Forma 1

Ezek voltak az év eddigi legjobb előzései az F1-ben
2018 augusztus 14.   M4 Sport
Az eddigi 12 verseny 8 legjobb előzése – ahogy a Forma–1 hivatalos oldalának szavazói látták.
Levezető körök: itt töltik nyári szabadságukat a Forma-1-es sztárpilóták
2018 augusztus 11.   Blikk
Tizenkét versenyhétvége után megpihent a Forma–1 mezőnye, a pilóták háromhetes nyári szabadságukat töltik.
Így lett a Magyar Nagydíj a Formula 1 első „vasfüggönyön túli” versenye
2018 augusztus 10.   Múlt-kor
32 éve, 1986. augusztus 10-én rajtolt el  az első magyarországi Forma 1-es verseny. A Mogyoród mellett rekordidő alatt felépített Hungaroring volt az első pálya a vasfüggönyön túl, ahová megérkezett a száguldó cirkusz.
Döbbenet: beteg tüdejével egy hétig élt volna a Forma–1 legendája
2018 augusztus 9.   Blikk
Csak napjai voltak hátra a tüdőtranszplantáció előtt Niki Laudának (69), a háromszoros Forma–1-es világbajnok legendának.
Jöhetnek az okosgumik az F1-be, de a csapatok nem örülnek ennek
2018 augusztus 9.   Player
A Forma–1 hivatalos gumibeszállítója, a Pirelli az okosgumik bevezetésén gondolkodik.
F1 2018 – nem kell több száz lóerő, hogy száguldhassunk
2018 augusztus 8.   PC Guru
Nem kell az egyik versenyistálló költségvetését számítógépre fordítanunk a Codemasters hivatalos Formula 1 játéka alá.
Imádkoznak érte a rajongók: az életéért küzd a Forma–1 legendája a műtét után
2018 augusztus 3.   Blikk
Az életéért küzd a Forma–1 legendás egykori versenyzője, a háromszoros világbajnok Niki Lauda (69).
Transzplantáción esett át a Forma–1 legendája, de még mindig nagy a baj
2018 augusztus 2.   Blikk
Bécs – Új tüdőt kapott a Forma–1 legendája, Niki Lauda.
Ismét autóversenyt rendeztek a belvárosban
2018 július 31.   Hírstart
Szimulátorversenyt rendezett új butikjának felavatása és a Formula 1 Magyar Nagydíj hétvégéjének alkalmából a svájci székhelyű TAG Heuer luxusóramárka. Az Andrássy úton megnyílt üzletben a cég partnerei és VIP vendégei Wéber Gábor televíziós szakkommentátorral, autóversenyzővel mérhették össze tudásukat.
Szimulátorversenyt rendeztek a megújult Andrássy úti TAG Heuer butik megnyitóján
2018 július 31.   prim
Szimulátorversenyt rendezett új butikjának felavatása és a Formula 1 Magyar Nagydíj...
Police from several countries assist
2018 július 30.   Police.hu
Police from several countries assist Pest Megyei Rendőr-főkapitányság 2018. 07. 30., h - 15:44 Austrian, Roumanian, Polish and Slovakian colleagues played their part in the upkeep of order at the Formula 1 Hungarian Grand Prix.
Indycar: kellemetlen vége lett a volt F1-es pilóta ünneplésének
2018 július 30.   NSO
Alexander Rossi neve ismerős lehet a Formula–1 rajongóinak, hiszen még 2015 végén öt versenyen indult a királykategóriában. Azt követően az IndyCarba került, ahol nagy meglepetésre újoncként megnyerte a 2016-os legendás futamot, az Indy 500-at. Mára már négy futamgyőzelemmel rendelkezik a kategóriában, legutóbbi éppen a lexingtoni Mid-Ohio pályán r
Forma 1 Magyar Nagydíj – Hamilton győzött és növelte előnyét
2018 július 29.   Hírstart
A címvédő és négyszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi, 33. Forma-1-es Magyar Nagydíjat, ezzel 24 pontra növelte az előnyét a pontversenyben a Mogyoródon másodikként záró, szintén négyszeres vb-győztes Sebastian Vettellel, a Ferrari német versenyzőjével szemben. Fotó: Kovács Tamás / MTI A 33 éves Hamilton r
2018 július 29.   Propeller
Megnyerték a Magyar Nagydíjat, de mire mentek vele?
33. alkalommal látogat el a Forma–1 mezőnye a Hungaroringre. Az elmúlt több mint három évtizedben rengeteg nagy sztorija volt a pályának. Egy rendhagyó névsorolvasással megnéztük, hogy a mai mezőnyből már hiányzó versenyzők mire mentek az itteni sikereikkel, és azt is, hogy azóta mi lett velük.
2018 július 29.   HVG
Kép: Baumgartner vitte körbe Hosszú Katinkát és Marco Rossit a Hungaroringen
2018 július 29.   NSO
Baumgartner Zsolt, a Formula–1 eddigi egyetlen magyar versenyzője jelenleg az F1 Experiences nevű programban vesz részt, amelynek lényege, hogy korábbi F1-es pilóták irányításával, egy kétszemélyes versenyautóban bárki tehet néhány kört a pályákon. A Hungaroringen Baumgartner Zsoltnak több sztárvendége is volt: a háromszoros olimpiai bajnok úszó,
Hungaroring – Sunday morning fresh news
2018 július 29.   Police.hu
Hungaroring – Sunday morning fresh news Pest Megyei Rendőr-főkapitányság 2018. 07. 29., v - 09:30 Large numbers of spectators are expected for the Formula 1 Grand Prix this afternoon, we would ask motorists to drive with extra caution and patience on the approach roads to the racetrack.
Ennyi pénzért bárki érkezhetett helikopterrel a Hungaroringre - videó
2018 július 28.   ATV
Lewis Hamilton indulhat az élről a holnapi Magyar Nagydíjon. A Forma1 második magyar napjára az eső ellenére is óriási tömegek voltak kíváncsiak. A környező szállodások azt mondják, már most látszik, hogy többen vannak, mint a tavalyi versenyen.
Gyulay: a Hungaroring varázsa megmaradt
2018 július 28.   Blikk
1986 és 33. mágikus számok a Forma–1 történelmében. Az első Magyar Nagydíjnak a nyolcvanas évek közepén adott otthont a Hungaroring, és zsinórban már több mint két tucat versenyhétvégét rendezett Mogyoród.