2013. április 17. szerda

ápr. 17
19:28
Videó: Tokody kettőre növelte a Győr előnyét a Videoton ellen (She)
Marek Strestík góljával a Győr megszerezte a vezetést a Videoton ellen a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén. A cseh játékos Tarmo Kink passza után lőtt a kapuba a 31. percben. A 67. percben Tokody Tibor kettőre növelte a vendégek előnyét.
ápr. 17
19:30
DVTK: Szentes Lázár lemondott, Kovac Zoltán veszi át a helyét - hivatalos (She)
A Nemzeti Sport információi szerint Szentes Lázár lemondott a labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőr szakmai igazgatói posztjáról, és az első csapat irányítását a már eddig is a klubnál dolgozó Kovac Zoltán veszi át. A DVTK nem sokkal később hivatalos honlapján megerősítette értesüléseinket, és bejelentette, hogy az eddig az utánpótlás-képzési igazgatóként dolgozó belgiumi-magyar szakember az idény…
ápr. 17
19:33
Berki első helyen az Eb-döntőben, Hidvéginek nem sikerült (Agroinform)
Az olimpiai bajnok Berki Krisztián meggyőző teljesítménnyel az első helyen jutott be a lólengés szombati döntőjébe.
ápr. 17
19:42
Jégkorong-vb: kazah-magyar mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Hamarosan kezdetét veszi a Kazahsztán–Magyarország mérkőzés a divízió I-es világbajnokság 3. fordulójában. Kövesse a találkozót percről percre frissülő tudósításunk, illetve folyamatosan bővülő cikkünk segítségével!
ápr. 17
20:00
Torna Eb - Berki első helyen döntős (Infostart)
Az olimpiai bajnok Berki Krisztián meggyőző teljesítménnyel az első helyen jutott be a lólengés szombati döntőjébe a Moszkvában zajló torna Európa-bajnokság szerdai selejtezőjéből.
ápr. 17
20:00
Férfi kézi: a Kiel megerősítette, távozik a Veszprémmel hírbe hozott átlövő (She)
A THW Kiel férfi kézilabdacsapata is megerősítette, hogy nem hosszabbítja meg szezon végén lejáró szerződését Momir Ilics. A klasszis balátlövő korábban úgy fogalmazott, a Barcelona, az MKB Veszprém és a Löwen is szeretné a soraiban tudni, de a magyar csapat később ezt tagadta.
ápr. 17
20:02
Lemondott a Diósgyőr vezetőedzője (Infostart)
Lemondott posztjáról Szentes Lázár, a labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Diósgyőri VTK vezetőedzői feladatokat is ellátó szakmai igazgatója. Helyét megbízott vezetőedzőként Kovac Zoltán veszi át.
ápr. 17
20:02
Női kézi NB I: nyert a Fehérvár a Veszprém ellen (She)
A Fehérvár hazai környezetben legyőzte a Veszprémet szerdán a női kézilabda NB I rájátszásában.
ápr. 17
20:04
A Real Madrid a legértékesebb futballklub (Infostart)
Kilenc év után először nem a Manchester United, hanem a Real Madrid számít a világ legértékesebb futballklubjának - legalábbis a Forbes gazdasági magazin kimutatása alapján.
ápr. 17
20:04
Magyar Kupa: két góllal nyert a Győr a Videoton otthonában (She)
A vasárnap a bajnokságban játszott remek mérkőzés (1–1) után a Videoton és a Győri ETO szerdán újra összecsapott: a Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzését Székesfehérváron 2–0-ra a vendég Győr nyerte meg.
ápr. 17
20:09
Fehérváron lépett nagyot a döntő felé a Győr (Agroinform)
Kevés helyzetből két gól lőtt a Videoton vendégeként a bajnokság listavezetője, így előnybe került a kupaelődöntőben.
