2012. február 21. kedd

febr. 21
22:53
BL: Nem vagyok különösebben szomorú - José Mourinho (She)
José Mourinho, a Real Madrid vezetőedzője nem nevezte drámainak, hogy csapata 1–1-es döntetlent játszott a CSZKA Moszkva otthonában a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 21
23:03
Hiába Mata gólja, Lavezzi és Cavani elintézte a Chelsea-t - videó (Agroinform)
A Napoli egygólos hátrányból fordítva 3-1-re legyőzte hazai pályán a Chelsea-t a BL nyolcaddöntőjének első felvonásán.
febr. 21
23:05
Volt min röhögni az Afrika Kupa alatt - videó (Agroinform)
Az Eurosport szerkesztői ismét kitetettek magukért - garantált felüdülést nyújt az Afrika Kupáról készült videó.
febr. 21
23:09
Eurofoci: angol harmadosztály, két magyar kapus, egy kapott gól (She)
Az angol másodosztályban a vendégek napja volt a keddi: a Birmingham City, a Middlesbrough és a West Ham United is idegenben jutott három ponthoz. A harmadosztályban két magyar kapus is lehetőséget kapott, ketten együtt egy gólt kaptak.
febr. 21
23:11
Vasas: sajtóhírek szerint Ednilsonnal nyárig szerződést kötöttek (She)
Német és olasz sajtóhírek szerint a Bissau-guineai válogatott Ednilsonnal 2012 júniusáig szóló szerződést kötött a Vasas.
febr. 21
23:12
Kétgólos előnyt szerzett a Napoli (Metropol)
A Napoli kedden hazai pályán 3-1-re legyőzte a Chelsea-t a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, így kedvező helyzetből várhatja az angliai visszavágót.
febr. 21
23:13
BL: a CSZKA edzője szerint Wernbloom „hőstette” miatt megmaradt esély (She)
Leonyid Szluckij, a CSZKA Moszkva vezetőedzője szerint a Real Madrid elleni mérkőzés (1–1) ráadásában szerzett gólnak köszönhetően megmaradt az orosz csapat esélye a továbbjutásra.
febr. 21
23:15
ZTE: hivatalosan is eldőlt, Balázs Zsolt nem megy a Fradihoz (She)
A ZTE labdarúgócsapatának elnöke, Nagy Ferenc délután a Nemzeti Sport Online-nak beszélt arról, hogy korábban megegyeztek a Ferencvárossal Balázs Zsolt átigazolásáról, de a zöld-fehéreknek már jelentkezniük kellett volna a hivatalos iratokkal. A fővárosi klub vezetői meggondolták magukat, elálltak a támadó szerződtetésétől, és ezt azóta hivatalosan is közölték a zalaiakkal.
febr. 21
23:27
BL: a CSZKA edzője szerint Wernbloom „hőstette” miatt megmaradt az esély (She)
febr. 21
23:29
Videó: Semmi sem veszett el a Volánnak Ljubljanában - Vas Márton (She)
A Sapa Fehárvár AV19 nagy csatában, hosszabbításban 2–1-re kikapott az Olimpija Ljubljanától az EBEL  rájátszásában, a párharc második mérkőzésén. A találkozó után a főszereplők értékeltek az NSO Tv kamerája előtt.
febr. 21
23:39
Egy néző gatyájában landolt a labda Mickelson ütése után - videó (Agroinform)
Phil Mickelsonnal mindig történik valami - most egy néző nadrágjában turkált, hogy megtalálja elütött labdáját.
febr. 21
23:45
Tenisz: Arn után Babos is bejutott a 2. fordulóba Monterreyben (She)
A mexikói Monterreyben zajló WTA-tornán Arn Gréta után Babos Tímea is sikerrel vette az 1. fordulót, miután két szettben legyőzte a hazai közönség előtt versenyző Ximena Hermosót.