Kosárlabda

Irving vezérletével növelte előnyét a Boston
2019 április 18.   Hírstart
A 37 pontot szerző Kyrie Irving vezérletével nyerte meg második hazai mérkőzését is a Boston Celtics az Indiana Pacers ellen az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) rájátszásának szerdai játéknapján.
Nba: Harden és Irving 30 pont felett; 2–0-ra vezet a Bucks is
2019 április 18.   NSO
A Milwaukee Bucks, a Boston Celtics és a Houston Rockets is 2–0-ra vezet összesítésben az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának első fordulójában, mivel mindhárom csapat megnyerte a második hazai mérkőzését is aktuális riválisával szemben.
Új szintre fejlesztette a robottechnológiát a Toyota
2019 április 18.   hirado.hu
Továbbfejlesztette kosárlabdázó robotját a japán autógyártó.
A felforgatott Szolnok nem tudta tartani a lépést a Falcóval
2019 április 17.   Hírstart
Az NB I-es kosárlabda-bajnokság felsőházi középszakaszának 3. fordulójában a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely biztosan nyert rangadót a Szolnok ellen.
Férfi kosár Nb I: 25 pontos Falco-siker a címvédő ellen
2019 április 17.   NSO
A férfi kosárlabda NB I felsőházi középszakaszában a tavalyi döntő „visszavágóján” az ezüstérmes Falco Szombathelyen 96–71-re legyőzte a címvédő Szolnoki Olaj KK-t.
Női kosár Nb I: villámrajt után Dvtk-előny az elődöntőben
A női kosárlabda NB I elődöntőjének első felvonásán a DVTK hazai pályán 64–52-re legyőzte a Győrt. A kisalföldi együttes szombaton otthon javíthat az egyik fél második sikeréig tartó párharcban.
Újabb sztárcsapat búcsúzhat - sport a tévében
2019 április 17.   Infostart
A labdarúgó BL-negyeddöntői mellett folytatódik a Magyar Kupa, lesz tenisz és kosárlabda is.
Legendás játékosok és magyar válogatott a Hódtói Sportcsarnokban
Hódmezővásárhely kosárlabda sportágának nagy edzője, Faragó István 5 éve, húsvét nagypéntekén hunyt el, a tanítványainak kosármeccsét követő vacsora után. A legendás trénerről volt játékosai pénteken egy kosárlabda mérkőzéssel szeretnének megemlékezni.
Női kosár Nb I: előnyben a Szekszárd és a Cegléd is
2019 április 16.   NSO
Elkezdődött a rájátszás az 5–8. helyért a női kosárlabda NB I-ben. A két győzelemig tartó párharcokban a Szekszárd és a Cegléd is előnyt szerzett az első mérkőzésen. Előbbi a Csatát, utóbbi a PEAC-Pécset győzte le.
Nba: a Gsw elvesztette a centerét a teljes rájátszásra
Az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Golden State Warriors centere, DeMarcus Cousins combsérülése miatt minden bizonnyal kihagyja a teljes rájátszást.
Jól megbonyolítják az olimpikonok napirendjét Tokióban
2019 április 16.   Hírstart
Jó néhány szám – úszásban mindegyik, néhány atlétikai verseny, illetve a kosárlabda és a strandröplabda – döntői helyi idő szerint délelőtt lesznek, vagy délelőtt kezdődnek a jövő nyári tokiói olimpián.
2019 április 16.   HVG
Öt erdélyi csapat a legjobb nyolc között
Befejeződött az U15-ös korosztályú román női kosárlabda-bajnokság alapszakasza. A legjobb nyolc közé öt erdélyi együttes jutott be, közülük négy székelyföldi.
Tokió 2020: több döntőt helyi idő szerint délelőtt rendeznek
Harmincegy pontos hátrányból verte a Clippers a címvédőt
A vendég Los Angeles Clippers harmincegy pontos hátrányból fordítva egyenlítette ki a címvédő Golden State Warriors elleni párharcot az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) rájátszásának hétfői játéknapján.
Nba: szenzációs fordítás, 31 pontos előnyt szórt el a bajnok
A címvédő Golden State Warriors 31 ponttal vezetett a harmadik negyedben, nagy meglepetésre mégis kikapott 135–131-re vendégétől, a Los Angeles Clipperstől az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján. A párharc 1–1-re áll, akárcsak a másik hétfői csata szereplőié: a Philadelphia 145–123-ra megverte a Brooklynt.
Férfi kosár Alpok–Adria-kupa: ledolgozta hátrányát, kupagyőztes a Körmend!
2019 április 15.   NSO
Az Egis Körmend hazai pályán 92–71-re legyőzte az Adriaoil Skrljevót a férfi kosárlabda Alpok-Adria-kupa döntőjének második mérkőzésén, ezzel ledolgozta az idegenben összeszedett kilencpontos hátrányát és megnyerte a sorozat 2018–2019-es kiírását.
Keddi sportműsor (04.16.)
A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében csap össze egymással a Mol Vidi FC és a Debrecen, a Bajnokok Ligájában két negyeddöntős párharc lezárul. Megtartják a női kézilabda BL négyes döntőjének sorsolását. A keddi programban még: kerékpár, kosárlabda, tenisz és vízilabda.
Szerdai sportműsor (04.17.)
A Honvéd–Soroksár összecsapással folytatódik a labdarúgó Magyar Kupa elődöntője, a Bajnokok Ligájában kialakul a legjobb négy mezőnye. A magyar férfi jégkorong-válogatott Szlovéniával játszik felkészülési meccset. Újabb mérkőzések következnek a férfi kosárlabda NB I és a férfi vízilabda ob I középszakaszában, a női kosarasoknál megkezdődik az elődö
Szombati sportműsor (04.20.)
Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei, a nap rangadói: Ferencváros–Vidi, Manchester City–Tottenham és Internazionale–Roma. A magyar férfi jégkorong-válogatott Olaszországgal játszik felkészülési mérkőzést. A Tatabánya kézilabdacsapata az EHF-kupa negyeddöntőjében lép pályára. Újabb mérkőzéseket rendeznek a férfi kosárlabda NB I és a