2020 február 20.   Hírstart
A jubileumi, 70. Berlinale a hagyományokhoz hűen az aktuális társadalmi kérdéseket boncoló művészfilmek fesztiválja lesz. A nagyjátékfilmes mezőny többnyire sötét tónusú alkotásokból áll, jellemző téma a migráció és a politikai hatalommal szembeni ellenállás. Red Carpet & Opening Gala | Berlinale 2020 Join us live on Facebook for the Red Carpet & O
Tenisz: Ugyanonnan indultunk Keninnel – Gálfi Dalma
2020 február 5.   NSO
Gálfi Dalmát motiválja, hogy a 2015-ös korosztályos US Open-döntőben általa legyőzött Sofia Kenin szombaton a felnőttek között nyert Australian Opent – a juniorként világelső magyar szerint ő is ugyanolyan keményen dolgozik, mint az amerikai.
Golf: ausztrál győzelem Honoluluban
2020 január 13.   NSO
Az ausztrál Cameron Smith nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának, a US PGA Tournak a Honoluluban rendezett versenyét, a 6.6 millió dollár összdíjazású Sony Opent.
Aus. Open: nem indul a Us Open-győztes Andreescu
2020 január 11.   NSO
A legutóbbi US Open női bajnoka, Bianca Andreescu nem indul a január 20-án kezdődő ausztrál nyílt teniszbajnokságon.
Grand Slam győztes teniszező lett az év sportolója Kanadában
2019 december 10.   Hírstart
Elsőként kapta teniszező az év sportolója díjat Kanadában. Bianca Andreescu 2019-ben a US Open döntőjében Serena Williamset legyőzve szerezte első Grand Slam trófeáját.
Törött teniszütő tízmillióért
2019 november 21.   Vezess
Valószínűleg Serena Williams sem gondolta, hogy egyszer rengeteg pénzt fizetnek azért a teniszütőért, melyet a 2018-as US Open döntőjében összetört.
Atp-vb: Djokovics nagyon sima győzelmével indult a torna
2019 november 11.   Hírstart
Novak Djokovics két sima játszmában, 6:2, 6:1-re legyőzte a világbajnoki újonc és US Open-elődöntős Matteo Berrettinit a londoni ATP-vb nyitó mérkőzésén a Björn Borgról elnevezett csoportban.
2019 november 10.   NSO
A US Open-bajnok visszalépett, a beugró megsérült a WTA-világbajnokságon
2019 október 31.   Hírstart
Andreescu térdsérülés miatt nem játszhat, Bertens rosszul érezte magát meccs közben.
Elhunyt a US Openen elődöntős Alekszandr Volkov
2019 október 19.   ATV
Ötvenkét éves korában elhunyt Alekszandr Volkov, aki 1993-ban elődöntőt vívott az amerikai nyílt teniszbajnokságon.
Gyász: elhunyt az 1993-as Us Open férfiversenyének elődöntőse
2019 október 19.   NSO
Ötvenkét éves korában elhunyt Alekszandr Volkov orosz teniszező, aki 1993-ban elődöntőt vívott az amerikai nyílt teniszbajnokságon.
Tenisz: örömhírt jelentett be a Us Open-győztes horvát
2019 október 8.   NSO
Marin Cilic hétfő délután bejelentette, hogy új taggal bővül csapata: nem edző vagy pszichológus érkezik a horvát teniszező „stábjába” (pedig az első fordulóbeli sanghaji vereség után talán nem ártana...), hanem egy új élet.
Golf: Kevin Na szétütéssel nyert Las Vegasban
2019 október 7.   NSO
Az amerikai Kevin Na nyerte meg vasárnap a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) Las Vegas-i versenyét, a 7 millió dollár összdíjazású Shriners Hospitals for Children Opent.
Golf: az utolsó ütésével nyert Cameron Champ Napában
2019 szeptember 30.   NSO
Az amerikai Cameron Champ nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) vasárnap zárult állomását, a 6.6 millió dollár összdíjazású Safeway Opent.
Tenisz: 2017 után nyert ismét tornát a volt Us Open-elődöntős
2019 szeptember 29.   NSO
Több mint két év után ismét tornát nyert az ATP Touron a spanyolok jelenlegi hetedik számú játékosa, Pablo Carreno Busta, aki a csengtui kemény pályás 250-es verseny döntőjében 31 ászt ütve, 2 óra 5 perces csatában (6:7, 6:4, 7:6) legyőzte a kazah Alekszander Bublikot.
Tenisz: megvan Medvegyev idei harmadik tornagyőzelme
2019 szeptember 22.   Hírstart
A US Open-döntős Danyiil Medvegyev két sima játszmában, 6:3, 6:1-re legyőzte a Fucsovics Mártonon is túljutó horvát Borna Coricot a szentpétervári kemény pályás teniszverseny vasárnapi döntőjében, ezzel megszerezte idei harmadik, pályafutása hatodik tornagyőzelmét az ATP Touron. A metzi viadalt hazai közönség előtt Jo-Wilfried Tsonga nyerte meg, im
2019 szeptember 22.   NSO
Tenisz: Djokovics krumplit szedett Szerbiában – kép
2019 szeptember 20.   NSO
A férfi teniszezők világranglistáját vezető Novak Djokovics a US Open negyeddöntőjét sérülés miatt feladta, ám úgy tűnik, annyira már meggyógyult a bal válla, hogy egy szerbiai településen, Brzecsében „be tudták fogni” krumplit szedni.