Kosárlabda

LeBron James vezérletével egyenlített a Cleveland
2018 április 19.   Hírstart
Óriás izgalmak az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság rájátszásában.
A PINKK másodszor is kikapott a DVTK-tól, ma már a PEAC-Péccsel játszik a 7. helyért
Hazai pályán játszott kedden a PINKK-Pécsi 424 női kosárlabdacsapata.
Jön a Chelsea és az Atlético Madrid
2018 április 19.   Infostart
Labdarúgás, kézi- és kosárlabda, tenisz, darts és kerékpár várja a tévénézőket.
A Falco is ott van a nyolcas mezőnyben
2018 április 18.   Hírstart
Péntektől vasárnapig rendezik az U20-as férfi kosárlabda-bajnokság országos nyolcas döntőjét – a mezőnyben ott van a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely korosztályos csapata.
Óriási izgalmak után verte a címvédőt az Olaj
A Szolnok óriási rangadót nyert a férfi kosárlabda NB I középszakaszában, miután szoros meccsen két ponttal legyőzte a címvédő Fehérvárt.
Hazai pályán nyert az Olaj legénysége a Fehérvár ellen
A Szolnok és a Falco KC is rangadót nyert a férfi kosárlabda NB I középszakaszának szerdai játéknapján, a felsőházban.
Otthon ütötték ki Komáromot
2018 április 18.   Bumm.sk
A férfi kosárlabda bajnokság elődöntőjének negyedik mérkőzésén hazai pályán sima vereséget szenvedett a komáromi csapat.
Kialakult a női kosárdöntő párosítása
A Szekszárd egy ponttal győzött a Zalaegerszeg vendégeként a női kosárlabda NB I elődöntőjének szerdai, második mérkőzésén, ezzel összesítésben 2-0-ra megnyerte a párharcot.
Férfi kosár NB I: két pont döntött a szolnoki rangadón
2018 április 18.   NSO
A Szolnok rossz kezdés után 81–79-re legyőzte otthon az Alba Fehérvárt a férfi kosárlabda NB I középszakaszában.
Hazai pályán bukta el a Vas megyei rangadót a Körmend
Vas megyei derbit rendeztek az NB I-es férfi kosárlabda-bajnokság felsőházi középszakaszában, az Egis Körmend fogadta a Falco-Vulcano Eneregia KC Szombathelyt. A rangadón a Falco KC diadalmaskodott.
Kikapott a PVSK-tól az Atomerőmű SE
Az Atomerőmű SE hazai pályán 91–84-re kikapott a PVSK-Veolia együttesétől a férfi kosárlabda NB I középszakaszában, a középház negyedik fordulójában. A paksiak az alapszakaszban idegenben és itthon is legyőzték a baranyaiakat, ezúttal viszont a vendégeknek jött ki jobban a lépés.
Szekszárd-Sopron döntő lesz a női kosárlabdázóknál
A szekszárdiak az elődöntőben a Zalaegerszeget verték.
Drámai végjáték után vendégsiker: a bronzért játszik a ZTE NKK
Második felvonásához érkezett szerdán a női kosárlabda bajnokságban a ZTE NKK- Szekszárd elődöntős párharc.
2018 április 18.   M4 Sport
Női kosár NB I: drámai meccsen döntőbe jutott a Szekszárd
Az alapszakaszgyőztes Szekszárd idegenben is legyőzte (66–65-re) a Zalaegerszeget a női kosárlabda NB I elődöntőjében, ezzel bejutott a fináléba, amelyben a címvédő Sopron lesz az ellenfele.
Kosárlabda: Tóth Orsolya dobogóra vágyik az ifjúsági olimpián
A 3x3-as leány kosárlabda-válogatott azzal harcolta ki a Buenos Aires-i indulási jogot, hogy a világranglista hatodik helyén áll. Több, mint valószínű, hogy Tóth Orsolya is részt vehet majd a játékokon, miután tagja volt az Európa-bajnoki aranyérmet szerző csapatnak, ráadásul ő lett a torna legértékesebb játékosa.
Jön az NBA Playgrounds 2
2018 április 18.   Game Channel Online
Úgy tűnik kellemesen fogadták a rajongók tavaly a Saber Interactive által megálmodott NBA Playgrounds című árkád kosárlabdás játékot, amihez a minap bejelentették a folytatást, mely NBA Playgrounds 2 címmel érkezik még az idén nyáron. A PC-re, PS4-re, Xbox One-ra és Nintendo Switch-re egyaránt berobogó alkotás minden téren ...
A DVTK játszhat az ötödik helyért, vesztett a PINKK
A Diósgyőr a PINKK vendégeként is magabiztosan győzött, így megnyerte a párharcot, és az ötödik helyért léphet majd pályára a női kosárlabda NB I-ben.
NBA Playgrounds 2 - az árkád kosárlabdázás folytatódik
2018 április 18.   GameStar
Mindössze egy éve mutatkozott be az NBA Playgrounds, de máris folytatják.
NBA: lendületben a Pelicans, másodszor is nyert Portlandben!
A New Orleans Pelicans másodszor is legyőzte (111–102) idegenben a Portland Trail Blazerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában, így már 2–0-ra vezet a Nyugati főcsoport negyeddöntős párharcában. A keddi játéknapon keleten is rendeztek két mérkőzést: a Toronto Raptors és a Boston Celtics másodszor is élt a hazai pál