2012. február 15. szerda

febr. 15
20:11
BL: Boateng kezd a Milanban az Arsenal ellen, Pato és Nesta csere (She)
A sérüléséből felépült Kevin-Prince Boateng bekerült a Milan labdarúgócsapatának kezdőjébe az Arsenal elleni BL-nyolcaddöntő első mérkőzésén, Alessandro Nesta és Pato viszont még csak a kispadon kapott helyett.
febr. 15
20:13
BL: a Zenit egy góllal legyőzte odahaza a Benficát (She)
Az orosz Zenit labdarúgócsapata a portugál Benficát fogadta a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán, és hatalmas csatában egy góllal győzni tudott.
febr. 15
20:27
Férfi kézi NB I: kilenc góllal kapott ki az FTC-PLER Balatonfüreden (She)
A férfi kézilabda NB I 16. fordulójából elhalasztott mérkőzésen a Balatonfüred hazai pályán 32–23-ra nyert az FTC-PLER ellen.
febr. 15
20:29
Jégkorong, Mol Liga: jó hajrával a DAB nyerte a döntő első mérkőzését (She)
A Dab.Docler az utolsó két percben ütött két góllal 4–2-re nyert hazai pályán a Miskolci Jegesmedvék ellen a jégkorong Mol Liga döntőjének első mérkőzésén.
febr. 15
20:31
Férfi kosár MK: fél lábbal a négy között a Falcót nagyon megverő Atomerőmű (She)
Az Atomerőmű hazai környezetben 107–64-re nyert a Falco ellen a férfi kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. Nehéz elképzelni, hogy a visszavágón a szombathelyiek ledolgozzák tetemes hátrányukat.
febr. 15
20:39
Történelmi Arsenal-vereség a San Siróban (Agroinform)
A Milan 4-0-val küldte haza az Ágyúsokat, a londoni visszavágó előtt eldöntve a továbbjutást.
febr. 15
20:41
Az ukránok trénere szerint látszott, milyen erős a Videoton (Agroinform)
Mindkét edző szerint két korai góljának köszönheti a Tavriya a mai győzelmét
febr. 15
20:43
A Juventus egy pontot szerzett Parmában (Agroinform)
Genoa sorozatban hetedszer kapott ki idegenben, ezúttal az Atalanta fektette két vállra a piros-kékeket.
febr. 15
20:45
Seria A: gólképtelen maradt a Juventus Parmában, nyert az Atalanta (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójából elhalasztott két mérkőzést pótoltak be szerda este. A mostani bajnokságban veretlen Juventus a Parma otthonában játszott gól nélküli döntetlent, míg az Atalanta Guido Marilungo találatával 1–0-ra legyőzte a Genoát.
febr. 15
20:57
Egy álomgól is kellett a Zenit győzelméhez - videó (Agroinform)
A Zenit 3-2-re múlta felül a Benficát hazai környezetben a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 15
21:03
A Milan története legsúlyosabb nemzetközi kupa-vereségét mérte az Arsenalra - nézze meg a gólokat! (Infostart)
A Milan a szezon talán legjobb teljesítményével rukkolt ki a BL-nyolcaddöntőben, az Arsenal védelme ellenben összeomlott. Az Ágyúsok korábban még soha nem kaptak ki négy góllal a nemzetközi kupaporondon. A meccs hőse Boateng, Ibra és Robinho volt.
febr. 15
21:03
BL: Milan-Arsenal nyolcaddöntő élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének slágerpárosításaként szerdán egymásnak feszül az olasz AC Milan és az angol Arsenal. A milánói csúcsrangadót folyamatosan bővülő cikkünkben és percről percre frissülő online közvetítésünkben ön is nyomon követheti.
febr. 15
21:05
Francia Kupa: Nene góljával a legjobb nyolc között a PSG (She)
A labdarúgó Francia Kupa nyolcaddöntőjében a Paris Saint-Germain idegenben 1–0-ra nyert a Dijon ellen.
febr. 15
21:07
Férfi röplabda NB I: a Kazincbarcika a 4. helyen zárta az alapszakaszt (She)
A Kazincbarcika könnyedén nyert a Csepel vendégeként a férfi röplabda NB I korábbról elhalasztott és szerdán pótolt mérkőzésén, egyben az alapszakasz utolsó találkozóján, s ezzel a negyedik helyen végzett.
febr. 15
21:15
A Dab.Docler szerzett vezetést a döntőben (Agroinform)
A Dunaújváros két hajrában szerzett gólnak köszönhetően legyőzte a vendég Miskolcot.
