Fogadási botrány: őrizetbe vették L. Ákost, a DVTK játékosát! (She)
A Nemzeti Sport értesülései szerint a Központi Nyomozó Főügyészség illetékesei őrizetbe vették L. Ákost, a labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőr futballistáját.
Szurkolói busz indul Győrbe a magyar-bolgár meccsre (Agroinform)
A válogatott hivatalos szurkolói csoportja, a Carpathian Brigade február 29-én különbuszt indít Budapestről Győrbe.
febr. 21
15:17
Otto Rehhagel szakadó hóesésben tartotta meg első edzését - fotó (Agroinform)
A 73 éves Otto Rehhagel zord időjárási körülmények között is megtartotta első edzését a Hertha BSC-nél.
febr. 21
15:19
Döntetlen az MTK-Kecskemét összecsapáson (Agroinform)
Az MTK 2-2-es döntetlent játszott a Kecskemét együttesével a negyeddöntő keddi, első mérkőzésén.
febr. 21
15:21
A Diósgyőr középpályását edzésről vitték el a rendőrök (Agroinform)
A boon.hu értesülései szerint a Központi Nyomozó Főügyészség illetékesei előállították L. Ákost, a Diósgyőr játékosát.
febr. 21
15:21
Videó: a győriek kézise különös módon is segítette a Larvik kiütését (She)
A Győri Audi ETO KC fantasztikus játékkal 31–22-re legyőzte hazai pályán a norvég Larvikot a Bajnokok Ligája középdöntőjének I. csoportjában. A győriek egyik legjobbja volt a montenegrói Jovanka Radicsevics, aki a négy gólja mellett még takarítónői szerepet is vállalt. Íme!
febr. 21
15:23
U21-es válogatott: Róth Antal legénysége Máltán lép pályára (She)
Utánpótlás-válogatott idegenbeli felkészülési mérkőzés előtt áll, és a keretbe korábban sérüléssel bajlódó futballisták is visszatértek. Az U21-esek az idei első nemzetközi meccsükre készülnek: a januári telki összetartás után február 29-én Máltán lépnek pályára a hazaiak korosztályos együttese ellen.
febr. 21
15:33
Máltán kezdi az évet az U21-es válogatott (Agroinform)
Az U21-es csapat idei első nemzetközi mérkőzésére készül, február 29-én Máltán vendégeskedik.
febr. 21
15:39
Borussia Dortmund: a csapatkapitány egy évvel hosszabbított (She)
Egy évvel, 2013 nyaráig meghosszabbította a szerződését Sebastian Kehl, a német labdarúgó-bajnokságban címvédő Borussia Dortmund csapatkapitánya.
febr. 21
15:51
Körvonalazódnak a kenu páros egységek (Agroinform)
Három hete edzőtáborozik Malajziában a C-2 1000 méteres olimpiai pótkvalifikációra készülő kenus csapat.
febr. 21
15:53
Szerződést hosszabbított a Dortmund csapatkapitánya (Agroinform)
2013 nyaráig megújította szerződését Sebastian Kehl, aki mostanáig 203 Bundesliga-mérkőzést játszott a Dortmundban.
febr. 21
15:57
Haladás: az U-válogatott középpályás három évvel hosszabbít (She)
Iszlai Bence szerdán három évvel meghosszabbítja a szerződését a labdarúgó NB I-ben szereplő Szombathelyi Haladással – adta hírül a haladas.hu. Az U21-es válogatott középpályás kontraktusa az idény végén járna le.
febr. 21
15:59
Manchester United: harmadára csökkent a klub pénztartaléka (She)
A tavalyi év második felében harmadára csökkent a Manchester United pénztartaléka – áll az angol klub gazdasági jelentésében. A klub a 2011-es év felénél 150.6 millió fontos tartalékkal rendelkezett, míg ez az összeg december 31-ére 50.9 millióra csökkent.
febr. 21
16:09
Íme, a Juventus csatárának szexis barátnője - fotó (Agroinform)
Ha elnézzük a gyönyörű Nina Senicar fotóit, bátran mondhatjuk: Marco Boriellonak jó dolga van.
