Dakar

Wtcr: tananyag lett Michelisz Norbert
2019 április 23.   NSO
Michelisz Norbert a háromszoros Dakar-győztes Nasszer al-Attijah nyomdokaiba lépett. Nincs ok az izgalomra, a hétvégi hungaroringi WTCR-futamra hangoló gyorsasági autóversenyző nem készül a sivatagba, csak éppen katari pályatársához hasonlóan ő is bekerült egy tankönyvbe.
Opel Dakar Team: Irány Szaúd Arábia – új szeletét fedezzük fel a világnak!
2019 április 17.   Hírstart
Új helyszín, új sivatag, új kihívás. Miután harminc évig Afrikában zajlott, majd 11 évre Dél-Amerikába költözött, most újabb nagy fejezet nyílik a Dakar történetében: a világ leghíresebb terepraliversenyét 2020-ban Szaúd-Arábiában rendezik meg. Több lesz ez, mint csupán egy új utazás – a jövő évi Dakar lehetőséget ad a versenyzőknek arra, hogy isme
Szaúd-Arábiában lesz a Dakar-rali
2019 április 17.   Blikk
Jövőre Szaúd-Arábiában rendezik a hagyományos januári Dakar-ralit.
A Dakar Rally a Közel-Keletre költözik
2019 április 15.   Hírstart
30 év Afrika és 11 év Dél-Amerika után, most a harmadik fejezet kezdődik a versenysorozat életében. A hírt a Dakar Facebook oldalán fedezte fel az egyik olvasónk. Az új helyszín Szaúd-Arábia, további részleteket április 25 -én jelentenek be. Nyitókép: Facebook prstscreen
Nemcsakfoci: Fucsovics megverte a tenisz-világranglista 17. helyezettjét
Elköltözik Dél-Amerikából a Dakar-rali
Jövőre Szaúd-Arábiában rendezik a hagyományos januári terepraliversenyt.
Új földrészre költözik a Dakar
2019 április 15.   M4 Sport
A 2020-as versenyt a Közel-Keleten rendezik meg.
Jövőre Szaúd-Arábiában rendezik a Dakar-ralit
Tíz évnyi dél-amerikai szenvedés után.
2019 április 15.   HVG
2019 április 15.   444
Dakar rali: jövőre Szaúd-Arábiába költözik a viadal
2019 április 15.   NSO
Jövőre Szaúd-Arábiában rendezik a hagyományos januári Dakar ralit. A világ leghíresebb tereprali-viadalának 2009 és 2019 között Dél-Amerika adott otthont, a verseny így tíz év után költözik a Közel-Keletre – jelentették be hétfőn a Dakar szervezői.
Lallert nem ereszti a sivatag - A magyar motoros szárkapocscsont töréssel áll rajthoz Marokkóban
2019 április 9.   Hírstart
Horváth Lajos két Dakar Rally-s kaland után újabb emberes kihívást választott, méghozzá a Marokkó Desert Challenge-n áll rajthoz
Költözik a Dakar: az Aso a Közel-Kelet mellett döntött
2019 április 5.   Hírstart
Mintegy tíz évvel ezelőtt, 2009-ben rettenetesen nagy port kavart az, amikor a Dakar terepralit az afrikai kontinensről Dél-Amerikába költöztették. Akkor a váltást az indukálta, hogy Mauritániában terrorveszély volt érvényben. Legalábbis ez volt a hivatalos kommunikáció. Azonban tíz év után az új befogadóországok is kiábrándultak a versenyből, hisz
A Dakar öt évig Szaúd-Arábiába megy!
A Dakar Rally elhagyja Dél-Amerikát, és egy új korszak kezdődik, mert öt évre sikerült megállapodni 2020-tól kezdődően Szaúd-Arábiával. A Dakar szervezője az ASO a világ leghíresebb terepraliját 2009 óta Dél-Amerikába vitte, mert 2008-ban Mauritániában terroristaveszély volt, ami miatt le kellett mondani az ezidáig utolsó afrikai megmérettetést. A
Alonso valószínűleg tényleg a Dakarra készül a Toyotával
2019 április 3.   Autónavigátor
Most, hogy már nem kell hétről-hétre a száguldó cirkusszal tartania, Fernando Alonso olyan, mint egy kisgyerek az édességboltban. Mindenbe belekóstol, amibe csak tud. Ahogy az egy igazi versenyzőhöz illik.
Fernando Alonso Toyota Hiluxot tesztelt
2019 március 30.   Agrofórum
A Toyota Gazoo Racing versenypilótája, a Hosszútávú Világbajnokságban csapatával egy 1000 lóerős hibrid elektromos versenygéppel élen álló Fernando Alonso egy kétnapos tesztet bonyolított le a Dakar-győztes Toyota Hilux versenygéppel március 27-28-án.
Alonso meg sem izzadt a dakaros teszten
2019 március 28.   Vezess
Na jó, ez talán túlzás, de a kétszeres F1-világbajnok spanyol jól bírta a meleget és élvezte a Dakar-győztes Toyota vezetését Dél-Afrikában.
2019 március 28.   Hírstart
Alonso boldogan szállt ki a Dakar-Toyotából
A dűnéket és az autó sanyargatását még szoknia kell, de élvezte a terepralis tesztet.
Alonso Dakar-autóval tesztel
2019 március 27.   F1világ
A Toyota Dakar-ralira kifejlesztett versenyautójával tesztelhetett szerdán, Dél-Afrikában a kétszeres Forma-1-es világbajnok, Fernando Alonso.