Nem csökken a nyugdíjak értéke, amíg polgári kormány van Magyarországon, az idősek továbbra is számíthatnak a Fidesz-KDNP-re, amely szavakban és tettekben is megbecsüli őket - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára pénteken Budapesten, sajtótájékoztatón.
Folytatják a budapesti közvilágítás korszerűsítését, a tavalyi első ütemben 4200 világítótestet modernizáltak, ez évente 27 millió forint energiamegtakarítást eredményez.
Annak ellenére, hogy hazánk továbbra sem a legkedvezőbb helyet foglalja el a világ országait a lakosok boldogságszintje alapján rangsoroló listán, a trend azt mutatja, hogy évről évre emelkedik a mért boldogság szintje Magyarországon.
Csalók élnek vissza a MediaMarkt nevével. A simlis trükközők a vállalat nevében SMS-eket küldenek ki, és nem létező nyereményjátékra próbálnak személyes adatokat megszerezni. A MediaMarkt nevében küldenek SMS-eket csalók...
Hadházy Ákos furcsállja, hogyan jutott be Molnár Zsolt az MTVA épületébe december 17-én, de ennél aggasztóbbnak találja az MSZP-s politikus indokait arra vonatkozóan, miért beszélte rá képviselőtársait a távozásra. Kunhalmi Ágnes és Tordai Bence nagyon másképp látja a történteket, az érintettről már nem is beszélve.
Rövidesen rendeződhet a több mint 4 millió embert érintő osztatlan közös tulajdonú birtokok helyzete, ami több mint 4 millió embert érint, mivel hamarosan a parlament elé kerülhet az erről szóló törvényjavaslat - közölte az agrárminiszter pénteken Hévízen.
Rövidesen rendeződhet a több mint 4 millió embert érintő osztatlan közös tulajdonú birtokok helyzete, mivel hamarosan a parlament elé kerülhet az erről szóló törvényjavaslat - közölte az agrárminiszter Hévízen.
Gyűlés miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz szombaton és vasárnap több budapesti útszakaszon. Vasárnap reggeltől a Lánchidat is lezárják - közölte a rendőrség.
Még Kövér Lászlónál is súlyosabb pénzbüntetéssel sújtaná Gulyás Gergely a parlamentben akciózó ellenzéki képviselőket, szerinte nem elég az egyhavi pénzük elvonása - ezt az ATV kérdésére mondta a kancelláriaminiszter a kormányinfón. A Pompeo-látogatás kapcsán hangsúlyozta: két szuverén állam vezetője, miniszterelnöke, külügyminisztere találkozik eg
Gulyás Gergely pénteken bejelentette, hogy kivásárolják a Corvinus Egyetemet a ppp-szerződéséből, valamint azt is, megnövelik a látványsportágak működési támogatását.
Az elmúlt két hónapban a befektetési célú vásárlók aránya átlépte az 50%-ot a budapesti ingatlanpiacon. A fővárosban a befektetési céllal vásárlók általában az 50-60 négyzetméter közötti lakásokat keresik, amelyek ára 36-40...
Az influenzajárvány 1-2 hét múlva tetőzik Magyarországon – közölte az InfoRádió Aréna című műsorában Müller Cecília. A megbízott országos tisztifőorvos kijelentette: a védőoltások pozitív hozadéka jóval jelentősebb, mint az esetleges kockázatuk.
Másodfokon is pert nyert a Roszatom és a magyar kormány ellen a Párbeszéd EP-képviselője, Jávor Benedek a paksi bővítés szerződéseinek nyilvánossága ügyében - jelentette be maga a politikus pénteki, facebookos sajtótájékoztatóján.
Pontosan tíz éve gyilkolták meg az akkor még MKB Veszprém néven szereplő kézilabda-csapat játékosát, a román Marian Cozmát. A szomorú évforduló apropóján érkezett az ATV Start ma reggeli adásába a Cozma-család ügyvédje, Helmeczy László.
Mit gondol arról, hogy az orvosi kamara elnöke szerint a magyar egészségügy még mindig jobb, mint az afgán? A szavazás elindult, az eredményt Simon András ismerteti a 17:55-kor kezdődő A nap híre című műsorunkban.
Országszerte többnyire 80 évnél idősebb embereket fosztott ki önkormányzati dolgozónak kiadva magát azt a két, többszörösen büntetett előéletű férfi, akit megismételt eljárásban hét-, illetve hatéves szabadságvesztésre ítélt első fokon a Zalaegerszegi Járásbíróság.
Egy rövid, az ellenzéki párt szerint vágatlan felvétel bizonyítja annak ellenkezőjét, amit több médium sugallni próbált Molnár Zsoltról és az MTVA székházában tett „látogatásáról”. Igaz, a Facebook oldalukon ezzel kapcsolatban pont nem egy vágatlan felvétel látható, hanem egy összevágott videó.
Keszthely városa az elsők között jelentkezett a magyarországi futam lebonyolítására, de sajtóértesülések szerint a Velencei-tó környéke is esélyes lehet.
Három évvel ezelőtt lakásfelújításkor döbbentünk rá, hogy hihetetlen mennyiségű használatlan dolgot őrizgetünk. Utólag sajnálom, hogy nem tudtunk az akkor már létező Adománytaxi alapítványról, amelyet most, a Highlights of Hungary jelöltjei között ismertem meg.
A Jobbik egységes, hitében, elszántságában erős frakcióval vág neki a parlament tavaszi ülésszakának és a 2019-es évnek - jelentette ki a párt frakcióvezetője, elnökhelyettese a Mátraszentlászlón tartott háromnapos kihelyezett frakcióülést összegző pénteki sajtótájékoztatóján, Gyöngyösön.
Az Állami Számvevőszék gigabírságára részletfizetést kérnek, miközben a strasbourgi Emberi Jogok Európai Bíróságához és a luxembourgi Európai Bírósághoz fordulnak jogorvoslatért.
Több helikoptertípust is képes szimulálni az az ultramodern szimulátor, amelyet egy meg nem nevezett francia cég szállított az Európai Védelmi Alap közreműködésével.