ápr. 17
20:18
Vízilabda BL - A Szeged kétgólos hátránnyal utazik Szerbiába (Infostart)
Hátrányból várhatja az április 30-ai belgrádi visszavágót a férfi vízilabda Bajnokok Ligájának negyeddöntőjében a Szeged együttese, miután 7-5-re kikapott a szerb Crvena Zvezdától szerdán Hódmezővásárhelyen.
ápr. 17
20:18
MLSZ: „cigányozásért” kap büntetést a Fradi és a Honvéd (She)
Az MLSZ fegyelmi bizottsága április 17-i ülésén a labdarúgó NB I 23. fordulójának, illetve a 20. forduló hétközi meccseinek történéseit is megtárgyalta. Az alábbi határozatok születtek.
ápr. 17
20:18
Szentes Lázár lemondott (Metropol)
Siófok vendégeként elszenvedett keddi 3-0-ás vereség másnapján ajánlotta fel lemondását.
ápr. 17
20:20
Férfi vízi BL: a Crvena zvezda két góllal legyőzte a Szegedet (She)
A férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első, Hódmezővásárhelyen megrendezett mérkőzésén az A-Híd Szeged vendéglátóként 7–5-ös vereséget szenvedett a Crvena zvezdától, így meglehetősen nehéz helyzetből várhatja a május 1-jei belgrádi visszavágót.
ápr. 17
20:22
Női válogatott: magabiztos győzelem Szlovéniában (She)
Több kulcsjátékosa nélkül is magabiztos 4–1-es győzelmet aratott a magyar női labdarúgó-válogatott Szlovéniában.
ápr. 17
20:27
Szentes Lázár lemondott a Diósgyőr siófoki veresége után (Agroinform)
Lemondott posztjáról az OTP Bank Ligában szereplő Diósgyőri VTK vezetőedzői feladatokat is ellátó szakmai igazgatója.
ápr. 17
20:29
Fölényesen verték az amatőröket Kovácsék és Korcsmárék is (Agroinform)
Tíz fölötti gólterméssel abszolválta a Norvég Kupa 1. fordulóját a Strömsgodset és a Brann is.
ápr. 17
20:36
Férfi kosár NB I: Pakson nyert a Fehérvár, győzött az Olaj (She)
A címvédő Szolnok magabiztosan győzött a Kaposvár vendégeként szerdán a férfi kosárlabda NB I középszakaszának felsőházi mérkőzésén. Az Alba Fehérvár Pakson verte meg az Atomerőműt.
ápr. 17
20:36
A FIFA kivizsgálja a magyarellenes megnyilvánulásokat (Metropol)
Az Amszterdamban történtek miatt fegyelmi vizsgálatot indított a szövetség.
ápr. 17
20:45
Bajnerék gól nélkül szereztek pontot (Agroinform)
0-0-val ért véget a Borussai Dortmun II csapata és a Kickers Offenbach mérkőzése a német 3. Ligában.
ápr. 17
20:47
Tizenegyesekkel elődöntős a Zenit (Agroinform)
A CSZKA Moszkva már a rendes játékidőben, a Zenit csak büntetőpárbajban harcolta ki a továbbjutást az Orosz Kupában.
ápr. 17
20:49
Hódmezővásárhelyen kapott ki a Zvezdától a Szeged (Agroinform)
Hátrányból várhatja az április 30-ai visszavágót a vízilabda Bajnokok Ligájának negyeddöntőjében a Szeged együttese.
ápr. 17
20:54
Orosz Kupa: a Zenit büntetőkkel, a CSZKA simán ment tovább (She)
A labdarúgó Orosz Kupa negyeddöntőjében a Zenit Szentpétervár 0–0-s rendes játékidőt és hosszabbítást követően tizenegyesekkel, 4–3-ra legyőzte a Kubany Krasznodart, így bejutott az elődöntőbe. A CSZKA Moszkva könnyedén lépett túl a másodosztályú Jenyiszejen.