febr. 21
16:11
Idei második összetartásán vesz részt az U17-es válogatott (Agroinform)
A tavaszi Európa-bajnoki elitkörre készülő korosztályos csapat szerdán nemzetközi edzőmérkőzésen is pályára lép.
febr. 21
16:15
Euro 2012: a címvédő spanyolok Kínával hangolnak a tornára (She)
Spanyolország labdarúgó-válogatottja június harmadikán, Sevillában Kínával játszik nemzetközi felkészülési mérkőzést, amely az utolsó meccse lesz Vicente del Bosque legénységének az Európa-bajnokság előtt.
febr. 21
16:27
Elkészült a lengyel nemzeti stadion - fotó (Agroinform)
Február 29-én a Lengyelország-Portugália barátságos mérkőzéssel avatják fel az Eb nyitómeccsének otthont adó stadiont.
febr. 21
16:29
Túrák, meccsek, gólok – Dallastól Belekig (Agroinform)
A hatharom.hu összegyűjtötte, hogy élvonalbeli csapataink hol, ki ellen milyen eredményt értek el a téli edzőmeccseken
febr. 21
16:31
Az Újpest kivásárolta Dusan Vasziljevicset a Videotonból (Agroinform)
A középpályást még féléves szerződés kötötte a fehérváriakhoz, az Újpest azonban megvásárolta a labdarúgó játékjogát.
febr. 21
16:33
Jövő kedden búcsúztatják Rusorán Pétert (Infostart)
Jövő kedden kísérik utolsó útjára Rusorán Péter olimpiai bajnok vízilabdázót, mesteredzőt - tudatta a Magyar Olimpiai Bizottság.
febr. 21
16:33
Atlétika: a legidősebb maratonistákat köszöntötték a Parlamentben (She)
Varga Mihály, a Miniszterelnökséget vezető államtitkár baráti találkozó keretében köszöntötte kedden az ország legidősebb és aktív maratonfutóit. A Budapest Sportiroda tájékoztatása szerint a meghívottak – 19 férfi és 3 nő – a magyar amatőr hosszútávfutás példaképei, olyan 67 és 84 év közötti futók, akik megőrizték egészségüket, és még mindig aktívan sportolnak. Valamennyien részt vettek a…
febr. 21
16:51
Sportpolitika: lemondott tisztségéről a NOB olasz alelnöke (She)
Lemondott tisztségéről Mario Pescante, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) olasz alelnöke azt követően, hogy az olasz kormány nem támogatta Róma pályázatát a 2020-as nyári játékok megrendezésére. Pescante – aki továbbra is NOB-tag marad – a római pályázatot előkészítő bizottság vezetője volt, és úgy nyilatkozott: nagy csalódottságot érez, mert olyan országot képvisel, amely idő előtt…
febr. 21
16:53
Videó: újra kellett éleszteni egy cseh hokist egy ütközés után (She)
Kis híján végzetes kimenetelű baleset történt a Mlada Boleslav–Vitkovice jégkorongmérkőzésen a cseh Extraligában. A hazaiak játékosa, Tomás Demel egy ütközés után a jégre esett, és mintegy 15 percre elvesztette az eszméletét. Leállt a szíve, de szerencsére hamar sikerült újraéleszteni. A hírek szerint nem lesz maradandó károsodása, de várhatóan már nem lép jégre ebben a szezonban.
febr. 21
17:03
Ramires 2017-ig hosszabbíthat a Chelsea-vel (Agroinform)
A brazil középpályás stabil kezdőjátékos lett André Villas-Boasnál és már 8 gólnál tart ebben a szezonban.
febr. 21
17:05
Radwanskát három játszmára késztette a kanadai Wozniak (Agroinform)
Wozniak a harmadik játszmában a győzelemért adogathatott, de nem tudott élni a lehetőséggel, végül vereséget szenvedett.
febr. 21
17:07
A diósgyőri vezetők örülnek L. Ákos őrizetbe vételének (Agroinform)
Dudás Hunor kijelentette, nem engedhetik meg, hogy besározódjon a klub neve, ezért segítik a hatóságok munkáját.
