Szellemi felüdülésre és idegi kikapcsolódásra vágyóknak néhány esemény, ahová szépen fel lehet öltözni – Grafitember heti szubjektív klasszikus zenei koncertajánlója a Telexen.
Magyarország fürdőkínálata szerencsére elég változatos, így mindenki meg tudja találni azt, ami saját igényeinek megfelel. Ugyanez a helyzet, ha az árakat nézzük: vannak helyek, ahol már 2-3 ezer forintért is megmártózhatunk, de léteznek olyanok is, amelyekért egy kicsit jobban a zsebünkbe kell nyúlni. De melyek országunk legdrágább gyógyfürdői?
Nem csillapodik a járványhullám Magyarországon, a Portfolio csütörtökön megírt cikkéből kiderült, hogy a legutolsó heti adatok szerint már közel 300 ezer ember járt orvosnál akut légúti fertőzéssel. A részletes adatokból, valamint a szennyvízmérésekből kiderül: az influenza dominál jelenleg az országban.
A hőmérséklet ma már többnyire 10 fok alatt marad. A délnyugati területeken napközben erősen felhős, borult maradhat az ég, az ország más területeink viszont ragyogó napsütés ígérkezik. Jelentős csapadékra sehol nem kell számítani, és a szél is mérsékelt marad.
A Meta Platforms metaverzum-fejlesztő részlege, a Reality Labs továbbra is hatalmas veszteségeket termel. Ennek ellenére Mark Zuckerberg szerint 2025 meghatározó év lesz a metaverzum számára. Milliárdos veszteségek, növekvő bevételek A Meta január 29-én közzétett negyedik negyedéves és éves eredményei alapján a Reality Labs 2024-ben 17,73 milliárd
Az orf.at cikke. Képernyőfotó A férfi addig tartotta nyitva a bejárati ajtót, amíg egy pár két teljesen megrakott bevásárlókocsival fizetés nélkül elhagyta az üzletet. A feltételezett tolvajokat nem tudta megállítani, de az elkövetők járművének adatait át tudta adni a rendőrségnek – áll a Burgenlandi Állami Rendőr Igazgatóság közleményében. A hajtó
Képtelen vagy 10 percnél tovább egy feladatra összpontosítani, netán a főnöködet hallgatva azt veszed észre, hogy már nem is hallod, amit mond, csak bambulsz, vagy épp az esti programon jár az eszed? Hidd el, vagyunk ezzel így egy páran, sokáig egy dologra koncentrálni nem is olyan egyszerű. Íme, néhány egyszerű, de hatásos tipp, hogy neked is könn
Többen meghaltak, amikor egy egészségügyi célból közlekedő kisrepülőgép lezuhant egy bevásárlóközpont és egy lakónegyed közelében Philadelphiában pénteken.
Edina édesanyja már hosszú évek óta él nála, két évvel ezelőtt azonban annyira leromlott az állapota, hogy már 24 órás felügyeletre szorul. Szóba került, hogy a 74 éves asszony idősotthonba költözik, de arra akár éveket is várni kellene.
Teljes szezont vállal az ERC-ben a négyszeres Forma–1-es világbajnok Max Verstappen édesapja, így a Rally Hungaryn is rajthoz áll. Jos Verstappen megszerette a ralizást, és a jelek szerint elég gyorsan tanul. Eddig mindössze 38 versenyen indult, de máris tíz győzelemnél tart. A következő évben teljes szezont vállal az ERC-ben, amellett továbbra is
A pénzügyi szektor ügyfélszolgálatát forradalmasító mesterséges intelligencia Európa-szerte terjeszkedik. A francia Zaion, amely beszélgetésalapú AI-technológiát fejleszt banki chatbotok számára, sikeresen lezárta 11 millió eurós tőkebevonási körét. A befektetést a 115K, a La Banque Postale kockázatitőke-alapja vezette. A francia La Banque Postale
A legjobb dokumentumfilm díját kapta Az életed nélkülem. Rubi Anna otthonápoló anyák harcáról szóló alkotása Magyarországon kizárólag az RT+ Premium kínálatában érhető el.
A téli szünet után hétvégén a 18. fordulóval folytatódik a labdarúgó OTP Bank Liga, melyben vasárnap 226. alkalommal találkozik egymással örökrangadón a Ferencváros és az MTK.
Harrison Ford egy szem lánya, Georgia már 34 éves, és igazán dekoratív felnőtt nővé érett, viszont azt kevesen tudják róla, hogy komoly betegséggel küzd.
Egy ember jellemének titkait nem mindig könnyű megfejteni. Azonban, ha odafigyelsz a testbeszédére és felismered az apró jeleket, sokkal könnyebben kiismerheted őt.
A miniszterelnök friss vagyonnyilatkozata alapján vagy nem tudunk meg az égvilágon semmit a valódi anyagi helyzetéről – vagy azt tudtuk meg, hogy az utolsó fillérig elherdálja havi 6,5 millió forintos fizetését.
Több mint hét hónapon át tartó egyeztetések után péntek éjjel megállapodás született Belgiumban az új, koalíciós kormányról és a leendő miniszterelnök személyéről, Bart De Wever a jövő hét elején teheti le hivatali esküjét.
A Gázai övezetben megkezdődött az izraeli túszok negyedik csoportjának, három férfinak az átadása a Nemzetközi Vöröskereszt küldötteinek szombat reggel.