2008. augusztus 31. vasárnap

aug. 31
19:03
A Liverpool most már nem tudott a hajrában nyerni (Infostart)
A Liverpool 0-0-ás döntetlent játszott az Aston Villa otthonában az angol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában.
aug. 31
19:03
Spanyolország: Szalai Ádám bombagólt lőtt, győzött a Castilla (She)
Hatalmas gólt lőtt a Segunda B vasárnapi mérkőzésén Szalai Ádám, a Real Madrid Castilla magyar csatára.
aug. 31
19:05
Anglia: gólnélküli döntetlen született a Liverpool meccsén (She)
A Liverpool gólnélküli döntetlent játszott az Aston Villával az angol bajnokság harmadik fodulójában.
aug. 31
19:07
Bundesliga: simán verte a Bayern a Herthát, nyert a Stuttgart (She)
A Bundesliga harmadik fordulójának vasárnapi mérkőzésein a Bayern München 4–1-re verte a Dárdai Pált nélkülöző Herthát, míg a Stuttgart 2–0-ra győzte le a Hannovert, melynek keretében nem volt ott Huszti Szabolcs.
aug. 31
19:21
Hollandia: idegenben verték az AZ-t Fehér Csabáék (She)
A NAC Breda 2–1-re győzött idegenben az AZ Alkmaar ellen a holland labdarúgó-bajnokság első fordulójában. A NAC-ban végig a pályán volt Fehér Csaba.
aug. 31
19:39
Labdarúgó NB III: lopás miatt félbeszakadt a mérkőzés (She)
Sajnálatos, nem mindennapi események miatt szakadt félbe a labdarúgó NB III Mátra-csoportjában a Tura–Balmazújváros mérkőzés. A vendégek öltözőjét kirabolták, és 3–1-es hazai vezetésnél a szünet után nem folytatták a találkozót.
aug. 31
19:39
A Győr a Honvédon, a Debrecen a Siófokon állt bosszút (Infostart)
Az UEFA Kupából simán kiesett Győr 4-1-re győzött a vendég Honvéd ellen a labdarúgó NB I 6. fordulójában.
aug. 31
19:41
Soproni Liga: simán verte a Győr a Honvédot, Bajzát triplázott (She)
A Győr 4–1-re verte a Honvédot a Soproni Liga hatodik fordulójának első vasárnapi mérkőzésén. A hazaiak legjobbja a három gólt szerző Bajzát Péter volt.
aug. 31
19:43
Franciaország: kikapott Lille-ben a Bordeaux (She)
Kikapott az elmúlt pontvadászat ezüstérmese, a Girondins Bordeaux a francia bajnokságban.
aug. 31
19:57
US Open: Jelena Jankovics már a legjobb nyolc között (She)
Jelena Jankovics három játszmában legyőzte a dán Caroline Wozniackit az US Open negyedik fordulójában.
aug. 31
20:15
Labdarúgó NB II: lemondott a Barcs edzője az újabb vereség után (She)
Hazai pályán kapott ki 3–2-re a Barcs a Tatabányától a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának negyedik fordulójában, mely után a barcsiak edzője, Ott József lemondott.
aug. 31
20:17
Olasz labdarúgás: Quaresma az Internazionalében folytatja (She)
A La Gazzetta dello Sport internetes kiadása szerint immár biztos, hogy Quaresma, a Porto játékosa a 2008–2009-es szezonban az olasz bajnok Internazionalét erősíti a következő napoktól.
aug. 31
20:19
Asztalitenisz: bravúros budaörsi továbbjutás az ETTU Kupában (She)
A Budaörs 2i SC csapata százszázalékos teljesítménnyel az első helyen jutott tovább csoportjából a női asztalitenisz ETTU Kupa selejtezőjéből.
aug. 31
20:51
US Open: Davigyenko simán nyerte az oroszok csatáját (She)
Nyikolaj Davigyenko 6:2, 7:6, 6:3-ra verte honfitársát, a szintén orosz Dimitrij Turszunovot a US Open harmadik fordulójában.
aug. 31
20:53
Sportlövészet: Putz győzelme férfi trappban az ob-n (She)
Az esélyeknek megfelelően Putz István diadalmaskodott férfi trappban a Balatonfűzfőn zajló koronglövő országos bajnokságon.