ápr. 17
20:56
NBA: Rasheed Wallace visszavonul (She)
Bejelentette visszavonulását Rasheed Wallace, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) négyszeres All Star-válogatott játékosa.
ápr. 17
20:58
Olasz Kupa: Inter-Roma elődöntő élőben az NSO-n! (She)
Ellenfélre vár a Lazio a labdarúgó Olasz Kupa döntőjében: az Internazionale és az AS Roma csap össze egymással, hogy a fináléba jusson. A januárban lejátszott első mérkőzésen egy góllal a fővárosiak nyertek, de fontos idegenbeli találatot szerzett az Inter. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő, élőképes cikkünk és online, szöveges közvetítésünk segítségével!
ápr. 17
21:00
Női röpi NB I: eldőlt az ötödik és a hetedik hely sorsa is (She)
A Nyíregyháza a Miskolc ellen az ötödik, míg az UTE a BSE ellen aratott második sikerének köszönhetően a hetedik helyet szerezte meg a női röplabda NB I-ben.
ápr. 17
21:02
Férfi kosár NB I: könnyedén győzött a Körmend (She)
A férfi kosárlabda NB I felsőházában a Körmend hazai pályán 89–70-re nyert a Jászberény ellen.
ápr. 17
21:03
Vizsgálja a FIFA a román szurkolók magyarellenes transzparensét (Agroinform)
A FIFA fegyelmi vizsgálatot indított a román szurkolók amszterdami magyarellenes megnyilvánulása miatt.
ápr. 17
21:04
Magyar Kupa: Sok helyzetet elhibáztunk, nem adjuk fel - Gomes (She)
A Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén a vendég Győri ETO 2–0-ra nyert a Videoton otthonában. A hazaiak szakvezetője, José Gomes az elpuskázott helyzeteket sajnálja, míg az ETO vezetőedzője, Pintér Attila szerint a mérkőzés második szakaszában többet futottak be az üres területekbe, ez hozta meg a sikert.
ápr. 17
21:05
Meghosszabbította dortmundi szerződését Sebastian Kehl (Agroinform)
Egy évvel, 2014-ig meghosszabbította szerződését klubjával Sebastian Kehl, a Borussia Dortmund csapatkapitánya.
ápr. 17
21:06
Videó: Tokaji Viktor győztes gólt ütött Kazahsztánnak (She)
Alábbi videós összeállításunkban a Kazahsztán–Magyarország divízió 1/A-s jégkorong-világbajnoki mérkőzés góljait tekinthetik meg.
ápr. 17
21:07
Murray gyors kezdés után nem hagyta kicsúszni a kezéből a meccsét (Agroinform)
A második kiemelt Andy Murray két szettben nyert Edouard Roger-Vasselin ellen a Monte-Carlóban zajló férfi tenisztornán.
ápr. 17
21:12
Francia Kupa: a Bordeaux a Lens kiejtésével elődöntős (She)
A Bordeaux 3–2-re győzött idegenben a Lens ellen, és ezzel bejutott a labdarúgó Francia Kupa elődöntőjébe. Cheick Diabaté a 81. és a 86. percben is betalált, ezzel győzelemhez segítve csapatát.
ápr. 17
21:21
Hatot lőtt a Balmazújváros, kikapott a nyugati második (Agroinform)
A Balmazújváros 6-2-es győzelmet aratott a Cegléd felett az NB II 20. fordulójából elhalasztott mérkőzésén.
ápr. 17
21:23
Három góllal győzte le a Fehérvár a Veszprémet (Agroinform)
ápr. 17
21:25
Rasheed Wallace befejezi (Agroinform)
Bejelentette visszavonulását Rasheed Wallace, az NBA négyszeres All Star-válogatott játékosa.
ápr. 17
21:39
A kupavereség után a bajnoki bronz a Pécsé lett (Agroinform)
A PINKK Pécsi 424 a 3. helyért zajló párharc második mérkőzésén is nyert, mégpedig hét ponttal a vendég Miskolc ellen.
