2012. február 25. szombat

febr. 25
0:03
Női kosár Euroliga: Hontiék és Ujhelyiék bejutottak a szuperfináléba (She)
A Fenerbahce, a Valencia, a Wisla Kraków, a Beretta-Famila Schio és a Jekatyerinburg is megnyerte a második mérkőzését a női kosárlabda Euroliga középdöntőjében, így bejutott az isztambuli szuperfináléba.
febr. 25
0:07
Tenisz: Arn Gréta jól áll, de az eső miatt félbeszakadt a meccse (She)
Arn Gréta az első játszmát 6:1-re megnyerte, a másodikban pedig 6:6-ra áll az orosz Nyina Bratcsikova ellen a Monterreyben zajló WTA-torna negyeddöntőjében, de eleredt az eső, ezért félbeszakadt az összecsapás.
febr. 25
0:21
Topligák, 2. osztály: megtört a Barca B kiváló hazai sorozata (She)
A Barcelona B hazai pályán 1–0-ra kikapott a feljutásra hajtó Hérculestől a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Segunda División) 26. fordulójának péntek esti mérkőzésén.
febr. 25
0:39
NS: Gerendás szerint ki az idióta?, a Volán kapusának ördögi terve - szombat (She)
Válogatás a Nemzeti Sport szombati számából:
febr. 25
6:57
Tenisz: érik a magyar döntő Mexikóban - Arn és Babos is a négy között (She)
Korábban már beszámoltunk róla, hogy a Monterreyben zajló WTA-tornán, egyesben, a negyeddöntőben Arn Gréta 6:1, 6:6-ra állt az orosz Nyina Bratcsikovával szemben, amikor eső miatt félbeszakadt a meccs. Szerencsére ez nem zavarta meg a magyar teniszezőt, aki a szünet után behúzta a második szettet is, és bejutott az elődöntőbe. A másik ágon Babos Tímea is  győzött az osztrák Patricia Mayr-…
febr. 25
6:57
Továbbjutás a tét Dániában (Behaviour)
Egy újabb győzelem esetén a Győr női kézilabdacsapata két fordulóval a Bajnokok Ligája középdöntőjének befejezése előtt biztosítaná helyét a sorozat elődöntőjében. Karl Erik Böhn szárnyaló gárdája ma este 18:30-tól (TV: DigiSport) a dán Midtjylland vendége lesz.
febr. 25
6:59
Mindent vagy semmit (Behaviour)
Története során először fordulhat elő a Veszprém férfi kézilabdacsapatával, hogy nem jut tovább a Bajnokok Ligája csoportköréből. Ennek a kudarcnak az elkerülése a tét az utolsó fordulóban, a világ egyik legerősebb csapata, az Atlético Madrid elleni hazai találkozón. A másik magyar BL-résztvevőnek, a Szegednek nem kell izgulnia a záró körben, már semmiképpen nem juthat tovább.
febr. 25
7:15
EL: kiesett mindkét legutóbbi finalista (Behaviour)
A labdarúgó Európa Liga szerdai és csütörtöki összecsapásai után kialakult a nyolcaddöntő párosítása. Nagy meglepetések nem történtek, leszámítva persze azt, a címvédő Porto milyen könnyedén adta meg magát a Manchester Citynek.
febr. 25
7:51
Anglia: karatés testőr védi a Blackburn menedzserét a szurkolóktól (She)
Steve Kean, az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Blackburn Rovers vezetőedzője annyira aggódik a testi épségéért, hogy testőrt fogadott, aki éjjel-nappal ügyel a biztonságára.
febr. 25
8:21
Hewitt lábát operálni kell, veszélyben az olimpiai szereplése (Agroinform)
Megoperálták a bal lábát Lleyton Hewittnak, aki várhatóan csak június elején térhet majd vissza.
