Öt mérkőzést rendeztek szombaton a női labdarúgó NB I 3. fordulójában: hazai pályán győzött a Győr, a Budapest Honvéd és a Puskás Akadémia, míg az MTK a Pécs vendégeként, a Dvtk pedig Soroksárról hozta el a három pontot.
Szeptember a szüret, a bőség hónapja, ebben a hónapban megkezdődik a lakodalmak időszaka, így a vigasságé is. Gávavencsellőre és Tokajba hívják a kerékpárosokat!