájátszásának harmadik fordulójában a Palota hazai környezetben három szettben nyert a Tatabánya ellen.
márc. 31
18:47
Jégkorong: ezüstérmes a magyar női jégkorong-válogatott a vb-n (She)
Észak-Korea kiütötte Ausztráliát, 7–0-s győzelmével az ázsiai válogatott lett a maribori divízió 2-es jégkorongtorna világbajnoka. Az ezüstérem a magyar válogatott nyakában csillog.
márc. 31
18:48
Tetőt bontott és kéményt döntött a viharos szél (hirado.hu)
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tűzoltóegységei mintegy félszáz esetben intézkedtek a viharos szél miatt.
márc. 31
18:54
Pedofília, önkény, zaklatás – Gyurcsányék odapörköltek a KDNP-nek (ATV)
A Demokratikus Koalíció szerint pedofilszervezettel tart kapcsolatot a KDNP ifjúsági szervezete.
márc. 31
18:57
Futácsék nagy, Gulácsiék kisebb verést kaptak hazai pályán (Agroinform)
A Portsmouth 5-1-re kikapott a Burnleytől, a Hull City kétgólos vereséget szenvedett a Coventrytől.
márc. 31
18:59
Ezüstérmet nyert női válogatottunk (Agroinform)
Négy győzelemmel és egy vereséggel a második helyen végzett a válogatott a maribori divízió II-es világbajnokságon.
márc. 31
19:01
Simon, Laczó és Filkor csapata is győzött (Agroinform)
Simon Ádám a cserepadról nézte végig a Bari győzelmét, Laczkó Zsolt végig a pályán volt a Sampdoriában.
márc. 31
19:03
Vilmos és Katalin az örökbefogadás mellett döntött (BorsOnline)
II. Erzsébet sem akadt ki a hír hallatán
márc. 31
19:03
Phelps úszik Cseh ellen? (Blikk)
márc. 31
19:03
Paksi pontszerzésével tucatnyi döntetlennél jár a Kaposvár (Agroinform)
A Kaposvár gól nélküli döntetlent ért el Pakson a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának szombati játéknapján.
márc. 31
19:03
Videó: két hatalmas góllal egyenlített a City a Sunderland ellen (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, 3–3-as döntetlen született a Manchester City–Sunderland találkozón az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában. A hazaiak kétgólos hátrányból álltak fel Balotelli és Kolarov távoli góljával a találkozó végéig, ám a két elhullajtott pont eredményeként biztos, hogy a fordulót követően is a városi rivális United áll majd a tabella élén.
márc. 31
19:05
Szávay Ágnes: Hiányzott már nagyon a tenisz (Blikk)
Budapest ‒ Akár már áprilisban, Madridban láthatjuk újra teniszezni Szávay Ágnest (23). A korábban a világranglistán a 13. helyig is eljutó sportoló tavaly májusban könnyek között jelentette be: fáradásos gerinctörése miatt veszélyben a pályafutása. Azóta nem indult versenyeken, sőt sokáig a pályák közelébe sem nézett.
márc. 31
19:05
Ausztria: Szabicsék megúszták az emberhátrányt, az előzést nem (She)
Szabics Imre csapata, a Sturm Graz hazai pályán 0–0-t játszott a Rieddel az osztrák labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati játéknapján. A Sáfár Szabolcsot foglalkoztató Innsbruck győzött, és megelőzte Szabicsékat.
márc. 31
19:06
Fidesz: Mesterházy bevallotta, hogy átverték az embereket (hirado.hu)
A Fidesz szóvivője szerint a szocialisták 2006-ban azért verték át az embereket, mert nem a választási program lett a kormány programja.
márc. 31
19:07
NB I: nem született gól a Kaposvár paksi vendégjátékán (She)
A labdarúgó NB I 22. fordulójában a nyolcadik helyen álló Paks a 14. Kaposvárt fogadta. Gól nélküli és igencsak visszafogott játékot hozó első félidő után a második játékrészben a hazaiak nagyobb sebességfokozatba kapcsoltak, de gól ekkor sem született.
márc. 31
19:08
Összecsapások Jemenben – legkevesebb 30 halott (hirado.hu)
A jemeni kormányhadsereg az al-Kaida nemzetközi terrorista hálózat helyi szárnyával harcolt szombaton az ország déli részén. Az áldozatok többsége katona.
márc. 31
19:09
Obama: van elég olaj a világpiacon az Irán elleni szankciók szigorításához (ProfitLine)
Elegendő olaj van a világpiacon - beleértve a rendkívüli tartalékokat - ahhoz, hogy az iráni importot kiváltva kemény szankciókat lehessen bevezetni Irán ellen - hangsúlyozta Barack Obama amerikai elnök.
márc. 31
19:09
Férfi röplabda NB I: a Sümeg debreceni sikerével végzett a 9. helyen (She)
Az élvonalbeli férfi röplabdabajnokság rájátszásában a Sümeg szerezte meg a kilencedik helyet, miután mai idegenbeli sikerével összesítésben 2–0-val jobbnak bizonyult a Debrecennél az egyik fél második győzelméig tartó párharcban.
márc. 31
19:12
Friss! Az Ötöslottó 13. heti nyerőszámai (Pénzcentrum)
Kihúzták az Ötöslottó 13. heti nyerőszámait. Mivel ezen a játékhéten sem volt telitalálat, így egy hét múlva már 2 milliárd 382 millió forint várja, hogy valaki mind az 5 számra ráhibázzon....
márc. 31
19:15
Kikapott otthon a címvédő Larvik az elődöntő első meccsén (Agroinform)
A címvédő Larvik két góllal kikapott a vendég Buducsnoszt Podgoricától a női kézilabda BL elődöntőjének első mérkőzésén.
márc. 31
19:17
Három kapufáért egy pontot kapott a Pécs Pápán (Agroinform)
Nem született gól a Pápa és a vendég Pécs összecsapásán a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának szombati játéknapján.
márc. 31
19:19
Hibázott, de megvédte címét Chan (Agroinform)
Többször is hibázott szombati kűrje során, de így is megvédte címét a kanadai Patrick Chan.
márc. 31
19:21
Kilencujjú kézist szerződtettek (BorsOnline)
Nem is olyan régen bosszantó vereséget szenvedett a Kielcétől a Veszprém kézilabdacsapata a férfi kézilabda BL-ben, most mással hívta fel magára a figyelmet a lengyel együttes.
márc. 31
19:21
Forró nyomon Michelisz (Blikk)
Valencia ‒ Szembenézett kellemetlen emlékeivel Michelisz Norbert (27). A Zengő Motorsport pilótája a túraautó-világbajnokság Spanyol Nagydíjának helyszínén újraélte pályafutása eddigi legdrámaibb pillanatait.
márc. 31
19:21
Majonézes krumplisaláta gazdagon (Mindmegette)
Hozzávalók: 1 kg nem szét fövő krumpli 2 keményre főzött tojás 1 nagy fej lila hagyma 1 nagyobb savanykás alma 4-5 db savanyú uborka 20 dkg olasz felvágott 2 dl tejföl 2 dl majonéz ízlés szerint só bors saláta levelek
márc. 31
19:21
NB II, Nyugat: a PFLA emberhátrányban szerzett pontot Sopronban (She)
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Nyugati csoportjának 21. fordulójában a Videoton-PFLA egy pontot szerzett Sopronban. A felcsútiak kétszer jutottak vezetéshez: előbb egy öngólnak köszönhetően, majd a 66. percben már emberhátrányban futballozva. A házigazdák azonban mindkétszer egyenlítettek, utóbb a 86. percben.