ápr. 17
21:41
A Szolnok Kaposváron, az Alba Pakson nyert (Agroinform)
A címvédő Szolnok győzött a Kaposvár vendégeként a férfi kosárlabda NB I középszakaszának felsőházi mérkőzésén.
ápr. 17
21:48
A FIFA kivizsgálja a román szurkolók magyarellenes megnyilvánulását (Infostart)
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) fegyelmi vizsgálatot indított a román szurkolók amszterdami magyarellenes megnyilvánulása miatt - jelentette be egy szerdai sajtótájékoztatón Mircea Sandu, a román futballszövetség (FRF) elnöke.
ápr. 17
21:48
Jégkorong-vb: ez ám a bravúr, legyőztük Kazahsztánt! (She)
A házigazda magyar jégkorong-válogatott szerdán a torna legnagyobb favoritjával, Kazahsztánnal játszott a Budapesten zajló divízió 1/A-s világbajnokság harmadik fordulójában, és fantasztikus teljesítményt nyújtva 2–1-re győzött.
ápr. 17
21:50
Jégkorong divízió I-es vb - Történelmi győzelem a kazahok ellen (Infostart)
A magyar jégkorong-válogatott története során először nyert a kazah csapat ellen: a budapesti divízió I/A világbajnokság szerdai játéknapján Szuper Levente 39 védésével 2-1-re győzött a házigazda.
ápr. 17
21:57
Jonathan gyönyörű góljával vezet az Inter - videó (Agroinform)
A brazil hátvédnek megérte várni első kék-feketében szerzett találatára.
ápr. 17
22:06
Görög Kupa: Lencséék vereséget szenvedtek a PAOK-tól (She)
A Görög Kupa elődöntőjének első meccsén a PAOK Szaloniki hazai pályán 2–1-re győzött az Aszterasz Triploisz ellen. A vendégeknél Lencse László kezdő volt, egy félidőt játszott, gólt nem szerzett, az Aszterasz másik magyar játékosa, az utóbbi hetekben sérüléssel bajlódó Fülöp Márton nem játszott. A visszavágót április 27-én rendezik.
ápr. 17
22:15
David Luiz hatalmas gólt lőtt a Fulhamnek - videó (Agroinform)
Mintegy harminc méterről szerzett vezetést a Chelsea-nek a Fulham elleni mérkőzésen a Premier League-ben David Luiz.
ápr. 17
22:24
Belgium: az Anderlecht tíz emberrel is simán győzött (She)
A listavezető Anderlecht 3–0-ra győzött a Lokeren ellen hazai pályán a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság bajnoki címért zajló rájátszásának negyedik fordulójában. A hazaiak a 37. percben már három góllal vezettek, és annak ellenére megtartották előnyüket, hogy a második félidőt emberhátrányban játszották végig.
ápr. 17
22:24
Kiszurkolták a hokicsodát! (Blikk)
Budapest – „Soha ne add fel!", „Mi hiszünk bennetek!" feliratú drapériák köszöntötték a Kazahsztán elleni mérkőzésre kikorcsolyázó magyar jégkorong-válogatott tagjait.
ápr. 17
22:24
Bronzérmes a PINKK Pécs (Metropol)
Hét ponttal voltak jobbak a második meccsen a vendég Miskolcnál.
ápr. 17
22:26
Videó: a Vidi a mezőnyben, a Győr a kapu előtt volt jobb (She)
Bár a Győr idegenben 2–0-ra legyőzte a Videotont a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első meccsén, mindkét edző arról beszélt, hogy a párharc még nincs lefutva. Pintér Attila, a győriek vezetőedzője dicsérte játékosai hozzáállását, míg José Gomes elmondta, hiszi, hogy a visszavágón fordítanak.
ápr. 17
22:26
Történelmi győzelem a kazahok ellen (Metropol)
A mezőny legerősebbje, a jelenlegi éllovas kazah válogatott ellen nyertek a magyarok a hoki-vb-n.