febr. 25
8:27
NHL: a Vancouver New Jerseyben is győzött, remek derbi New Yorkban (She)
Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) a Vancouver két napon belül kétszer is győzni tudott idegenben. Előbb a Detroit nagy menetelését szakított meg, pénteken pedig a New Jersey vendégeként nyert 2–1-re a Canucks, amely vezeti a Nyugati főcsoportot. A keleti éllovas New York Rangers városi rangadót játszott az Islanders ellen, melyen remek mérkőzésen, 3–3-as döntetlen után szétlövéssel…
febr. 25
8:29
Tenisz: Hewittot megoperálták, csak nyáron térhet vissza a pályára (She)
Megoperálták a bal lábát Lleyton Hewittnak, az ausztrálok volt világranglista-vezető teniszezőjének, aki várhatóan csak június elején térhet majd vissza.
febr. 25
8:31
Zenit: Arsavint kölcsönvették az Arsenaltól - hivatalos (She)
Nagynevű csapattársat kapott Huszti Szabolcs, az orosz élvonalban szereplő Zenit labdarúgója.
febr. 25
8:39
Arn Gréta és Babos Tímea is elődöntős (Agroinform)
Arn Gréta és Babos Tímea is továbbjutott a monterreyi salakpályás női tenisztorna negyeddöntőjéből pénteken.
febr. 25
8:45
Lengyelország: újabb Lech-kudarc, kirúgták Rudnevsék spanyol edzőjét (She)
A gyenge szereplés miatt a lengyel élvonalban szereplő Lech Poznan labdarúgócsapatának vezetői péntek este menesztették a csapat vezetőedzőjét, José Mari Bakerót.
febr. 25
8:47
DVTK: nem döntöttek L. Ákos jövőjéről, de vizsgálják a szakítás lehetőségeit (She)
Egyelőre nem döntött a DVTK labdarúgócsapata L. Ákos jövőjéről, de a klub ügyvédek segítségével már vizsgálja a szakítás lehetőségeit.
febr. 25
8:57
Gebrselassie az olimpiáért fut a tokiói maratonon (Agroinform)
Óriási a tét a korábbi világcsúcstartó Haile Gebrselassie számára a vasárnapi tokiói maratonon.
febr. 25
9:03
Videó: a remeklő Babos Tímeával népszerűsítik a mexikói tenisztornát (She)
A gyönyörű magyar tehetséggel, Babos Tímeával népszerűsítik a mexikói Monterreyben zajló tenisztornát a szervezők, készítettek ugyanis egy rövidfilmet a magyar lányról.
febr. 25
9:15
Fél a szurkolóktól ezért testőrt fogadott a Blackburn edzője (Agroinform)
Steve Kean annyira aggódik a testi épségéért, hogy testőrt fogadott, aki éjjel-nappal ügyel a biztonságára.
febr. 25
9:17
Íme, Németh Krisztián győztes gólja a Vitesse ellen - videó (Agroinform)
1-0-ra győzött a Waalwijk a Vitesse ellen, a mérkőzés egyetlen gólját a magyar csatár szerezte a 37. percben.
febr. 25
9:21
Ajánló: Vidi-ETO a kupában, pályán a Fradi, rajt az NB II-ben - mai program (She)
Ma itthon is elkezdődik a tavaszi futballszezon, igaz, bajnoki meccseket egyelőre csak az NB II-ben rendeznek. Az élvonalbeli csapatok egy része a Magyar Kupában érdekelt, de több felkészülési mérkőzést is játszanak szombaton – a mai hazai futballprogram.
febr. 25
9:33
Az Islanders nyerte a Rangers elleni New York-i városi rangadót - videó (Agroinform)
Nagy csatában, a hosszabbítást követő szétlövésben kerekedett felül a New York Islanders városi riválisán, a Rangersen.
febr. 25
9:39
Tenisz: Fernando González kikapott Ferrertől utolsó előtti versenyén (She)
A chilei Fernando González a Buenos Aires-i férfi tenisztorna negyeddöntőjében 6:2, 6:4-es vereséget szenvedett az első helyen kiemelt spanyol David Ferrertől.
