Bad Ragaz ― „Megszereztük Európa egyik legnagyobb kapustehetségét” – kürtölte világgá az angol élvonalban szereplő West Ham United, hogy az Illés Akadémia focistája, Hegyi Krisztián (16) a londoniakat választotta.
A hetedik helyen kiemelt román Simona Halep két sima szettben legyőzte az amerikai Serena Williamst a wimbledoni teniszbajnokság női egyes döntőjében szombaton.
Egészen különleges fogadást kötött a magyar válogatott Gulácsi Pétert (29) is a keretében tudó RB Leipzig focicsapatának tulajdonosa, Dietrich Mateschitz (75).
A magyar női vízilabda-válogatott a papírformának megfelelően a házigazda dél-koreai csapat elleni győzelemmel kezdte vasárnap a Kvangdzsuban zajló világbajnokság csoportküzdelmeit.
A magyar női vízilabda-válogatott a papírformának megfelelően a házigazda dél-koreai csapat elleni győzelemmel kezdte vasárnap a Kvangdzsuban zajló világbajnokság csoportküzdelmeit. Bíró Attila együttese 64-0-s sikerével a sportág történetének legnagyobb arányú győzelmét aratta: az eddigi rekordot Jugoszlávia tartotta, amely az 1985-ös Universiadén
Maratoni ötöspárbajt követően bronzérmes lett a magyar férfi vízilabda-válogatott a felsőoktatásban tanuló sportolók olimpiájának tartott Universiadén.
A Mercedes ötszörös világbajnoka, az angol Lewis Hamilton nyerte a Formula-1-es Brit Nagydíjat csapattársa, Valtteri Bottas és a Ferrari monacói versenyzője, Charles Leclerc előtt. Vettel a mezőny végén zárt, büntetést is kapott.
A hazai környezetben versenyző Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíjat, így 39 pontosra növelte előnyét az összetettben.
A hazai környezetben versenyző Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíjat, így 39 pontosra növelte előnyét az összetettben.
A legfontosabb, hogy jó házigazdák legyünk, és emellett abban bízom természetesen, hogy többször halljuk majd a magyar himnuszt – jelentette ki Csampa Zsolt, a Magyar Vívószövetség elnöke.