2008. augusztus 9. szombat

aug. 9
20:33
Jimmy Casper is doppingolt (Behaviour)
A francia Jimmy Casper az ötödik országúti kerékpáros, akiről kiderült, hogy doppingolt az idei Tour de France körversenyen.
aug. 9
20:35
Labdarúgó NB II: a Tatabányának a másodosztályban sem megy (She)
Farkas János 46. percben szerzett találatával 1–0-s győzelmet aratott hazai pályán a Budaörs az élvonalból kieső Tatabánya ellen a másodosztályú labdarúgó bajnokság Nyugati csoportjának nyitónapján.
aug. 9
20:37
Kövesse élőben az NSO-n Soproni Liga mérkőzéseit! (She)
Öt mérkőzést rendeznek szombaton a magyar élvonalban. A Nemzeti Sport Online természetesen mindegyik találkozót élőben közvetíti.
aug. 9
20:51
Labdarúgó NB II: gólzáporos győzelem az újonc bajaiaktól (She)
Jól kezdte másodosztályú szereplését az újonc bajai csapat. Goretich Gábor fiai hazai pályán 3–1-es győzelmet arattak a Barcsi SC ellen.
aug. 9
20:53
Barátságos mérkőzés: Dzsudzsák Balázsék döntetlenje (She)
Egy egyes döntetlent játszott a PSV Eindhoven az Everton ellen felkészülési mérkőzésen.
aug. 9
20:55
Labdarúgó NB II: hat gól és pontosztozkodás Vácott (She)
Igazán szórakoztató mérkőzésen három gólos hátrányból mentette döntetlenre hazai pályán a meccset a Vác-Újbuda együttese a Vecsés ellenében a labdarúgó NB II Keleti csoportjának első fordulójában. A végeredmény 3–3.
aug. 9
21:09
Labdarúgó NB II: 2–1-es pécsi győzelem Győrben (She)
A Integrál DAC otthonában aratott 2–1-es győzelmet a PMFC-Pécs Plaza Győrben a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának első fordulójában.
aug. 9
21:11
Barátságos mérkőzés: az Arsenal döntetlenje a Sevilla ellen (She)
Barátságos, felkészülési mérkőzésen az Arsenal 1–1-es döntetlent játszott a Sevilla csapatával. A vezetést még az „ágyúsok” szerezték meg a 4. percben – ekkor Carlos Vela volt eredményes –, Chevanton azonban tíz perccel a találkozó vége előtt egyenlített.
aug. 9
21:13
Barátságos mérkőzés: a City 1–0-ra legyőzte a Milant (She)
A Manchester City vendégeként a Milan 1–0-s vereséget szenvedett a szombati felkészülési mérkőzésen.
aug. 9
21:15
Labdarúgó NB II: a Pápa nyerte a forduló rangadóját (She)
Otthon tartotta a három pontot Urbán Flórián csapata a Felcsút elleni rangadón, a másodosztályú bajnokság Nyugati csoportjának nyitófordulójában. A Pápa egygólos hátrányból, Alex két góljával nyerte meg a találkozót.
aug. 9
21:45
Labdarúgó NB II: gól nélküli döntetlen született Gyirmóton (She)
Gól nem, mindössze csak egy kiállítás született a Gyirmót–Ajka összecsapáson a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának első fordulójában.
aug. 9
21:47
Magyar válogatott: tornagyőzelmet ünnepelhetett az U17-es csapat (She)
A magyar U17-es labdarúgó-válogatott győzelmével ért véget a ráckevei nyolccsapatos nemzetközi torna.
aug. 9
21:49
Tenisz: Kapros Anikó finálét játszhat az orosz fővárosban (She)
Kapros Anikó legyőzte az osztrák Melanie Klaffnert a 75 ezer dollár összdíjazású moszkvai tenisztorna elődöntőjében.
aug. 9
21:51
Német Kupa: máris búcsúzott az 1. FC Kaiserslautern (She)
Az immár csak harmadosztályú Carl Zeiss Jena kiverte a DFB-kupából a Bundesliga 2-es Kaiserslauternt.
aug. 9
22:03
A Vasason állt bosszút a megalázott MTK (Infostart)
A labdarúgó NB I 3. fordulója előtt még listavezető Vasas látta kárát az MTK kínos Bajnokok Ligája-kiesésének. Az elmúlt napokban a Fenerbahce elleni, újpesti 0-5 után sokat kritizált címvédő 4-0-ra kiütötte az angyalföldieket az Illovszky Rudolf Stadionban.
aug. 9
22:03
Soproni Liga: magabiztos MTK-győzelem a Vasas ellen (She)
A Soproni Liga 3. fordulójában idegenben nyert 4–0-ra az MTK együttese a Vasas ellen.