Australian Open

Wimbledon: Angelique Kerber először nyerte meg a tornát
2018 július 14.   NSO
Angelique Kerber 6:3, 6:3-ra nyert Serena Williams ellen a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének döntőjében. A német játékos ezzel már háromszoros Grand Slam-bajnoknak mondhatja magát, korábban az Australian Openen és a US Openen diadalmaskodott.
Heti 22 milliárd forintért közvetítenek Wimbledonból
2018 július 10.   VG
Az Australian Open és a US Open lazaságával és fergeteges színkavalkádjával szemben a wimbledoni torna minden téren a tűpontos precizitásról szól.
Wimbledon: hagyományőrző partnerek
Ha Wimbledonra gondolunk, egyből a makulátlan gyep, a hagyományok és a fegyelem jut az eszünkbe. Az Australian Open és a US Open lazaságával és fergeteges színkavalkádjával szemben a wimbledoni torna minden téren a tűpontos precizitásról szól.
Nagyágyú búcsúzott Wimbledonban
2018 július 4.   M4 Sport
Az Australian Open idei bajnoka öt meccslabdát hárított, de ez is kevés volt.
Babosék első kiemeltek Wimbledonban
2018 június 27.   Népszava
Az Australian Openen címvédő kettős a májusi Roland Garroson ugyancsak első kiemeltként a negyeddöntőben búcsúzott.
Wimbledon: Federer egyesben, Babos párosban első kiemelt
2018 június 27.   NSO
A torna szervezői nyilvánosságra hozták a wimbledoni teniszbajnokság kiemelési rangsorát: a férfiaknál a címvédő Roger Federer, a nőknél a világelső Simona Halep az első kiemelt, míg női párosban az Australian Open-győztes Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a legmagasabban jegyzett duó. A főtábla sorsolását pénteken készítik el.
Australian Open: Federer jövőre is a Hopman-kupával készül
2018 június 26.   NSO
Az elmúlt két évhez hasonlóan jövőre is a Hopman-kupával készül az ausztrál nyílt teniszbajnokságra Roger Federer.
Wimbledon: Wozniacki kiemelné Serena Williamset
Az idei Australian Open győztese, Caroline Wozniacki azt szeretné, ha a szülési szabadsága után idén tavasszal visszatért Serena Williams kiemelt lenne a hétfőn kezdődő wimbledoni nyílt teniszbajnokságon.
Babos Tímea párosban is búcsúzott a Garroson
2018 június 6.   24.hu
Első kiemeltként esett ki a magyar-francia duó, így az Australian Open után most nincs csoda.
Babos Tímea párosban negyeddöntős a Roland Garroson
2018 június 4.   Propeller
Babos Tímea és Kristina Mladenovic három játszmában jutott negyeddöntőbe a női párosok versenyében a francia nyílt teniszbajnokság hétfői játéknapján. Fotó: MTI Az első helyen kiemelt, Australian Open-győztes magyar, francia duó rögtön legelső adogatójátékát elveszítette a 13. helyen kiemelt Nicole Melichar, Kveta Peschke amerikai, cseh párossal sz
Sérülés miatt feladta – nyolcmillióra büntették a német teniszezőt
2018 június 1.   M4 Sport
Az Australian Openen is egy német játékos kapott hasonló büntetést.
Roland Garros: első kiemelt lesz a Babos, Mladenovic páros
2018 május 24.   NSO
Első kiemelt lesz a Francia nemzetközi teniszbajnokság női párosversenyében az Australian Openen győztes Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős – a torna honlapja szerint.
Mindenki Babosékat akarja majd megverni
2018 május 24.   24.hu
Párizsban is Mladenoviccsal indul, akivel az Australian Opent már megnyerte.
Tenisz: kikaptak Babosék a madridi döntőben
2018 május 12.   24.hu
Nagyot mentek, de a döntőben a tapasztaltabb oroszok visszavágtak az Australian Openért.
Tenisz: Lleyton Hewitt elindul az estorili salakpályás tornán
2018 április 27.   NSO
A profi pályafutását a 2016-os Australian Open után befejező Lleyton Hewitt párosban elindul a jövő héten rendezendő estorili salakpályás tenisztornán.
Tenisz: Federer 12 éve kezdett legutóbb így egy szezont
2018 március 16.   Hírstart
Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16-0-s mérlegnél jár, és két tornagyőzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.
Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16-0-s mérlegnél jár, és két torna győzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.
2018 március 16.   NSO
Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16–0-s mérlegnél jár, és két tornagyőzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.
Babos Tímea ismét legyőzte korábbi párospartnerét
2018 március 15.   Blikk
Indian Wells – Megismétlődött az idei Australian Open női páros döntője az Indian Wellsben zajló viadalon. A Babos Tímea (24) és Kristian Mladenovic (24) magyar–francia duó a Jekatyerina Makarova (29), Jelena Vesznyina (31) orosz kettőssel játszott az elődöntőben. Melbourne-ben Babosék 6:4, 6:3-ra győztek.
Tenisz: Wozniacki és Federer is nyolcaddöntős Indian Wellsben
2018 március 12.   NSO
Caroline Wozniacki nyolcaddöntőbe jutott az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyében. Az Australian Open idei bajnoka a hétfői harmadik fordulóban a fehérorosz Aljakszandra Szasznovics ellen diadalmaskodott három játszmában.