Megvan Babosék első ellenfele a WTA-vb-n
Babos Tímea és Kristina Mladenovic idén megnyerte az Australian Opent, míg a US Openen finalista volt.
2018 október 22.   M4 Sport
Az elmúlt két US Open-bajnoka is összecsapott
WTA-vb: a US Open bajnoka és a wimbledoni győztes is kikapott
2018 október 22.   Hírstart
Kiki Bertens szetthátrányból fordítva nyerte meg az első mérkőzését a szingapúri WTA-világbajnokságon. A holland teniszező a wimbledoni bajnok német Angelique Kerbert múlta felül két óra alatt hétfőn.
2018 október 22.   NSO
Novak Djokovics: Nem szégyellem a törékenységemet
Amikor a korábbi világelső szerb teniszező május végén lecsúszott a világranglista 22. helyére, kevesen fogadtak volna arra, hogy Novak Djokovicsnak öt hónap múlva már csak 215 ponttal lesz kevesebbje, mint az éllovas spanyol Rafael Nadalnak. Aztán a szezon második felében győzött Wimbledonban, Cincinnatiben, a US Openen és Sanghajban, és már
FreeBSD mint desktop OS - tapasztalatok
2018 október 21.   hup.hu
Néhány hónapja CentOS-ről FreeBSD-re váltottam otthon, így most egy 11.2-RELEASE fut az otthoni desktop gépemen, az alábbiakban összefoglalnám az eddigi tapasztalataimat. Összességében nem bántam meg az átállást, de azért van pár kényelmetlenség, amit a mai napig nem sikerült orvosolni, és ami miatt még mindig "visszasírom" a Linuxot néha... Ami tetszik: A rendszer elképesztően profi módon van…
Komoly térdsérüléssel műtik a Us Open-bajnokot
2018 október 14.   Hírstart
Az argentin kedvencnek ismét hosszú időt kell kihagynia.
Tenisz: Del Potro térdsérülés miatt lemarad a vb-ről
2018 október 14.   NSO
Súlyos térdsérülés miatt hosszú időre kidőlt Juan Martín del Potro, a tenisz US Open 2009-es bajnoka, idei döntőse.
2018 október 14.   24.hu
Serena Williams hisztije célt ért, változhat a tenisz
2018 október 9.   24.hu
A US Open női döntője utáni botrány mindent megváltoztathat a teniszben.
Golf: Kevin Tway nyerte az új szezon első versenyét
2018 október 8.   NSO
Az amerikai Kevin Tway nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) Napában megrendezett versenyét, a 6.4 millió dollár összdíjazású Safeway Opent.
Accelerate your career with SUSE! (x)
2018 szeptember 30.   hup.hu
Join our team and work in relaxed environment of people ensuring Linux high quality standards! QA Engineer for Automation / Software Maintanence Have you ever worked in the Linux area (e.g. as an admin)?   Have you ever written code in bash, perl, python which you can present? Are you interested in Linux and modern opensource technologies like Containers, Kubernetes, openQA, Opensource…
Vége Serena Williams idényének
2018 szeptember 28.   M4 Sport
Az amerikainak a botrányos US Open-döntő volt az idei utolsó meccse.
A magyar szépség megmutatta, mit tud
2018 szeptember 26.   24.hu
Egyben vissza is vágott a US Open selejtezőjében elszenvedett vereségért.
Dizájnteniszpályák a US Open tiszteletére
2018 szeptember 23.   VG
A kemény borítás az új művészi felület.
Tenisz: a tokiói fináléra teljesen elfogyott Oszaka ereje
2018 szeptember 23.   NSO
A tokiói WTA-torna döntőjére elfogyott a US Open-győztes Oszaka Naomi ereje, a japán teniszezőnő hazai tornáján 6:4, 6:4-es vereséget szenvedett a cseh Karolína Plískovától.
Tenisz: a friss US Open-győztes elődöntős a hazai versenyén
2018 szeptember 21.   NSO
A harmadik helyen kiemelt japán Oszaka Naomi bejutott az elődöntőbe a tokiói kemény pályás női tenisztornán. A friss US Open-győztes játékos a legjobb nyolc között a nyolcadikként rangsorolt cseh Barbora Strycovánál bizonyult jobbnak két szettben, 1 óra 32 perc alatt.
Két tornától is visszalépet Rafa Nadal
2018 szeptember 19.   M4 Sport
A világranglista éllovasa a US Open elődöntőjében sérült meg.
Tenisz: sima győzelemmel tért haza a US Open bajnoka
2018 szeptember 19.   NSO
A friss US Open-bajnok Oszaka Naomi győzelemmel mutatkozott be a 800 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású tokiói kemény pályás női tenisztornán szerdán.