2010. június 18. péntek

jún. 18
22:48
Algériával sem bírt Anglia (Blikk)
Fokváros – Pénteken volt 64 éves Fabio Capello, az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, és igazán szerény ajándékot várt játékosaitól a világbajnokságon. Azt remélte, hogy az Egyesült Államok elleni sovány 1-1-et követően végre a vb-címre esélyeshez méltóan játszanak a focistái, és biztos, több gólos győzelmet aratnak Algéria ellen a C csoport második fordulójában.
jún. 18
23:03
A média sugallja gyerekeinknek, hogy ne tanuljanak tovább? (Alternatív Energia)
Még mindig fontos a középiskolás tanulóknak a diplomaszerzés. Ezt mutatták ki az Education Nonprofit Kft. sok éven át tartó kutatásai. A szerdai oktatási konferencián a szakértők arra is választ adtak, hogyan fog alakulni a felvételizők száma a jövőben.
jún. 18
23:03
David Beckham néhány zaftosat káromkodott vérszegény társait figyelve (ATV)
Anglia – Algéria 0-0
jún. 18
23:21
Menedéket kért Londonban a bukott kirgiz elnök fia (Kripto Akadémia)
Menedéket kért Nagy-Britanniában a megbuktatott Kurmanbek Bakijev kirgiz elnök Makszim nevű fia - hozták nyilvánosságra pénteken az ügyvédjei.

Keresés