Dakar

Utcai autót faragna Dakar-projektjéből a Prodrive
2021 április 3.   Vezess
A Bahrain Raid Xtreme hányattatott Dakar-bemutatkozása sem szegte a Prodrive kedvét: a versenyautó után most közúti, szintén a homokdűnéken használható változaton töri a fejét.
Így ér véget egy 23 éve tartó sportbarátság?
2021 március 17.   Infostart
A hivatalos indoklás szerint "sok navigációs probléma akadt az idei Dakar-ralin".
Dakart járt Toyota Hilux Lexus motorral eladó
2021 március 12.   Hírstart
Antanas Juknevičius - aki ezt az autót korábban használta - kétszer navigátorként, hétszer pedig pilótaként teljesítette a Dakar Rally-t. Az
2021 március 12.   Autónavigátor
Megdöbbentő jelenetek zajlottak le az idei Dakaron
2021 január 23.   Nap Mint Nap
Megdöbbentő képsorokat rögzített egy kamera az idei Dakar Rallyn. A videón és a képeken az látható, hogy az egyik versenyautót eltalálja a felette elrepülő helikopter és ezzel le is tépi a tetejének a felét. A világ egyik legkeményebb és legveszélyesebb autóversenyének tartó Dakar most Szaúd-Arábiában zajlik és ahogy minden évben, most sem zajlott
Ilyen baleset még nem történt a Dakaron
2021 január 21.   Infostart
A kamionosok versenyében végül második helyezett orosz Sibalov, Nyikityin, Tatarinov volt érintett.
Baleset a Dakar Ralin: versenykamion ütközött egy helikopternek
2021 január 20.   Promotions
Elképesztő felvétel került fel az internetre az idei Dakar Raliról. Éppen hogy nem lett belőle tragédia.
Helikopterrel ütközött az egyik Kamaz a Dakar Ralin
2021 január 20.   Hírstart
Elképesztő képeket rögzített egy szurkoló a Dakar utolsó napján
Nem akármilyen autócsodával ralizta végig a Dakart egy cseh páros
2021 január 20.   Infostart
Ondrej Klymciw (pilóta) és Petr Vlcek (navigátor) is versenyzett már a Dakaron, de a 2021-es versenyre motor helyett egy Skoda 130LR-rel neveztek.
Ezt látni kell, ilyen volt az idei Dakar
2021 január 19.   Metropol
Ha évkezdet, akkor Dakar rali, amit a tavalyihoz hasonlóan most is Szaúd-Arábiában rendeztek.
2021 január 19.   Eurosport
Podcast: A Dakar és ami mögötte van
2021 január 18.   Formula
Mivel a Formula Podcast egyik állandó hangja csapatfőnökként ünnepelhetett már győzelmet Dakarban, nem mehettünk el szó nélkül a világ legnagyobb sivatagi versenyének 2021-es kiadása mellett.
30 évvel az első győzelme után ismét megnyerte a Dakar-ralit
2021 január 17.   Hírstart
Stéphane Peterhansel rekordot rekordra halmozott, amikor idén is behúzta a Dakar-rali első helyét. Az elmúlt több mint három évtizedben 14-szer győzött már, három kontinensen, motorral és autóval is.
Sainz behúzta az utolsó napot, Peterhansel az újabb Dakar-győzelmet
2021 január 16.   Hírstart
A rekorder 14. alkalommal is megnyerte a legendás versenyt, melyet szinte végig vezetett, pedig csak egy szakaszon volt a leggyorsabb. Al-Attiyah és Sainz álltak még dobogón – a hármas uralta a Szaúd-Arábiában zajló kéthetes viadalt.
Benavides nyerte az idei Dakart - Duplázott a Honda
Vagy 30-40 éve nem volt rá példa, hogy a japán gyár sajátítsa ki a dobogó két felső fokát. Szoros volt a befutó, ismét a Honda nyert, és célba ért mindkét magyarajkú pilótánk.
A franciák nyerték az oberhofi váltót, Peterhansel 14. alkalommal nyerte meg a Dakart, kikapott a Warriors
2021 január 16.   Eurosport
Az Eurosport pénteki hírösszefoglalója.
Peterhansel 14. diadala, Sainz nyerte a Dakar  utolsó szakaszát
2021 január 15.   Startlap
A francia Stéphane Peterhansel, Edouard Boulanger duó nyerte a pénteken zárult 43. Dakar-ralit, melynek utolsó gyorsasági szakaszán a tavaly győztes, négyszeres bajnok Carlos Sainz diadalmaskodott.