febr. 21
17:09
Lemondott a NOB olasz alelnöke (Agroinform)
Mario Pescante azt követőe mondott le, hogy az olasz kormány nem támogatta Róma pályázatát a 2020-as olimpiára.
febr. 21
17:09
Videó: újra kellett éleszteni egy cseh hokist az ütközés után (She)
Kis híján végzetes kimenetelű baleset történt a BK Mladá Boleslav–HC Vítkovice Steel jégkorongmérkőzésen a cseh Extraligában. A hazaiak játékosa, Tomás Demel egy ütközés után a jégre esett, és mintegy 15 percre elvesztette az eszméletét. Leállt a szíve, de szerencsére hamar sikerült újraéleszteni. A hírek szerint nem lesz maradandó károsodása, de várhatóan már nem lép jégre ebben a szezonban.
febr. 21
17:11
DVTK: Örülnünk kell ennek a fejleménynek is - Dudás Hunor (She)
Amint arról a Nemzeti Sport elsőként hírt adott, a Központi Nyomozó Főügyészség illetékesei előállították L. Ákost, a labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőr játékosát. A DVTK közleményt jelentetett meg honlapján, a dvtk.eu-n az ügyben, amelyet az alábbiakban változatlan formában olvashatnak.
febr. 21
17:21
Túléltek, megszűntek, szárnyalnak és mélyrepülnek - és te ki vagy Derek Chisora? (Agroinform)
Újra jelentkezünk a Heti 6:3 című rovatunkkal, amelyben néhány elgondolkodtató történést elevenítünk fel.
febr. 21
17:27
Videó: Törekednünk kell, hogy ne hárommeccses csapat legyünk - Zubai (She)
Az NSO Tv kamerája előtt Zubai Szabolcs, a magyar férfi kézilabda-válogatott beállósa elemezte a nemzeti csapat olimpiai selejtezőtornával kapcsolatos esélyeit. Zubai szerint a Mocsai-együttes három meccsen bármikor bárki ellen eredményesen szerepelhet, de utána sokszor volt már visszaesés, ezen kell változtatni.
febr. 21
17:39
Arbeloa, Khedira és Callejón is kezd Moszkvában (Agroinform)
Marcelo helyén Coentrao kezd, Granerót a felépültKhedira váltja, és kikerült a csapatból Kaká is.
febr. 21
17:45
BL: a CSZKA Doumbiával, a Real Madrid Benzemával támad (She)
A CSZKA Moszkva Seydou Doumbiával a kezdőcsapatban indít a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő első mérkőzésén, a japán Honda Kejszuke csupán a kispadon kezd az összecsapáson. A vendégeknél Karim Benzema játszik elöl, és José María Callejón is bekerült a kezdőbe.
febr. 21
17:47
Chelsea: Terry térdét műteni kell, akár két hónapot is kihagyhat (She)
Akár két hónapot is kihagyhat John Terry, a Chelsea csapatkapitánya, akinek kisebb műtétre van szüksége a januárban megsérült jobb térdén. A válogatott játékos a Portsmouth elleni FA-kupa-mérkőzésen ütközött neki a kapufának, s azóta fájlalta a lábát.
febr. 21
17:57
Bölöni László is kiborul néha - videó (Agroinform)
Bölöni Lászlót, a PAOK Szaloniki vezetőedzőjét igencsak kihozta a sodrából egy bírói döntés az Aris elleni meccsen.
febr. 21
17:59
Az utolsó pillanatban mentett döntetlenre a CSZKA a Real Madrid ellen (Agroinform)
Ronaldo a 28. percben remek kapáslövéssel juttatta előnybe a királyiakat, Wernbloom a hosszabbításban egyenlített.
febr. 21
18:03
Ritmikus gimnasztika: 27 magyar érem, 9 arany a KFK Grácia Kupán (She)
Éremeső a magyar ritmikus gimnasztikázóknak: huszonhét magyar érem, ebből kilenc arany a IV. Nemzetközi KFK Grácia Kupa mérlege hazai szempontból.
