Dakar

Bécs a világ legélhetőbb városa. Budapest se szégyenkezik
2018 augusztus 14.   iroda.hu
Az Economist Intelligence Unit (EIU), a világ egyik legnagyobb nem befektetési banki jellegű elemző és előrejelző intézete idén is 140 nagyváros életminőségét vizsgálta a politikai és társadalmi stabilitás és a közbiztonság, az egészségügyi ellátás, az oktatás, a kultúra és a környezet, valamint az infrastruktúra szempontjából. A cég ezekre számszerű minősítéseket ad és összegzi különböző…
Bécs a világ legélhetőbb városa
Kiderült, melyik városban a legjobb és a legrosszabb élni
2018 augusztus 14.   Player
A Mercer-listához hasonlóan az Economist Intelligence Unit (EIU) felmérésre szerint is Bécs lett a világ legélhetőbb városa – és már azt is tudjuk, hogy Dakarban lehet a legrosszabb élni.
A spanyol Roma győzött a hétvégi versenyen
2018 augusztus 13.   Hírstart
A hétvégi 15. HunGarian Baja tereprali-világkupafutamon az autós kategóriában szoros küzdelemben a kétszeres Dakar-győztes Nani Roma, a motorosok mezőnyében Stefan Svitko diadalmaskodott, míg a vadonatúj, de egyre népszerűbb side by side kategóriában Dirk von Zitzewitz nyert.
Micsoda csata volt! Roma lett a sárkirály – fotók
2018 augusztus 12.   Blikk
Micsoda csata volt! Küzdelem az esővel, a vízzel és a sárral – a kétszeres Dakar-győztes spanyol Joan „Nani” Roma (46) nyerte a terepralisok Világkupa-sorozatának magyarországi futamát, a HunGarian Baját.
Dakar-győztes világsztár nyerte a Hungarian Baja terepralit
2018 augusztus 11.   Hírstart
A spanyol Joan "Nani" Roma 2013 után győzött ismét.
2018 augusztus 11.   M4 Sport
15. Hungarian Baja – Tereprali világkupa a Balaton északi partján
2018 augusztus 10.   Hírstart
A 15. Hungarian Baja tereprali-vk-versenyt pénteken és szombaton tartják Veszprém környékén. A mezőnyben ott a kétszeres DAKAR győztes Joan "Nani" Roma is!
Igazi legenda száll versenybe: kétszeres Dakar-bajnok is indul Veszprémben
Kétszeres Dakar-győztes száguld a HunGarian Baján! A tereprali-Világkupa-sorozat magyarországi állomásán rajthoz áll a spanyol Joan „Nani” Roma (46), aki 2004-ben motorral, 2014-ben pedig autóval nyerte meg a világ egyik legkeményebb viadalát.
2018 augusztus 10.   Blikk
25 évvel ezelőtt itt nyert életében először a Dakar-győztes
2018 augusztus 10.   NSO
Nyert Dakar ralit motorral és autóval egyaránt, s nemrég azt is megtapasztalta, milyen hatással van az ember testére, amikor egy nagy bukás és hét hónap kihagyás után visszaül a versenyautóba „Nani” Roma szívének kedves Magyarország – s van is rá oka bőven.
Dakar-győztesek a veszprémi Hungarian Baja tereprali-versenyen
2018 augusztus 4.   MaHu
A résztvevők és a vendégek között Dakar-győztesek is lesznek a jövő pénteken és szombaton sorra kerülő 15. Hungarian Baja tereprali világkupa-versenyen, Veszprémben és környékén.
Dakar-sztárok is indulnak a tereprali világkupán
2018 augusztus 3.   Blikk
A résztvevők és a vendégek között Dakar-győztesek is lesznek a jövő pénteken és szombaton sorra kerülő 15. Hungarian Baja tereprali-Világkupán Veszprémben és környékén.
Tereprali: Dakar-győztesek is jönnek a Hungarian Baja vk-versenyre
2018 augusztus 3.   NSO
A résztvevők és a vendégek között Dakar-győztesek is lesznek a jövő pénteken és szombaton sorra kerülő 15. Hungarian Baja tereprali-világkupaversenyen, Veszprémben és környékén.
Itt a legújabb Dakarra szánt Kamaz
2018 július 25.   totalcar.hu
Összesen négyezer lóerővel vág neki a Kamaz-master Team a 2019-es megmérettetésnek.
Megérkezett hazánkba az első új Ural
2018 július 11.   Vezess
Magyar csapattal és saját építésű versenykamionnal vágnak neki Jobbágy Ákosék a jövő évi Dakarnak. Az új csapat neve Hungarian Ural Racing Team, nem véletlenül, hiszen orosz gyártmányban találták meg a számításaikat.
Dakar 18 - Szeptemberben indul a száguldás
2018 július 7.   PC Guru
Idén sem maradunk Dakar program nélkül, a verseny 2018. szeptember 11-én kezdődik. Realisztikus játékot ígér a Bigmoon Entertaunment.
DAKAR 18: látványos trailer
2018 július 6.   Gamer365
És megjelenési dátum a sivatagtúráshoz.
1,3 milliárd a legmenőbb terep-Porsche
2018 július 6.   Vezess
Nem aratott fényes győzelmet a Párizs-Dakar terepralin ez a Porsche 959-es, de ennek ellenére és hihetetlen összeget várnak érte.