A 37 éves svájci játékos ezzel egyben visszavágott Sztefanosz Cicipasznak, aki januárban az Australian Open nyolcaddöntőjében elbúcsúztatta őt.
A volt világelső, 37 éves svájci játékos ezzel egyben visszavágott Sztefanosz Cicipasznak, aki januárban, az Australian Open nyolcaddöntőjében elbúcsúztatta őt.
2019 március 2.   Magyar Nemzet
Tenisz: Federer lesöpörte Coricot, Cicipasszal döntőzik
2019 március 1.   NSO
A 100. ATP-tornagyőzelmére hajtó Roger Federer két sima játszmában (6:2, 6:2) legyőzte a horvát Borna Coricot a dubai kemény pályás verseny pénteki elődöntőjében, ezzel bejutott a szombati fináléba, amelyben az őt az Australian Open negyedik fordulójában kiejtő Sztefanosz Cicipasszal csap össze.
Tenisz: Arn a 2013-as Australian Open óta először főtáblás
2019 február 18.   NSO
A világranglista 443. helyén álló Arn Gréta feljutott a budapesti női tenisztorna főtáblájára, mivel a selejtező 2. fordulójában egy szoros és egy sima szettben legyőzte a harmadikként rangsorolt Paula Badosa Gibertet (133.).
Év Sportolója Gála: Kozák Danuta az Év női sportolója
2019 február 14.   Hírstart
Kozák Danutát választották meg az Év legjobb női sportolójának a 61. M4 Sport – Az Év Sportolója Gálán. A szülése után visszatérő kajakozó három világbajnoki aranyérmet szerzett 2018-ban. Az első háromba még a rövid pályás úszó-vb-n négy aranyat nyerő Hosszú Katinka és a női párosban Australian Openen és WTA-világbajnokságon diadalmaskodó, párosban
2019 február 14.   NSO
Edzőt váltott a világelső Oszaka Naomi
2019 február 12.   M4 Sport
Bő egy év alatt US Opent, és Australian Opent nyert vele, mégis váltott.
Visszalépett a dohai tenisztornától a női világelső
2019 február 5.   Hírstart
Az Australian Open-győztes japán játékos októberben hasonló ok miatt mondta le a szereplését.
Babos már épphogy csak befér a százba
2019 február 4.   HírTV
A rangsort az Australian Open bajnoka, Oszaka Naomi vezeti.
Sikeres családi teniszvállalkozás
2019 január 31.   Magyar Nemzet
Gyerek még. Teniszező gyerek, akit teniszező szülei, edzői istápolnak. Az Australian Open junior páros bajnoka, Nagy Adrienn idén még a kortársai között indul a GS-tornákon.
A junior páros Australian Open-bajnok Nagy Adrienn indulhat a budapesti WTA-tornán
2019 január 31.   Hírstart
Nagy Adrienn az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság junior páros lány versenyének megnyerésével már teljesítette erre az évre kitűzött egyik célját.
2019 január 31.   MaHu
Tenisz: Kvitová legyőzte Azarenkát, Sarapova visszalépett
2019 január 30.   NSO
Az Australian Openen döntős Petra Kvitová két szettben nyert szerdán a volt világelső Viktorija Azarenka ellen a 823 ezer dollár (229.2 millió forint) összdíjazású szentpétervári kemény pályás női tenisztornán, s ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.
Nagy Adrienn belekóstol a profi felnőttek világába is
2019 január 30.   Hírstart
Az Australian Open junior páros lány versenyének megnyerésével már teljesítette erre az évre kitűzött egyik célját.
Terveiről is beszélt a junior páros Australian Open-bajnok
Egyik célját már teljesítette.
Vannak még céljai az idei évre friss junior Australian Open-győztesünknek
Aki élőben is látni szeretné, hogy játszik Nagy Adrienn, azt a budapesti WTA-versenyen is megteheti.
Még várni kell az elitcserére
2019 január 29.   Magyar Nemzet
Az open éra legsikeresebb magyar teniszezője, Taróczy Balázs nem hitt a szemének, amint Novak Djokovics vasárnap sima három szettben elintézte Rafael Nadalt az Australian Open döntőjében.
Szenzációs Djokovic
2019 január 29.   Lokál
Novak Djokovicot rettegi a teniszvilág. Újabb Australian Open-sikere után már 15 Grand Slam-győzelemnél jár, így a 20-szoros GS-győztes Roger Federer rekordja is látótávolságon belül van a szerb számára.
Djokovics: Nadal ellen nagyon fontos mérkőzésen így teljesíteni...
2019 január 28.   NSO
Karrierje legjobb Grand Slam-döntőjét produkálta Novak Djokovics: az Australian Open férfi egyesét vasárnap hetedszer is megnyerő szerb klasszis megelőzte példaképét, Pete Samprast az örökrangsorban, de Roger Federer még messze van.