Australian Open

Tenisz: Federer 12 éve kezdett legutóbb így egy szezont
2018 március 16.   Hírstart
Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16-0-s mérlegnél jár, és két tornagyőzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.
Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16-0-s mérlegnél jár, és két torna győzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.
2018 március 16.   NSO
Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16–0-s mérlegnél jár, és két tornagyőzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.
Tenisz: Wozniacki és Federer is nyolcaddöntős Indian Wellsben
2018 március 12.   NSO
Caroline Wozniacki nyolcaddöntőbe jutott az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyében. Az Australian Open idei bajnoka a hétfői harmadik fordulóban a fehérorosz Aljakszandra Szasznovics ellen diadalmaskodott három játszmában.
Babosék párosban már a legjobb 16 között
2018 március 9.   Hírstart
Az Australian Openen győztes páros 1 óra 6 perc alatt diadalmaskodott az Indian Wells-i tenisztornán.
Nadalt eltiltották a játéktól az orvosok
2018 február 28.   Hírstart
A 31 éves sztárteniszező legutóbb az Australian Open negyeddöntőjében lépett pályára, de azt a meccset is feladta:.
2018 február 28.   M4 Sport
Babos villámgyőzelme
2018 február 22.   Magyar Idők
A januári Australian Openen párosban bajnok Babosra – aki csak egyesben indul Budapesten – a mai nyolcaddöntőben újabb német teniszező, a WTA-rangsorban 75. Mona Barthel vár.
Babos kezd, Szeles előadást tart
2018 február 21.   Hírstart
Tavaly több mint három év szünet után rendeztek Budapesten rangos női teniszversenyt. Idén szintén a BOK-csarnokban randevúznak a játékosok. A magyar közönség előtt mutathatja meg magát az Australian Open női párosának győztese, Babos Tímea. A soproni teniszező ezúttal csak egyesben áll rajthoz, német ellenféllel kezdi a tornát.
2018 február 21.   Magyar Idők
Tenisz: „A mostani sikerek ellenére még sokat kell dolgoznunk”
2018 február 19.   NSO
2013-ban, amikor Szávay Ágnes befejezte pályafutását, s a Davis-kupa-csapat kiesett az euro-afrikai zóna II-es csoportjából, még nem úgy tűnt, hogy 2017 a magyar tenisz egyik legsikeresebb éve lesz. Davis-kupa-csapatunk világcsoportba jutása és Babos Tímea világbajnoki címe után ráadásul 2018 nem is kezdődhetett volna jobban: Babos párosban Grand Slam-győztes lett az Australian Openen,…
Babos Tímeáék döntő rövidítésben búcsúztak Dohától
2018 február 16.   Hírstart
Ez most nem jött össze az Australian Open-győztes magyar-francia párosnak.
2018 február 16.   M4 Sport
Tenisz: Babosék nem játszottak jól, kikaptak a nyolc között
2018 február 16.   NSO
Az Australian Open-győztes Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős 6:2, 3:6, 10–6-ra kikapott az Andreja Klepac, María José Martínez Sánchez szlovén, spanyol duótól a dohai kemény pályás női tenisztorna páros versenyének negyeddöntőjében.
Babosék ott folytatták, ahol az Australian Openen abbahagyták
2018 február 16.   24.hu
Most játszott a GS-győzelem óta először Mladenoviccsal, ha nem is könnyen, de behúzták a dohai meccset egy orosz duó ellen.
Tenisz: nehéz szülés volt, de Babos továbbjutott párosban
2018 február 15.   NSO
Az Australian Open-győztes Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős 6:7, 6:4, 10–8-ra legyőzte a Veronika Kudermetova, Alla Kudrjavceva duót a dohai kemény pályás női tenisztorna páros versenyének második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.
Tenisz: Babos Tímea kikapott az Aus. Open-elődöntőstől
2018 február 13.   NSO
Babos Tímea három játszmában, 2:6, 6:1, 6:1-re kikapott az Australian Open-elődöntős belga Elise Mertenstől a dohai kemény pályás női tenisztorna első fordulójában.
Szerelme kutyája is szorított Fucsovicsnak
2018 február 12.   Hírstart
Barátnője, Anett és kiskutyája jelenléte sem tudta átlendíteni a fáradtság nehézségein a BOK-csarnokban Fucsovics Mártont. A legjobb magyar teniszezô, aki januárban az Australian Openen a negyedik fordulóig jutott, az elődöntőben búcsúzott a 17 éves spanyol Nicola Kuhn ellen a budapesti ATP Challenger férfi tenisztornán.  – A kutyám is több mecc
Kinyitották és szétszabdalták Babos Tímea a budapesti reptéren feladott táskáját
2018 február 9.   Hírstart
Az Australian Openen győztes teniszező a dohai reptéren szembesült a történtekkel.
Tenisz: Elég bosszantó, hogy csak egy szettig tudtam jól játszani – Balázs Attila
2018 február 7.   NSO
Fucsovics Márton két szettben győzte le Balázs Attilát a budapesti challengerverseny első fordulójában, pedig az ATP-ranglista 227. helyezettje remekül teniszezett az első szettben az Australian Open nyolcaddöntőse ellen. A meccs után az NSO Tv-nek elmondta, miért esett vissza a játéka, valamint azt, mi kell ahhoz, hogy a jövőben az egész mérkőzésen jól játsszon. A Davis-kupában kiváló párost…