febr. 25
9:41
Videó: fejben gyorsulnának fel a paksiak a tavaszi szezonra (She)
Törökországi edzőtáborban készült a tavaszi szezonra a színtiszta magyar erőből álló Paks együttese. Kis Károly csapata előrelépne a bajnokságban, a Ligakupában pedig a címvédés is összejöhet Böde Dánieléknek. Főleg ha – ahogy ők mondják – fejben is felgyorsulnak.
febr. 25
9:51
Podolski a Leverkusen ellen térhet vissza, a Nürnberg Brémába is nyerni megy (Agroinform)
A Leverkusen az 1. FC Köln otthonába látogat, a Werder Bremen a Nürnberget látja vendégül a Bundesliga 23. fordulójában.
febr. 25
9:53
Legyőzi-e valaki a Juventust? Most a Milané a lehetőség! (Agroinform)
Allegri együttese ebben a szezonban már kétszer kikapott a Zebráktól, és megint nem állhat ki a legjobb tizenegyével.
febr. 25
9:57
Labdarúgás: Milan-Juventus; Bogdánék a Chelsea-hez utaznak - szombati program (She)
A labdarúgó topligák szombati programjából kiemelkedik a Milan–Juventus rangadó, de a többi élbajnokságban is lesznek érdekes összecsapások. Berlinben például bemutatkozik a Hertha kispadján Otto Rehhagel, aki több mint tíz év után tér vissza a Bundesligába, míg a Bolton kapuját védő Bogdán Ádámra valószínűleg kemény percek várnak a Chelsea otthonában.
febr. 25
9:59
Videó: íme, Németh Krisztián első hollandiai gólja az RKC csapatában (She)
Mint beszámoltunk róla, az RKC Waalwijk Németh Krisztián első félidei góljával 1–0-ra legyőzte a Vitesse-t a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának pénteki mérkőzésén. Tekintse meg a magyar csatár győztes gólját!
febr. 25
10:09
Bogdán állhatja útját a Chelsea feltámadásának (Agroinform)
Az éllovas Manchester City a hétközi EL-mérkőzés után újabb gólgálával örvendeztetheti meg szurkolóit a Blackburn ellen.
febr. 25
10:45
Folytatódik a versenyfutás Európáért (Agroinform)
Négy mérkőzést rendeznek szombaton, az Espanyol a Levantét, míg a Málaga a sereghajtó Zaragozát látja vendégül.
febr. 25
10:47
Melzer kiejtette az első helyen kiemelt amerikai szervagépet (Agroinform)
Az osztrák teniszező John Isnert búcsúztatta két szettben, mivel Querrey is kiesett, nincs amerikai a mezőnyben.
febr. 25
10:51
Tenisz: egy reklámtábla állította meg Fucsovics zágrábi menetelését (She)
Szerencsétlen saroksérülés vetett véget Fucsovics Márton menetelésének a zágrábi tenisztornán.
febr. 25
11:03
Szombaton a City és a Betis tömheti a zsebünket (Agroinform)
Elérkezett a várva várt hétvégi meccsdömping, ezért szombaton két tippet is ajánlunk!
febr. 25
11:09
Videó: igazi gálahangulat - szemtelen megoldások az NBA újoncaitól (She)
Mint arról beszámoltunk, megkezdődött a 61. NBA All-Star-hétvége. A pénteki nap főeseménye az első-, illetve másodévesek mérkőzése volt, nem éppen a megszokott lebonyolítással.
febr. 25
11:21
Gonzalez számára Ferrer már túl nagy falat volt (Agroinform)
Az egykor a világ legjobbjai között jegyzett Fernando Gonzálezt profi pályafutása utolsó előtti tornáján esett ki.
