Australian Open

Wimbledon – A világelső Sinner könnydén jutott nyolcaddöntőbe
2024 július 6.   Magyar Hírlap
Az olaszok Australian Open-címvédője mindössze 96 perc alatt verte péntek este Miomir Kecmanovicot.
Gálfinak nagy falat volt a korábbi Australian Open-döntős
2024 július 4.   Sportal
Gálfi Dalma számára a második forduló jelentette a végállomást a wimbledoni tenisztornán, miután két szettben kikapott Danielle Collinstól.
Nem akárkivel játszik Gálfi Dalma a Wimbledon második körében
2024 július 3.   Sportal
Az Australian Open 2022-es döntőse, Danielle Collins lesz Gálfi Dalma ellenfele a wimbledoni tenisztorna második fordulójában.
A 2022-es Australian Open döntőse vár Gálfi Dalmára Wimbledonban
2024 július 3.   m4sport.hu
A 11. kiemelt Collins és a selejtezőből főtáblára jutott Gálfi eddig egyszer találkozott, akkor a magyar nyert.
Szabalenka visszalépett
2024 július 1.   Magyar Hírlap
A kétszeres Australian Open-bajnok fehérorosz klasszis az amerikai Emina Bektasszal találkozott volna.
Djokovics mindent bevet, kritikák kereszttüzében az olimpiai torna
2024 június 19.   Magyar Nemzet
Az Australian Open címvédője már bejelentette, hogy nem indul Párizsban.
Alcaraz nyerte az álomelődöntőt, történelmet írva döntős a Roland Garroson
2024 június 7.   Sportal
A spanyol fiú kétszer is szetthátrányba került, de döntő játszmában legyőzte az Australian Open-bajnok Jannik Sinnert.
Fucsovics: Sinner edzője adott tanácsokat Cicipasz ellen
2024 május 26.   Igényesférfi.hu
Az Australian Open-győztes Jannik Sinner edzője is adott tanácsokat Fucsovics Mártonnak, aki a 2021-ben döntős Sztefanosz Cicipasszal találkozik a francia nyílt teniszbajnokság vasárnap rajtoló főtáblás küzdelmeinek első fordulójában.
A teniszvilág új álompárja? Sinner az Australian Open-negyeddöntőssel randizik
2024 május 25.   Sportal
A férfi tenisz-világranglista második helyén álló Jannik Sinner új barátnője egy teniszezőnő.
Fucsovics: "Sinner edzőjétől kaptam tanácsokat Cicipasz ellen"
2024 május 24.   Sportal
Marozsán Fábián a második fordulóban búcsúzott Madridban
2024 április 26.   m4sport.hu
Cerundolo visszavágott a magyar teniszezőnek az Australian Openért.
Megállíthatja-e Dimitrov Miamiban az Australian Open-győztes Sinnert?
2024 március 30.   Magyar Hírlap
Az elődöntőben búcsúzott Zverev és a címvédő Medvegyev.
Szabalenka: Felfoghatatlan ez a tragédia, összetört a szívem
2024 március 21.   Sportal
Volt párjának halála ellenére elindul a miami tenisztornán a kétszeres Australian Open-bajnok Arina Szabalenka - írja az Mti.
Miami: Fucsovics sima győzelemmel jutott a második fordulóba
2024 március 20.   Magyar Hírlap
A világranglistán 86. magyar játékos a nyitó körben az ausztrál Max Purcell (68.) ellen lépett pályára, aki januárban hazai környezetben Valkusz Mátét győzte le az Australian Open első fordulójában.
Sokkoló képsorok: az Australian Open hőse összeesett a pályán
2024 március 19.   Magyar Nemzet
Miamiban hőség nehezíti a teniszezők feladatát, vélhetően ez áll az ájulás hátterében.
Idén először kapott ki az Australian Open győztese, megismétlődik a tavalyi döntő Indian Wellsben
2024 március 17.   Sportal
Akárcsak tavaly, idén is Carlos Alcaraz és Danyiil Medvegyev vívja a döntőt az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.
Alcaraz Zverevet és a méheket is legyőzte
2024 március 15.   Magyar Hírlap
A volt világelső az elődöntőben az Australian Open-bajnok olasz Jannik Sinnerrel találkozik.
Sinner tovább menetel; német ellenfél vár a Marozsánt kiejtő Alcarazra
2024 március 13.   Sportal
Az Australian Open-bajnok Jannik Sinner magabiztos győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna férfi versenyében - írta az Mti.
Sinner továbbra is veretlen az idén, továbbment az Indian Wells-i tenisztornán
2024 március 11.   Sportal
Az Australian Open-bajnok Jannik Sinner magabiztos győzelemmel jutott be vasárnap a nyolcaddöntőbe az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.
Az Australian Open-győztes Sinner újabb tornát nyert
2024 február 19.   Sportal
Az olasz teniszező sorozatban 15 győzelemnél jár, és hétfőtől a karriercsúcsot jelentő harmadik helyen jegyzik az Atp világranglistáján.