US Open

Fucsovics búcsúzott az estorili tenisztornától
2024 április 6.   Demokrata
Az ATP-rangsor második helyén is jegyzett, Roland Garros- (2022, 2023) és US Open-finalista (2022) Ruud volt az ellenfele.
Tüntetők zavarták meg a húsvéti vigíliát New Yorkban
2024 április 1.   Demokrata
A tüntetők egyike tavaly ősszel a US Open tenisztornát klímaaktivistaként zavarta meg.
Össze tudják-e drótozni Wimbledonig a bajnokot?
2024 március 30.   Sportal
Andy Murray bejelentette - ez nem újdonság -, hogy a nyáron befejezi a pályafutását. A 36 éves skót ugyan egész karrierje alatt a nagy hármas, Federer, Nadal, Djokovics árnyékában játszott, de azért még így is összejött neki két olimpiai arany, két wimbledoni és egy Us Open-bajnoki cím, valamennyi egyesben. Most viszont az is kérdéses, egyáltalán l
Nem tudott mit kezdeni a szinte tökéletesen teniszező Medvegyevvel Fucsovics Márton
2024 március 24.   m4sport.hu
A 2021-es US Open bajnoka végtelen türelemmel és precizitással irányította az akár 20-25 ütéses labdameneteket.
A sérülések Raducanu legkeményebb ellenfelei
2024 március 20.   Sportal
2021-ben, mindössze 18 évesen Emma Raducanu mai napig rekordot jelentő gyorsasággal jutott el a bemutatkozásától az első Grand Slam-tenisztorna-győzelméig. A Us Open-nyertes azóta viszont, legalább akkora, ha nem nagyobb hirtelenséggel zuhant vissza, egészen a világranglista 288. helyéig.
Thiem először nyert idén, Piros lengyellel kezd Zadarban
2024 március 19.   Sportal
Első mérkőzését nyerte meg idén a 2020-ban Us Open-bajnok Dominic Thiem, aki első kiemeltként vesz részt a zadari (zárai) salakpályás challenger-tenisztornán.
Székesfehérváron hozott komoly döntést a sztársportoló
2024 március 14.   Sportal
A visszavonuláson gondolkodik a 2020-ban Us Open-bajnok Dominic Thiem, aki első kiemeltként már az első mérkőzésén kikapott szerdán a székesfehérvári challenger-tenisztornán - írja az Mti.
A visszavonulást fontolgatja a székesfehérvári vereség után a korábbi US Open-bajnok
2024 március 14.   m4sport.hu
Dominic Thiem még nem nyert meccset idén, legutóbb a Kiskút Openen kapott ki.
A nyolc közt már Piros a Kiskút Open első számú versenyzője, mivel Thiem gyorsan leköszön
2024 március 13.   m4sport.hu
Amíg a másodikként kiemelt Piros Zsombor igen, a 2020-ban US Open-bajnok Dominic Thiem nem jutott negyeddöntőbe a székesfehérvári challenger-tenisztornán, a 75 ezer dollár összdíjazású Kiskút Openen.
Búcsúzott a Grand Slam-tornagyőztes Székesfehérváron
2024 március 13.   Sportal
A 2020-ban Us Open-bajnok Dominic Thiem nem jutott negyeddöntőbe a székesfehérvári challenger-tenisztornán, mivel szerdán két játszmában kikapott a lengyel Daniel Michalskitól.
Medvegyev visszalépett
2024 február 6.   Magyar Hírlap
A 2021-es US Open bajnoka éppen Sinnert verte tavaly a rotterdami fináléban.
Australian Open – Medvegyev 0–2-ről fordított Zverev ellen
2024 január 26.   Magyar Hírlap
A két 198 centis játékos egymás elleni mérlegében a három éve US Open-győztes Medvegyev vezetett 11–7-re.
Australian Open - Medvegyev és Jasztremszka az elődöntőben
2024 január 24.   Magyar Hírlap
A három éve US Open-győztes, ötszettes, négyórás csatában búcsúztatta a kilencedik helyen kiemelt Hubert Hurkaczot.
Véget ért a menetelés: Marozsán Fábián kiesett az Australian Openen
2024 január 23.   rtl.hu
A világranglistán elfoglalt 67. helyével a legjobb magyarnak számító játékos korábban a korábbi US Open-győztes Marin Cilicet és a 22. helyen kiemelt Francisco Cerundolót búcsúztatta.
Újabb bravúros győzelmet aratott Marozsán Fábián az Australian Openen
2024 január 17.   HírTV
A világranglistán elfoglalt 67. helyével a legjobb magyarnak számító játékos - aki vasárnap a korábbi US Open-győztes Marin Cilicet búcsúztatta - szerdán a 22. helyen kiemelt Francisco Cerundolóval találkozott, pályafutása során először.
Marozsán legyőzte a korábbi US Open-bajnokot
2024 január 14.   HírTV
Marozsán Fábián négyszettes győzelemmel bejutott a második fordulóba az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.
Semmi sem volt ideális, de legyőzte a korábbi US Open-bajnokot Marozsán Fábián - nyilatkozatok
2024 január 14.   Infostart
A magyar játékos négyszettes győzelemmel bejutott a második fordulóba az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.
Az elmúlt hetekben rengeteg munkát fektetett bele Marozsán edzője a győzelem után
2024 január 14.   Sportal
Újabb skalpot gyűjtött be Marozsán Fábián, aki az Australian Open első fordulójában négy szettben, 6:1, 2:6, 6:2, 7:5-re legyőzte a 2014-es US Open-győztes Marin Cilicet. A meccs után Balázs György, Marozsán vezetőedzője értékelt.
Bejutott az Australian Open második fordulójába Marozsán Fábián
2024 január 14.   444.hu
A korábbi US Open-győztes és Australian Open-döntős Marin Cilicset győzte le.
Marozsán legyőzte a korábbi US Open-bajnokot, bejutott az Australian Open 2. fordulójába