febr. 15
21:21
Csak döntetlent játszott a Juventus - de továbbra is veretlen (Infostart)
Két, korábban elhalasztott mérkőzést játszottak az olasz A ligában.
febr. 15
21:21
Videó: csodás, 45 méteres lövés döntött a 91. percben a Libanonban (She)
Fantasztikus találat döntötte el a labdarúgó Libanoni Kupa negyeddöntőjében rendezett al Nejmeh–al Ahed mérkőzést. A 91. percben a hazai védők mentettek, Hasszan al Mohammad pedig saját térfeléről indulva a vendégek kapuja felé sprintelt. Látta, hogy a kapus is fut vissza, ezért mintegy 45 méterről a kapuba emelte a labdát. Az al Nejmeh ezzel továbbjutott az elődöntőbe.
febr. 15
21:23
Ökölvívás: Ausztráliában folytatják karrierjüket a Bedák testvérek (She)
Hosszú ideje csak találgatni lehetett, hogy a Bedák testvérek folytatják-e profi ökölvívó pályafutásukat vagy végleg szögre akasztják a kesztyűket, azonban kedden, a Profibox Promotion budapesti rendezvényén kiderült, hogy nem búcsúznak el a kötélnégyszögtől a tehetséges bunyósok.
febr. 15
21:25
Tenisz: Federer Mahut ellen talált vissza a győzelem útjára (She)
Roger Federer két szettben legyőzte Nicolas Mahut-t a Rotterdamban zajló férfi tenisztorna első fordulójában.
febr. 15
21:33
Boateng óriási bombával szerezte meg a vezetést a Milannak - videó (Agroinform)
A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Milan-Arsenal összecsapáson a hazaiak Kevin-Prince Boateng góljával vezetnek.
febr. 15
21:35
Megszűnik a BKV Előre SC (Agroinform)
Megszűnik a BKV Előre SC, mivel a BKV saját anyagi helyzete miatt nem tudja tovább finanszírozni a sportegyesületet.
febr. 15
21:39
Tenisz: Babos Tímea párosban is továbbjutott Bogotában (She)
Egyesben aratott bravúros győzelme után párosban is továbbjutott szerdán Babos Tímea a 220 ezer dollár összdíjazású, bogotái salak pályás női tenisztornán.
febr. 15
21:51
Federer nyolcaddöntős Hollandiában (Agroinform)
A korábbi világelső svájci Roger Federer két szettben nyert a francia Nicolas Mahut ellen.
febr. 15
21:53
Robinho fejjel növelte a Milan előnyét - videó (Agroinform)
A BL nyolcaddöntőjében a Milan-Arsenal összecsapáson az olasz együttes Robinho fejesével növelte 2-0-ra az előnyt.
febr. 15
21:57
NB II: a Gyirmót kikapott, az ETO II simán győzött hazai pályán (She)
Szerdán a havazás miatt több NB II-es labdarúgócsapat felkészülési mérkőzése is elmaradt, a Gyirmót és a Győri ETO II azonban pályára lépett.
febr. 15
22:09
Egervári Sándor telt házban bízik a bolgárok ellen - videó (Agroinform)
A magyar válogatott szövetségi kapitánya a szakmai stáb téli munkájáról is beszámolt videóblogjában.
febr. 15
22:15
Videó: „Kikaptunk, na és? Messze van még a döntő vége” (She)
A Dunaújvárosi Acélbikák hazai pályán 4–2-re legyőzték a Miskolci Jegesmedvéket a jégkorong Mol Liga döntőjének első mérkőzésén. A meccs után a főszereplők az NSO Tv-nek értékeltek.
febr. 15
22:17
Videó: Boateng hatalmas gólja után Robinho duplázott - BL-gólok (She)
A szentpétervári Zenit hazai pályán 3–2-re legyőzte a portugál Benficát a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A nap másik összecsapásán az AC Milan a ghánai Kevin-Prince Boateng bombagóljával és Robinho két találatával 3–0-ra vezet az Arsenal ellen a San Siróban.
febr. 15
22:19
Férfi kézi BL: három veszprémit nem akartak beengedni Oroszországba (She)
Hosszú órákon át várakoztatták szerdán a moszkvai repülőtéren az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatát, amely csütörtökön az orosz Csehovszki Medvegyi vendégeként játszik Bajnokok Ligája-csoportmérkőzést.
febr. 15
22:27
Babos párosban is továbbjutott (Agroinform)
A magyar játékos az orosz Valerija Szavinihhal az oldalán a negyedöntőbe jutott.
