Forma 1

Kihagyhatatlan videó mutatja meg, mennyit változtak 1000 futam alatt az F1-es autók
2019 április 17.   Hírstart
A hétvégi Kínai Nagydíj volt a Forma–1 1950-től íródó történetének 1000. futama. Ezen idő alatt természetesen sokat változtak az autók, amelyek az ősidőktől kezdve évről évre  haladtak előre az evolúció útján.
F1: „A Ferrari csapatutasítás helyett fókuszáljon a győzelemre”
2019 április 17.   NSO
A Formula–1 1998-as és 1999-es kiírásának világbajnoka, Mika Häkkinen úgy véli, a Ferrarinak nem a versenyzőivel kellene „játszadoznia”, ha le akarja győzni a Mercedest.
F1: Vettel nem aggódik – a Ferrari még nem mutatta meg, mire képes
2019 április 15.   NSO
A Mercedes három kettős győzelemmel indította a Formula–1 2019-es idényét, míg a Ferrari teljesítménye nagydíjról nagydíjra változott, miközben akkor sem sikerült nyernie, amikor végigdominálta a hétvégét. A maranelllóiak lemaradása így már most nagy a vb-összetettben az „ezüstnyilakhoz" képest, ám Sebastian Vettel ennek ellenére sem aggód
F1: a brit tudósok sem értik a Ferrarit; Leclerc bizarr ajándékot kapott
Mint arról beszámoltunk, Lewis Hamilton nyerte meg a Formula–1 történelmének 1000. futamát. A Kínai Nagydíjon a Mercedes idénybeli harmadik kettős sikerét aratta, míg a Ferrarinál ismét egy csapatutasításról és egy rosszul megválasztott stratégiáról marad emlékezetes a verseny. A nagy izgalmak mindenesetre elmaradtak, vicces jelenetekből azonb
Mercedes győzelem az ezredik F1 versenyen
2019 április 14.   Autónavigátor
Lewis Hamilton újabb történelmi jelentőségű győzelmet aratott, hiszen a történelemkönyvekbe az ezredik Formula 1 verseny győzteseként is bekerül a neve.
F1: Hamilton történelmi győzelmet aratott Kínában
2019 április 14.   NSO
Lewis Hamilton nyerte a Formula–1 történelmének 1000. futamát Kínában. A Mercedes versenyzője a rajtnál előzte meg a pole pozícióból induló csapattársát, Valtteri Bottast. A finn végül a második helyen ért célba. Harmadikként Sebastian Vettelt intették le.
Döbbenetes összeg: Hamilton az F1 139 milliárdos királya
2019 április 14.   Blikk
Sanghaj ― Minden idők legjobban fizetett pilótájaként készül a Forma–1 történetének ezredik futamára, a Kínai Nagydíjra a brit Lewis Hamilton (34).
'Akkora köcsög itt mindenki' – kiakadt a Forma–1 időmérőjén Max Verstappen
2019 április 13.   Hírstart
A Kínai Nagydíj időmérőjének végén a pilóta káromkodva kezdte szidni Vetteléket.
2019 április 13.   Szeretlek Magyarország
A Mercedes az időmérőt is behúzta Sanghajban, Bottasé a pole
2019 április 13.   NSO
Valtteri Bottas nyerte meg a Kínai Nagydíj időmérőjét, így a Mercedes finn versenyzője indulhat a pole pozícióból a Formula–1 történelmének 1000. futamán. Bottas mögött a csapattársa, Lewis Hamilton végzett, a harmadik helyen Sebastian Vettel zárta a sanghaji kvalifikációt.
Különleges jubileum: Kínában rajtol az 1000. Forma-1-es futam! Összegyűjtöttük a sportág legnagyobb rekordjait
2019 április 13.   Blikk
Különleges jubileumhoz érkezett a Forma–1. A világ első számú autóverseny-sorozatának 1000. futamát rendezik a hét végén Kínában. Az F1 elképesztő rekordokat ért el a kezdetek óta – ezért is olyan népszerű a szurkolók körében.
2019 április 12.   Hírstart
F1: Vettel és a Hamilton-fóbia – a német visszavág Kínában?
2019 április 11.   Hírstart
A Mercedes az Ausztrál Nagydíj után Bahreinben is kettős győzelmet könyvelhetett el, ám mégsem az „ezüstnyilak”, hanem a Szahírban kettős sikert bukó Ferrari utazik a fő esélyesként Sanghajba, ahol a Formula–1 ezredik versenyét rendezik meg a hétvégén. A maranellóiaknál viszont Toto Wolff szerint némi fejtörést okoz Charles Leclerc jó formája,
2019 április 11.   NSO
A Mercedes az Ausztrál Nagydíj után Bahreinben is kettős győzelmet könyvelhetett el, ám mégsem a Mercedes, hanem a Szahírban kettős sikert bukó Ferrari utazik fő esélyesként Sanghajba, ahol a Formula–1 ezredik versenyét rendezik meg a hétvégén. A maranellóiaknál Toto Wolff szerint némi fejtörést okoz Charles Leclerc jó formája, míg Sebastian V
Ilyen időjárásra számíthat az F1 az 1000. versenyen
2019 április 11.   M4 Sport
Az 1000. versenyére készül a Forma–1 mezőnye Kínában – nézzük, milyen időjárásra számíthatnak Sanghajban!
Újra Schumacher vezet egy Forma 1-es Ferrarit
2019 április 9.   Propeller
A Forma 1 idei szezonjában, várhatóan a Német Nagydjíon ülhet a csütörtöki edzésnapon autóba a legenda, Michael Schumacher fia, Mick Schumacher. Georg Seiler, a Német Nagydíj főszervezője elmondta: szeretné, ha a német szurkolók hazai pályán láthatnák a hétszeres világbajnok legenda, a 2013-ban síbalesetet szenvedett Michael Schumacher fiát. – Egy
Így vedd rá a csajod, hogy Forma1-et nézzen veled - Formula1: Drive to Survive kritika
2019 április 9.   Noizz
A Forma1-et vagy szereti valaki, vagy nem, átmenet a kettő között nem nagyon van és az utóbbi kategóriából sem egyszerű a rajongók közé kerülni. Erről talán azok a srácok mesélhetnének többet, akik azzal a problémával küzdenek, hogy párjuk ki sem állhatja a zümmögő, brummogó versenyautók hangját szombat és vasárnap reggel, míg ők egyetlen versenyt
8 év után újra versenyez Mika Häkkinen!
2019 április 9.   M4 Sport
Nyolc év után visszatér a versenyzéshez a Forma–1 kétszeres világbajnoka, Mika Häkkinen – ráadásul egy McLarennel!
Vasárnapi sportműsor (04.14.)
2019 április 8.   NSO
Folytatódnak a labdarúgó NB II, az NB III és a topligák küzdelmei. A magyar férfi kézilabda-válogatott néhány napon belül másodszor küzd meg Oroszországgal az Európa-bajnoki selejtezőben. A Siófoknak a döntőbe jutás a tét az EHF-kupában. Zárul a soproni rendezésű női kosárlabda Euroliga négyes döntője. A Formula–1 pilótái a Kínai Nagydíjon mérik ös