2018 június 6.   24.hu
Első kiemeltként esett ki a magyar-francia duó, így az Australian Open után most nincs csoda.
Babos Tímea párosban negyeddöntős a Roland Garroson
2018 június 4.   Propeller
Babos Tímea és Kristina Mladenovic három játszmában jutott negyeddöntőbe a női párosok versenyében a francia nyílt teniszbajnokság hétfői játéknapján. Fotó: MTI Az első helyen kiemelt, Australian Open-győztes magyar, francia duó rögtön legelső adogatójátékát elveszítette a 13. helyen kiemelt Nicole Melichar, Kveta Peschke amerikai, cseh párossal sz
Sérülés miatt feladta – nyolcmillióra büntették a német teniszezőt
2018 június 1.   M4 Sport
Az Australian Openen is egy német játékos kapott hasonló büntetést.
Roland Garros: első kiemelt lesz a Babos, Mladenovic páros
2018 május 24.   NSO
Első kiemelt lesz a Francia nemzetközi teniszbajnokság női párosversenyében az Australian Openen győztes Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős – a torna honlapja szerint.
Mindenki Babosékat akarja majd megverni
2018 május 24.   24.hu
Párizsban is Mladenoviccsal indul, akivel az Australian Opent már megnyerte.
Tenisz: kikaptak Babosék a madridi döntőben
2018 május 12.   24.hu
Nagyot mentek, de a döntőben a tapasztaltabb oroszok visszavágtak az Australian Openért.
Tenisz: Lleyton Hewitt elindul az estorili salakpályás tornán
2018 április 27.   NSO
A profi pályafutását a 2016-os Australian Open után befejező Lleyton Hewitt párosban elindul a jövő héten rendezendő estorili salakpályás tenisztornán.
Tenisz: Federer 12 éve kezdett legutóbb így egy szezont
2018 március 16.   Hírstart
Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16-0-s mérlegnél jár, és két tornagyőzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.
Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16-0-s mérlegnél jár, és két torna győzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.
2018 március 16.   NSO
Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16–0-s mérlegnél jár, és két tornagyőzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.
Babos Tímea ismét legyőzte korábbi párospartnerét
2018 március 15.   Blikk
Indian Wells – Megismétlődött az idei Australian Open női páros döntője az Indian Wellsben zajló viadalon. A Babos Tímea (24) és Kristian Mladenovic (24) magyar–francia duó a Jekatyerina Makarova (29), Jelena Vesznyina (31) orosz kettőssel játszott az elődöntőben. Melbourne-ben Babosék 6:4, 6:3-ra győztek.
Tenisz: Wozniacki és Federer is nyolcaddöntős Indian Wellsben
2018 március 12.   NSO
Caroline Wozniacki nyolcaddöntőbe jutott az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyében. Az Australian Open idei bajnoka a hétfői harmadik fordulóban a fehérorosz Aljakszandra Szasznovics ellen diadalmaskodott három játszmában.
Babosék párosban már a legjobb 16 között
2018 március 9.   Hírstart
Az Australian Openen győztes páros 1 óra 6 perc alatt diadalmaskodott az Indian Wells-i tenisztornán.
Nadalt eltiltották a játéktól az orvosok
2018 február 28.   Hírstart
A 31 éves sztárteniszező legutóbb az Australian Open negyeddöntőjében lépett pályára, de azt a meccset is feladta:.
2018 február 28.   M4 Sport
Babos villámgyőzelme
2018 február 22.   Magyar Idők
A januári Australian Openen párosban bajnok Babosra – aki csak egyesben indul Budapesten – a mai nyolcaddöntőben újabb német teniszező, a WTA-rangsorban 75. Mona Barthel vár.
Babos kezd, Szeles előadást tart
2018 február 21.   Hírstart
Tavaly több mint három év szünet után rendeztek Budapesten rangos női teniszversenyt. Idén szintén a BOK-csarnokban randevúznak a játékosok. A magyar közönség előtt mutathatja meg magát az Australian Open női párosának győztese, Babos Tímea. A soproni teniszező ezúttal csak egyesben áll rajthoz, német ellenféllel kezdi a tornát.
2018 február 21.   Magyar Idők
Tenisz: „A mostani sikerek ellenére még sokat kell dolgoznunk”
2018 február 19.   NSO
2013-ban, amikor Szávay Ágnes befejezte pályafutását, s a Davis-kupa-csapat kiesett az euro-afrikai zóna II-es csoportjából, még nem úgy tűnt, hogy 2017 a magyar tenisz egyik legsikeresebb éve lesz. Davis-kupa-csapatunk világcsoportba jutása és Babos Tímea világbajnoki címe után ráadásul 2018 nem is kezdődhetett volna jobban: Babos párosban Grand Slam-győztes lett az Australian Openen,…