A következő napokban is marad a napos, az ilyenkor megszokottnál több fokkal melegebb idő: többfelé 24-25 Celsius-fok is lehet; a hétvégéig csapadék sem várható - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak az MTI-hez vasárnap eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből
A címvédő Győri Audi ETO KC három góllal győzött a francia Brest Bretagne otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában, vasárnap.
Az Európai Unión belül minden szinten egységes az a vélemény, hogy az Egyesült Királyság és az EU kapcsolatrendszerét a Brexit, vagyis a brit EU-tagság megszűnése után is stratégiai szinten kell tartani - mondta vasárnap Londonban Szijjártó Péter.
Május óta hiába próbál megfelelő szakácsot találni magának a brit trónörökös és felesége. Camilla hercegnő és Károly herceg olyan alkalmazottat keres, aki bioalapanyagokból képes ízletesen főzni, és velük utazna hivatalos útjaikra.
A konzervatív Osztrák Néppárt (ÖVP) a szavazatok 31,6 százalékával győzött az előrehozott osztrák parlamenti választásokon vasárnap. A legfrissebb eredmények szerint a szélsőjobb feljött a második helyre, maga mögé utasítva a szociáldemokratákat.
A vasárnap lebonyolított ausztriai parlamenti választás előzetes végeredménye szerint a szavazáson az Osztrák Néppárt (ÖVP) győzött a voksok 31,6 százalékával, az Osztrák Szociáldemokrata Párt (SPÖ, 26,9) és az Osztrák Szabadságpárt (FPÖ, 26 százalék) előtt.
Évtizedekig kertészkedni, golfozgatni? Milyen unalmas. A hosszabb élet és a rosszabb nyugdíjkilátások miatt az USA-ban egyre kevesebben vonulnak csak úgy nyugdíjba, és egyre többen maradnak valamilyen módon aktívak. Még akár önkéntes munkákat is elvállalnak. A megtakarításokból nagyon nehéz összehozni a nyugdíjra valót.
A sportmasszázs fontos szerepet játszik minden sportoló életében, függetlenül attól, hogy sérült-e vagy sem. A masszázsnak számos fizikai, fiziológiai és pszichológiai előnye van.
Számtalan cikk jelenik meg egy héten a Pénzcentrumon, és egyre többen is olvassák őket. Jó bizonyíték erre, hogy nemrég bekerültünk az 50 legolvasottabb magyarországi weboldal közé. Nézzük, mely anyagok voltak a legérdekesebbek a héten. Nemrég...
Sebastian Kurz jobbközép pártja nyert az előrehozott választásokon, a populista Szabadságpárt úgy tűnt, megveri a szocdemeket, de a legfrissebb eredmények szerint a harmadik helyre szorultak.
Messze megdőlt az eddigi nevezési rekord a 32. SPAR Budapest Maraton Fesztivál - V4 futóhétvégén: a rendező Budapest Sportiroda (BSI) közlése szerint 31 920 futót regisztráltak, míg a korábbi csúcs 30 045 volt
Washington egyelőre nem mondja fel az Iránnal kötött többhatalmi egyezményt - hangsúlyozta Nikki Haley, az Egyesült Államok ENSZ-nagykövete egy vasárnapi interjújában
Sárosdi Lilla (41) megdöbbentő vallomást tett: 20 évvel ezelőtt egy próba után egy akkori színházigazgató egy barátjával autózásra invitálta a színésznőt.
Előrehozott parlamenti választást tartottak Ausztriában tegnap. Bár eredmény csak lapzártánk után született, az előrejelzések azt mutatták: véget ér a tizenegy éve tartó szociáldemokrata-néppárti nagykoalíció, és az eddigi baloldali kancellárnak, Christian Kernnek át kell adnia a hatalmat.
A konzervatív Osztrák Néppárt (ÖVP) a szavazatok 30,2 százalékával győzött az előrehozott osztrák parlamenti választásokon vasárnap az ORF televízió és a SORA közvélemény-kutató intézet hivatalos előrejelzése szerint
Magyar világmárka lehetőségét latolgatta Orbán Viktor a Figyelő Top200 díjátadó gálán szombaton. A miniszterelnök úgy fogalmazott: van annyi erőfölöslegünk, hogy a magyar vállalkozók befektethetnek az ország határain kívül.
Elképesztő hétvégén van túl Michelisz Norbert (33). A túraautó-világbajnokságon szereplő pilóta az özönvízszerű eső áztatta Kínai Nagydíjon negyedik és második helyen végzett a Hondájával, s ezzel minimálisra csökkentette hátrányát az összetettben. Pedig a közelmúltban még hatvan pont volt a hátránya, most pedig már csak kettő. Újra a vb-címért csa
Messze megdőlt az eddigi nevezési rekord a 32. SPAR Budapest Maraton Fesztivál - V4 futóhétvégén: a rendező Budapest Sportiroda (BSI) közlése szerint 31 920 futót regisztráltak, míg a korábbi csúcs 30 045 volt.
Életében először láthatta otthonát és érezhette meg a szabadság ízét Najashi Jonah (4), aki szüleivel és testvéreivel együtt egy katonai akcióban kiszabadult a fogságából.
A székhely vagy a telephely címét kell a számlára írni? – kérdezte olvasónk arra hivatkozva, hogy nem egyértelmű számára az áfatörvényben a számlázásnál említett cím fogalma. Magos Zoltánné adószakértő válaszolt.
Az ismertségét szeretné jóra használni Mádai Vivien (31), aki elárulta, ő a szigorúbb szülő. A Ninja Warrior műsorvezetője a műsortól is ihletett kapott, az utóbbi időben ugyanis komoly edzésbe kezdett, hogy formába hozza magát. Úgy legalább az első akadályt meg tudná csinálni.
Szentté avatta Ferenc pápa vasárnap az Újvilág feltehetően első keresztény mártírjait, három tizenéves fiút, és további 32 személyt, zömükben szintén mártírokat.