febr. 25
11:23
Nem jön Debrecenbe a holland olimpiai bajnok (Agroinform)
Két éve betegség miatt nem jött el Budapestre, idén pedig Debrecent is kihagyja a hollandok kiváló gyorsúszója.
febr. 25
11:45
Motorsport: 17 éves fiatal halt meg az ausztráliai superbike-vb-n (She)
Életét veszítette egy ausztrál versenyző a superbike-motorosok hazai rendezésű világbajnokságán, Phillip Islanden.
febr. 25
11:57
Ha nem nyer a Veszprém, bajban lehet (Agroinform)
Mocsai Lajos csapata a már biztos csoportelső Atlético Madrid ellen harcolná ki a továbbjutást.
febr. 25
11:59
Haláleset történt az ausztráliai superbike-vb-n (Agroinform)
febr. 25
12:01
Ivica Kostelic március elején térhet vissza (Agroinform)
Jól halad Ivica Kostelic rehabilitációja, a horvát síző már Kranjska Gorán szeretne visszatérni a Világkupába.
febr. 25
12:15
A NASCAR sorozatba is berobbant Danica Patrick - övé a pole pozíció Daytonában (Agroinform)
Danica Patrickról eddig is tudtuk, hogy gyors, most ezt egy NASCAR-időmérőn bizonyította Daytonában.
febr. 25
12:21
Felkészülés: a Paks Montvai és Magasföldi góljával győzött (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Paks felkészülési mérkőzésen 2–0-ra győzött az NB III-as Csákvár ellen.
febr. 25
12:21
Huszti csapattársa lesz az Arsenal-sztár (Metropol)
Az Arsenal helyett júliusig, a szezon végéig régi együttesében, a szentpétervári Zenitben rúgja a labdát Andrej Arsavin, aki ily módon a korábbi magyar válogatott Huszti Szabolcs csapattársa lett.
febr. 25
12:23
Videó: óriási baleset - ripityára törte autóját, de sértetlenül szállt ki belőle (She)
Miguel Paludo falnak csapódott Chevroletjével Daytonában, a 250-esek versenyében, de sértetlenül szállt ki a versenyautóból. Csúnya baleset volt.
febr. 25
12:33
Guardiola megtalálta Keita utódját? (Agroinform)
Spanyol sajtóhírek szerint a Barcelona csapata szemet vetett az Athletic Bilbao fiatal középpályásra, Javi Martinezre.
febr. 25
12:35
Tatjana Hüfner ötödször is Világkupa győztes (Agroinform)
Az utóbbi négy évhez hasonlóan most is a német Tatjana Hüfner nyerte meg a szánkósok összetett Világkupáját.
febr. 25
12:51
A Vasas és a Szeged is jó eséllyel pályázik a továbbjutásra (Agroinform)
Ha az angyalföldiek legyőzik a Komjátiban az Eger csapatát, ott lesznek a negyeddöntőben.
febr. 25
12:57
Férfi vízilabda ob I: a Honvéd 22 gólt dobott a Kaposvárnak (She)
Tizenhárom góllal győzött a Honvéd az élvonal újonca, a Kaposvár ellen a Vodafone férfi vízilabda ob I február 4-i, 12. fordulójának most szombatra halasztott mérkőzésén a Kőér utcában.
febr. 25
12:59
Hollandia: a szakportálnál Németh Krisztián volt a mezőny legjobbja (She)
A péntek esti RKC Waalwijk–Vitesse bajnokin (1–0) Németh Krisztián győztes gólt szerzett (ez volt mellesleg az első találata a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban), emellett pedig az a megtiszteltetés érte, hogy a goal.com holland oldalán ő kapta a legmagasabb osztályzatot a pályára lépő játékosok közül.
febr. 25
13:01
Felkészülés: a Fradi Lisztes szép góljával 1-0-ra nyert a Soroksár ellen (She)
A Ferencváros labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 1–0-ra nyert a Soroksár ellen.