Vívás

Férfi párbajtőrben az olasz, női kardban pedig a francia csapat örülhetett
2022 június 23.   Eurosport
Férfi párbajtőrben az olasz, női kardban pedig a francia csapat diadalmaskodott szerdán az antalyai vívó Európa-bajnokság zárónapján. A férfi párbajtőrözők fináléjában az esélytelenebb izraeliek folyamatosan lépéshátrányban voltak, az olaszok már az első kör után magabiztosan, 13-6-ra vezettek, az ötödik párost követően (25-12) pedig gyakorlatilag
Hiába a jó kezdés, kikapott a bronzmeccsen a magyar női kardcsapat
2022 június 22.   Eurosport
A magyar női kardcsapat a negyedik helyen végzett a törökországi Antalyában zajló vívó Európa-bajnokság szerdai zárónapján, miután a bronzmeccsen 45-41-re kikapott Ukrajnától.
Hetedik helyen végzett a férfi párbajtőrcsapat
A magyar férfi párbajtőrcsapat a hetedik helyen végzett a törökországi Antalyában zajló vívó Európa-bajnokság szerdai zárónapján.
Hetedik lett a férfi párbajtőrcsapat
2022 június 22.   HírTV
Hetedik lett az Eb-n a férfi párbajtőrcsapat
2022 június 22.   m4sport.hu
A magyar férfi párbajtőrcsapat két győzelemmel és két vereséggel a hetedik helyen végzett a törökországi Antalyában zajló vívó Európa-bajnokság szerdai zárónapján.
Kikapott a férfi párbajtőrcsapat
A magyar férfi párbajtőrcsapat kikapott a negyeddöntőben a törökországi Antalyában zajló vívó Európa-bajnokság szerdai zárónapján. Az Andrásfi Tibor, Koch Máté, Nagy Dávid, Siklósi Gergely összetételű együttes a nyolc között a dánokkal találkozott, s ugyan ezúttal már az egyéniben olimpiai ezüstérmes, világbajnok Siklósi is pástra lépett, nem siker
A bronzéremért vív a női kardcsapat
Kikapott az elődöntőben, így zárásként a bronzéremért vívhat a magyar női kardcsapat a törökországi Antalyában zajló vívó Európa-bajnokság szerdai, utolsó napján.
A svédek legyőzésével ötödikként zárt női párbajtőrcsapatunk az Eb-n
2022 június 21.   Eurosport
A magyar női párbajtőrcsapat ötödik helyen végzett kedden az antalyai vívó Európa-bajnokságon, miután utolsó helyosztóján 45-37-re legyőzte a svéd válogatottat.
Vívó Eb - Kikapott és tizedik lett a férfi tőrválogatott
2022 június 21.   HírTV
A 45-41-es eredmény nyomán a Dósa Dániel, Frűhauf Benjámin, Németh András, Szemes Gergő összeállítású magyar válogatott a tizedik helyen végzett a törökországi kontinensviadalon.
Kikapott az Eb-negyeddöntőben a női párbajtőrcsapat
2022 június 21.   m4sport.hu
A magyar női párbajtőrcsapat a 16 között 40-26-ra legyőzte a spanyolokat, majd a negyeddöntőben nyolc tussal kikapott a franciáktól az antalyai vívó Európa-bajnokságon. A csapat az ötödik helyért vívhat, miután az utolsó párban háromtusos hátrányból fordítva 45-40-re legyőzte a lengyel csapatot.
Negyeddöntős a magyar női párbajtőrcsapat a vívó-Eb-n
2022 június 21.   Infostart
A magyar női párbajtőrcsapat a spanyolok felett aratott 40-26-os sikerrel kezdte meg szereplését kedden az antalyai vívó Európa-bajnokságon. A magyar férfi tőrcsapat viszont elveszítette első mérkőzését kedden.
Vereséggel kezdett a férfi tőrcsapat az Eb-n
Elvesztette első mérkőzését a magyar férfi tőrcsapat kedden az antalyai vívó Európa-bajnokságon.
A Märcz-csapatnak is indul a világbajnokság – sport a tévében
A vizes-vb egész napos programja mellett kerékpár, vívás tenisz és strandkézi-vb is lesz a sportcsatornák keddi élő közvetítéseinek kínálatában.
Eb-aranyérmes a férfi kardcsapatunk, este jön a Milák-show, lecsapott a villámbajusz
Milák Kristóf parádés teljesítménnyel a legjobb, Kenderesi Tamás nagyszerű hajrával a hatodik idővel jutott döntőbe 200 méter pillangón, a szám döntőjét kedden 18.54-kor rendezik. Aranyérmet nyert a Szilágyi Áron, Szatmári András, Gémesi Csanád, Decsi Tamás összeállítású kardcsapat a vívó Európa-bajnokságon. 31(!) góllal nyertek a pólós lányok; Run
Aranyérmet nyert a magyar férfi kardcsapat
2022 június 21.   Demokrata
Aranyérmet nyert a magyar férfi kardcsapat az Antalyában zajló vívó Európa-bajnokságon.
Aranyérmes a magyar férfi kardcsapat
2022 június 20.   ATV
A Szilágyi Áron, Szatmári András, Gémesi Csanád, Decsi Tamás összeállítású kardcsapat az Antalyában zajló vívó Európa-bajnokság hétfői napján győzedelmeskedett, miután a kora esti döntőben nagy csatában, 45-39-re legyőzte az ukrán együttest.
Szenvedős volt, de megvan! Szilágyi Áronék hatalmasat küzdöttek az Európa-bajnoki aranyért
2022 június 20.   Eurosport
Aranyérmet nyert a Szilágyi Áron, Szatmári András, Gémesi Csanád, Decsi Tamás összeállítású kardcsapat az Antalyában zajló vívó Európa-bajnokság hétfői napján, miután a kora esti döntőben nagy csatában, 45-39-re legyőzte az ukrán együttest.