febr. 15
22:29
Robinho duplázott az Arsenal ellen - videó (Agroinform)
A Milan-Arsenal találkozón a hazai együttesben Robinho fejese után lábbal is betalált.
febr. 15
22:33
Felkészülés: Dzsudzsák Balázsék 2-0-ra kikaptak a Betistől (She)
A Dinamo Moszkva felkészülési mérkőzésen 2–0-ra kikapott a spanyol élvonalbeli Betistől.
febr. 15
22:36
Huszti nélkül győzött a Zenit (Metropol)
A Huszti Szabolcsot nélkülöző orosz Zenit hazai környezetben, rendkívül fordulatos mérkőzésen 3-2-re nyert szerdán a portugál Benfica ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 15
22:45
Mocsai szerint már a mérkőzés előtt nagy hátrányba kerültek (Agroinform)
Hosszú órákon át várakoztatták szerdán a moszkvai repülőtéren az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatát.
febr. 15
22:47
Ibrahimovic büntetőből végezte ki az Arsenalt - videó (Agroinform)
Ibrahimovic a saját maga által kiharcolt büntetőből szerezte meg a hazai együttes negyedik gólját.
febr. 15
22:51
BL: hengerelt odahaza a Milan az Arsenal ellen (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének slágerpárosításaként feszült egymásnak az olasz AC Milan és az angol Arsenal. A milánói csúcsrangadón hengerelt a hazai csapat, és innen már nagyon nehéz lesz elbuknia a továbbjutást.
febr. 15
22:53
Újpest: már Lázár, Rajczi és Kabát is a többiekkel gyakorolt (She)
Rajczi Péter, Kabát Péter és Lázár Bence is felépült kisebb sérüléséből, és szerdán már mindhárom újpesti futballista a csapattársaival gyakorolt – adta hírül a lila-fehér klub honlapja.
febr. 15
22:54
A Milan kiütötte az Arsenalt (Metropol)
Az Ágyúsok történetük során először kaptak ki négy góllal a Bajnokok Ligájában.
febr. 15
23:03
Sebastian Vettel magas állami kitüntetést kap (Agroinform)
A német sportolóknak járó legmagasabb állami kitüntetést kapja meg a német köztársasági elnöktől a világbajnok pilóta.
febr. 15
23:09
Videó: csodás Zenit-gól, Robinho-dupla, Boateng-bomba - BL-gólok (She)
A szentpétervári Zenit hazai pályán 3–2-re legyőzte a portugál Benficát a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A nap másik összecsapásán az AC Milan a ghánai Kevin-Prince Boateng bombagóljával szerzett vezetést az Arsenal ellen, majd a brazil Robinho duplázott. A 4–0-s végeredményt Zlatan Ibrahimovic állította be büntetőből.
febr. 15
23:11
Manchester City: Mancini nem úgy bánt Tévezzel, mint egy kutyával (She)
A Manchester City labdarúgócsapatát irányító Roberto Mancini szerint nem igaz Carlos Tévez azon állítása, amely szerint úgy bánt volna az argentin csatárral, mint egy kutyával.
febr. 15
23:13
BL: Ibrahimovic az egyik legjobb, aki ellen valaha játszottam - Szczesny (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Milantól elszenvedett 4–0-s vereség után az Arsenal lengyel kapusa, Wojciech Szczesny elmondta, a Milan megérdemelten győzött.
febr. 15
23:21
Fölényesen győztünk a moldávok ellen (Agroinform)
Korosztályos csapatunk fölényes győzelemmel zárta négynapos telki edzőtáborozását.
febr. 15
23:23
Robinho duplázott, Ibrahimovic gólpasszai után büntetett az Arsenal ellen - videó (Agroinform)
Robinho duplázott, de a meccs embere a két gólpassz mellett egy gólt szerző Ibrahimovic volt.
febr. 15
23:27
Tenisz: Azarenka nem kegyelmezett, Ivanovics kiesett Dohában (She)
A fehérorosz Viktorija Azarenka világelsőhöz méltó játékkal kezdte meg szereplését a dohai női tenisztornán, ahol a második fordulóban 6:1, 6:0-ra nyert a német Mona Barthel ellen.
febr. 15
23:45
BL: Hangsúlyozom, még nem jutottunk tovább - Massimiliano Allegri (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében az Arsenal ellen aratott 4–0-s győzelem után még nem könyvelte el a továbbjutás tényét Massimiliano Allegri, a Milan vezetőedzője.