aug. 31
21:09
A Barcelona is vereséggel kezdett! (Infostart)
A Barcelona 1-0-ra kikapott a Numancia otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság első fordulójában.
aug. 31
21:09
Spanyol bajnokság: vereséggel kezdett a Barcelona (She)
Meglepetésre vereséget szenvedett a spanyol bajnokság nyitófordulójában a Barcelona csapata az újonc Numancia otthonában.
aug. 31
21:11
US Open: Federer három játszmában verte Stepaneket (She)
Roger Federer 6:3, 6:3, 6:2-re verte a cseh Radek Stepaneket a US Open harmadik fordulójában a férfi egyesek versenyében.
aug. 31
21:27
US Open: a luxemburgi Müller 0:2-ről fordított Almagro ellen (She)
A luxemburgi Gilles Müller kétszettes hátrányból fordított, és nyert óriási mérkőzésen a 18. helyen kiemelt, spanyol Nicolas Almagro ellen a US Open férfi egyeseinek harmadik fordulójában.
aug. 31
22:03
Soproni Liga: kiütéses Loki-siker a Balaton-parton (She)
Nem zárult jól a nyári szezon a Balaton-parton: a Siófok csapata 4–0-s vereséget szenvedett a Soproni Liga 6. fordulójában.
aug. 31
22:39
A Juventus emberelőnyben maradt le a győzelemről (Infostart)
Az előző szezonban bronzérmes Juventus 1-1-es döntetlent játszott az elmúlt idényben negyedik Fiorentina otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság nyitó fordulójában.
aug. 31
22:39
Serie A: tíz emberrel egyenlített a Fiorentina a Juve ellen (She)
A 89. percben lőtt Gilardino-góllal egyenlített hazai pályán a Fiorentina a Juventus ellen a Serie A első fordulójának vasárnap esti mérkőzésén, így 1–1-re végződött a rangadó.
aug. 31
23:15
A Real is kikapott az első körben! (Infostart)
Kijelenthető, hogy ez a vasárnap nem az európai sztárcsapatoké volt. Korábban a három legerősebb liga elitklubjai közül a Milan és a Barcelona is kikapott, a Chelsea, a Liverpool, a Roma és a Juventus pedig csak döntetlent játszott. Ezek után késő este a Real Madrid a Deportivo La Coruna elleni 2-1-es vereséggel kezdte meg a spanyol bajnokságot.
aug. 31
23:15
Spanyolország: a Barcelona után a Real is vereséggel kezdett (She)
A Barcelona Numancia elleni veresége után a címvédő Real Madrid is vereséggel nyitotta a 2008–2009-es spanyol bajnokságot.
aug. 31
23:33
Feje tetejére állt a futballvilág: kikapott a Milan, a Barca és a Real (Infostart)
Nagy merészség lenne azt állítani, hogy a Chelsea, a Liverpool, a Real Madrid, a Barcelona, a Milan, az Inter, a Roma vagy a Juventus Európa legszűkebb elitjébe tartozik? De nem a hétvégi teljesítménye miatt! Ezúttal egyik nagymenő sem tudott nyerni a bajnoki fordulóban.
aug. 31
23:33
Franciaország: Benzema gólja három pontot ért a Lyonnak (She)
A Lyon Karim Benzema góljával idegenben verte 1–0-ra a Saint-Etienne csapatát a francia bajnokság negyedik fordulójában.
aug. 31
23:35
Ausztria: Sáfár csapata egy góllal verte Csizmadiáét (She)
Az Austria Wien 2–1-re verte a Mattersburgot az osztrák bajnokság nyolcadik fordulójában. Az Austria hálóját Sáfár Szabolcs védte, míg a Mattersburgban Csizmadia Csaba ugyancsak végig a pályán volt, ellentétben Kovrig Ákossal, aki nem jutott szóhoz.
aug. 31
23:51
US Open: a nőknél kiesett a tavalyi wimbledoni döntős (She)
Elbúcsúzott a US Open női egyesének további küzdelmeitől a tavalyi wimbledoni döntős, a francia Marion Bartoli, miután a nyolcaddöntőben 7:6, 0:6, 6:4-re megverte őt az osztrák Sybille Bammer.