US Open

Nikolics keményen üzent az új futballkapitánynak
2018 június 21.   Infostart
A Chicago Fire Nikolics Nemanja góljával győzte le 1-0-ra az Atlanta Unitedet a US Open Kupa nyolcaddöntőjében. A magyar csatár üzent az új magyar szövetségi kapitánynak is.
Nikolics üzent az új szövetségi kapitánynak
2018 június 21.   Blikk
A Chicago Fire Nikolics Nemanja góljával győzte le 1-0-ra az Atlanta Unitedet a US Open Kupa nyolcaddöntőjében. Nikolics a gól után üzent az új szövetségi kapitánynak is.
Negyeddöntőbe rúgta a csapatát Nikolics
2018 június 21.   HVG
A Chicago Fire a magyar támadó góljával győzte le 1-0-ra az Atlanta Unitedet a US Open Kupa nyolcaddöntőjében.
Nikolics Nemanja góljával jutott kupanegyeddöntőbe a Chicago Fire
2018 június 21.   Bumm.sk
A Chicago Fire Nikolics Nemanja góljával győzte le 1-0-ra az Atlanta Unitedet a US Open Kupa nyolcaddöntőjében.
Nikolics góljával jutott kupanegyeddöntőbe a Chicago Fire
2018 június 21.   Hírstart
Az USA kupasorozatában a magyar támadó az 54. percben szerezte a mindent eldöntő találatot. A csatárnak ez volt a harmadik gólja a US Open Kupában
2018 június 21.   Magyar Idők
US Open Cup: Nikolics a negyeddöntőbe lőtte a Chicagót
2018 június 21.   NSO
A Chicago Fire labdarúgócsapata Nikolics Nemanja góljával 1–0-ra legyőzte idegenben az Atlanta Unitedet, ezzel bejutott a US Open Cup negyeddöntőjébe.
Golf, US Open: bravúr, 29 év után először címvédés
2018 június 18.   NSO
Brooks Koepka régen látott bravúrt bemutatva megvédte címét a golfozók idei második kiemelt (major) versenyén, a 118. US Openen.
Sallói duplája is kellett a Kansas továbbjutásához
2018 június 17.   Hírstart
A magyar válogatott Sallói Dániel két góllal járult hozzá csapata, a Sporting Kansas City 3-2-es győzelméhez az Egyesült Államok labdarúgókupájának (US Open Cup) nyolcaddöntőjében.
2018 június 17.   ATV
Sallói Dániel két gólja is kellett a Kansas City győzelméhez
A magyar válogatott Sallói Dániel két góllal járult hozzá csapata, a Sporting Kansas City 3-2-es győzelméhez az Egyesült Államok labdarúgókupájának (US Open Cup) nyolcaddöntőjében. A címvédő SKC házigazdaként hátrányba került a 2016-ban kupagyőztes FC Dallas elleni, szombati mérkőzésen, ám a 21 éves magyar csatár duplájával a szünet után sikerült f
Sallói Dániel duplázott, csapata már a legjobb nyolc között
2018 június 17.   Blikk
2018 június 17.   Propeller
Két gólt vágott Sallói a Kansas Cityben
A magyar válogatott sokat tett csapata 3-2-es győzelméhez az Egyesült Államok labdarúgókupájának (US Open Cup) nyolcaddöntőjében.
2018 június 17.   HVG
Légiósok: Sallói duplázott, nyolc között a Sporting KC – videó!
2018 június 17.   NSO
Sallói Dániel két góljára alapozva a Sporting Kansas City hazai pályán 3–2-re legyőzte az FC Dallast az Egyesült Államok kupasorozata, a US Open-kupa nyolcaddöntőjében, ezzel továbbjutott.
Videó: Nikolics-dupla és kihagyott 11-es - továbbjutottak a kupában
2018 június 7.   Hírstart
A Chicago Fire, soraiban Nikolics Nemanjával továbbjutott a US Open Cup negyedik fordulójából, miután 2-2-es döntetlent követően büntetőkkel kiejtette a Columbus Crew csapatát. A magyar támadó szerezte klubja mindkét gólját, igaz, a tizenegyespárbajban hibázott, rögtön az első sorozatban.
Légiósok: Nikolics duplázott a kupában, majd kihagyta tizenegyesét – videó
2018 június 7.   NSO
A Chicago Fire tizenegyesekkel jutott tovább a US Open Cup negyedik fordulójából. Nikolics Nemanja két gólt szerzett a Columbus Crew elleni találkozón, ám a tizenegyespárbajban hibázott. Sallói Dániel csereként állt be a Sporting Kansas Citybe, amely 2–0-ra győzött a Real Salt Lake vendégeként.
US Open-kupa: másodosztályú rivális búcsúztatta Némethéket
2018 június 6.   NSO
A Németh Krisztiánt végig a kispadon tartó New England Revolution idegenben 3–2-re kikapott a másodosztályú Louisville Citytől az egyesült államokbeli kupasorozat, a US Open-kupa negyedik fordulójában, a legjobb 16 közé jutásért.
Tenisz: visszavonult a 2015-ös US Open női döntőse
2018 május 14.   Hírstart
Roberta Vinci 2:6, 6:0, 6:3-ra kikapott Alekszandra Krunicstól a római salakpályás tenisztorna 1. fordulójában, ezzel befejezte profi pályafutását. Az olasz játékos 35 évesen vonult vissza.