febr. 21
18:05
BL: CSZKA Moszkva-Real Madrid nyolcaddöntő élőben az NSO-n! (She)
Hamarosan kezdetét veszi a CSZKA Moszkva–Real Madrid mérkőzés a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A találkozót folyamatosan frissülő cikkünk és élő, szöveges tudósításunk segítségével követheti nyomon!
febr. 21
18:06
Megmenekül a ZTE (Metropol)
Nagy Ferenc, a súlyos pénzügyi gondokkal küzdő, 92 éves egyesület tulajdonosa a múlt héten jelentette be, hogy sikerült támogatót találnia, de a szerződés aláírásáig hétpecsétes titokként kezeli a megmentő nevét.
febr. 21
18:15
Szerdáig aláír a szponzor, két új játékos érkezett (Agroinform)
Szerdáig aláírják a szerződést a "titkos" befektetővel, ezzel megmenekülhet az NB I sereghajtója. .
febr. 21
18:21
DVSC-Teva: Máté Péter teszi a dolgát, igyekszik, ha lehetőséget kap (She)
Máté Péter szerint jól sikerült a csapat felkészülése. A DVSC-Teva középső védője az ősszel bajnokin nem sokszor jutott szóhoz, de mint a dvsc.hu-nak elmondta, teszi a dolgát, és igyekszik majd jól teljesíteni, ha lehetőséget kap.
febr. 21
18:23
Vasas: megjött a korábbi Roma-játékos, de még nem győzte meg Urbánt (She)
Tegnap a Nemzeti Sport Online adta hírül, hogy a Bissau-guineai válogatott Ednilson ma csatlakozik a Vasashoz. A korábban a Romában és a Benficában is futballozó, 29 éves középpályás ma már a piros-kékekkel edzett, de egyelőre nem győzte meg a képességeiről Urbán Flórián vezetőedzőt.
febr. 21
18:25
Ökölvívás: Haye Las Vegasig menekült a müncheni ügyészség elől (She)
Nem tett eleget a német ügyészség utasításainak a vasárnap hajnalban a müncheni profi bokszgálát követően Dereck Chisorával összeverekedő David Haye, aki a rendőri kihallgatás elől menekülve előbb Londonba, onnan pedig Las Vegasba utazott.
febr. 21
18:33
Davigyenko és Mahut is nyolcaddöntős (Agroinform)
Az orosz Nyikolaj Davigyenko kedden két játszmában nyert a német Andreas Beck ellen a francia torna 1. fordulójában.
febr. 21
18:35
Pisont István és a Roma Juniors - videó (Agroinform)
Pisont István Salgótarjánra látogatott, ahol a Roma Juniors, egy utcányi lelkes roma kisfiú halmoz győzelmet győzelemre.
febr. 21
18:51
Xavit nem érdekli a Barcelona kispadja (Agroinform)
A katalánok 32 éves játékmestere addig akar a pályán maradni, ameddig csak lehet.
febr. 21
18:53
Ronaldo balos bombájával vezet a Real Moszkvában - videó (Agroinform)
A Real Madrid Cristiano Ronaldo 28. percben szerzett góljával vezet a CSZKA Moszkva otthonában a BL-nyolcaddöntőn.
febr. 21
18:57
Zalaegerszeg: a skót élvonalból is érkezhet erősítés a csapathoz (She)
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint visszatérhet Zalaegerszegre a a ZTE-től nyáron távozó szlovén Leon Panikvar, aki az ősszel a skót Kilmarnockban játszott.
febr. 21
18:59
Videó: Wernbloom mentett pontot a CSZKA-nak a Real Madrid ellen (She)
A Real Madrid megszerezte a vezetést a CSZKA Moszkva ellen a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A 28. percben Cristiano Ronaldo lövésébe csak beleért Szergej Csepcsugov, hárítani nem tudott. A hosszabbításban, a 93. percben egyenlített a hazai csapat Pontus Wernbloom kapáslövésével.